24. ledna, 2019 - svátek má Milena

Robert Fico aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Aha! online - bulvární portál

Fico chce být ústavním soudcem

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Byl jsem premiér, tak co bych mohl dělat dál? Třeba ústavního soudce. Tak nejspíš uvažoval bývalý šéf vlády Slovenska Robert Fico (54, SMER). A není žádný troškař. Chtěl by být rovnou předsedou.

Echo24.cz

Místopředseda Evropské komise Šefčovič bude kandidovat na prezidenta Slovenska

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Místopředseda Evropské komise (EK) Maroš Šefčovič bude kandidovat na slovenského prezidenta v březnových přímých volbách. Oznámil to dnes na tiskové konferenci v Bratislavě. Přijal tak nabídku nejsilnější vládní strany Směr-sociální demokracie (Směr-SD) expremiéra Roberta Fica. Podle bookmakerů patří Šefčovič k favoritům za zvolení hlavou státu.

Euro.cz

Eurokomisař Šefčovič bude kandidovat na prezidenta Slovenska

| Zpravodajství »

Místopředseda Evropské komise Maroš Šefčovič bude kandidovat na slovenského prezidenta v březnových přímých volbách. Přijal tak nabídku nejsilnější vládní strany Směr-sociální demokracie (Směr-SD) expremiéra Roberta Fica. Podle bookmakerů patří Šefčovič k favoritům za zvolení hlavou státu.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Fico by rád k soudu. Spíš než jeho 'spánombohom' je to oddechový čas

| Zpravodajství »

Ještě než se stal premiérem, nabízel mladý a neokoukaný Robert Fico Slovákům se svou tehdy nově založenou stranou SMER politickou "třetí cestu". Teď ji hledá sám pro sebe. Když mu nevyšel "útěk" do funkce prezidenta, chce to zkusit na Ústavním soudu. Pro Slovensko to může mít vážné následky. Ústavní krizi i hořké potvrzení toho, jak

HoupacíOsel.cz - Aktuální přehled článků

Sejde se fašista, investigativec a Maďar. Přehlídka slovenských prezidentských kandidátů

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Skoro rok po festivalu podivnůstek, kterými byly české prezidentské volby, padá stejné neštěstí na naše východní bratry. Slovenské prezidentské volby se budou konat nejpozději příští rok v březnu a už teď se přihlásilo několik pozoruhodných kandidátů. Zatím jich je čtrnáct a dost možná bude konečné číslo ještě větší. Výběr je tedy široký. Už teď se dá

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Robert Fico aktuálně bylo nalezeno 5 článků, zpráv a aktualit.

1