Slavia aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Hokej.cz - Zprávy z oficiálního webu českého hokeje

Momenty WSM Ligy: přivítání Jágra, chorea a retro zápas v Třebíči

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Tohle bylo mimořádné kolo: Kladno vítalo zpátky doma legendu Jaromíra Jágra a Horácká Slavia zase slavila 90. výročí od svého založení.

Baník se nám vyrovnal. Je znát, že posílil, připouští gólman Slavie

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Dvakrát lovil brankář Ondřej Kolář po střelách Tomáše Poznara balón ze sítě v generálce na jarní část HET ligy v Ostravě. Přesto mohl být na konci utkání po vítězství 3:2 spokojenější než jeho předchůdce v brance Slavie Jan Laštůvka. Novou jedničku Baníku překonal dvakrát Milan Škoda a jednou Michael Ngadeu. „Ze začátku jsme trochu zaspali, připadalo mi, že

Ofenzíva, hodně šancí i gólů. Tak chceme hrát, říká kouč Trpišovský

| Z Prahy »

Za sedm dnů fotbalový trenér Jindřich Trpišovský prožije ve Slavii ligovou premiéru. Před cestou do Jihlavy jeho mužstvo v Ostravě proti Baníku zvládlo poslední přípravu. „Zápas měl ligové parametry, přišli fanoušci. Jsem spokojený,“ prohlásil Trpišovský po výhře 3:2.Další články k tématu:Slavia v generálce dvakrát prohrávala, výhru na Baníku trefil

SK Slavia Praha

Juniorka: V generálce výhra nad Vlašimí

Redakce - PRAHA/XAVEROV - V generálce před jarní částí Juniorské ligy přivítali junioři Slavie na Xaverově druholigovou Vlašim. V obou poločasech se dokázali sešívaní dvakrát prosadit, soupeř stačil v závěru už jen upravit skóre. Martin Otáhal navíc skvělým zákrokem zneškodnil pokutový kop.

Jedno překvapení za druhým! České Budějovice prohrály a pustily do čela Karlovy Vary

Druhá nejvyšší soutěž, hokejová WSM liga, měla na programu kompletní 48. kolo a o zajímavé výsledky nebyla nouze. Kromě domácí premiéry Jaromíra Jágra v dresu Kladna, které prohrálo s Litoměřicemi 1:4, budily pozornost i další zajímavé výsledky. Karlovy Vary porazily doma Slavii 4:3 a České Budějovice naopak prohrály v Třebíči 1:2.

Jágr poprvé nastoupil doma, ale Kladno znovu padlo. První ligu vedou Vary

| Z Prahy »

Mise Jaromíra Jágra v prvoligovém Kladně zatím drhne. Slavný útočník nastoupil v kladenském dresu ke třetímu duelu po návratu z Calgary a poprvé před natěšeným domácím publikem, vyprodaná hala však viděla prohru 1:4 s týmem Litoměřic. České Budějovice podlehly 1:2 v Třebíči a do čela soutěže se dostaly Karlovy Vary, které udolaly Slavii 4:3.

denik.cz

Jágr o respektu soupeřů: Potřeboval bych dát pár gólů

| Sportovní »

/ROZHOVOR/ Jágrovy kladenské návraty byly v minulosti vlastně vždycky vítězné. Jen před pěti lety jeho Rytíři padli ve hvězdné sestavě se Slavií, tu ale tehdy přivítali v O2 areně, kde byla doma vlastně ona. Každopádně porážka Kladna s Litoměřicemi 1:4 byla tak trochu šokem, byť se Středočechům od zprávy, že slavná osmašedesátka letí domů, ve WSM lize

Nechtěli jsme odkrývat karty, usmívá se kouč Baníku po generálce se Slavií

Dvakrát fotbalisté Slavie v Ostravě po gólech Tomáše Poznara v generálce na úvodní jarní kolo prohrávali, na oba domácí góly a dokázal odpovědět vyrovnáním Milan Škoda. O výhře Slavie 3:2 rozhodl v 87. minutě střídající Kamerunec Ngadeu. Čtvrtý gól mohl přidat Van Buren, trefil ale jenom tyč Laštůvkovy branky.

Jágr doma neslavil, Rytíři padli. Motor prohrál v Třebíči, do čela šla Energie

Po dvou utkáních venku se Jaromír Jágr poprvé v letošní WSM Lize představil na domácím ledě, ale návrat to byl smutný. Rytířům se totiž duel s Litoměřicemi nepovedl. Hokejisté Kladna před napěchovanými tribunami padli 1:4 a propásli možnost vylepšit si pozici v průběžném pořadí. Bodově naprázdno vyšly také Prostějov, Slavia a Přerov. Dosud vedoucí České

Atlético má body z Málagy, Villarreal podruhé za sebou prohrál

Fotbalisté Villarrealu, podzimní soupeři Slavie v Evropské lize, podruhé za sebou prohráli a ve španělské soutěži se jim vzdalují pozice, z nichž se postupuje do Ligy mistrů. V dalším sobotním duelu Atlético Madrid zvítězilo v Málaze, Real hraje večer proti San Sebastianu.

Slavia generálku na ligu zvládla, duel s Ostravou otočila v druhém poločase

Generálka na jarní část první ligy skončila pro fotbalisty Slavie vítězstvím. V duelu s ostravským Baníkem sice v poločase prohrávali 1:2, ale Pražané v druhé půli střetnutí dokázali otočit a triumfovali 3:2. Dvakrát se trefil na straně domácích Tomáš Poznar, za hosty se stejný počin povedl Milanu Škodovi. Rozhodující branku zaznamenal v 87. minutě

Slavia generálku s Ostravou otočila, Olomouc padla s Libercem

České Noviny

Fotbalisté Slavie v generálce na jaro udolali Ostravu 3:2

Ostrava - Fotbalisté pražské Slavie v generálce na jarní část sezony zvítězili v Ostravě 3:2. Úřadující mistři na hřišti prvoligového nováčka dvakrát prohrávali po gólech Tomáše...

Slavia v generálce dvakrát prohrávala, výhru na Baníku trefil Ngadeu

| Z Prahy »

Slávističtí fotbalisté v posledním přípravném utkání na jaro dvakrát prohrávali, ale nakonec v napínavé generálce v Ostravě zvítězili. Liberec v dalším souboji ligových týmů vyhrál v Olomouci, Zlín porazil Slovan Bratislava.Další články k tématu:Fotbalová příprava: zima 2018Atraktivní generálky na ligu: Slavia v Ostravě, Olomouc hostí LiberecStochův gól z

První hokejová liga: Jágr potřetí za Kladno, Slavia hraje ve Varech

| Z Prahy »

Jaromíra Jágra čeká třetí prvoligový zápas v kladenském dresu po návratu z Calgary. Ve 48. kole se svými spoluhráči hostí Litoměřice. Atraktivní duel se hraje i v Karlových Varech, kde nastoupí Slavia.

PŘÍMÝ PŘENOS: Slavia v generálce prohrávala, srovnala a zase prohrává

| Z Prahy »

Přípravy na ligové fotbalové jaro vrcholí, generálku si zahraje i pražská Slavia na hřišti Baníku Ostrava. Zápas hraný od 15 hodin sledujte v přímém přenosu exkluzivně na iDNES.cz. Další články k tématu:Fotbalová příprava: zima 2018Atraktivní generálky na ligu: Slavia v Ostravě, Olomouc hostí LiberecStochův gól z půlky Slavii na Šachtar nestačil, Sparta v

Na téma Slavia aktuálně bylo nalezeno 1096 článků, zpráv a aktualit.