Slavia aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Vodný po měsíci opustil marodku a při prvním střídání skóroval

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Horácká Slavia se musela obejít tři týdny bez Michala Vodného. Šikovný útočník se z marodky vrátil do zápasu proti Havířovu a hned v prvním střídání poslal Třebíč do vedení. Na gól mu stačilo pouhých 30 sekund.

CHANCE LIGA ŽIVĚ: Vsetín – Motor 2:2. Dukla vede nad Slavií, Přerov ztrácí

Chance liga dnes na sedmi stadionech uzavře první čtvrtinu. Všechna utkání, včetně atraktivní bitvy Valachů s Jihočechy, můžete sledovat živě prostřednictvím HokejkaTV.

Dojde na souboj odvolaných trenérů Slavie a Sparty? Slováky by mohl vést Hapal, ale i Guľa

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Už v listopadu čeká národní tým domácí odveta proti Slovensku. Dojít by teoreticky mohlo i na pikantní souboj dvou odvolaných trenérů Slavie a Sparty. Spekuluje se, že po nečekané rezignaci kouče Jána Kozáka má k převzetí slovenského mužstva blízko Pavel Hapal. A ten tamní prostředí dobře zná. Utkání ČR - Slovensko odvysílá ČT sport a web ctsport.cz

Fotbal.cz

LM: Slávistky začínají na půdě Rosengardu

Ženy Slavie mají ve čtvrtek před sebou první duel osmifinále Ligy mistryň, ve kterém je čeká švédský Rosengard. České vícemistryně začnou na půdě soupeře.

Hradecké basketbalistky čeká vyhecovaný duel, přijede Slavia

| Sportovní »

V minulé sezoně si to spolu rozdaly na maximální počet pěti zápasů ve čtvrtfinále play off. A vzájemné bitvy, v nichž se rozhodovalo o to, který z týmů bude mít šanci získat ligovou medaili, byly v posledních letech časté, možná i to přispělo ke vzájemné rivalitě.Další články k tématu:Posila pro hradecké basketbalistky, vrací se Běloruska Lichtarovičová

Připravuje góly a těší se na Slavii. Fotbal mě naplňuje, říká Ševčík

Na podzim se rozehrál k výborným výkonům a podle bodování MF DNES se řadí mezi nejlépe hodnocené hráče fotbalové ligy. Tvořivý záložník Petr Ševčík patří k hlavním lídrům Liberce, který se teď chystá na atraktivní bitvu se Slavií. Další články k tématu:Zlín - Liberec 0:1, střela z dálky a chyba gólmana. Výhru trefil PotočnýLiberecký Ševčík po porážce od

Pětačtyřicet diváků v Edenu zažilo divoký hokejový zápas. Rozhodčí rozdali 240 trestných minut!

Horké hokejové hlavy předvedli v dorostenecké Eliod extralize hráči Chomutova a Slavie. Ti se v utkání, které se hrálo v Praze, na konci poprali v takovém stylu, že rozhodčí nakonec rozdali 240 trestných minut a pro osm hráčů skončil zápas předčasně.

Další bitka v dorostu! Na Slavii se rvaly skoro celé pětky

Tři dny – dvě hromadné bitky. Dorostenci Chomutova se po emotivním derby s Karlovými Vary porvali i na Slavii, kde se do sebe tři minuty před koncem pustily téměř kompletní formace. Sudí v ostré bitvě rozdal 240 trestných minut, do sprch poslal osm hráčů!

Nebojíme se nikoho, i když respekt k Ukrajině máme, hlásí Šilhavý

Ještě těžší zkouška. Podle nového trenéra českých fotbalistů Jaroslava Šilhavého bude zápas Ligy národů na Ukrajině složitější než sobotní utkání na Slovensku, kde při své premiéře na lavičce reprezentace dovedl tým k výhře 2:1. Bývalý kouč Slavie či Liberce si je vědom, že k udržení reálné šance na první místo v tříčlenné skupině B1 musí jeho svěřenci

Lídr Motor deklasoval osmi góly Porubu, Vsetín si vyšlápl na Přerov

České Budějovice si s chutí zastřílely. Ve 14. kole první hokejové ligy zvítězily drtivým výsledkem 8:1 nad Porubou potvrdily pozici lídra. V čele tabulky mají hráči Motoru tříbodový náskok před Kladnem, které však sehrálo o zápas méně. Rytíři bez Jaromíra Jágra přehráli Třebíč 5:0. Třetí Přerov prohrál 1:2 v prodloužení se Vsetínem. Slavia už v devátém

Bratrský souboj pro Ondřeje Najmana. Sám krásně skóroval!

Zápas Slavie s Benátkami nad Jizerou ozvláštnil souboj bratrů Najmanových. Adam nastoupil za Benátky, Ondřej pomohl Pražanům. Starší ze sourozenců dal gól a dovedl Slavii k výhře 4:2.

Budějovičtí hokejisté zdrtili Porubu, Kladno si snadno poradilo s Třebíčí

| Z Prahy »

České Budějovice ve 14. kole první hokejové ligy drtivou výhrou 8:1 nad Porubou potvrdily pozici lídra, v čele mají tříbodový náskok před Kladnem, které však sehrálo o zápas méně. Rytíři bez Jaromíra Jágra přehráli Třebíč 5:0. Třetí Přerov prohrál 1:2 v prodloužení se Vsetínem, jenž uspěl už v osmi duelech v řadě.Další články k tématu:Vsetín udolal Slavii v

Motor zničil Porubu, slaví i Rytíři a Slavia. Vsetín obral Zubry

Po 14. kole Chance ligy dál vede Motor, který si pohrál s Porubou. Hattrick Radka Veselého pomohl Havířovu ke skalpu Ústí nad Labem, aktuální pohodu potvrdily Kladno a Slavia. Noví trenéři Frýdku-Místku začali vítězstvím v Prostějově, dramatickou bitvu Zubrů se Vsetínem rozhodl v prodloužení hostující Slováček.

ONLINE: Budějovičtí hokejisté hostí Porubu, Kladno hraje s Třebíčí

| Z Prahy »

První hokejová liga pokračuje 14. kolem. Lídr z Českých Budějovic hostí Porubu, ambiciózní Kladno hraje s Třebíčí. Druhý Přerov přivítal čtvrtý Vsetín, jenž v sobotu udolal Slavii v prodloužení. Pražané dnes v Edenu měří síly s Benátkami nad Jizerou. Sledujte online. Další články k tématu:Vsetín udolal Slavii v prodloužení, Budějovice vyhrály ve

Vítěznou sérii vsetínských hokejistů protáhl sváteční střelec

Nepatří mezi kanonýry. O to více si každého gólu považuje. Trefa ze sobotního prodloužení domácího zápasu proti Slavii tak měla pro obránce vsetínských hokejistů Ondřeje Slováčka dvojnásobnou cenu.Další články k tématu:Vsetín udolal Slavii v prodloužení, Budějovice vyhrály ve Frýdku

Basketbalistky USK si s chutí zastřílely, uspěly i Nymburk a Slavia

Nejvyšší soutěž basketbalistek měla na programu zápasy 4. kola. Mistrovský USK Praha si s chutí zastřílel ve Strakonicích, kde vyhrál 124:44. Už v sobotu si Nymburk v domácím prostředí poradil s Hradcem Králové 101:80 a pražská Slavia udolala Ostravu 77:68.