17. března, 2018 - svátek má Vlastimil

Pražský okruh aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Na Pražském okruhu havaroval kamion s cisternou, tvořily se kolony

| Z Prahy »

Provoz na 18. kilometru Pražského okruhu ve směru k letišti od dopoledne komplikovala havárie cisterny. Během nehody nebyl nikdo zraněn. Kamion poničil několik desítek metrů svodidel. Po třetí odpoledne byl provoz obnoven.Další články k tématu:Na Pražském okruhu brzdila dopravu hromadná nehoda, zranil se seniorNehoda tramvaje s osobním autem blokovala

Novinky.cz

Cisterna se zlomila na Pražském okruhu na stejném místě, kde kamión zdemoloval kabinu

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Zaklíněná cisterna převážející motorový olej zkomplikovala v pátek dopoledne dopravu na Pražském okruhu. Vůz se takzvaně zlomil do jedničky. Nikdo se naštěstí nezranil. Nehoda se stala na stejném místě, kde v pondělí řidič kamiónu zdemoloval kabinu o dopravní tabuli.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

PŘÍMÝ PŘENOS: Na Pražském okruhu havaroval kamion s cisternou

| Z Prahy »

Provoz na 18. kilometru Pražského okruhu ve směru k letišti komplikuje havárie cisterny. Během nehody nebyl nikdo zraněn. Kamion poničil několik desítek metrů svodidel.Další články k tématu:Na Pražském okruhu brzdila dopravu hromadná nehoda, zranil se seniorNehoda tramvaje s osobním autem blokovala dopravu na AlbertověCizince, kteří napadli střelce v

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Dopravní omezení na Pražském okruhu: Cisterna narazila do svodidel, směrem na letiště se tvoří kolony

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Se zdržením musí řidiči počítat na 18. kilometru Pražského okruhu směrem na letiště. Cisterna, jež převážela motorový olej, narazila do svodidel. Průjezdný je jen levý jízdní pruh, na místě se tvoří kolony. Odstraňování cisterny potrvá přibližně do 14 hodin.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Přiblížil se Pražský okruh dokončení? Obchvat Běchovic získal posudek EIA

| Z Prahy »

Plánovaný silniční obchvat Běchovic, Újezdu nad Lesy a Úval získal kladný posudek EIA o vlivu na životní prostředí od příslušného ministerstva. Vybudování právě této nové komunikace je jednou z podmínek pro možné dokončení jihovýchodní části Pražského okruhu. Stavba by měla začít v roce 2021.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Pražský okruh o krok blíž k dokončení: obchvat Běchovic získal posudek EIA

| Z Prahy »

Plánovaný silniční obchvat Běchovic, Újezdu nad Lesy a Úval získal kladný posudek EIA o vlivu na životní prostředí od příslušného ministerstva. Vybudování právě této nové komunikace je jednou z podmínek pro možné dokončení jihovýchodní části Pražského okruhu. Stavba by měla začít v roce 2021. Vyplývá to z dokumentu na Informačním portálu EIA.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Nehoda uzavřela Pražský okruh před Ořechem. Cesta na letiště je neprůjezdná, z kamionů vytéká nafta

| Zábava » Bulvár aktuálně »

K dopravní nehodě došlo v pondělí před jednou odpoledne na Pražském okruhu. Na 18. kilometru D0 se srazilo několik kamionů a dodávka, zásah IZS blokuje cestu ve směru z Modletic na letiště. Nehoda se obešla bez zranění. 

Novinky.cz

Řidič kamiónu sešrotoval na Pražském okruhu kabinu o dopravní tabuli

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Hromadná nehoda zablokovala v pondělí odpoledne Pražský okruh ve směru na dálnici D5. Srazila se tam dodávka a osm kamiónů. Řidič jednoho z nich zdemoloval kabinu o konstrukci dopravní tabule. Dva lidé se zranili.

Novinky.cz

Při nehodě auta na dálnici D7 zemřelo dítě

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Nezletilé dítě nepřežilo v pondělí krátce po poledni nehodu osobního auta na dálnici D7 ve směru na Slaný. Silnice byla několik hodin uzavřena. Třiapadesátiletý řidič utrpěl lehké zranění. Problémy v dopravě jsou hlášeny také z Pražského okruhu, kde se srazilo několik nákladních aut.

Aha! online - bulvární portál

Zadrželi dodávku SMS s 22 uprchlíky!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Tři převaděče, kteří vezli do Německa v dodávce 22 uprchlíků z Iráku, Sýrie a Turecka, zadrželi policisté na Pražském okruhu. Trojice Turků přitom nepašovala běžence poprvé.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Policie u Prahy zadržela převaděče uprchlíků. V dodávce vezli do Německa 22 běženců

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Na Pražském okruhu zadržela policie tři turecké pašeráky uprchlíků. Převáželi do Německa 22 uprchlíků z Iráku, Sýrie a Turecka. Hrozí jim až osm let za mřížemi.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

VIDEO: Policie u Prahy zadržela tři převaděče! Vezli 22 uprchlíků z Iráku, Sýrie a Turecka

| Zábava » Bulvár aktuálně »

22 uprchlíků z Iráku, Sýrie a Turecka vezli tři převaděči po Pražském okruhu směrem do Německa. Policie muže zadržela a poslala do vazby, hrozí jim až osm let vězení. Uprchlíky si převzala cizinecká policie. Podle detektivů už takto muži v minulosti nelegálně převezli přes Česko přibližně 100 lidí. 

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

V Praze chytili tři převaděče. V dodávce vezli do Německa 22 běženců

| Z Prahy »

Policie na Pražském okruhu zadržela tři převaděče běženců. V dodávce vezli do Německa 22 uprchlíků z Iráku, Sýrie a Turecka. Převaděčům hrozí až 8 let.Další články k tématu:Policie zadržela na D2 převaděče, v dodávce ukrýval sedmnáct uprchlíkůMaďarské převaděče běženců poslal soud na osmnáct měsíců do vězeníSoud souhlasí s vydáním převaděče uprchlíků

České Noviny

Policie u Prahy zadržela převaděče, v dodávce vezli 22 uprchlíků

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Policisté na Pražském okruhu zadrželi tři převaděče běženců. V dodávce vezli do Německa 22 uprchlíků z Iráku, Sýrie a Turecka. Detektivové mají informace, že přes Česko...

Novinky.cz

Policie zadržela na Pražském okruhu převaděče s 22 běženci

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Tři převaděče běženců zadrželi v noci na středu detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu na Pražském okruhu. Převáželi zrovna 22 cizinců z Iráku, ze Sýrie a z Turecka. Převaděči jsou ve vazbě, běženci v zařízeních ministerstva vnitra. Policie o tom informovala v pátek.

Novinky.cz

Sníh komplikuje dopravu. Nehody jsou hlášeny z dálnic i Pražského okruhu

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Dopravu na některých místech České republiky komplikuje v úterý dopoledne sněžení. Ve Středočeském kraji a Praze se stalo několik nehod. Kolony brzdí provoz na Pražském okruhu, ale také na dálnici D5 a D7.

Život Dětem

Na téma Pražský okruh aktuálně bylo nalezeno 53 článků, zpráv a aktualit.

1234starší