Zvládnuto! Jeřábek si užívá přechod do NHL, stává se stabilním hráčem Montrealu

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Bylo na čase. Přesně tohle český hokej potřeboval. Zástup našich zadáků světové úrovně notně prořídnul, ještě nedávno jich nastupovalo v NHL jen pět: Radko Gudas, Andrej Šustr, Michal Kempný, Roman Polák a Jan Rutta. Ne všichni pravidelně. Od 22. listopadu naskočil do nejslavnější ligy šestý český bek – Jakub Jeřábek v Montrealu. A jeho pozice posiluje.

Chlapík pomohl Ottawě otřepat se z debaklu, Polák dal vlastní gól

Přestože odehrál útočník Filip Chlapík jen necelých šest minut, stihl přispět asistencí k výhře Ottawy 4:3 v Torontu. V dresu domácích si Roman Polák srazil puk do vlastní branky a zaznamenal dva záporné body. Další český obránce Michal Kempný asistoval u jediné branky Chicaga, které doma podlehlo Minnesotě 1:2.

Asistence Poláka Torontu nestačila, výhru Columbusu trefil v prodloužení Panarin

Po čtyřech zápasech bez bodu si Roman Polák do statistik zase mohl udělat jednu čárku, když se mu podařilo v duelu s Columbusem na jeden gól přihrát. Velkou radost z toho ale český bek neměl. Jeho Toronto doma ztratilo dvoubrankový náskok a prohrálo s Blue Jackets 2:3 v prodloužení.

Polák jednou asistoval, Toronto ale nezvládlo závěr duelu s Columbusem

V jediném pondělním utkání hokejové NHL podlehlo domácí Toronto 2:3 po prodloužení Columbusu, který dokázal smazat dvougólovou ztrátu zásahy ze samého závěru. Prodloužení si Blue Jackets vynutili akcemi z 56. a 58. minuty a rozhodující trefu přidal v 64. minutě ruský útočník Artěmij Panarin. V dresu Maple Leafs si jednu asistenci připsal obránce Roman Polák.

České Noviny

Obránce Polák si v NHL připsal asistenci, Toronto ale prohrálo

Toronto - Hokejový obránce Roman Polák z Toronta si v jediném pondělním utkání NHL připsal asistenci, Maple Leafs ale ztratili dvoubrankový náskok a prohráli doma s Columbusem 2:3 v prodloužení....

Polák přihrával na gól, Columbus ale bitvu na ledě Toronta otočil

Český obránce Roman Polák si v jediném pondělním utkání NHL připsal asistenci, Toronto ale přes dvougólový náskok nakonec doma podlehlo Columbusu 2:3 v prodloužení. Hosté smazali manko v závěru třetí třetiny a vítězný gól vstřelil ve 4. minutě prodloužení Artěmij Panarin, který skóroval do odkryté branky poté, co mu ideálně přihrál spoluhráč Zach Werenski.

Voráček režíroval výhru Flyers, Polák skóroval a Jágr opět přepisoval historii

Jakub Voráček, nejproduktivnější český hráč v NHL, pomohl dvěma nahrávkami k vítězství hokejistů Philadelphie na ledě nejlepšího týmu ligy Tampy Bay 5:3. U jedné z branek domácích asistoval i útočník Ondřej Palát. Obránce Roman Polák si připsal gól a přihrávku, ale porážce Toronta 3:4 v prodloužení s Coloradem nezabránil. Jaromír Jágr nastoupil v dresu

Voráček asistoval u výhry Philadelphie, Polák se zapsal mezi střelce

Nejproduktivnější český hokejista v NHL Jakub Voráček pomohl dvěma nahrávkami k výhře Philadelphie 5:3 na ledě lídra soutěže Tampy Bay. U jedné z tref domácích asistoval Ondřej Palát. Obránce Roman Polák gólem a přihrávkou nezabránil prohře Toronta 3:4 v prodloužení s Coloradem. Stejným výsledkem uspělo Buffalo v New Jersey, za které si připsal asistenci

Voráček pomohl skolit vládce NHL, Jágr nadále stoupá vzhůru

Český hokejista Jakub Voráček přispěl v pátečním zápasu NHL dvěma asistencemi k výhře Philadelphie 5:3 na ledě nejlepšího mužstva soutěže Tampy Bay. Nejproduktivnější Čech sezóny Voráček se tak dostal zpět do čela statistiky ligových nahrávačů. U jedné z tref domácích asistoval útočník Ondřej Palát. Obránce Roman Polák gólem a přihrávkou nezabránil prohře

Bek Toronta si pochvaluje kanonádu, má napilno, ale svátky neopomíjí. Vánoce budou české, říká

Roman Polák nechyběl u připomínky památného okamžiku. Až na historické dresy z roku 1917 to ale jinak byl zápas se vším všudy. Jednatřicetiletý bek si v duelu na oslavu 100 let NHL Toronto - Carolina (8:1) připsal dva kladné body a byl z domácích po Ronu Hainseym nejčastěji na ledě (21:21 min.). Kdo přišel do Air Canada Centre o čtvrt hodiny později, mohl

Sobotka, Jaškin a Hertl pálili ostrými, Pastrňák a Simon dvakrát asistovali. Jágr znovu nehrál

Čeští hokejoví útočníci Vladimír Sobotka a Dmitrij Jaškin ze St. Louis se gólově prosadili v utkání NHL v Detroitu a pomohli hostům k jasnému vítězství 6:1. V nočním programu se pak ještě trefil Tomáš Hertl, v nabité sobotní noci pak další Češi nahrávali. Dvěma asistencemi se připomněl David Pastrňák a David Simon, po jedné zapsali Pavel Zacha, Roman Polák,

Neskutečná haluz! Český zadák dal v NHL pozoruhodný gól

Dost možná si připsal jeden z nejkurióznějších gólů celé sezóny NHL. Po těžkých měsících ale může neuvěřitelně šťastný moment pro českého obránce Romana Poláka znamenat zásadní obrat zpět do lepších časů. Na začátku střely obránce Toronta proti Calgary se pokazilo skoro vše, co mohlo, na konci byla o to nečekanější gólová radost.

Faksa hattrickem vystřílel Dallasu výhru, Jágra opět vyřadilo zranění

Svým premiérovým hattrickem kariéry v NHL se v úterý blýskl centr Radek Faksa, jenž zařídil Dallasu výhru 3:0 na ledě Vegas. Gólem se zviditelnil i navrátilec do sestavy Toronta obránce Roman Polák, jenž přispěl k vítězství 4:1 na ledě Calgary bez zraněného Jaromíra Jágra. Po jedné asistenci si dále připsali Ondřej Palát, Jan Rutta a Jakub Voráček, jehož

Faksa zaznamenal první hattrick v NHL. Jágr je opět zraněný, trefil se Polák

Hrál životní zápas. Český útočník Radek Faksa v utkání Vegas - Dallas zaznamenal za hosty ve druhé třetině hattrick, jeho tým hlavně jeho zásluhou vyhrál v pokračování NHL 3:0. Nebylo na ledě většího hrdiny, vyhlásili ho první hvězdou zápasu. Jaromír Jágr je opět zraněný. Nespecifikovaný problém v dolní části těla přišel už v tréninku, do dalšího utkání

Na téma Roman Polák aktuálně bylo nalezeno 14 článků, zpráv a aktualit.