22. února, 2017 - svátek má Petr

Rakovina aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Aha! online - bulvární portál

Tak se hlásí rakovina! Příznaky a prevence

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Rakoviny se všichni bojíme, ovšem na preventivní prohlídky, které mohou včas odhalit zhoubný nádor, většinou nechodíme! Prevence nás přitom dokáže ochránit před rozvinutím nemoci a často i fatálním a bolestivým koncem...

Aha! online - bulvární portál

Revoluční nápad vědců, jak léčit rakovinu: V zimním spánku spálí nádory!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Vědci uvažují o novém, převratném léčení rakoviny. Zejména pacienty v posledních stadiích zákeřné nemoci chtějí uvádět do hibernace. Věří, že ve stavu »zimního spánku«, který známe z přírody například u medvědů, by mohli pacienti snést agresivnější léčbu!

EuroZprávy.cz

Nová forma boje s rakovinou: Vyléčí nás otrava jídlem?

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Soul - Jihokorejští vědci možná objevili lék proti rakovině. S nemocí, která je dnes považována za jednoho z největších zabijáků lidstva, podle nich mohou bojovat střevní bakterie. A první testy ukazují, že úspěšně.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Pacienty s rakovinou možná spasí zimní spánek. Budou lépe snášet ozařování

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Léčba pacientů v konečných stadiích rakoviny bude mít větší naději na úspěch, pokud pacienty uvedeme do „zimního spánku“. Tělo bude lépe snášet ozařování a zároveň se zpomalí růst nádorů. S takovovu teorií přišli podle britského serveru The Telegraph italší vědci, kteří ji chtějí do 10 let zavést do praxe.

inStory.cz - Aktuální přehled zpráv a článků

Rýsuje se nová léčba rakoviny! Obávaná bakterie dokáže zázraky

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Řeč je o salmonele, která bývá velmi častou příčinou otrav jídlem. Podle jihokorejských vědců z Chonnam National University Hwasun Hospital bakterie salmonely umí proniknout až k nádorovým buňkám a zalarmovat imunitní systém, aby je dokázal úspěšně ničit.

Euro.cz

Obchod s nesmrtelností vzkvétá. Už 50 let

| Zábava »

V roce 1967 se nechal profesor psychologie James Hiram Bedford zmrazit. Respektive po své smrti, když 12. ledna 1967 zemřel na rakovinu ledvin. Od té doby funguje takzvaná kryonika, a je to stále velmi dobrý byznys.

EuroZprávy.cz

Zemřela šéfka norského Nobelova výboru, patřila k nejvlivnějším ženám světa

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Oslo - V neděli zemřela předsedkyně norského Nobelova výboru Kaci Kullmannová Fiveová, bylo jí 65 let. V roce 2014 jí byla diagnostikována rakovina prsu a loni se její stav zhoršil.

showbiz.cz

Hugh Jackman přiznal, že se jeho rakovina opět vrátila, pošesté...

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Herec Hugh Jackman(48) bojuje delší dobu s rakovinou kůže, nemoc se bohužel opět vrátila...

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Miliardáři investují do boje s rakovinou, stárnutím i AIDS. Peníze mohou pomoci, nemoci tu ale vždy budou, tvrdí vědci

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Miliardáři se rozhodli věnovat velké částky na výzkum a léčbu nejrůznějších nemocí. Patří mezi ně i Bill Gates nebo Mark Zuckerberg. Věří, že díky jejich penězům bude lidstvo brzy schopno léčit například rakovinu nebo jiné choroby, na které umírá velké množství lidí. Někteří odborníci, kteří se zabývají lékařstvím nebo nemocemi, jsou ale skeptičtí.

Odhaleno.cz

Hugh Jackman byl opět na odstranění rakoviny z nosu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Herec Hugh Jackman má problémy s bazaliomy na obličeji. Je to nejčastější typ rakoviny kůže. Ačkoli je zhoubný, jen výjimečně způsobuje metastáze a úmrtí na něj jsou raritní. Nádory se nejčastěji objevují jako následek nadměrného ozáření UV paprsky. Osmačtyřicetiletý Australan

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Kardinál Vlk píše o svém utrpení: Bolesti teď nemám, ale je to vážné

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Kardinál Miloslav Vlk (84), jehož zdravotní stav se v noci z pátku na sobotu dramaticky zhoršil, poslal všem svým podporovatelům vzkaz z nemocnice. Děkuje v něm za podporu a přiznává, že za problémy stojí chemoterapie. Vlk má rakovinu plic s metastázami v kostech.

ZdravotnickýDenik.cz - aktuální přehled zpráv

Úspěch AstraZeneky s léčbou rakoviny a debata o editaci genomu

| Zábava » Zdraví aktuálně »

Výsledky nejnovějších testů Lynparzy z dílny AstraZeneky dávají naději pacientům s rakovinou prsu. V Americe experti řešili otázku editace genomu. Proti dědičným chorobám možná uspěje nová zbraň. Britsko-švédská farmaceutická skupina AstraZeneca oznámila výsledky nejnovějších testů svého léku Lynparza. Ukazuje se, že v léčbě rakoviny prsu může být daleko

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Hvězda Chalupářů Gabriela Vránová už je po operaci nádoru: Žiju a chci domů!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Herečka Gabriela Vránová (77) statečně bojuje s rakovinou. Kvůli nádoru na tlustém střevě musela podstoupit operaci. Už je po zákroku, ale zatím neví, jak bude léčba dále pokračovat.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Režisér Plesu upírů Balaš prodělal rakovinu: Mohl za to rozvod

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Rozvod rodičů se krutě podepsal na jeho zdraví! U režiséra muzikálu Ples upírů a porotce StarDance Radka Balaše (51) propukla stejná rakovina, s jakou bojoval i Karel Gott (77).

EuroZprávy.cz

Zdravotní stav kardinála Vlka se prudce zhoršil

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Zdravotní stav Miloslava Vlka (84) se v pátek večer prudce zhoršil, lékařům se ho ale během noci podařilo stabilizovat. Kardinál trpí rakovinou plic s metastázami do kostí. Koncem ledna s Vlkem telefonicky hovořil papež František a ujistil ho, že se bude modlit za jeho zdraví.

denik.cz

OBRAZEM: Legendu Augustu přišly uctít desítky věrných fanoušků

| Sportovní »

Na legendu nezapomenou. Hokejové kluby v Jihlavě a v Havlíčkově Brodě se rozhodly uctít památku Josefa Augusty zřízením pietního místa u vrátnice zimního stadionu. Ten zemřel ve čtvrtek ráno na následky rakoviny slinivky ve věku sedmdesáti let.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Na téma Rakovina aktuálně bylo nalezeno 453 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší