25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Rakovina aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Opilý řidič ji změnil k nepoznání. Bojovnice (†40) proti alkoholu za volantem podlehla rakovině

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Když jí bylo dvacet, naboural do ní opilý řidič, což pro ni mělo katastrofální následky. Jacqui Saburidová (†40) z Caracasu utrpěla popáleniny na 60 procentech těla a přišla o zrak, vlasy, uši, oční víčka, rty a ruce. Havárie ji změnila k nepoznání a musela podstoupit více než 100 operací, které stály v přepočtu 115 milionů korun. Poslední operaci

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

USAID zahájila odstraňování posledního ložiska znečištění způsobeného látkou Agent Orange

| Zpravodajství »

Spojené státy v sobotu zahájily operaci v ceně 183 milionů dolarů s cílem vyčistit bývalý vietnamský sklad toxického defoliantu Agent Orange používaného během války na přelomu 60. a 70. let minulého století. Dosud jsou látce připisovány vážné vrozené vady, případy onemocnění rakovinou a postižení.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Odhodlaná Míša Tomešová z Ulice: Boj s rakovinou řeší bylinkami a zrním!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Osud si s její rodinou nepěkně zahrává, ale ona se nevzdává a bojuje, jak se dá. Muzikálová herečka Michaela Tomešová (27) nedávno přiznala, že její starší bratr Ondřej (35) trpí mozkovou obrnou a je upoutaný na invalidní vozík. Bohužel ani její maminka na tom zdravotně není dobře a prošla si několika nemocemi, včetně rakoviny.

Novinky.cz

Léčba rakoviny prsu se za posledních dvacet let výrazně posunula

| Zábava » Zdraví aktuálně »

Léčba rakoviny prsu za poslední roky zaznamenala obrovské pokroky. Jednak je mnohem účinnější, také šetrnější. Přestože každým rokem přibývá žen s tímto onemocněním, jejich život je podstatně kvalitnější a delší. Svůj podíl na tomto stavu má i spolek Mamma Help, který takto nemocným ženám pomáhá už dvacet let.

Aha! online - bulvární portál

Maminka hvězdy Ulice Míši Tomešové: Bojuje s rakovinou!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Osud si s její rodinou nepěkně zahrává. Michaela Tomešová (27) nedávno přiznala, že její starší bratr Ondřej (35) trpí mozkovou obrnou a je upoutaný na invalidní vozík. Bohužel ani její maminka na tom zdravotně není dobře a prošla si několika nemocemi, včetně rakoviny.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Zemanův civilní soud s exradním, jenž psal o jeho rakovině, bude pokračovat

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Brněnský městský soud bude dál projednávat žalobu prezidentské kanceláře na bývalého radního Brna-středu Svatopluka Bartíka. Bartík v roce 2017 napsal na Facebooku, že Zeman má rakovinu a zbývá mu už jen pár měsíců života.Další články k tématu:Bartík stáhl tvrzení o Zemanově rakovině. Kvůli negativním emocím, napsalPolicie odložila trestní oznámení za

ZdravotnickýDenik.cz - aktuální přehled zpráv

Výsledková sezóna: Johnson & Johnson padá, Roche roste, Novartis má průšvih

| Zábava » Zdraví aktuálně »

První čtvrtletí letošního roku přineslo zatím ve farmaceutickém byznysu rozporuplné výsledky. Zatímco zisk amerického Johnson & Johnson se propadl, švýcarská Roche vystartovala do letošního roku jako raketa.   Největší světový producent léků proti rakovině, švýcarská skupina Roche, vykázala v prvním letošním čtvrtletí meziroční růst tržeb o osm

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Strach z rakoviny? Moderátor Vojnar přiznal bulku v krku! Připravuje se na zákrok

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Moderátor Petr Vojnar (43) nemá moc šťastně období. Nejenže se na konci roku rozpadl jeho vztah s matkou jeho synka Sebastiana (2), ale řeší i zdravotní problémy. Kvůli strachu z rakoviny podstupuje nepříjemné zákroky. Našel si totiž bulku!

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Prokletí Homolkovi: Členové rodiny dopadli tragicky! Vražda, alkohol a rakovina!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Taková normální rodinka Homolkových už rozesmívá diváky půl století. Osudy herců oblíbené trilogie však k smíchu vůbec nejsou – život jim vzal alkohol, vrazi či rakovina!

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Zpěvačka Monika Bagárová o rakovině: Zítra jdu na vyšetření!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Zpěvačka Monika Bagárová (24) se rozhodla podat pomocnou ruku onkologicky nemocným pacientkám. Nejenom proto, že jí je projekt Silná a krásná sympatický, ale s rakovinou se potýká v rodině.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Nejezte šunku!!

| Zpravodajství »

I mírná míra konzumace červeného a zpracovaného masa zvyšuje pravděpodobnost rakoviny tlustého střeva. Vyplývá to z dosud největší britské studie těchto rizik.Britské ministerstvo zdravotnictví a sociální péče upozorňuje, že lidé, kteří konzumují více než 90 gramů červeného nebo zpracovaného masa, by měli svou spotřebu snížit na 70 nebo méně gramů

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

České hvězdy kosí smrtka: Hrozivých 22 úmrtí za 16 týdnů! Pomeje, Munzar, Věra Bílá, …

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Česko jako kdyby v posledních měsících obcházela smrt, a rozhodně si nevybírá. Celý tento neveselý „fenomén“ začal již před Vánoci, kdy 18. prosince zemřela herečka Jana Štěpánková (†84) a během svátků zase mladý herec Aleš Kubát (†30), známý třeba ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Toho si velice rychle a náhle vzala rakovina. Od jeho lednového pohřbu

Aha! online - bulvární portál

Noční můra Ledeckého: Kvůli smrtící závislosti o hladu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Šestapadesátiletý zpěvák dobře ví, že mu jeho dllouholetá závislost škodí. Cigaretku si ovšem neodepře, to raději drží hladovky. Prý jde o americký trend proti rakovině!

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

VIDEO: 5 depresivních dětských pořadů

| Zábava »

Dětský pořad Snoopy – který je ve světě poměrně známý – se zaměřil v jednom díle na vážné téma – onemocnění rakoviny. Jak si tvůrci dětských pořadů s vážným tématem poradili a jak to poté vnímají děti? Je dobré řešit vážná témata v dětských pořadech či pohádkách?

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

„Vykaďte rakovinu,“ nabádali šarlatáni nemocné. Po skandálu mění Aktip název, bude šidit dál?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Za těžké peníze radili „vykadit rakovinu“, teď končí. Institut Aktip, který se nechvalně proslavil jako hnízdo šarlatánů, se po tlaku médií uzavírá. Ovšem vzápětí jeho členové oznámili, že se vlastně jen přesunou jinam a změní název - nově budou vystupovat pod hlavičkou „platformy Jednotné medicíny“.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Na téma Rakovina aktuálně bylo nalezeno 298 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší