22. února, 2017 - svátek má Petr

Pražský okruh aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

Převrácený kamión zablokoval sjezd z dálnice D10 na Pražský okruh

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Převrácený kamión v neděli ráno zablokoval sjezd z dálnice D10 na Pražský okruh. Kamión, který jel od Černého mostu směrem do Kbelské ulice se převrátil do protisměru a nájezdovou rampu zablokoval.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Lochkovský tunel v Praze otevřeli po uzavírce o půl dne dříve

| Z Prahy »

Zhruba o půl dne dříve proti plánovanému konci uzavírky byl v neděli odpoledne otevřen Lochkovský tunel v Praze. Uzavřen byl zcela od pátku kvůli výměně a testování kamer a otevřen měl být původně až v pondělí ráno. Další články k tématu:Smolný den kamionů na Pražském okruhu, tři bouraly i u Lochkovského tunelu

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Lochkovský tunel otevřeli o 13 hodin dřív. Řidiči už můžou na Pražský okruh

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Testování nového kamerového systému v Lochkovském tunelu je u konce. Od neděle tak řidiči opět projedou na Pražském okruhu úsekem mezi výjezdy Zbraslav a Lochkov, informoval o tom Český rozhlas.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

VIDEO: Řidiče v podmínce prozradil bezpečnostní pás, strážníkům chtěl ujet

| Z Prahy »

Řidič v podmínce a navíc se zákazem řízení na sebe v Praze městskou hlídku upozornil tím, že se za jízdy nepřipoutal. Aby se vyhnul trestu, snažil se strážníkům po namrzlé vozovce ujet. Tím ohrozil desítky aut kolem sebe a do několika z nich i naboural.Další články k tématu:Opilý řidič naboural, skončil ve výloze pizzeriePři požáru bytu v Praze na Žižkově v

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Řidiči o víkendu neprojedou tunelem Lochkov na Pražském okruhu

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Řidiče na Pražském okruhu čekají do pondělního rána komplikace. V Lochkovském tunelu je kvůli výměně a testování kamerového systému svedena doprava z obou směrů do jedné ze dvou tunelových trub a dnes v 21:00 na to naváže kompletní uzavírka tunelu.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Smolný den kamionů na Pražském okruhu, tři bouraly i u Lochkovského tunelu

| Z Prahy »

V Lochkovském tunelu v Praze se odpoledne srazily tři kamiony a jeden z řidičů utrpěl zranění. Je to už třetí nehoda kamionů, která ve středu ucpala Pražský okruh. Ve směru na dálnici D1 byl proto uzavřen.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Hořící kamion uzavřel po nehodě Lochkovský tunel: Na místě je jeden zraněný

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Nehoda celkem tří kamionů uzavřela ve středu odpoledne Lochkovský tunel na Pražském okruhu ve směru na dálnici D1. Jeden člověk byl při srážce zraněn. Kamion poté začal hořet, na místě tak kromě policie a záchranářů zasahují i hasiči. Prahu trápí i další omezení a nehody. 

Novinky.cz

Lochkovský tunel na Pražském okruhu byl po nehodě uzavřen

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Lochkovský tunel na Pražském okruhu byl ve středu odpoledne ve směru na D1 uzavřen kvůli nehodě tří kamiónů. Původní informace o požáru jednoho z nich se nakonec nepotvrdila. Hasiči pouze vyprostili řidiče. Po třech hodinách byl provoz obnoven.

Novinky.cz

Lochkovský tunel na Pražském okruhu je po nehodě uzavřen

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Lochkovský tunel na Pražském okruhu je ve středu odpoledne ve směru na D1 uzavřen kvůli nehodě tří kamiónů. Původní informace o požáru jednoho z nich se nakonec nepotvrdila. Hasiči pouze vyprostili řidiče.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Pražský okruh zablokovala nehoda tří kamionů, další se převrátil na bok

| Z Prahy »

Dopravu v Praze zkomplikovala nehoda tří kamionů na Pražském okruhu poblíž nákupního centra Černý Most. Pro jednoho z řidičů musel přiletět vrtulník. Další kamion se na okruhu nedaleko odtud už ráno převrátil na bok.Další články k tématu:Opilý řidič převrátil náklaďák, nová auta padala do pole i silniceNa Barrandovském mostě v Praze se srazilo šest aut a

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Havarovaný sypač celou noc nikdo neprohlédl, cestář málem vykrvácel

| Z Prahy »

U obce Hradešín na Kolínsku uprostřed noci havaroval posypový vůz, ve kterém až do rána zůstal zaklíněný řidič s vážným poraněním ruky. Nikdo mu nepřišel na pomoc, ačkoli kolem pravděpodobně musel někdo projet. Cestář ztratil velké množství krve, do nemocnice ho po několika hodinách vezl vrtulník.Další články k tématu:Pražský okruh zablokovala nehoda tří

Novinky.cz

Na Pražském okruhu bouraly tři kamióny

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Tři kamióny bouraly ve středu dopoledne na Pražském okruhu nedaleko Černého Mostu. Jeden řidič se zranil lehce, pro druhého musel přiletět vrtulník.

EuroZprávy.cz

Sníh komplikuje dopravu v Česku + PŘEHLED ČR

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Na většině území Středočeského kraje sněží. Sníh nebo sněhové přeháňky jsou hlášeny z dálnice D8, D11 i D4, z Pražského okruhu, Mělnicka, Kladenska, Rakovnicka, Mladoboleslavska, Nymburska, Benešovska, Berounska, Příbramska, Prahy-východ a Prahy-západ. Na D4 leží nová neošetřená vrstva sněhu. Vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Převrácený kamion zablokoval sjezd z Pražského okruhu u Černého mostu

| Z Prahy »

Dopravu v ranní špičce v Praze zkomplikoval převrácený kamion na sjezdu z Pražského okruhu na Novopackou ulici. Z kabiny museli hasiči vyprostit dva lidi. Na místě i na objízdných trasách se vytvořily kolony.Další články k tématu:Opilý řidič převrátil náklaďák, nová auta padala do pole i silniceNa Barrandovském mostě v Praze se srazilo šest aut a autobus

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Na příjezdu do Prahy se na dálnici D10 převrátil kamion: Tvoří se kolony

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Převrácený kamion zablokoval sjezd z Pražského okruhu na Novopackou ulici a příjezd do Prahy po dálnici D10. Informace záchranných složek o ošetření účastníků nehody se rozcházejí. Národní dopravní informační centrum (NDIC) odhaduje dobu uzavírky na tři až pět hodin, řidiči musejí bouračku objíždět.

praha21.cz

Stavba 511 - Pražský okruh z Běchovic k D1

| Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně »

Předáváme informace zveřejněné na stránkách MD ČR: Hlavním tématem aktuálních projektových prací u stavby 511 Pražského okruhu je zpracování dokumentace k posouzení vlivu na životní prostředí (EIA). Klíčová pro její dokončení jsou nyní dopravní data, která pro současný stav a etapy dodala k posouzení Technická správa komunikací hlavního města Prahy a

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Na téma Pražský okruh aktuálně bylo nalezeno 45 článků, zpráv a aktualit.

123starší