Slavia aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

denik.cz

Slavia ovládla derby se Spartou. Neuznaný gól jí náladu nezkazil

| Sportovní »

Praze kraluje Slavia. Hit letošního fotbalového podzimu vyhrál v Edenu úřadující mistr nad Spartou 2:0 díky gólům Milana Škody a Josefa Hušbauera a může stíhat vedoucí Plzeň.

Slavia - Sparta 2:0, neuznaný gól mistra nezlomil, rozhodl Škoda

| Z Prahy »

Fotbalisté Slavie porazili v dramatickém derby svého rivala ze Sparty 2:0 a vrátili se na druhé místo prvoligové tabulky. Zápas poznamenal neuznaný gól slávistů i sporné tresty, ale zvítězil nakonec aktivnější tým, který měl herně navrch. Brankami o tom rozhodli Škoda a Hušbauer.Další články k tématu:Derby jasně pro Slavii. Vyhrála i Olomouc, poslední je

Sešívaní mají rekord! Škodovi první gól ukradli, přesto s Hušbauerem derby rozhodli

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Nikoliv Sparta, ale mistrovská Slavia se vydává stíhat vedoucí fotbalisty Plzně. Sešívaní v 7. ligovém kole ovládli bitvu o Prahu díky svému kapitánovi. Milanu Škodovi rozhodčí nejdřív první gól ukradli, v 71. minutě už ale kapitán červenobílých s přispěním teče sparťana Zahustela skóroval znovu a bylo rozhodnuto. Tři body jistil exsparťan Hušbauer...

Costa vykopl míč už za čárou, předtím sudí odpustil Slavii vyloučení

Fotbalisté Slavie se vztekali, obklopili rozhodčího Jana Jílka, který jim neuznal regulérní branku. Sparťan Costa totiž v 288. derby vykopával přízemní střelu Škody už za brankovou čárou. Nakonec se Škoda dočkal ve druhé půli, druhý gól dal Hušbauer a Slavia vyhrála 2:0.Další články k tématu:Slavia - Sparta 2:0, neuznaný gól mistra nezlomil, rozhodl Škoda

Fotbal.cz

Dorostenky Sparty stále bez ztráty, Plzeň porazila Brno a je druhá

Po reprezentační přestávce se o víkendu odehrálo páté kolo nejvyšší soutěže dorostenek. Plzeň zvítězila v Brně, Slovácko porazilo Duklu, Slavia vezen tři body z Pardubic, Sparta rozhodla o výhře po přestávce.

Fanoušci Sparty prošli pražskými ulicemi na derby do Edenu

| Z Prahy »

Už před polednem se u letenského stadionu scházeli fanoušci Sparty a chystali se na tradiční pochod metropolí. Cíl je jasný - v Edenu se od 18 hodin hraje pražské derby, v němž fotbalisté Slavie hostí své úhlavní rivaly. Do Edenu dorazili přibližně hodinu před výkopem.Další články k tématu:Stramaccioni: K derby mám respekt, na Slavii musí přijet jedna

Výtržnosti během derby. Policie zajistila 25 lidí

Policie v souvislosti s fotbalovým derby Slavia - Sparta (2:0) zajistila kolem 25 lidí podezřelých ze spáchání přestupku. Podle mluvčího pražské policie Jana Daňka šlo většinou o případy spojené s používáním pyrotechniky. U jednoho ze zajištěných nelze vyloučit, že jeho jednání bude kvalifikováno jako trestný čin, doplnil Daněk.

Pochod černých sparťanů na derby barvily dýmovnice

Několik set černě oděných fanoušků fotbalové Sparty se dnes odpoledne vydalo z Letné do centra Prahy a následně na vršovický stadion Slavie na očekávané ligové derby. V průvodu hořely dýmovnice a několikrát se ozval dělbuch. Dýmovnici sparťané odpálili i v metru na Můstku. Policie několik fanoušků během pochodu zadržela.

Slavia ovládla derby, porazila Spartu 2:0 a vyrovnala rivalův rekord

Fotbalisté Slavie ovládli 288. derby se Spartou a i navzdory neuznané regulérní brance vyhráli v derby nad Spartou 2:0. Skóre otevřel v 71. minutě Milan Škoda, v 92. minutě zvýšil po vyloučení Costy Josef Hušbauer. Slavia vyrovnala rekord v neporazitelnosti, který doposud držel právě její pražský rival.

Slavia - Sparta, hosté nasazují oba Kadlece, domácí Deliho či Sobola

| Z Prahy »

Nejsledovanější zápas podzimu ve fotbalové lize. Nejprestižnější, nejžhavější, plný vášní. Derby. Slavia a Sparta se potkávají celkově už po 288. Utkání můžete od 18.00 sledovat v on-line reportáži.

Nováček z Olomouce je už druhý, na dno po debaklu klesla Jihlava

Olomouc nepřestává překvapovat, nováček v 7. kole první fotbalové ligy dal pět gólů v Karviné, zvítězil 5:3 a minimálně do nedělního derby přeskočil druhou Slavii. V druhém sobotním duelu Brno podlehlo Liberci 1:2. Ve večerním duelu Slovácko podlehlo Mladé Boleslavi 0:1.Další články k tématu:Teplice - Bohemians 0:0, v nudném souboji chyběly šance i gólyKdyž

O konci Slavie v poháru EHF rozhodl jediný gól

Praha - Házenkářky Slavie Praha díru do Poháru EHF neudělaly, rozloučily se s ním hned v úvodním kole. Oba zápasy proti běloruskému celku BelAZ Minsk odehrály v domácím prostředí v Edenu, kde v sobotu prohrály 24:25 a v odvetě remizovaly 24:24.

Házenkářky Slavie v Poháru EHF skončily, rozhodl jediný gól

Házenkářky Slavie Praha skončily v Poháru EHF hned v úvodním kole. Oba zápasy proti běloruskému celku BelAZ Minsk odehrály v domácím prostředí v Edenu, kde v sobotu prohrály 24:25 a v dnešní odvetě remizovaly 24:24.

Fotbal.cz

7. kolo: Slavia vyhrála derby a překonala rekord

Šlágr 7. kola HET ligy vyhrála Slavia. Úřadující mistr zdolal Spartu 2:0 a v tabulce se posunul na druhé místo za suverénní Plzeň. Ta bude chtít udržet stoprocentní ligovou bilanci v pondělní dohrávce proti Zlínu.

Slavia vyrukuje proti Spartě, smát se bude každopádně Plzeň

Výchozí postavení před bitvou o Prahu je trochu paradoxní. Fotbalisté Slavie mají na Spartu k dobru jeden bod, na vedoucí Plzeň ovšem ztrácejí bodů šest. A ať už dopadne derby jakkoliv, smát se bude každopádně Viktoria. Minimálně jeden z jejích velkých soupeřů ztratí, v případě remízy oba... Po sobotě navíc před pražským tandemem figurují také Olomouc a

FOTBAL ON-LINE: Slávisté se bouří! Sudí jim v derby se Spartou neuznal regulární gól

Dvěma nedělními duely pokračuje 7. kolo fotbalové HET ligy. Předkrm před večerním velkým pražským derby se odpoledne servíroval v Jablonci, který rozstřílel Jihlavu 5:0. Slavia od 18:00 před kamerami O2 TV Sport hraje velké derby se Spartou. Zápas můžete sledovat v on-line reportáži na Sport.cz.

Na téma Slavia aktuálně bylo nalezeno 1526 článků, zpráv a aktualit.