25. listopadu, 2017 - svátek má Kateřina

Sankce aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
ParlamentniListy.cz

VÍME PRVNÍ Bulhaři čističku za tři sta milionů nedodali. Letiště Praha podniká právní kroky. Hrozí obrovské sankce

| Zpravodajství »

Bulharská firma Trace Group Hold měla pro akciovou společnost Letiště Praha rozšířit čističku odpadních vod za necelých tři sta milionů korun. Jenže ani téměř tři roky po zveřejnění výsledků výběrového řízení firma stavbu v uvedeném termínu nepředala, a právě kvůli tomu jí nyní

Roklen24.cz - Ekonomika, trhy, finance

Sankce, skandály, politický vliv, byznys, volby. Co je klíčové pro Evropu?

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Ukazuje se, že se Evropa díky politickým sankcím vůči Rusku připravila o poměrně značnou část obchodních příležitostí. Nejen evropské trhy dále výrazně ovlivní přicházející trend elektromobility. V Německu se zatím snaží najít schůdné politické řešení, zatímco prezident Frank-Walter Steinmeier navštívil Kreml. Rusko ekonomicky rychle posiluje, což

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Šéf slovenské Sněmovny neodsoudil ruskou anexi Krymu: Rezervovaně se staví i k sankcím pro Rusko

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Šéf slovenské Sněmovny a nacionalistické vládní Slovenské národní strany (SNS) Andrej Danko na rozdíl od jiných předních slovenských politiků neodsoudil ruskou anexi ukrajinského poloostrova Krym, kvůli které EU v roce 2014 uvalila na Moskvu sankce. Danko se vyslovil proti tomu, aby docházelo k účelovým sankcím, pokud selže dialog.

ParlamentniListy.cz

Schwarzenberg: Víc sankcí proti Rusku! Francie, to je jak v pohádce, tolik mladých lidí, taková porodnost. Havel, to byl plachý, skromný člověk

| Zpravodajství »

REPORTÁŽ Korejský Kim do péče doktora Chocholouška, větší sankce vůči Rusku či Mirek Topolánek jako jediný zdatný konkurent ostříleného bojovníka, pajdajícího Miloše Zemana. To zaznělo na besedě mnoha desítek studentů s Karlem Schwarzenbergem v Plzni. Hovořilo se i o řiťolezectví k

sport.cz

Plzeň znovu dostala pokutu za vulgární skandování fanoušků

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Hokejový klub Škoda Plzeň dostal od disciplinární komise extraligy pokutu 20 000 korun za chování fanoušků při úterním utkání 24. kola proti Kometě Brno. Vulgární skandování plzeňských příznivců už potrestala disciplinárka popáté v sezóně a výše sankcí pro klub už dosáhla celkem 42 000 korun.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Šlesingr a spol. uspěli. Biatlonová unie zpřísnila tresty za doping

| Sportovní »

Mezinárodní biatlonová unie IBU zpřísnila krátce před startem sezony sankce za porušení dopingových pravidel. Například státy, které budou mít opakovaně hříšníky, budou moci nasadit do závodů méně reprezentantů. Zvýšily se také finanční postihy. Za zpřísnění pravidel bojoval mimo jiné Michal Šlesingr.Další články k tématu:Norský biatlonista Björndalen doufá

sport.cz

Biatlon přitvrzuje. Koukalová a spol. mají šanci zpětně získat medaili

| Sportovní »

Mezinárodní biatlonová unie IBU zpřísnila krátce před startem sezony sankce za porušení dopingových pravidel. Například státy, které budou mít opakovaně hříšníky, budou moci nasadit do závodů méně reprezentantů. Zvýšily se také finanční postihy. Za zpřísnění pravidel bojoval mimo jiné Michal Šlesingr.

Rádio Praha

Diskuse o okupaci 1968 i smlouvy za miliardy provázejí Zemanovu návštěvu Ruska

| Zpravodajství »

O protiruských sankcích, ekonomické spolupráci nebo situaci v Sýrii hovořil prezident Miloš Zeman na schůzce se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem. A dalším tématem, které návštěvu české hlavy státu v Rusku doprovází, se trochu nečekaně stala také okupace z roku 1968.

Novinky.cz

Air China ruší lety do Pchjongjangu, nikdo tam prý nechce

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Čínský letecký přepravce Air China ruší veškeré spoje mezi Pekingem a severokorejskou metropolí Pchjongjangem. Jako důvod uvádí chabý zájem o cesty do KLDR. To by mohlo souviset se stále tvrdšími sankcemi Spojených států, jež Severní Koreu vrátily na seznam států podporujících terorismus.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Ať žije Asad a sankce pryč! Zeman si s Putinem notoval

| Zpravodajství »

Rusky a s úsměvem. Prezident Miloš Zeman se v Soči setkal s ruským prezidentem. Notovali si spolu o sankcích, Asadovi a pivu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Kim Čong-un zakázal zábavu, alkohol i zpěv. Upevňuje tím svou moc nad KLDR

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Diktátor Kim Čong-un vydal nařízení, kterým lidem zakazuje konzumaci alkoholu a zpěv na veřejnosti, v zemi rovněž platí zákaz shromažďovat se. Doufá, že tím zmírní dopad přísných sankcí, které na zemi uvalila Rada bezpečnosti OSN. Zákaz se dotýká i populárního pivního festivalu.

inStory.cz - Aktuální přehled zpráv a článků

Sankce by se měly zrušit a Krym patří Rusku, prohlásil Zeman

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

S Putinem jednal Miloš Zeman také o konfliktu v Sýrii. „Informoval jsem prezidenta (Zemana) o naši vizi příměří na Ukrajině,“ sdělil Putin agentuře TASS po setkání.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

USA zarazily čínským firmám obchody s KLDR: Chtějí Kima odstřihnout od příjmů

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Spojené státy dnes vyhlásily nové obchodní sankce proti Severní Koreji. Zacíleny jsou na čtyři čínské firmy a jednoho Číňana a také na severokorejské obchodní firmy či lodě, informovala agentura AP.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Spojené státy rozšířily sankce proti Severní Koreji. Týkají se i několika čínských firem

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

USA uvalily sankce na čtyři čínské obchodní společnosti a jednoho Číňana, kteří s KLDR prováděli obchody ve výši stovek milionů dolarů. Dále se sankce vyhlášené ministerstvem financí USA vztahují na šest severokorejských přepravních a obchodních společností a 20 lodí. Sankce jsou součástí snahy o narušení financování jaderného a raketového programu země.

EuroZprávy.cz

Washington vyhlásil nové sankce proti KLDR, dotknou se i čínských firem

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

WashingtonUSA dnes vyhlásily nové obchodní sankce proti Severní Koreji. Omezení se dotknou také čtyř čínských firem a jednoho Číňana a také na severokorejské obchodní firmy či lodě.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

USA vyhlásily nové sankce proti Severní Koreji, zahrnují i čínské firmy

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Spojené státy dnes vyhlásily nové obchodní sankce proti Severní Koreji. Zacíleny jsou na čtyři čínské firmy a jednoho Číňana a také na severokorejské obchodní firmy či lodě.

Na téma Sankce aktuálně bylo nalezeno 837 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší