19. února, 2019 - svátek má Patrik

Rusko aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Jinde platí lépe, říká Pešta o UFC. Při pražské akci bude přát Pudilové

| Sportovní »

Jako druhý Čech poznal poměry v prestižní organizaci UFC. MMA zápasník Viktor Pešta však před návratem do rodné země připomíná, že v Rusku dostával zaplaceno lépe i za lehčí soupeře. A jak vidí sobotní šance Lucie Pudilové v Praze? „Nechci být škarohlíd, má správné srdce, ale její soupeřka je fakt dobrá,“ říká.Další články k tématu:Legenda UFC se klaní

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

„Velmi drahé“ léky zamíří mezi strádající lid. Objednávku z Ruska Maduro hájí

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Venezuelský prezident Nicolás Maduro v televizi ohlásil nadcházející dodávku stovek tun léků, zaslaných z Ruska. „Ve středu legálně dorazí 300 tun humanitární pomoci z Ruska,“ prohlásil Maduro s tím, že půjde o „velmi drahé“ léky, za které venezuelská vláda „důstojně zaplatí“.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Některé stránky ruské televize RT zmizely z Facebooku. Síť je zablokovala

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Sociální síť Facebook v rámci své snahy o boj s dezinformacemi zablokovala několik stránek s napojením na Rusko. Mezi nimi i čtyři menší projekty televizní stanice Russia Today.Další články k tématu:Rusko se chce opřít do Facebooku a Twitteru. Nedodržují tamní podmínkyBritové po vyšetřování označili Facebook za „digitálního gangstera“Facebook bude muset v

ParlamentniListy.cz

Kosovo, co o něm nevíte. Rusko a Ukrajina. Vojenský veterán předložil nové informace

| Zpravodajství »

Bývalá Jugoslávie je stále neuralgickým bodem Evropy. Kosovo se chce mermomocí sloučit s Albánií, i když ta o své „bratry druhé kategorie“ až tak moc zájem nejeví. Bohužel pro nás se hledají politické strany, pro které je to skousnutelné. A pak problém

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

VIDEO: Nejlepší prezentace k fotbalovému mistrovství světa. Ta se fakt povedla!

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Loni si dali fotbaloví fanoušci z celého světa sraz v Rusku. O pořádání šampionátu v roce 2018 se však ucházela také Austrálie, protinožci ovšem neuspěli.

Novinky.cz

Maduro ohlásil dodávky léků z Ruska

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Venezuelský prezident Nicolás Maduro v televizi ohlásil nadcházející dodávku stovek tun léků, zaslaných z Ruska. Současně znovu odmítl vpustit do strádající země americkou humanitární pomoc a léky, jak se domáhá opozice. Podle něj jde o „politickou show“ a „past“, nastraženou na žádost opozičního předsedy parlamentu Juana Guaidóa.

Novinky.cz

Rusové žijící na Kurilách odmítají předání ostrovů Japonsku

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Drtivá většina Rusů žijících na Jižních Kurilách je pro to, aby tyty ostrovy zůstaly Rusku. Vyplývá to podle ředitele státní agentury VCIOM z průzkumu, podniknutého tento měsíc na ostrovech Kunašir, Iturup a Šikotan, na něž stále vznáší nároky Japonsko. Územní spor i desítky let po skončení války brání uzavření mírové smlouvy mezi oběma státy.

Neviditelný Pes

Z DRUHÉHO KOPCE: Klukovské vzpomínky 501

| Zpravodajství »

Přečetl jsem si článek v Lidových novinách Rusko zbrojí, nebo jen blafuje od Tomáše Vlacha. Dovolil bych si k tomu jen pár poznámek.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Saše (†20) ukousl opilý přítel kus nosu: Odpustila mu a po roce ji umlátil

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Oleg Myšadajev (20) v opileckém záchvatu zuřivosti zabil svou přítelkyni Alexandru Šapošnikovou (†20) a následující dva dny žil s jejím mrtvým tělem v bytě v ruském Saransku a pil vodku. Teprve pak zavolal policisty. Oleg byl přitom na svobodě jen díky Alexandře. V roce 2017 jí totiž ukousl kus nosu a ona uprosila soudce, aby ho neposílal do vězení...

ParlamentniListy.cz

Komunista Klán: Neuvěřitelná masáž kolem upálení Palacha. Z historie hysterie. Upálil se na protest proti vstupu vojsk, ne proti KSČ

| Zpravodajství »

ROZHOVOR „Dokonce ani SSSR nechtěl po svých ‚spřátelených‘ zemích, aby se účastnily v jeho konfliktech. Proč tedy musíme pořád někoho poslouchat a ještě se účastnit ilegálních válek? Mám obavu, že když náhodou USA vpadnou do Venezuely, tak se hrdě přidáme, a to jen proto, že se prý

Echo24.cz

Facebook zablokoval několik stránek, jednu s obří popularitou, které skrytě financovalo Rusko

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Americká společnost Facebook zrušila několik stránek s vazbami na Rusko. Jednou z nich je populární projekt ruské televizní stanice RT, specializovaný na šíření virálních videí. Firma tak zřejmě učinila v reakci na zjištění, že projekt šíří dezinformace a že ho skrytě financuje ruský stát.

Novinky.cz

Rakety S-400 pro Čínu se cestou lodí rozbily, Rusko dodá nové

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Rusko Číně dodá nové rakety S-400, napsala v pondělí agentura Interfax. Původní dodávka byla totiž kompletně zničena při přepravě lodí, potvrdil Sergej Čemezov, ředitel státní korporace Rostech.

Echo24.cz

„Rusko nelegálně zadržuje ukrajinské námořníky.“ EU uvalí sankce na zodpovědné osoby

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Země Evropské unie uvalí sankce na konkrétní osoby zodpovědné za ozbrojenou námořní operaci, které se loni v listopadu v Kerčské úžině dopustilo Rusko a která vyústila v zadržení několika ukrajinských plavidel i s námořníky. Novinářům to po jednání se svými kolegy v Bruselu řekl český ministr zahraničí Tomáš Petříček.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Na Rusy se valí další sankce. Unie potrestá lidi odpovědné za akci v Kerčské úžině

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Země Evropské unie uvalí sankce na konkrétní osoby zodpovědné za ozbrojenou námořní operaci, které se loni v listopadu v Kerčské úžině dopustilo Rusko a která vyústila v zadržení několika ukrajinských plavidel i s námořníky. Novinářům to dnes po jednání se svými kolegy v Bruselu řekl český ministr zahraničí Tomáš Petříček.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Na téma Rusko aktuálně bylo nalezeno 632 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší