23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Slavia aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Královec chyboval, Jablonec penaltu kopat neměl, oznámila komise

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Fotbalový rozhodčí Pavel Královec hrubě ovlivnil výsledek ligového utkání v Jablonci, když čtyři minuty před koncem nesprávně nařídil proti Teplicím pokutový kop. Z něj domácí Chramosta dal gól na konečných 2:1. Oznámila to komise rozhodčích.Další články k tématu:PONEDĚLNÍK: Liga se probudila ze zimního spánku, někteří ještě chrníPenalta? Držení už bylo za

PONEDĚLNÍK: Liga se probudila ze zimního spánku, někteří ještě chrní

Po plichtě olomouckých fotbalistů s Plzní ve šlágru prvního jarního kola před Androvým stadionem debatoval šéftrenér plzeňské mládeže Zdeněk Psotka s koučem Karviné Josefem Muchou, oba odborníci s velkou sigmáckou minulostí si nemohli nechat hit ujít.Další články k tématu:Plzeň na startu jara nevyhrála. Slavia padla na sněhu, Baník je poslední

Výsledek, který vyčnívá. Slavia v juniorské lize dostala osm gólů

Kuriózní, nefotbalový, divoký, bláznivý.... Na startu jarní části juniorské fotbalové ligy se zrodil výsledek, který vyčnívá. Slavia - Dukla 4:8. "Fantastický výkon juniorky," oznamuje twitterový účet pražské Dukly.Další články k tématu:Slovácko i Zlín hrají Juniorskou ligu z donucení, raději by třetí liguKonaté se připomněl hattrickem proti Plzni. Ale jen

Jako na houpačce. Hokejová Třebíč doufá, že bude odvážná i venku

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Doma výhra, venku porážka. Výsledky třebíčských hokejistů ve WSM lize jsou v poslední době přesně jako na houpačce. Tento trend Horácká Slavia potvrdila také v sobotu, kdy před svými fanoušky smetla Kadaň 4:0.Další články k tématu:Střídání na čele, Karlovy Vary jsou po výhře ve šlágru prvníSlávističtí hokejisté uspěli v Přerově, vyšvihli se na čtvrté místo

Dvořák nově nemusí tolik bránit. Má více síly a začal střílet góly

Mohla by to být skvělá zpráva. Zdá se, že sestupem ohrožený jihlavský celek našel v zimní pauze nového střelce. Nebo spíše s příchodem nového trenéra Martina Svědíka konečně probudil toho, od kterého se góly vždy čekaly.Další články k tématu:Kolaps v Jihlavě? Nesmí nás to srazit, velí slávista SýkoraOstuda, ani gól jsme nedali. Beru to na sebe, řekl

Wágner se trefil v nastavení, trenér Mucha zažil vítěznou premiéru

Karvinský útočník Tomáš Wágner naskočil na přímý kop Lukáše Budínského a přesnou hlavičkou v nastaveném čase rozhodl utkání 17 .kola první ligy v Mladé Boleslavi. Karvinští za záchranou vyrazili výhrou 1:0. A pro Josefa Muchu to byla vítězná premiéra v roli hlavního trenéra v nejvyšší domácí soutěži.Další články k tématu:Mladá Boleslav - Karviná 0:1, hosté

Porážka Slavie v Jihlavě nám trošku uškodila, přemítal po ztrátě na Hané plzeňský kouč Vrba

Šanci navýšit svůj už tak těžko dostižitelný náskok měli na hřišti Olomouce fotbalisté Plzně. Letošní ligová štika jim to ale nedovolila. Utkání, v němž jasně dominovaly obě obrany, skončilo remízou 0:0, díky níž se Sigma posunula na druhou příčku o bod před Slavii.

Bod z Olomouce se počítá, řekl plzeňský Hrošovský

Bezbrankovou plichtu z Olomouce fotbalista Patrik Hrošovský bere. „Byl to těžký zápas. První poločas měli navrch, ale i my jsme měli šance. Asi zasloužený bod,“ přemítal slovenský záložník Plzně, která vede ligu dál o čtrnáct bodů.Další články k tématu:Penalta? Držení už bylo za hranou, myslí si olomoucký PlšekOlomouc - Plzeň 0:0, aktivní domácí lídra

SK Slavia Praha

Juniorka: V přestřelce prohra s Duklou

Redakce - V prvním soutěžním utkání juniorky v roce 2018 viděli diváci na Xaverově dvanáct branek. Poločasové skóre ukazovalo stav 2:2, ve druhé půli padlo dalších osm branek, šest z nich ale bohužel do sítě sešívaných. Juniorka Slavie tak podlehla v přestřelce Dukle 4:8.

Penalta? Držení už bylo za hranou, myslí si olomoucký Plšek

Záložník Jakub Plšek nahradil na hrotu olomouckého útoku Jakuba Řezníčka, zimního hosta z Plzně, který proti svému týmu nesměl nastoupit. Proti stoperům Viktorie se i přes enormní snahu neprosadil, i proto fotbalový šlágr skončil bez branek. A možná také proto, že sudí Zelinka neposoudil zákrok Řezníka v 63. minutě na Plška při rohovém kopu jako faul.Další

Rosický navěky oblékl sako a debutanti trefili tři body

Rozlučku s Tomášem Rosickým pokazit nemohli. Malý Mozart se na startu jara symbolicky rozloučil s aktivní kariérou a fotbalisté pražské Sparty pak v dohrávce 17. ligového kola po velkém trápení v druhém poločase porazili Liberec 2:0. O góly se postarali oba noví střední záložníci, Stanciu a z penalty Kanga. Sparta se tak dostala před Liberec na čtvrtou

Sparta - Liberec 2:0, góly v úvodu i závěru, obstaraly je posily

| Z Prahy »

Sparťanští fotbalisté vstoupili do jarní části vítězstvím, ale také nepříliš přesvědčivým výkonem. V 17. kole první ligy vstřelili Liberci rychle gól, po přestávce se jen bránili, čelili třem velkým šancím soupeře a na konečných 2:0 dali až ve čtvrté minutě nastavení.Další články k tématu:Plzeň na startu jara nevyhrála. Slavia padla na sněhu, Baník je

České Noviny

Plzeň udržela čtrnáctibodový náskok, Sparta dotahuje Slavii

Praha - Fotbalisté Plzně remizovali ve šlágru úvodního jarního kola v Olomouci bez branek a udrželi si čtrnáctibodový náskok v čele tabulky před dnešním soupeřem, který se posunul...

Hokejisté Slavie vyhráli v Přerově a posunuli se na čtvrté místo

Hokejisté Slavie vyhráli v dohrávce 50. kola první ligy na ledě Přerova 6:3, ukončili sérii čtyř porážek a posunuli se z šestého na čtvrté...

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Slavia si zastřílela v Přerově a je čtvrtá. Šagát zazářil čtyřmi body

Ještě v sobotu se v přerovské Meo Aréně proháněly reprezentační výběry do šestnácti let, o den později už se tam servíroval atraktivní prvoligový duel týmů bojujících o nejlepší čtyřku. Dohrávku 50. kola zvládli lépe slávisté, kteří přehráli Zubry jasně 6:3 a vyhoupli se z šestého místa na vytouženou čtvrtou pozici.

Sparta - Liberec 1:0, rychlý start, po čtyřech minutách se trefuje Stanciu

| Z Prahy »

Očekávaný vstup sparťanských fotbalistů do jarní části ligy nadešel. V 17. kole hostí Slovan Liberec, který poprvé povede nedávný sparťanský kouč David Holoubek. Utkání můžete od 18.00 sledovat v on-line reportáži. Zápas začne slavnostně, fanouškům zamával Tomáš Rosický, který v prosinci ukončil kariéru.Další články k tématu:Plzeň na startu jara nevyhrála.