15. prosince, 2017 - svátek má Radana

Pražský okruh aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Lidé ze Spořilova trápí hluk a smog: Tamní dopravní tepnu zaštřeší, hotovo má být za sedm let

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Už roky se řeší, co udělat s hlukem ze Spořilovské spojky v Praze 4. Ten trápí místní obyvatele už od roku 2010, kdy zprovoznili Pražský okruh mezi dálnicemi D1 a D5 a začal platit zákaz vjezdu kamionů na Jižní spojku mezi Smíchovem a Krčí. Zapeklitou situaci pomůže vyřešit stavba »střechy« za 3,3 miliardy, kterou mají začít podle informací z radnice Prahy

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Lidi ze Spořilova trápí hluk a smog: Tamní dopravní tepnu zastřeší, hotovo má být za sedm let

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Už roky se řeší, co udělat s hlukem ze Spořilovské spojky v Praze 4. Ten trápí místní obyvatele už od roku 2010, kdy zprovoznili Pražský okruh mezi dálnicemi D1 a D5 a začal platit zákaz vjezdu kamionů na Jižní spojku mezi Smíchovem a Krčí. Zapeklitou situaci pomůže vyřešit stavba »střechy« za 3,3 miliardy, kterou mají začít stavět podle informací z

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Spořilovská má být zastřešena do roku 2024 za 3,3 miliardy Kč

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Zastřešení Spořilovské ulice v Praze 4, z níž hluk a smog obtěžuje obyvatele, by mohlo být hotovo do roku 2024. Náklady na stavbu jsou předběžně odhadovány na 3,3 miliardy korun. Vyplývá to z dokumentu Prahy 4, který má ČTK k dispozici. Výstavba by mohla podle materiálu začít v letech 2020 až 2021 a platit by ji měla Praha. Spořilovská společně s

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Pražský okruh snad příští rok získá EIA

| Z Prahy »

Metropole se už dlouho potýká s kamionovou dopravou kolem Spořilova, v Uhříněvsi a dalších místech, která trpí tím, že stále není dostavěn pražský okruh. Asi dvanáctikilometrový úsek mezi Běchovicemi a dálnicí D1 přitom nejspíš kromě jiného doplatil na aktivity bývalého starosty P11, který si dopisoval s Evropskou komisí.

Novinky.cz

Řidič zkolaboval za jízdy na Pražském okruhu, pomoc zavolala manželka

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Devětačtyřicetiletého řidiče resuscitovali ve středu dopoledne záchranáři na Pražském okruhu. Muž za jízdy zkolaboval, pomoc mu přivolala manželka.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Na Pražském okruhu v noci hořela dodávka. Nezbylo z ní skoro nic

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Pražští hasiči v noci zasahovali na Pražském okruhu v oblasti Lochkova, kde hořela dodávka. Než se podařilo plameny zkrotit, živel vozidlo zcela pohltil. Vůz prakticky celý shořel.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Pražský okruh o krok blíž k realizaci: Od ministerstva dostal kladné stanovisko EIA

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ministerstvo životního prostředí vydalo kladné stanovisko posouzení vlivu na životní prostředí (EIA) na dostavbu plánovaného úseku Pražského okruhu mezi Běchovicemi a D1. Úsek označený číslem 511 by se mohl začít stavět v roce 2020.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Část Pražského okruhu získala posudek EIA, stavbu blokují majitelé pozemků

| Z Prahy »

Plánovaný úsek Pražského okruhu mezi Běchovicemi na východě a dálnicí D1 směřující k Brnu získal kladné posouzení vlivu na životní prostředí. Výstavba by mohla začít v roce 2020, ale zdržet jí může žaloba majitelů pozemků pod budoucí autostrádou.Další články k tématu:Tichý asfalt může zklidnit Pražský okruh, je ale náročný na péči. ŘSD mu věříLedy u části

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Dostavba Pražského okruhu získala posudek EIA

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Plánovaný úsek Pražského okruhu mezi Běchovicemi a dálnicí D1 získal kladné posouzení vlivu na životní prostředí (EIA). O stanovisku informovalo ministerstvo životního prostředí, které je vydalo. Pokud by vše šlo podle plánu, úsek označovaný číslem 511 by se měl začít stavět v roce 2020.

České Noviny

Úsek 511 Pražského okruhu má kladné stanovisko EIA

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Plánovaný úsek Pražského okruhu mezi Běchovicemi a D1 dnes získal kladné posouzení vlivu na životní prostředí (EIA). O stanovisku dnes v tiskovém prohlášení informovalo ministerstvo...

Novinky.cz

Pražský okruh mezi D1 a D11 získal kladné stanovisko EIA

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Ministerstvo životního prostředí v pátek vydalo souhlasné stanovisko EIA pro dostavbu Pražského okruhu mezi dálnicemi D1 a D11. V rámci stanoviska EIA je uloženo 40 podmínek pro zmírnění vlivů okruhu na životní prostředí.

praha5.cz

Přijďte na vernisáž k Radlické radiále

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

  Radlická radiála tvoří důležitou část pražského radiálně - okružního dopravního systému v jihozápadní části města. Propojuje dálnici D5 a Pražský okruh na západním okraji města s Městským okruhem v oblasti Zlíchova. Její výstavbou bude odčiněn mnohaletý dluh v dopravní infrastruktuře Prahy. Dobrá zpráva pro obyvatele Prahy 5 i Prahy

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Kolony na Novopacké a na Černém Mostě: Kamion skončil na boku, blokuje výjezd z dálnice

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Řidiči, pozor! Na prvním kilometru dálnice D10, na Novopacké u výjezdu na Pražský okruh, se na bok převrátil kamion. Do něj pak narazila fabie. Obří náklaďák leží přes dva pruhy sjezdu a policisté auta posílají oklikou přes Satalice. Na místě se tvoří kolony až na dvacet minut hlavně ve směru od Mladé Boleslavi a na Černém Mostě.

Novinky.cz

Na Pražském okruhu shořel kamión

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

V sobotu po druhé hodině ráno shořel na Pražském okruhu za Komořanským tunelem kamión. Na místo dorazily jednotky hasičů ze tří stanic a požár se jim podařilo uhasit. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Zastupitelstvo řešilo Pražský okruh

| Z Prahy »

Jednou z věcí, které pražské zastupitelstvo řeší dlouhodobě, je vnější - tzv. Pražský okruh. Tento okruh byl i jedním z hlavních témat mimořádného jednání zastupitelstva, které svolala ODS s TOP 09. Pražský okruh ale brzy čeká velký posun. V nejbližších dnech by totiž měl investor dostat tzv. EIA - vyhodnocení vlivu stavby na životní prostředí.

Novinky.cz

Říčany zakázaly tranzit kamiónů, chtějí tlačit na dostavbu Pražského okruhu

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Zákaz tranzitního průjezdu kamiónů těžších než 12 tun začal platit v pondělí na silnicích II. a III. třídy v Říčanech a okolí. V devět hodin ráno tady technici odhalili zákazové značky. Strážníci zatím budou přestupky řešit napomenutím, pokuty začnou dávat až od příštího týdne.

Na téma Pražský okruh aktuálně bylo nalezeno 16 článků, zpráv a aktualit.

1