20. června, 2018 - svátek má Květa

Referendum aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

Pětkrát proti. Podívejte se, kde se ČSSD postavila Hamáčkovi

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Pro vstup do vlády se ve vnitrostranickém referendu ČSSD vyslovilo devět krajů, proti výslovnému přání šéfa strany Jana Hamáčka bylo pět zbývajících. Největší podporu si vláda získala na Vysočině a v Praze. Výrazně proti byl Ústecký, Plzeňský i Karlovarský kraj, ukázaly detailní výsledky klíčového rozhodování uvnitř sociální demokracie.

EuroZprávy.cz

Babiš přivítal verdikt ČSSD o vládě

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Premiér Andrej Babiš (ANO) uvítal výsledek referenda v ČSSD. Členové strany se rozhodli pro vstup do menšinové vlády s hnutím ANO.

EuroZprávy.cz

Opozice zuří. Dává ČSSD za vinu první vládu s podporou KSČM

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Výsledek referenda ČSSD, které vstoupí do vlády s ANO za podpory KSČM, není podle opozičních stran překvapením. Sociální demokracie ale umožní vznik první polistopadové vlády s podporu komunistů.

Novinky.cz

Soc. dem. proti Zemanovi: Na Pochem trváme, sdělil Hamáček

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Sociální demokracie bude trvat na tom, aby byl ministrem zahraničí europoslanec Miroslav Poche i přes to, že k němu má výhrady prezident Miloš Zeman. Šéf soc. dem. Jan Hamáček to řekl na tiskovém brífinku, na kterém zároveň oznámil výsledky referenda o vstupu do vlády s ANO. ČSSD na koalici s Andrejem Babišem kývla, Poche ale může vznik vlády zkomplikovat.

Euro.cz

Rozhodnuto. ČSSD půjde do vlády s ANO, určili straníci v referendu

| Zpravodajství »

ČSSD má vstoupit do vlády s hnutím ANO, kterou by měli tolerovat komunisté. Ve stranickém Referendu ČSSD bylo pro menšinovou koaliční spolupráci 58,53 procenta hlasujících, 40,20 procenta bylo proti. Do hlasování se zapojilo 11 404 lidí, což jsou necelé dvě třetiny členů. Výsledek referenda není podle opozičních stran překvapením. Sociální

EuroZprávy.cz

ŽIVĚ: ČSSD jde s Babišem do vlády

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Předseda ČSSD Jan Hamáček na odpoledním jednání předsednictva sociální demokracie oznámil výsledky referenda, ve kterém straníci v uplynulých týdnech rozhodovali, zda vstoupit do vlády s hnutím ANO. ČSSD do vlády s hnutím ANO jde.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

ČSSD schválila v referendu menšinovou vládu s ANO

| Zpravodajství »

Stranické referendum sociálních demokratů skončilo vítězstvím zastánců koaliční vlády s hnutím ANO, které budou podporovat komunisté. Tato varianta získala 58,33 procenta hlasů, 40,20 procenta hlasujících se vyslovilo proti. Dnes to oznámil předseda ČSSD Jan Hamáček. Referenda se zúčastnily dvě třetiny členů.

Novinky.cz

Polokomunistická vláda pod patronátem Zemana pro nás bude soupeřem, řekl Fiala

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Vznikne polokomunistická vláda pod patronátem prezidenta Miloše Zemana. Tak reagoval šéf ODS Petr Fiala na výsledky referenda ČSSD o vládě s ANO. Předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek to zase komentoval se slovy, že soc. dem. se nechají použít ve vládě s SPD a KSČM.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

ČSSD jde do vlády s ANO, členové kývli Babišovi. A Škromach se chytl se Štěchem

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V referendu o vstupu do vlády s ANO odhlasovaly necelé dvě třetiny sociálních demokratů, celkem 11 400 členů, a více než 58 % jich bylo pro. Předseda ČSSD Jan Hamáček to oznámil prostřednictvím online vysílání z jednání grémia v Lidovém domě. Podle předsedy jde o silný mandát a ČSSD chce utvořit stabilní vládu. Na sociální síti se kvůli vstupu do vlády

Novinky.cz

Babiš rozhodnutí ČSSD vítá, v neděli zamíří za Zemanem

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Premiér Andrej Babiš (ANO) oznámil další kroky, které hodlá učinit při sestavování vlády. ČSSD odpoledne oficiálně oznámila, že vnitrostranické referendum odsouhlasilo vstup strany do koaličního kabinetu s hnutím ANO a podporou komunistů. Vzniku kabinetu tak již nic nestojí v cestě.

Reflex.cz

ČSSD půjde do vlády s Babišem, rozhodlo vnitrostranické referendum. Paroubka do Senátu strana nevyšle

| Zpravodajství »

ČSSD má vstoupit do vlády s hnutím ANO, kterou by měli tolerovat komunisté. Ve stranickém referendu ČSSD bylo pro menšinovou koaliční spolupráci 58,53 procenta hlasujících, 40,20 procenta bylo proti. V závěru dnešního jednání předsednictva sociální demokracie to oznámil předseda strany Jan Hamáček. Do hlasování se zapojilo 11 404 lidí, což jsou necelé dvě

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Komentář Jana Štětky: ČSSD si vybrala vládu s Babišem. Bude mít žebráckou hůl outsidera

| Zpravodajství » Názory aktuálně »

Výsledek referenda ČSSD - 58,53 procenta pro koalici s ANO - není překvapením. Od vstupu do vlády si straníci slibují záchranu partaje. Představa, že se ČSSD obětuje pro vznik slušné, proevropské vlády, je lichá. Už teď Babiš z těchto hodnot slevuje a ČSSD to štěpí. Platí parafráze Churchilla: ČSSD měla na výběr mezi vstupem do vlády trestně stíhaného

Rádio Praha

ČSSD v referendu schválila vstup do vlády s ANO

| Zpravodajství »

ČSSD má vstoupit do vlády s hnutím ANO. Ve stranickém referendu o tom rozhodli členové ČSSD. Pro menšinovou koaliční spolupráci je 58,5 procenta hlasujících, 40,20 procenta bylo proti. Do hlasování se zapojilo 11.404 lidí, což jsou necelé dvě třetiny členů. V závěru pátečního jednání předsednictva sociální…

České Noviny

ČSSD v referendu schválila vstup do vlády, Babiš to uvítal - videozáznam

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - ČSSD má vstoupit do vlády s hnutím ANO, kterou by měli tolerovat komunisté. Ve stranickém referendu ČSSD bylo pro menšinovou koaliční spolupráci 58,53 procenta hlasujících, 40,20...

Novinky.cz

Je to oficiální: ČSSD jde do vlády opřené o komunisty

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

ČSSD půjde do vlády s hnutím ANO. Strana v pátek odpoledne na jednání předsednictva oznámila oficiální výsledky vnitrostranického referenda. Pro koalici s Andrejem Babišem (ANO) hlasovalo 58,33 procenta straníků, proti jich bylo 40,2.

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Referendum aktuálně bylo nalezeno 1855 článků, zpráv a aktualit.

novější123456789starší