23. září, 2017 - svátek má Berta

Slavia aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Fotbalisté Villarrealu ve španělské lize nepřekonali obranu Espaňolu

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Fotbalisté Villarrealu remizovali v duelu 5. kola španělské ligy s Espaňolem Barcelona 0:0 a v tabulce se posunuli na osmé místo. Soupeř pražské Slavie v Evropské lize nedodržel tříbrankovou normu z posledních tří zápasů, z nichž vytěžil maximální počet bodů.Další články k tématu:Další rána pro Real Madrid, doma prohrál gólem v nastavení s BetisemFotbalisté

Slavia i Sparta se po derby budou zodpovídat za fanoušky! Costa dostal očekávaný trest

Trest, který se očekával. Sparťan Costa dostal za vyloučení ve fotbalovém derby na Slavii stop na jedno soutěžní utkání, které si odseděl v pohárovém duelu ve Znojmě. Oba rivalové se pak budou před disciplinární komisí zodpovídat za chování svých fanoušků.

Slavia trpěla jen poločas. Do Zlína pojede loupit

Chvíli se zdálo, že mistr by si mohl v poháru připsat velkou blamáž. Ale jenom chvíli. Fotbalisté pražské Slavie po prohraném poločase pak na druholigový Třinec vlétli a po jasné výhře 5:1 z 3. kola MOL Cupu postoupili. „Ve všech soutěžích, které hrajeme, chceme vítězit. Nerozděloval bych je,“ ujišťuje trenér Jaroslav Šilhavý. Sešívané teď čeká sobotní

Díky Stochovi jsme otočili, řekl uznale Šilhavý. Chválil i Altintopa

Naskočil do druhé půle, rozjížděl většinu akcí, neúnavně běhal, přihrával, střílel - Miroslav Stoch zkrátka hru fotbalové Slavie v pohárovém duelu s Třincem oživil. Nastoupil za stavu 0:1 a s ním na trávníku vstřelili svěřenci kouče Jaroslava Šilhavého pět gólů. „Miňo zase předvedl velmi dobrý výkon,“ řekl trenér Slavie.Další články k tématu:Hráli jsme

SK Slavia Praha

Informace pro fanoušky do Zlína

Redakce - PRAHA – Pokud míříte v sobotu do Zlína podpořit Slavii ve venkovním zápase 8. kola HET ligy, přečtěte si informace pro slávistické fanoušky v sektoru hostů. Vstupenky se budou prodávat v den utkání na pokladně v sektoru hostů.

Kladno poprvé prohrálo, budějovičtí hokejisté byli v Benátkách nuloví

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Hokejisté Kladna v první lize poprvé v sezoně ztratili body, v Třebíči podlehli 2:3 po prodloužení. Na lídra se ve 4. kole bodově dotáhl Frýdek-Místek, jenž doma porazil Litoměřice 5:3. Třetí místo drží o skóre Přerov, který vyhrál ve Vsetíně 3:1. Ambiciózní České Budějovice neuspěly v Benátkách nad Jizerou, v tabulce čtvrtí domácí zvítězili 3:0. Další

Kladno přišlo o neporazitelnost, Kadaň nezískala bod ani proti Slavii

I hokejisté Kladna už poznali, jaké je to v první lize letos prohrát. Rytíři podehli domácí Třebíči 2:3 v prodloužení, přesto se udrželi v čele tabulky. O skóre je za nimi Frýdek-Místek, který vyhrál doma nad Litoměřicemi 5:3. Jako jediná zůstává bez bodu Kadaň, jež doma prohrála s pražskou Slavií 3:6.

České Noviny

Pražská "S" jdou v poháru dál, Dukla opět vypadla s Domažlicemi

Praha - Fotbalisté Slavie Praha vstoupili do domácího poháru MOL Cupu výhrou 5:1 nad Třincem. Do osmifinále postoupila i Sparta, druholigové Znojmo však porazila jen 1:0 a v závěru se strachovala...

Hráli jsme trochu profesorsky, připustil Frydrych. Pak gólem otočil zápas

| Z Prahy »

Necelé čtyři tisícovky fanoušků v Edenu ztichly úlekem. Cože? Slavia prohrává s druholigovým Třincem? Gól do šatny ale domácí fotbalisty zdravě nabudil a po změně stran dominovali. Už v 53. minutě zápasu třetího kola národního poháru vedli 2:1 díky trefě obránce Michala Frydrycha, nakonec zvítězili 5:1.Další články k tématu:Mátožnou Spartu spasil Vatajelu,

Sparta by měla vyhrávat přesvědčivě, řekl Šural po vydřeném postupu

| Z Prahy »

Jako kapitán vyvedl fotbalovou Spartu do pohárové bitvy ve Znojmě. A možná ani Josef Šural nečekal, že to bude tak namáhavá fuška.Další články k tématu:Mátožnou Spartu spasil Vatajelu, Slavia prohrávala, pak dala pět gólůKouč Hašek po vyřazení od Vlašimi: Chtěli jsme postoupit a pohár vyhrátBohemians nestačili v poháru na Vlašim, Teplice zvládly

Ke konci se to na nás hrnulo, říká sparťan Šural. Ultimátum? Chci vyhrát vždy, reaguje kouč

Fotbalisté Sparty se po nepovedeném derby se Slavií trápili i v pohárovém duelu na hřišti druholigového Znojma, ale díky Vatajeluově trefě z první půle nakonec postoupili do osmifinále MOL Cupu. Zejména po přestávce však jen se štěstím vyřešili řadu závarů před brankářem Dúbravkou.

Fotbal.cz

MOL Cup: Dál jdou Slavia i Sparta, končí Dukla

Po dvou úterních duelech pokračovalo 3. kolo domácího fotbalového poháru MOL Cupu deseti zápasy. Role favoritů v nich zvládla po vzájemném ligovém derby obě pražská "S", nečekaně naopak už v soutěži skončila Dukla, která prohrála na hřišti Domažlic.

Zahraniční posily zařídily vítězný start basketbalistek Nymburka

| Sportovní »

Basketbalistky Nymburka potvrdily roli favorita a v prvním utkání nového ročníku ŽBL zvítězily na palubovce Karlových Varů 90:80. S výjimkou čtyř bodů se o změny skóre na straně hostujícího týmu staralo kvarteto zahraničních akvizic. O 52 bodů se podělily letní běloruská posila Aliaksandra Tarasovová (28) a nejlepší střelkyně minulého ročníku Krystal

Mátožnou Spartu spasil Vatajelu, Slavia prohrávala, pak dala pět gólů

| Z Prahy »

Sparťanští fotbalisté postoupili do osmifinále domácího poháru. To je pro ně jediná pozitivní zpráva ze zápasu ve Znojmě, kde herně zase zklamali, ale druholigového soupeře díky gólu Vatajelua porazili 1:0. Slavia doma proti Třinci prohrála poločas, ale krátce přestávce třemi góly skóre rychle otočila a vyhrála 5:1.Další články k tématu:Bohemians nestačili

Slavia po půli rychle otáčí skóre, Sparta vede ve Znojmě. Dukla vypadla

| Z Prahy »

O překvapení ve 3. kole domácího poháru se postaraly třetiligové Domažlice, které vyřadily Duklu po výhře 3:2. Šlágry hledejme na závěr středečního programu: Sparta po porážce v nedělním ligovém derby hraje ve Znojmě, Slavia nastoupila proti Třinci. Další články k tématu:Bohemians nestačili v poháru na Vlašim, Teplice zvládly přestřelku

Sparta ubránila náskok ve Znojmě, postup v poháru slaví i Slavia, po pauze smetla Třinec

Fotbalisté Sparty zvládli vstup do MOL Cupu. V utkání 3. kola vyhráli na půdě druholigového Znojma 1:0, když se už v první půli trefil Vatajelu. Slavia sice v poločase prohrávala v Edenu s Třincem, ale po pauze přišla branková smršť a Pražané vyhráli 5:1. Pohárová soutěž si jednu senzaci ve středu stejně připsala. Vypadla pražská Dukla, prohrála na půdě