23. května, 2018 - svátek má Vladimír

Rakovina aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Zpověď Kajínkovy přítelkyně bojující s rakovinou: Jediná návštěva, kterou jsem vynechala!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Rok od propuštění Jiřího Kajínka z vězení promluvila jeho partnerka Magda Gubová (65) v exkluzivním rozhovoru pro Blesk. Prozradila, jak složité to s Kajínkem měli při návštěvách, popsala problémy, které měli s vězeňskou službou a svěřila se i s bolestivým tajemstvím ohledně svého zdraví.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Jiří Pomeje po rakovině hrtanu: Opuštěný, zbědovaný a odmítá JÍST!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Téměř na kost vyhublý Jiří Pomeje (53) se rozhodl, že nad svými depresemi zvítězí. Už šest týdnů dochází k MUDr. Janu Cimickému (70). „Byl už u mě třikrát na kontrole,“ potvrdil psychiatr.

Novinky.cz

Ruska, která Putina v živém vstupu žádala o pomoc, podlehla rakovině

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

V moskevské nemocnici v úterý podlehla rakovině pětadvacetiletá Darja Starikovová, která se stala známou po celém Rusku. Loni v létě si v přímém televizním přenosu postěžovala prezidentu Vladimiru Putinovi na nedostupnost léčby v celé oblasti na severu evropského Ruska. O Darjině úmrtí informovala agentura TASS i další média.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Šarlatáni ve zdravotnictví vyděsili i ministerstvo. Přijde hon na léčitele?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Pochybné léčitelské praktiky, ve kterých hraje hlavní roli strach a rakovina, odhalil dokument České televize Infiltrace: Obchod se zdravím. Zjištění zaznamenaná pomocí skryté kamery v pražském centru alternativní medicíny Aktip po dotazech Blesk Zpráv „postavila do pozoru“ i ministerstvo zdravotnictví. Podle něj jde o závažná zjištění, která musí

EuroZprávy.cz

Pacientka s rakovinou, která si stěžovala na léčbu Putinovi, dnes zemřela

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Moskva - V moskevské nemocnici dnes podlehla rakovině pětadvacetiletá Darja Starikovová, která se stala známou po celém Rusku. Loni v létě si totiž v přímém televizním přenosu postěžovala prezidentu Vladimiru Putinovi na nedostupnost léčby v celé oblasti na severu evropského Ruska. O Darjině úmrtí informovala agentura TASS i další média.

České Noviny

Zemřela mladá žena, která si na léčbu stěžovala Putinovi

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Moskva - V moskevské nemocnici dnes podlehla rakovině pětadvacetiletá Darja Starikovová, která se stala známou po celém Rusku. Loni v létě si totiž v přímém televizním přenosu postěžovala...

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Andrea Pomeje drsně: Opilého Jirku za dcerou nepustím!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Kvůli boji se zákeřnou rakovinou hrtanu přišel Jiří Pomeje (53) o hlas, pak ho čekala další rána v podobě krachu manželství. Nyní ale herci hrozí i to, že by mohl přijít o milovanou dcerku. Manželka Andrea (29) ho totiž varuje, že by mu ji nemusela vůbec svěřovat.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

„Řekli mi, že můžu za nemoci svých dětí.“ Ivana pronikla mezi šarlatány v medicíně

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ivana Lokajová (46) se dozvěděla, že může za nemoci svých dětí. A že pokud neonemocní Rakovinou hned, určitě ji dostane do dvou let, nebo že díky speciálnímu sítku může také rakovinu „vykadit“. Vystudovaná herečka v rámci dokumentu ČT Infiltrace: Obchod se zdravím skrytou kamerou monitorovala fungování pražského centra alternativní léčby Aktip. Do zařízení

EuroZprávy.cz

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před mnoha nemocemi včetně rakoviny. Podle vědců stačí jen tři lžíce denně, informuje news.com.au.

ParlamentniListy.cz

Vykadíte to jako klobásu. Najděte si milence. ČT odhalila šokující podvody na nemocných občanech

| Zpravodajství »

Veřejnoprávní Česká televize včera večer odvysílala pořad s názvem Infiltrace: Obchod se zdravím. Dílo, řešící praktiky alternativní medicíny a jejích poskytovatelů, vzbudilo velký ohlas mezi diváky. Lze rakovinu léčit náhradami onkologické péče? Reportérka ČT se

Aha! online - bulvární portál

Přiznání Bočanové: Peklo s dcerou

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Nemá to jednoduché. Herečka Mahulena Bočanová (51) po smrti maminky, která zemřela na rakovinu a úmrtí otce, který odešel na věčnost v době, kdy se herečka rozváděla s Viktorem Mrázem (51) zůstala na výchovu své dcery sama. Nyní má herečka se svou dcerou pořádné starosti!

eurodenik.cz

Kočičí dráp: Léčivá rostlina, která zatočí s rakovinou

| Zpravodajství »

Název kočičí dráp vyvolává představu neobvyklé přísady do čarodějnického lektvaru. Ve skutečnosti se jedná o Vilcacory Uncari  tomentosu, popínavou rostlinu z oblasti Amazonie. Díky této rostlině byly pro amazonské kmeny indiánů nemoci téměř neznámým pojmem.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Hrozí vám rakovina, vyřeší to milenec, radili psychologové v centru alternativní medicíny Aktip. Jeho praktiky odhaluje dokument ČT

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Dokument Obchod se zdravím ukazuje praktiky centra Aktip, které se zabývá alternativní medicínou. Zaměstnanci Aktipu radili pacientům s rakovinou nahradit onkologickou léčbu psychoterapií a potravinovými doplňky. Režisérka Šárka Maixnerová a infiltrátorka Ivana Lokajová reagovaly na stížnosti pacientů.

Rádio Praha

Výzkumníci z Akademie věd objevili novou protirakovinnou látku

| Zpravodajství »

Vědci z Biotechnologického ústavu Akademie věd objevili látku, která by mohla pomoci v boji s rakovinou. Podle výzkumníků výrazně potlačuje nádory prsu a účinkuje i proti dalším nádorovým onemocněním. Vývoj je nyní ve fázi klinických testů, informoval ČTK Jiří Neužil z ústavu, který se spolu se svým…

EuroZprávy.cz

Čeští vědci objevili novou protirakovinnou látku, účinkuje netradičně

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Vestec (u Prahy) - Vědci z Biotechnologického ústavu Akademie věd objevili látku, která by mohla pomoci v boji s rakovinou. Podle výzkumníků výrazně potlačuje nádory prsu a účinkuje i proti dalším nádorovým onemocněním. Vývoj je nyní ve fázi klinických testů, informoval dnes ČTK Jiří Neužil z ústavu, který se spolu se svým týmem výzkumem zabývá.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Rok od propuštění Kajínka promluvila jeho Magda: Rakovina!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Nemluví s médii a chce být raději v pozadí. Teď ale přítelkyně Jiřího Kajínka (57) Magda Gubová (65) exkluzivně promluvila pro Blesk. Popsala některé ze svých 251 návštěv v kriminále. Mluvila o jeho propuštění před rokem i vážné nemoci, na kterou prý vězeňská služba nebrala ohledy.

Dobrý Anděl

Na téma Rakovina aktuálně bylo nalezeno 684 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší