20. června, 2018 - svátek má Květa

Referendum aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

Dobojováno. V ČSSD už počítají s vládou i odpůrci

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Boj mezi stoupenci a odpůrci vlády s blížícím se koncem vnitrostranického referenda ČSSD spíš utichl. V pátek soc. dem. oficiálně oznámí výsledek, podle všeho ale skončí poměrem 60 procent pro účast v kabinetu s ANO a 40 procent proti.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Británie "zkoumá velmi vážně" vazby probrexitového milionáře Arrona Bankse na Rusko

| Zpravodajství »

Britský ministr vnitra Sajid Javid uvedl v parlamentě, že ruské vazby probrexitového milionáře Arrona Bankse zkoumají "velmi vážně" dva ministři na dvou ministerstvech, kteří chtějí zjistit, zda během kampaně před referendem o brexitu došlo k pokusu ochormit v Británii demokracii.Banks byl povolán k výslechu před parlamentním výborem Dolní sněmovny,

EuroZprávy.cz

Před 15 lety se Češi v referendu rozhodli pro vstup do EU, "ano" řekla drtivá většina

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Členem EU se Česko stalo společně s devíti dalšími zeměmi při dosud největším rozšířením v dějinách unie 1. května 2004. Češi o vstupu do EU rozhodli v referendu, které začalo 13. června 2003, tedy před 15 lety.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Hanbaté referendum: Španělky schválily koupání nahoře bez

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Obyvatelky jedné obce u Barcelony rozhodly, že se na veřejných koupalištích budou koupat "nahoře bez". Učinily tak v místním referendu, kterým zároveň zrušily letitý zákaz ukazovat se bez horního dílu plavek.

ParlamentniListy.cz

Žít Brno? Vykašlete se na to. Zrušte to a zapomeňte, promluvil zakládající člen

| Zpravodajství »

Bývalý člen hnutí Žít Brno Robin Kvapil si myslí, že hnutí by mělo zaniknout. Řekl to alespoň serveru Deník Referendum. „Pokud přemýšlejí alespoň trochu racionálně, tak to rozpustí a kandidovat nebudou,“ nechal se slyšet.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

ČSSD připravuje své lidi na vládnutí s Babišem, hledají způsoby, jak se vedle něj zviditelnit. Kandidát na ministra práce chystá zvýšení mateřské

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

V sídle sociální demokracie stále více počítají s tím, že referendum schválí vládu s ANO. Bez ohledu na to ale strana připravuje svých pět možných ministrů na účinkování ve vládě. Ministři za ČSSD mají být kromě jiného co nejvýraznější, aby nebyli ve stínu ministrů za ANO.

BBC News

Catalan village women vote for topless bathing after row at pool

| World media » Europe aktuálně »

The local referendum near Barcelona means pools will have to allow topless bathing.

ParlamentniListy.cz

Pikal (Piráti): Novela zefektivní proces místních a krajských referend

| Zpravodajství »

Pirátský místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Pikal předložil novelu, která umožní, aby se volby a referenda mohly konat ve stejnou dobu a ve stejných volebních místnostech.

České Noviny

V referendu hlasovali členové v 85 procentech organizací ČSSD

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - O účasti ve vládě s hnutím ANO Andreje Babiše hlasovali členové ČSSD v 930 místních organizacích, tedy v 85 procentech. ČTK to řekl mluvčí sociálních demokratů Petr Vurbs....

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Mohli bychom tolerovat i jednobarevnou vládu ANO, řekl Filip

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

KSČM by za určitých podmínek byla ochotná tolerovat i jednobarevnou menšinovou vládu hnutí ANO. V pondělí to řekl v Českých Budějovicích předseda KSČM Vojtěch Filip. ANO usiluje o vznik koalice s ČSSD, kterou by komunisté tolerovali. ČSSD nyní o účasti ve vládě pořádá vnitrostranické referendum. Podle Filipa ČSSD do koalice s ANO s největší

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Glosa Martina Čabana: Zeman, ochránce tradic

| Zpravodajství » Názory aktuálně »

Zdá se, že sociální demokraté už v referendu nerozhodují jenom o tom, jestli jejich strana vstoupí do vlády, ale také o tom, jestli Česko zažije další ústavní krizi. Místopředseda ČSSD a pardubický hejtman Martin Netolický prohlásil, že pokud prezident odmítne jmenovat některého z ministrů rodící se vlády, obrátí se socialisté na Ústavní soud, aby vliv

EuroZprávy.cz

Konflikt Izraele s Palestinou? Chameneí navrhuje kontroverzní řešení

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Teherán - Íránský nejvyšší duchovní vůdce ajatolláh Alí Chameneí v neděli večer navrhl, aby byl izraelsko-palestinského konflikt vyřešen prostřednictvím referenda. Přišel s tím poté, co čelil obvinění, že hrozil zničením Izraele.

Novinky.cz

Komunisté finišují dohodu o toleranci vlády ANO a ČSSD

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

KSČM ladí finální verzi dohody o toleranci menšinové vlády hnutí ANO a ČSSD. Na konci týdne by měl šéf komunistů Vojtěch Filip představit podmínky výkonnému výboru strany. Sociální demokracie zároveň v pátek oznámí, jak dopadlo vnitrostranické referendum. Podle informací Novinek už je ale více méně jasné, že soc. dem. na vládu s ANO kývne.

EuroZprávy.cz

Referendum v ČSSD? Strana průběžné výsledky tají, vlivný straník ale prozradil zásadní tajemství

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha – Už v pátek bude jasno, zda bude mít Česká republika po více než půl roce konečně vládu s důvěrou. ČSSD zveřejně výsledky vnitrostranického referenda. A jak se zdá, většina sociálních demokratů, kteří odevzdali svůj hlas, jsou pro vstup do vlády s hnutím ANO.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Britští poslanci žádají, aby styky probrexitového milionáře s Ruskem začala vyšetřovat policie

| Zpravodajství »

Poslanci britské Dolní sněmovny požadují, aby policie a parlament zahájily vyšetřování vazeb mezi probrexitovým milionářem Arronem Banksem a ruskou vládou poté, co vyšlo najevo, že Banks sešel třkkrát s ruským velvyslancem v Londýně, a nikoliv jen jednou, jak původně Banks tvrdil. Na Arrona Bankse sílí nátlak, aby vysvětlil své vazby na Rusko před

ODS.cz - aktuální přehled zpráv

Selhávání demokratické levice

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Stranické referendum ČSSD ještě neskončilo, výsledek je podle mediálních informací ale prý jasný: soc. dem. směřují do druhé koalice vytvářené hnutím ANO. Do druhé proto, že jednu koalici již ANO má s KSČM a SPD.

Centrum Paraple

Na téma Referendum aktuálně bylo nalezeno 1855 článků, zpráv a aktualit.

novější123456789starší