20. října, 2017 - svátek Vendelín

Rakovina aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Neuvěřitelný příběh Pavlíny (31): Kvůli rakovině neměla otěhotnět, teď s ní bojuje s miminkem v břiše!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Těhotenství, porod a radost z miminka. To jsou chvíle, na které se matky těší nejvíce. Představte si ale, že se léčíte z rakoviny prsu a doktoři vám rovnou řeknou, že už dítě mít nebudete! Ale nejednou jste v jiném stavu. Radost? Ne! Lékaři totiž hned hovoří kvůli Rakovině o potratu.

Odhaleno.cz

Moderní medicína porušuje zákony přírodního výběru, proto přibývá rakoviny

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Nikoli jen vlivy prostředí a životním stylem se zvyšuje počet onemocnění rakovinou v zemích takzvaného Západu. V těchto zemích majících nejlepší zdravotní péči je čtrnáctkrát více nemocných s Rakovinou než v zemích, kde je zdravotní péče nejhorší. Důvod?

Aha! online - bulvární portál

Krampol se bojí o ženu: RAKOVINA PLIC!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Zdravotní potíže donutily Hanu Hanu Krampolovou seknout s alkoholem i prášky. Jenže se u ní rozjela jiná neřest a její manžel se už zase strachuje o její život.

Aha! online - bulvární portál

Samou radostí se...Upila k smrti!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Angličanka Valerie Jones (†54) bojovala od loňského března s rakovinou prsu, a tak není divu, že když se dozvěděla o přelomovém pokroku v jejím uzdravování, chtěla to pořádně oslavit. Na dovolené to ale roztočila tak drsně, že se upila k smrti!

sport.cz

Zemřela Harriette, světová rekordmanka, žena popírající svůj věk

| Sportovní »

Harriette Thompsonovou si svět bude pamatovat jako nejstarší ženu v historii sportu, která dokázala uběhnout maraton. Stařenka přitom musela během života třikrát bojovat s rakovinou a s běháním maratonů začala teprve ve svých 76 letech.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Žena (†54) slavila průlom v léčbě rakoviny: V dovolenkovém ráji se upila k smrti!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Na Santorini odjela Valerie Jones  se svým manželem, aby oslavila průlom v léčbě rakoviny prsu. Dovolená na pohádkovém ostrově však skončila tragédií. Čtyřiapadesátiletá žena to totiž na ostrově roztočila tak drsně, že se upila k smrti!

EuroZprávy.cz

Test na rakovinu za pár vteřin? Vědci pracují nejen na léčbě, ale i na diagnostice

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Rakovina patří k největším zdravotním problémů naší doby a boj proti ní zaměstnává lékaře i vědce po celém světě. Problémem je mimo jiné i diagnostika nádoru, ke které jsou nutné invazivní zákroky. To by se ale v budoucnu podle deníku Time mohlo změnit.

Odhaleno.cz

Christina Applegate alias Kelly Bundová se rozhodla vzdát vaječníků a vejcovodů

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Stejně jako Angelina Jolie je herečka Christina Applegate nositelkou genu BRCA, který výrazně zvyšuje u žen riziko rakoviny prsu, dělohy a vaječníků. Jedním z řešení – možným snížením rizika – je operativní vynětí pohlavních žláz. Tedy zbavení se vejcovodů a vaječníků. Christina se pro

Novinky.cz

Olomoučtí vědci zkoumají rakovinu slinivky, cílem je včasná diagnóza nemoci

| Zábava » Zdraví aktuálně »

Odhalit biochemické pochody a mutace genů, které se podílejí na vzniku i průběhu rakoviny slinivky břišní, to je cíl projektu onkologické a chirurgické kliniky Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci pod vedením Beatrice Mohelníkové Duchoňové. Výsledky by měly přispět k získání nových poznatků o možnostech včasné diagnostiky a terapie zhoubného

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Civilizační nemoci: Proč jsme proti nim bezradní?

| Zábava »

Rakovina, cukrovka nebo obezita. To je jen malý výčet nemocí, kterými dnes lidé trpí. Jde o civilizační choroby neboli nemoci z blahobytu. Dá se jim vyhnout? Proč jimi trpíme? Z jakého důvodu doopravdy vznikají? Zatímco naši předci se počátkem minulého století potýkali s infekčními chorobami, posledních 50 let vede lidstvo boj s nárůstem civilizačních

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Zemřel zpěvák Richard Adam (†86): Před smrtí požádal o rozvod po 50 letech manželství!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V době, kdy se Karel Gott (78) radoval z prestižní ceny, kterou v Německu dostal, umíral v Praze jeho dlouholetý kolega a souputník Richard Adam (†86). Swingový zpěvák podlehl ve své vile rakovině, se kterou už delší čas bojoval. Předtím ale ještě stihl požádat o rozvod se svoju manželkou Ájou.

EuroZprávy.cz

Vědci rozsekli letitou záhadu. Zjistili, jak mobily ovlivňují zdraví. A pro ženy mají lepší zprávy než pro muže

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Uživatelé mobilních telefonů mohou být klidní. Jejich pravidelné používání podle odborníků nezpůsobuje větší zásahy do zdraví a je prakticky vyloučeno, že by způsobovaly například rakovinu. Zanedbatelné zvýšení výskytu nádorů sice odborníci zaznamenali, avšak pouze u mužů. A není jasné, jestli opravdu souvisí zrovna s mobilními telefony.

EuroZprávy.cz

Tyhle symptomy si s rakovinou běžně nespojujeme. Možná bychom měli začít

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Každý z nás nejspíš ví, že když začne vykašlávat krev, je nejvyšší čas všeho nechat a běžet k doktorovi. Může to totiž být rakovina. Tu ale mohou signalizovat i příznaky, které si s ní mnohdy nespojujeme.

EuroZprávy.cz

Jídlo, které máme denně na talíři, umí zázraky? Brambory mohou působit jako lék

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Ačkoliv pocházejí z Ameriky, Češi brambory milují. I to je možná jeden z důvodů, proč je u nás relativně nízký výskyt rakoviny žaludku. Podle odborníků totiž právě tato potravina dokáže působit jako prevence a riziko propuknutí této choroby snížit.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Brenda z Beverly Hills v slzách a s chomáči vlasů v rukách: Rakovina vás nikdy neopustí!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Herečka Shannen Doherty (46), která ztvárnila roli Brandy Walshové v seriálu Beverly Hills, se před časem dostala z rakoviny prsu. Začala opět pracovat a vlasy, které na sobě tak milovala, jí začaly dorůstat. Herečka zavzpomínala na jeden z nejtěžších okamžiků léčby...

100+1 zahraniční zajímavosti

Obezita zabíjí: S nadváhou souvisí 40 procent případů rakoviny v USA

| Zábava »

Obezita zabíjí: S nadváhou souvisí 40 procent případů rakoviny v USA

Na téma Rakovina aktuálně bylo nalezeno 472 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší