16. srpna, 2018 - svátek má Jáchym

Rafael Nadal aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Tenisová revoluce v praxi. Jak se Nadal a spol. na novinku dívají?

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Věc, která pomůže tenisu, nebo mu spíše ublíží? Spor o zavedení 25sekundového limitu mezi výměnami má řadu stoupenců i odpůrců. ATP i WTA novinku poprvé vyzkoušely na tenisové elitě na turnajích ve Washingtonu, Torontu či Montrealu. Výjimkou nebude ani US Open. Jak se s novou výzvou Rafael Nadal a spol. zatím popasovali?

CNN

Rafael Nadal keeps winning, lifts 4th Rogers Cup

| World media » Sports aktuálně » Tennis »

Rafael Nadal continues to outshine the field, claiming his 4th Rogers Cup title

Triumf číslo 80. Nádherná věc, říká tenisový panovník Nadal

Jeho finálový sok jen uznale pronesl: „Kéž bych jednou byl na takové úrovni jako Rafa.“ I při tenisovém talentu čerstvě dvacetiletého Stefanose Tsitsipase ale lze takřka jistě napsat, že takhle fantastické to ani u něj nebude. Řecký mladík v boji o titul v Torontu prohrál 2:6, 6:7 a Rafael Nadal mohl slavit svůj jubilejní 80. titul v singlu. Což je

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Evropa nominuje na Laver Cup. V týmu jsou Federer či Djokovič, Nadal (zatím) chybí

Výběr Evropy pro druhý ročník Laver Cupu už má pět členů. Stejně jako před rokem v Praze jsou v sestavě hvězdný Švýcar Roger Federer a Němec Alexander Zverev, v nominaci Bjorna Borga je doplňují nováčci Srb Novak Djokovič, Bulhar Grigor Dimitrov a Belgičan David Goffin. Poslední místo by teoreticky mohl obsadit Rafael Nadal.

Nadal se rozhodl pro odpočinek. V Cincinnati hrát nebude

Rafael Nadal se po zisku titulu v Torontu odhlásil z dalšího turnaje Masters 1000 v Cincinnati. První hráč světového žebříčku si chce odpočinout a připravit se na obhajobu triumfu na posledním grandslamu sezony US Open.

Nadal se 14. rok po sobě kvalifikoval na Turnaj mistrů

Rafael Nadal je prvním jistým účastníkem letošního Turnaje mistrů. Dvaatřicetiletý Španěl se kvalifikoval čtrnáctý rok po sobě a bude mít šanci získat trofej, která mu ve sbírce stále chybí.

Rádio Praha

Petra Kvitová se ve světovém žebříčku posunula na šesté místo

| Zpravodajství »

Česká tenistka Petra Kvitová si po postupu do osmifinále turnaje v Montrealu ve světovém žebříčku polepšila o dvě místa a posunula se na šestou příčku. Jedničkou je nadále Simona Halepová z Rumunska, mužům stále vládne s velkým náskokem Španěl Rafael Nadal. O jednu příčku si na osmou pozici polepšila…

Kvitová si polepšila, ve světovém žebříčku se posunula na šesté místo

Tenistka Petra Kvitová si po postupu do osmifinále turnaje v Montrealu ve světovém žebříčku polepšila o dvě místa a posunula se na šestou příčku. Jedničkou je nadále Simona Halepová z Rumunska, mužům stále vládne s velkým náskokem Španěl Rafael Nadal.

Kvitová je už světovou šestkou, dál vládnou Nadal a Halepová. Mezi elitu letí řecký mladík

Česká tenisová lvice letí světovým žebříčkem výš a výš. V nejnovější edici je Petra Kvitová už na šestém místě. Tomáš Berdych je jako nejlepší z Čechů na 68. místě. Tenisovému světu dál vládnou Rafael Nadal a Simone Halepová.

Nejúspěšnější turnaj na hardu. Nadal v Torontu zastavil Tsitsipase a má 80. titul

ATP TORONTO - Rafael Nadal ve finále v Torontu porazil devatenáctiletého Řeka Stefanose Tsitsipase a získal jubilejní 80. titul, z toho 33. z podniků Masters 1000. Rogers Cup je Španělovým prvním turnajem na tvrdém povrchu, který vyhrál už čtyřikrát.

Tsitsipasova torontská krasojízda skončila ve finále. Nadal slaví osmdesátý titul

Rafael Nadal vyhrál turnaj v Torontu a oslavil tak zisk jubilejního osmdesátého titulu. Překvapivého řeckého finalistu Stefanose Tsitsipase porazil španělský favorit 6:2, 7:6.

Halepová ovládla turnaj v Montrealu, v Torontu slavil 80. titul Nadal

Velkou řeží vrcholil tenisový turnaj v Montrealu. A na konci byla spokojenější Rumunka Simona Halepová, která v repríze finále Roland Garros udolala americkou rivalku Sloane Stephensovou 7:6, 3:6, 6:4. V Torontu triumfoval Španěl Rafael Nadal a získal jubilejní 80. titul. Překvapivého řeckého finalistu Stefanose Tsitsipase porazil 6:2, 7:6.Další články k

České Noviny

Nadal má osmdesátý titul, Halepová vyhrála reprízu French Open

Toronto/Montreal - Rafael Nadal vyhrál tenisový turnaj v Torontu a získal jubilejní osmdesátý titul. Překvapivého řeckého finalistu Stefanose Tsitsipase porazil španělský favorit 6:2,...

Nadal v Torontu zastavil Tsitsipase a má osmdesátý titul

Rafael Nadal vyhrál tenisový turnaj v Torontu a získal jubilejní 80. titul. Překvapivého řeckého finalistu Stefanose Tsitsipase porazil 6:2, 7:6. Rumunka Simona Halepová porazila v souboji o titul na turnaji v Montrealu v repríze finále Roland Garros 7:6, 3:6, 6:4 Sloane Stephensovou ze Spojených států amerických. Světová jednička letos získala třetí titul,

Fenomén Nadal! Nezničitelný Španěl se jako první kvalifikoval na "zakletý turnaj", který nikdy nevyhrál

Stylově. A naprosto přesvědčivě. Světová jednička Rafael Nadal si jako první tenista letošního ročníku zajistil účast na listopadovém Turnaji mistrů. Rozhodlo o tom jeho čtvrtfinálové vítězství v Torontu nad Marinem Čiličem. Na klání pro osm nejlepších tenistů sezóny se kvalifikoval už počtrnácté v řadě.

Talent Tsitsipas přehrál v Torontu už čtyři hráče top ten, ve finále vyzve Nadala

Dvacetiletý athénský rodák Stefanos Tsitsipas stojí před velkou výzvou. Tenisovým turnajem v Torontu prošel překvapivě až do finále, přitom vyřadil čtyři hráče z top desítky. Naposledy finalistu Wimbledonu Kevina Andersona. Nyní se postaví světové jedničce Rafaelu Nadalovi ze Španělska. Oba se utkali již v dubnu o titul v Barceloně, kde Tsitsipas ve

Na téma Rafael Nadal aktuálně bylo nalezeno 163 článků, zpráv a aktualit.