23. srpna, 2017 - svátek má Sandra

Rakovina aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Ženy ohrožuje přemíra nočního světla, tvrdí vědci. Zvyšuje riziko rakoviny prsu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Nová studie Harvardovy univerzity odhalila další faktor, který u žen zvyšuje riziko rakoviny prsu. Je jím velké množství venkovního světla v noci. Podle výzkumníků se riziko zvyšuje jednoduše tím, že osoba v podobné oblasti dlouhodobě žije. Světelným smogem je ohrožena většina žen žijících ve větších městech, píše web televize CNN. 

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Sofinka (7) před dvěma lety přežila výbuch bytu: Vlasy jí shořely, nové darovala nemocným

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Prošla si peklem! Výbuch bytu malé Sofince (7) popálil obličej a celé ruce a záda. Shořela jí i polovina vlasů. Po necelých dvou letech od nehody na holčičce žádná zranění nejsou znát. Teď své vlasy darovala dětem s rakovinou.

Aha! online - bulvární portál

Johnson & Johnson má Evě vyplatit rekordní odškodné: Má rakovinu z pudru a vysoudila 9 miliard!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Američanka Eva Echeverría si na pokožku sypala dětský pudr od společnosti Johnson & Johnson (J&J) a tvrdí, že kvůli tomu dostala rakovinu vaječníků. Soud jí dal za pravdu a výrobci uložil vyplatit Evě rekordní odškodné ve výši 417 milionů dolarů, tedy 9 miliard a 340 milionů korun!

denik.cz

Johnson & Johnson zaplatí ženě devět miliard kvůli rakovině vaječníků

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Kalifornský soud rozhodl, že farmaceutická společnost Johnson & Johnson musí zaplatit ženě devět miliard jako odškodné za rakovinu vaječníků, kterou žena onemocněla. Jedná se o dosud nejvyšší odškodné v historii soudních sporů mezi firmou a jejími zákazníky. Informaci přinesl server BBC.

Aha! online - bulvární portál

Rakovina Brendy z Beverly Hills: Lékaři vyřkli ortel!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Americká herečka Shannen Doherty (46) vyhrála svůj boj s rakovinou a nyní má konečně na tváři úsměv.

Novinky.cz

Farmaceutický gigant Johnson & Johnson má zaplatit devět miliard kvůli rakovině vaječníků

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Soud v Kalifornii nařídil americké farmaceutické společnosti Johnson & Johnson (J&J) zaplatit 417 miliónů dolarů (9,2 miliardy korun) ženě, která tvrdí, že onemocněla rakovinou vaječníků po používání dětského pudru. Informoval o tom server BBC.

eurodenik.cz

Vitamín C by mohl zabránit šíření leukemických buněk, zkoumají se také účinky proti rakovině

| Zpravodajství »

Již od 70. let minulého století zkoumají vědci účinky vysokých dávek vitamínu C a jeho léčebný potenciál pro léčbu rakoviny. Nově zveřejněný výzkum ukazuje, jak vitamín C může zabránit množení leukemických kmenových buněk, a zastavit tak postup některých forem Rakoviny krve.

Aha! online - bulvární portál

Eva má prý rakovinu z dětského pudru! Johnson & Johnson má platit obrovské odškodné

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Soudní porota v Kalifornii nařídila americké společnosti Johnson & Johnson (J&J) vyplatit 417 milionů dolarů (přes devět miliard Kč) ženě, která tvrdí, že v důsledku používání hygienických produktů firmy obsahujících mastek onemocněla rakovinou vaječníků. Informovaly o tom agentury Reuters a Bloomberg.

Echo24.cz

Žena vysoudila 417 milionů dolarů. Užívala pudr firmy Johnson&Johnson

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Soud v Kalifornii nařídil americké společnosti Johnson & Johnson (J&J) vyplatit 417 milionů dolarů (přes devět miliard korun) ženě, která tvrdí, že v důsledku používání hygienických produktů firmy obsahujících mastek onemocněla rakovinou vaječníků. Informovala o tom agenturu Reuters.

EuroZprávy.cz

Žena vysoudila 417 milionů dolarů, z výrobků Johnson & Johnson prý dostala rakovinu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Los Angeles - Společnost Johnson & Johnson (J&J) má vyplatit 417 milionů dolarů (přes devět miliard Kč) ženě, která prý v důsledku používání hygienických produktů firmy obsahujících mastek onemocněla rakovinou vaječníků.

České Noviny

J&J má ženě vyplatit 417 milionů dolarů kvůli rakovině vaječníků

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Los Angeles - Soudní porota v Kalifornii nařídila americké společnosti Johnson & Johnson (J&J) vyplatit 417 milionů dolarů (přes devět miliard Kč) ženě, která tvrdí, že v důsledku...

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Eva tvrdí, že má z výrobků Johnson & Johnson rakovinu vaječníků. Firma jí má zaplatit 9 miliard

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Soudní porota v Kalifornii nařídila americké společnosti Johnson & Johnson (J&J) vyplatit 417 milionů dolarů (přes devět miliard Kč) ženě jménem Eva Echevarria, která tvrdí, že v důsledku používání hygienických produktů firmy obsahujících mastek onemocněla rakovinou vaječníků. 

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Kvůli používání hygienických produktů onemocněla žena rakovinou. Na společnosti Johnson & Johnson vysoudila devět miliard

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Americká společnost J&J musí vyplatit 417 milionů dolarů ženě, která kvůli používání hygienických produktů onemocněla rakovinou vaječníků. Mluvčí společnosti uvedla, že J&J se proti pondělnímu verdiktu odvolá. Firma již prohrála několik podobných sporů. Doposud nejvyšší přiznané odškodné činilo 110 milionů dolarů (2,4 miliardy korun).

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Žena spadla do bazénu, kde zůstala uvězněna tři hodiny: Pomocí tabletu prosila o pomoc

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Leslie Khan (61) z anglického Eppingu si dopřávala odpolední pohodu ve svém bazénu. Jenže když chtěla vylézt z vody ven, rozbil se jí žebřík. Diabetička, která zvítězila nad rakovinou prsu, nebyla dost silná na to, aby se sama dostala ven. Začal tak boj o její záchranu. 

EuroZprávy.cz

Vědci vymýšlí tisíce nových léků. Životy mohou zachraňovat nové metody

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Darmstadt - Nové terapie, léky a technologie mohou změnit životy pacientů, ale i snížit celkové výdaje na zdravotní péči. Imunoterapie znamenala v posledních letech průlom v léčbě rakoviny, u vzorku pacientů to vede ke slibným výsledkům. Vzhledem k tomu, že lékařská věda pokračuje v bádání na neprozkoumaným území, se na horizontů objevuje mnoho nových

EuroZprávy.cz

Alternativní léčba? Lidé věří, že lékaři zatajují existenci léku na rakovinu, vystavují se ale nebezpečí

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Pacienti, kteří dávají přednost alternativní terapii k léčbě běžných rakovinných onemocnění, zdvojnásobují riziko, že na následky nemoci zemřou. Tvrdí to nová studie publikovaná v magazínu Journal of the National Cancer Institute, ze které cituje CNN.

Život Dětem

Na téma Rakovina aktuálně bylo nalezeno 269 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší