18. prosince, 2018 - svátek Miloslav

Řecko aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Kurzy.cz

Itálie jako riziko i příležitost pro eurozónu pro rok 2019

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Téma Řecka je již v pozadí zájmu trhů, to ale neplatí o Itálii. Její rozpočet na rok 2019 a také rozvahy tamních bank s velkými podíly toxických úvěrů mohou být rozbuškou možné další krize v evropském bankovním sektoru.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Kypr: Ostrov bohyně krásy, nezapomenutelné dovolené i bohaté historie

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Afrodita byla řecká bohyně krásy. Tento přídomek nese právě i středozemní ostrov Kypr, kde se údajně zrodila z mořské pěny. Dovolenou si tu neužijí jen milovníci moře, ale také bohaté kultury a vynikajícího jídla.

EuroZprávy.cz

Řecko zabavilo drogy za 100 milionů eur

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Řecko zabavilo na lodi, která pod syrskou vlajkou plula do Libye, drogy za více než 100 milionů eur (zhruba 2,57 miliardy Kč). Loď jménem Noka přepravovala kolem šesti tun marihuany a tři miliony tablet stimulantu captagon, jemuž se přezdívá droga džihádistů. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na řecké úřady.

EuroZprávy.cz

Řecko navrhlo řešení uprchlické krize, nadávalo pokrytcům. Je z toho poprask v celé EU

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Řecký premiér Alexis Tsipras svým kolegům ze zemí Evropské unie navrhl, aby se unie do května příštího roku dohodla na dočasném "mechanismu solidarity" pro řešení vysokých počtů žadatelů o azyl. Jeho návrh dnes vyvolal ostrou diskusi šéfů států a vlád EU na jejich vrcholné schůzce v Bruselu.

Novinky.cz

Řecko opět požaduje dočasné přerozdělování migrantů

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Řecký premiér Alexis Tsipras na summitu EU v Bruselu navrhl, aby se unie do května příštího roku dohodla na dočasném „mechanismu solidarity” pro řešení vysokých počtů žadatelů o azyl. Jeho návrh vyvolal v pátek ostrou diskusi šéfů států a vlád EU. Země EU se nakonec shodly, že v boji s migrací budou klást důraz na ochranu hranic a spolupráci s tranzitními

ČT sport - aktuálně z České televize

Když jsem los viděl, musel jsem se smát, řekl Krejčí. Styl rozhodování mu přijde nedůstojný

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Jako nový kouč reprezentace do 21 let má za sebou první úkol. Karel Krejčí nechyběl při losu kvalifikace o mistrovství Evropy 2021, který mu díky výběru soupeřů vykouzlil úsměv na tváři. Důvod? Setkání se starými známými celky, skupinu s Chorvatskem či Řeckem považuje za hratelnou, ovšem ne lehkou. Nespokojen byl naopak s procesem samotného dohadování

ČT sport - aktuálně z České televize

Čeká nás hratelná skupina, shodují se po losu reprezentanti do 21 let

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

S losem kvalifikace o mistrovství Evropy, který přisoudil národnímu týmu do 21 let Chorvatsko, Řecko, Skotsko, Litvu a San Marino, panuje v českém táboře spokojenost. Hráči věří, že mohou bojovat o přímý postup. Prvním dvěma soupeřům zároveň touží oplatit výsledky z předchozí kvalifikace.

denik.cz

Jednadvacítku opět čeká v kvalifikaci o Euro Chorvatsko a Řecko

| Sportovní »

Čeští fotbalisté do 21 let se v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy v roce 2021 utkají se třemi stejnými týmy jako minule. Chorvatsko, Řecko a San Marino ještě doplní Skotsko a Litva. O soupeřích, se kterými se budou muset popasovat svěřenci Karla Krejčího, rozhodl los ve švýcarském Nyonu.

Fotbal.cz

Řekům i Chorvatům budeme chtít oplatit předchozí kvalifikaci

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Úterní los kvalifikace o postup na evropský šampionát hráčů do 21 let rozhodl o tom, že český tým se utká, stejně jako v předchozím kvalifikačním cyklu, s Chorvatskem, Řeckem a San Marinem. K nim přibyly týmy Skotska a Litvy.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Jedenadvacítka se v kvalifikaci znovu utká s Chorvaty a Řeky

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Fotbalová reprezentace do 21 let v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy 2021 narazí na soupeře, kteří ji v té poslední vyřadili. Opět bude bojovat proti Chorvatsku a Řecku, znovu má i San Marino, dalšími soupeři jsou Skotsko a Litva. Rozhodl o tom los.Další články k tématu:Kouč jedenadvacítky Krejčí: Máme zajímavé hráče. Snad se popereme o EuroLavička

ČT sport - aktuálně z České televize

Lvíčata čeká kvalifikační repete s Chorvatskem, Řeckem a San Marinem

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Z větší části s totožnou skupinou se v kvalifikaci ME hráčů do 21 let bude muset popasovat česká reprezentace. Los ve švýcarském Nyonu jí přisoudil opět trio Chorvatsko, Řecko, San Marino. Zbylými soupeři svěřenců nového trenéra Karla Krejčího jsou Skotsko a Litva

sport.cz

Lepší než giganti z Anglie, Německa či Francie, pochvalují si fotbalisté los

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Hodně drsně si los fotbalové kvalifikace hráčů do 21 let o mistrovství Evropy 2021 pohrál s českou fotbalovou reprezentací. Lvíčata se totiž ve skupině utkají s Chorvatskem, Řeckem, Litvou, Skotskem a San Marinem. První dva ze soupeřů přitom vystavili českým mladíkům stopku v jejich letošní snaze projít na finálový turnaj 2019!

Fotbal.cz

V kvalifikaci o EURO U21 se Češi utkají s Chorvatskem či Řeckem

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Český reprezentační tým do 21 let se v kvalifikaci o postup na EURO 2021 utká s Chorvatskem, Řeckem, Skotskem, Litvou a San Marinem.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Motýlek s kokony za tisíce hlásí návrat

| Zpravodajství »

Nepříliš vábné housenky dnem i nocí pod dohledem požírají listy morušovníku. Když se dostatečně napasou, ze svých slin vytvoří kokon, po kterém prahnou nejen milovníci módy. Chvíli se zdálo, že hedvábí ustoupilo do pozadí, ale nyní chov bourců morušových znovu ožívá. Krizí zmítané Řecko v tom vidí výzvu a začíná lovit turisty, které zajímá nevšední náplň

Cestomila.cz - aktuální přehled zpráv a článků

Athény: Největší chrám Dia Olympského se 17 metrů vysokými sloupy

| Zábava » Cestování aktuálně »

Athény jsou symbolem starořecké kultury, filozofie, demokracie. Jednou z nejkrásnějších památek Athén je chrám Dia Olympského (řecky ???? ??? ???????? ????), kterému se říká i Olympieion. Kdysi největší chrám starověkého Řecka, o němž římský historik Livius napsal ve svých monumentálních dějinách Říma: „Jediný na světě, který byl zahájen v měřítku vhodném

EuroZprávy.cz

Putin a Tsipras se po při kvůli diplomatům usmířili

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Rusko a Řecko překonaly roztržku kvůli vyhoštění ruských diplomatů z Atén, která pošramotila tradičně přátelské vztahy. Uvedli to dnes podle agentury AP vůdci obou zemí, ruský prezident Vladimir Putin a řecký premiér Alexis Tsipras.

Centrum Paraple

Na téma Řecko aktuálně bylo nalezeno 399 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší
RSS kanál pro ŘeckoTweetni tuto stránku
Kuba - Dovolená a zájezdy

Témata k:
Řecko aktuálně