16. srpna, 2018 - svátek má Jáchym

Sankce aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
ČT sport - aktuálně z České televize

Pražská "S" zaplatí za neukázněné příznivce, sankce postihnou i Opavu

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace udělila pokutu 40 tisíc korun Slavii Praha za nesportovní chování fanoušků a použití pyrotechniky. Z podobných důvodů musí sáhnout do klubové kasy i Sparta, která musí uhradit 37 tisíc korun.

Kurzy.cz

Americké sankce přilévají do íránské ekonomiky ještě více agonie

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Dva roky trvalo vyjednat s Íránem jadernou dohodu. Jen pár tahů pera a byla pryč. Americký prezident Donald Trump 6. srpna podepsal příkaz obnovující sankce, mimo jiné, vůči íránskému automobilovému průmysl, obchodu se zlatem a přístupu k dolaru.

ParlamentniListy.cz

Uprchlíci? Možná vám unikl zásadní čin naší vlády, upozorňuje čtenáře Tereza Spencerová

| Zpravodajství »

OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Sýrie v posledních dnech hodně ‚napovídá‘, když říká, že je připravená přijmout zpět všechny uprchlíky, ale že Západ, v tomto případě EU, musí nejprve zrušit své sankce,“ komentuje možné pozadí nedávné návštěvy našeho ministra

denik.cz

Američané uvalili sankce na ruské a čínské firmy, jež měly narušit embargo KLDR

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Americké ministerstvo financí oznámilo uvalení snakcí na ruské a čínské firmy za narušení hospodářského embarga Severní Koreje. Wadhington usiluje o to, aby byl Pchjongjang kvůli svému jadernému programu pod stálým tlakem.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Už žádné iPhony. Turecko bude kvůli sporu o pastora bojkotovat elektroniku z USA

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Turecko bude bojkotovat elektroniku ze Spojených států. V úterý to uvedl turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. Vztahy mezi oběma zeměmi jsou v poslední době napjaté, protože Ankara zadržuje amerického pastora Andrewa Brunsona. USA tento měsíc zavedly sankce vůči tureckým ministrům vnitra a spravedlnosti a zdvojnásobily cla na dovoz oceli a hliníku z

Euro.cz

Co dělají s Ruskem sankce

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Další americké sankce na Rusko, tentokrát za Skripalovy, které od 22. srpna fakticky zastaví vývoz technologií a součástek s možným duálním využitím, jsou dobrá příležitost podívat se na statistiky, co se v ruském zahraničním obchodě v posledních pár letech dělo a jakou roli sankce a protisankce sehrály.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Putinův poradce připravil nejbohatší Rusy během dne o miliardy dolarů

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Nejzámožnější Rusové ztratili v jednom jediném dni přes tři miliardy dolarů. Může za to návrh ekonomického poradce prezidenta Vladimira Putina na zvýšení daní pro těžební společnosti. Daňová úprava by mohla do státní kasy přinést až 500 miliard rublů (168 miliard korun). Dotkla by se také výrobců chemie a hnojiv.Další články k tématu:Putin uvažuje o

ParlamentniListy.cz

Těžké časy pro Rusko: Padá Putin i rubl. USA stupňují sankce

| Zpravodajství »

Těžké časy pro Vladimira Putina? Amerika uvaluje další sankce za aféru s Novičokem a do toho se přidává nesouhlas s důchodovou reformou. Podle průzkumů ztrácí mezi obyvateli Ruska Putin na popularitě. O průzkumech informoval server iDnes.

EuroZprávy.cz

Rusko čekají nové ničivé sankce? Z USA zní tvrdé varování

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

NÁZOR - Je těžké posoudit, zda uvítat nové sankce uvalené na Rusko, nebo se nad nimi pozastavit, uvádí editorial serveru New York Times. Vlivný americký deník v něm rozebral zákaz vývozu veškerého zboží z potenciálně vojenským využitím do Ruska, který ministerstvo zahraničí USA oznámilo uplynulou středu.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Trump vydírá Mayovou, aby se postavila proti EU a přijala americké protiíránské sankce

| Zpravodajství »

pokud chce uzavřít Británie po odchodu z EU samostatnou obchodní dohodu s USA: Spojené státy vzkazuji Británii, aby se připojila k jejich politice vůči Íránu, pokud chce uzavřít obchodní dohodu po odchodu z EU. Takhle vypadá ta suverenita? Jak by tomu bylo s Českem?Česko má skutečnou suverenitu pouze jako člen demokratického spolku, kde máme férový hlas.

ČeskoAktuálně.cz - aktuální zprávy a novinky

WP: Opačný efekt – s novými sankcemi může Putinova popularita růst!

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Ruská měna a trh cenných papírů již pocítily účinek nových amerických sankcí, napsal The Washington Post. Příspěvek WP: Opačný efekt – s novými sankcemi může Putinova popularita růst! pochází z ČeskoAktuálně.cz

EuroZprávy.cz

"Američané nejsou čestní." Íránský ministr Zaríf vyloučil rozhovory s USA

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Teherán - Vztahy mezi Íránem a USA se kvůli obnovení sankcí zhoršily ještě víc. Prezident Donald Trump v červenci řekl, že je připraven jednat s íránským prezidentem Hasanem Rúháním. Šéf íránské diplomacie Mohammad Džavád Zaríf dnes ale vyloučil schůzku se zástupci Spojených států.

Echo24.cz

Napětí roste. Íránský ministr zahraničí Zaríf vyloučil rozhovory s USA

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Íránský ministr zahraniční Mohammad Džavád Zaríf dnes vyloučil schůzku mezi zástupci své země a zástupci Spojených států. Informují o tom zahraniční tiskové agentury. Washington obnovuje protiíránské sankce po svém odstoupení od mezinárodní dohody o íránském jaderném programu. Prezident Donald Trump ale v červenci řekl, že je připraven jednat s íránským

Kurzy.cz

Příští týden uvidíme, jak politické peripetie ovlivní trhy; v pondělí zveřejní výsledky Kofola

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Dění na světovém trhu V uplynulém týdnu se investoři zaměřili na dění kolem obchodní politiky USA s Čínou a na možné sankce USA na Rusko. Kroky USA do třetice ještě uvedeme u vzájemného kontaktu s Tureckem.

Život Dětem

Na téma Sankce aktuálně bylo nalezeno 194 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší