13. prosince, 2018 - svátek má Lucie

Pražský okruh aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Hromadná nehoda ochromila dopravu na Strakonické ulici směrem do Prahy

| Z Prahy »

Dopravu zastavila srážka šesti osobních a jednoho nákladního auta. Kolona, kterou nehoda způsobila, dosahovala v ranních hodinách až ke Zbraslavi. Autobusové linky byly odkloněny po Pražském okruhu přes Barrandov. Provoz v místě nehody je již obnoven a autobusy jezdí bez zpoždění. Další články k tématu:VIDEO: Po Praze pobíhal muflon, na Strakonické způsobil

Novinky.cz

Dodávka na Pražském okruhu narazila do kamionu, řidič skončil v nemocnici

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Na Pražském okruhu u Cholupic naboural v noci na úterý řidič dodávky zezadu do kamionu. Po nehodě skončil muž v nemocnici.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Praha se probudila do bílého rána: Silnice jsou sjízdné se zvýšenou opatrností

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Praha se v první adventní víkend probudila do bílého rána. Kromě sváteční nálady ale přinel sníh i potíže - na silnicích totiž leží rozbředlý a může komplikovat dopravu. Silnice včetně Pražského okruhu jsou sjízdné se zvýšenou opatrností, mohou klouzat. Vyplývá to z informací silničářů. Podle policejního webu není momentálně v Praze nikde žádná nehoda.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Taxikář na Pražském okruhu vyměňoval kolo, smetl ho náklaďák

| Z Prahy »

Vážná nehoda se odpoledne stala na Pražském okruhu. Taxikáře, který tam v odstavném pruhu měnil kolo u svého vozu, srazilo nákladní auto. Muže se zraněným hrudníkem a břichem záchranáři letecky přepravili do nemocnice. Další články k tématu:Řidič kamionu na D5 smetl světelnou ceduli, zranil sebe i silničářeKamion na D1 smetl stojící auto a dodávku s

Novinky.cz

Řidič na Pražském okruhu měnil pneumatiku, smetl ho kamion

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Řidiče měnícího pneumatiku srazil ve čtvrtek odpoledne kamion na Pražském okruhu. Muž utrpěl zranění a přiletěl pro něj vrtulník.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Tramvaje na Václaváku lze stihnout do čtyř let, řekl primátor v Rozstřelu

| Z Prahy »

Pirátský primátor Zdeněk Hřib v Rozstřel u iDNES.cz odpovídal na otázky ohledně prvních dnů na magistrátu. Pod jeho vedením by měl magistrát více komunikovat s občany i s opozicí. Do čtyř let by podle Hřiba měla začít stavba Metra D i tramvajové tratě v horní části Václavského náměstí. Další články k tématu:Budu řídit město s čistým štítem, řekl nově

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Z programátora se stal starosta. V Praze 12 jde do čela radnice pirát Jan Adamec

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Komunální volby v Modřanech, Komořanech a přilehlém okolí vyhráli Piráti s podporou Zelených, kteří získali více než čtvrtinu všech hlasů. Na vládnoucí koalici se domluvil vítěz s ODS a TOP 09 a dohromady mají 21 hlasů z 35. V dalších čtyřech letech plánují velké projekty, jako je napojení Prahy 12 na pražský okruh nebo postavit novou radnici. 

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Ptejte se pražského primátora Hřiba na první zkušenosti z magistrátu

| Z Prahy »

Minulý týden získalo hlavní město svého nového primátora. Stal se jím pirátský kandidát Zdeněk Hřib, který bude od čtvrtečních 12:30 hostem pořadu Rozstřel. Na průběh jednání o koaliční smlouvě a na jeho první kroky se můžete ptát i vy. Další články k tématu:Budu řídit město s čistým štítem, řekl nově zvolený primátor Prahy HřibHřib, Čižinský a Pospíšil

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Sněhová kalamita na dálnicích: Řidiči mají problémy na D6, D7 i kolem Prahy

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Husté sněžení zasáhlo Českou republiku a vyústilo až k uzavření částí dálnice D7 na 76. kilometru směrem Chomutov. Dlouhé kolony potkají motoristy i na D6 z Karlových Varů do Prahy, D11 má problémy ve směru na Hradec Králové a postojíte si také na Pražském okruhu směrem na D5. Uvádí to web Dopravníinfo.cz a Tn.cz.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Nehoda dvou aut dopoledne komplikovala dopravu na Pražském okruhu. Tvořily se zde dlouhé kolony

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Řidiči, pozor Na Pražském okruhu došlo k dopravní nehodě. Na sjezdu na dálnici D5 v pondělí 19. listopadu havarovalo nákladní a osobní auto. Místo nehody bylo téměř hodinu neprůjezdné.

ODS.cz - aktuální přehled zpráv

ODS Praha: Slova o spolupráci napříč zastupitelstvem byla ze strany koalice jen marketingovým trikem na voliče. Jde o omezování práce opozice.

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Pražští zastupitelé za ODS kritizují novou magistrátní koalici, která dala ve výborech opozičním stranám historicky nejmenší zastoupení. Podle předsedkyně zastupitelů ODS takový postup jasně dokazuje, že zastupitelům Pirátů, Prahy sobě a spojených sil nejde o Prahu, ale pouze o svůj vlastní prospěch. Občanští demokraté jsou ale i nadále odhodláni

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Rada Prahy schválila přípravu projektů dvou dopravních staveb

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Končící pražská rada dnes schválila vypsání zakázky na projekt Hostivařské spojky a obchvatu Dolních Měcholup v předpokládané hodnotě 42 milionů korun a na projekt napojení Kutnohorské na Pražský okruh za 40 milionů korun.

denik.cz

Na Pražském okruhu se začne měřit rychlost. Dojde ke snížení hluku

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Řidiče na Pražském okruhu v úseku Jesenice – Vestec čeká podstatně důkladnější kontrola dodržování povolené stokilometrové rychlosti než dosud. 

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Opilý turecký „kamioňák“ odjel od nehody. Policisté ho zastavili až na Pražském okruhu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Pražští policisté se museli v neděli odpoledne popasovat s jazykovou bariérou. Kolem čtvrté hodiny totiž zadrželi tureckého řidiče nákladního vozidla, který opustil místo nehody ve Středočeském kraji. Po cestě stihl ještě poničit svodidla. Muži zákona měli podezření, že je Turek opilý a po dechové zkoušce naměřili 1,5 promile alkoholu v krvi.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Opravy na Pražském okruhu. Generálky se dočká most Ořech

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Od středy 7. listopadu začaly přípravné práce na náročnou rekonstrukci. Mezi Prahou a Středočeským krajem proběhne rekonstrukce vytíženého mostu Ořech. Stavbu dlouhou 70 metrů čeká přibližně dvouměsíční generálka, během níž se prodlouží životnost mostní konstrukce.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Skončila rozsáhlá rekonstrukce Libušské ulice, v sobotu se otevře řidičům

| Z Prahy »

Po osmi měsících se v sobotu vrátí doprava do Libušské ulice v pražské Písnici. Po rekonstrukci by měli řidiči pocítit lepší průjezdnost, chodci zase vyšší bezpečnost. Další články k tématu:Praha uzavřela Libušskou ulici, začala rozsáhlá rekonstrukceKvůli opravě Libušské ulice se uzavře nájezd na Pražský okruh a omezí MHDMHD měla na jihu Prahy až hodinové

Centrum Paraple

Na téma Pražský okruh aktuálně bylo nalezeno 77 článků, zpráv a aktualit.

12345starší