22. února, 2017 - svátek má Petr

Praha 7 aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Matějská pouť začíná v sobotu. Ruší vstupné, přibudou nové atrakce

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Tradiční Matějská pouť začne v sobotu. Do té doby na Výstavišti v Praze 7 vyroste téměř 120 atrakcí, které budou bavit návštěvníky do půlky dubna. Čekají vás i novinky a změny na vstupném. Od úterý do pátku nebudete platit u vchodu do areálu ani korunu.

praha7-cz

Letenský masopust 2017

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Galerie Scarabeus a Národní zemědělské muzeum Praha pořádají pod záštitou starosty MČ Prahy 7 Jana Čižinského Letenský masopust 25. února 2017

praha7-cz

Konec Plyšové zimy na radnici Prahy 7

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Tisíce plyšáků, které během úspěšné adventní sbírky Praha 7 dočasně ubytovala na radnici, již našly svůj nový domov. Poslední pytle převzali pražští záchranáři a s plně naloženými vozy odjížděli také hasiči ze stadionu fotbalové Sparty, která sbírku rovněž podpořila. Plyšová zima v Praze 7 definitivně skončila.

praha7-cz

Porucha vodovodu v ulici Milady Horákové

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Vážení občané, z důvodu havárie vodovodu v Praze 7 (Milady Horákové 816/46) neteče voda v ul. Milady Horákové (486 odb.). Náhradní zásobování je zajištěno. Předpokládaná doba ukončení opravy je během odpoledne.

PražskéNovinky.cz - Aktuální přehled zpráv a novinek

Ve středu bude slavnostně zahájena rekonstrukce Letenského kolotoče

| Z Prahy »

Městská část Praha 7 a Národní technické muzeum ve středu 22.února slavnostně zahajuje rekonstrukci Letenského kolotoče.

praha7-cz

Slavnostní zahájení rekonstrukce Letenského kolotoče

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Ve středu 22. února 2017 od 10.00 proběhne slavnostní předání kolotoče dodavateli opravy stavby, firmě GEMA ART GROUP a.s.. V letošním roce proběhne oprava vlastního novorenesančního pavilonu a jeho technologického zařízení. Navazovat bude oprava interiéru kolotoče, na kterou je realizována ve spolupráci s MČ Praha 7 veřejná sbírka

praha7-cz

Zemřela dětská lékařka MUDr. Eva Tesařová

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Dne 11. února 2017 zemřela ve věku nedožitých 71 let dětská lékařka MUDr. Eva Tesařová. V Praze 7 působila v ordinaci na adrese Dukelských hrdinů 1. Paní doktorka Tesařová se během téměř čtyřiceti let starala o několik generací dětských pacientů z Prahy 7 a následně předala ordinaci své dceři, také dětské lékařce.

praha7-cz

V Praze 7 byla odhalena pamětní deska chorvatskému biskupovi Josipu Juraji Strossmayerovi

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Za účasti předsedy Parlamentu Chorvatské republiky Božo Petrova, starosty Prahy 7 Jana Čižinského a dalších významných hostů byla v úterý 14. února 2017 v 11 hodin na Strossmayeově náměstí odhalena pamětní deska věnovaná chorvatskému biskupovi, spisovateli, stoupenci slovanské vzájemnosti a čestnému občanu hlavního města Prahy Josipu Juraji Strossmayerovi

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Řidič rozjel auto s botičkou. Nevšiml jsem si jí, vysvětloval

| Z Prahy »

Necelé dva metry ujel v Praze 7 řidič, který si nevšiml, že má na předním kole auta nasazenou botičku. Strážníci mu ji dali kvůli neoprávněnému parkování. Muž poškodil auto i zmíněnou botičku.Další články k tématu:Jsem ve stresu, tvrdila řidička, která se rozjela s botičkou na autěZtratil klíče od auta, u strážníků si vyprosil nasazení botičky

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Okolí Bio Oka na Letné čekají změny: Přijďte je probrat s radnicí do kina

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ulice Františka Křížka v Praze 7 má projít rekonstrukcí. Ještě před tím, než dojde na samotnou realizaci, chce radnice získat podněty přímo od místních obyvatel. V Bio Oko proto na Valentýna proběhne veřejná diskuze o tomto prostoru.

praha7-cz

Výzva - „SAZ Praha 7 - Adaptace objektu Fr. Křížka 22 pro zdravotnické služby“

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Tato veřejná zakázka je zveřejněna na Profilu zadavatele na adrese https://stavebnionline.cz/Profily/profil.asp?ID=234 , včetně zadávací dokumentace.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Opuštěný činžovní dům v Praze 7: Letenští, znáte jeho odkaz?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Na území Holešovic se v těsném sousedství stanice metra „Nádraží Holešovice“ nachází u blešího trhu opuštěný činžovní dům. Jde o samotné srdce Zátor, čtvrti, které se v minulosti přezdívalo také holešovická Stínadla. Stará zástavba s úzkými uličkami v průběhu rozvoje Prahy 20. století postupně prakticky zcela zmizela. Demolice probíhala ve třech vlnách,

Novinky.cz

Zastávka na Štvanici „snad“ po letech bude. Stačí už jen zpomalit tramvaje

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Vybudovat tramvajovou zastávku netrvá dlouho. Ta na Hlávkově mostě, kde se musely zúžit pruhy kvůli refýžím, se už ale řeší od konce roku 2015. Problém s ní měla nejen policie kvůli bezpečnosti, ale také technická správa komunikací. Po dlouhých diskuzích, kdy si tento „problém“ přehazovaly všechny možné orgány, to ale konečně vypadá, že se Praha 7 dočká.

Život Dětem

Na téma Praha 7 aktuálně bylo nalezeno 198 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší