20. června, 2018 - svátek má Květa

Slovensko aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

V Košicích zadrželi mezinárodně hledaného teroristu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Slovenská policie zadržela v Košicích Ukrajince, který měl i maďarské občanství a je mezinárodně hledaný terorista. Televize Joj ve středu uvedla, že měl zásobovat zbraněmi teroristické skupiny. Košický soud nyní rozhodne o jeho vydání na Ukrajinu.

Novinky.cz

Na stráž! Kandidáti DSSS do voleb se zdraví po vzoru slovenských fašistů

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Zhruba před dvěma týdny probíhalo u slovenského Nejvyššího soudu rozhodování v kauze mužů, kteří byli obviněni z šíření extremistických materiálů. Po skončení jednání kdosi z jejich přívrženců zakřičel pozdrav z časů fašistického Slovenska: „Na stráž!“ Národní kriminální agentura (NAKA) začala skutek ihned vyšetřovat pro podezření z extremistického

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

»Děkujeme, Slovensko!« Tělo Henryho (†36) dopravil do vlasti vládní speciál

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Tělo tragicky zesnulého Henryho Acordy (†36) bylo převezeno do rodné vlasti. Vládní speciál přistál na letišti ve filipínské Manile v úterý odpoledne. Na letišti přílet letadla čekaly desítky lidí.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Cyrilometodějská stezka bude mít brzy 300 kilometrů značených tras

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Ve Zlínském a Jihomoravském kraji bude vyznačeno prvních 300 kilometrů poutních tras cyrilometodějské stezky. V plánu je také dvacet kilometrů stezky na Slovensku.Další články k tématu:Kraj chce protáhnout stezku svatého Cyrila a Metoděje až na Slovensko

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Slováci jsou na infarkt: Kačeří zobák Kucharenko chce být prezidentkou

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Tahle zpráva otřásla Slovenskem. Modelka s přifouklými rty Silvia Kucherenko (37) se rozhodla, že to zkusí jako prezidentka. Její důvod kandidatury je prozaický - prezidentem může být kdokoliv.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Evropský šampionát házenkářů 2022 uspořádá Slovensko a Maďarsko

| Sportovní »

Mistrovství Evropy házenkářů v roce 2022 budou hostit Slovensko a Maďarsko. Ve společné kandidatuře bylo původně i Česko, ale loni v listopadu od snahy uspořádat šampionát odstoupilo kvůli nejasnostem a problémům v oblasti státního financování sportu po dotační aféře.Další články k tématu:Češi společně se Slováky a Maďary kandidují na ME házenkářů

České Noviny

Badatel objasnil příběh sedminásobné vdovy, jde asi o rekord

| Zábava »

Pelhřimov - Badatel Vladimír Bzdušek ze Slovenska objasnil více než sto let starý příběh slovenské ženy, která se stala sedminásobnou vdovou. Svět zná podle dostupných pramenů jen...

Euro.cz

EP Industries dostal na Slovensku pokutu 18 tisíc eur. Pochybil při ovládnutí výrobce kotlů

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Slovenský antimonopolní úřad (PMÚ) uložil české společnosti EP Industries pokutu 18 tisíc eur (464 tisíc korun) za to, že porušila zákon o ochraně hospodářské soutěže při ovládnutí výrobce kotlů, společnosti Slovenské energetické strojárne (SES).

Novinky.cz

Skupina Jelen pozvala na podzimní turné Míšu Tučnou

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Skupina Jelen má za sebou první vystoupení letošní festivalové sezóny. O prázdninách ji čeká osm zastávek na festivalu Hrady CZ a dalších asi třicet v Čechách i na Slovensku. Nachystala už také podzimní turné. Přizvala si na ně speciálního hosta Míšu Tučnou, dceru legendy české country Michala Tučného.

Echo24.cz

Slovensko chce stíhačky F-16, podle tisku jim dá přednost před levnějšími gripeny

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Slovenské ministerstvo obrany upřednostňuje při plánovaném nákupu stíhaček pro armádu americké stroje F-16 před švédskými letouny JAS 39 Gripen. Napsal to dnes slovenský list Sme. Ministerstvo zmiňované informace nekomentovalo, o zakázce za více než miliardu eur (25,8 miliardy korun) rozhodne vláda.

EuroZprávy.cz

Slovensko chce koupit stíhačky F-16, hádá se s výrobcem gripenů

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Bratislava - Podle informací listu Sme chce slovenské ministerstvo obrany v rámci modernizace armády nakoupit americké stíhačky F-16, dává jim přednost před švédskými letouny JAS 39 Gripen. O zakázce za více než miliardu eur (25,8 miliardy korun) rozhodne vláda.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Téměř polovinu pracovních příležitostí zlikviduje automatizace

| Zpravodajství »

Nejohroženější je Slovensko, nejméně ohrožené jsou Norsko, Finsko a Nový Zéland. V ČR přijde o práci 45 procent lidí, nikdo se na to zde nepřipravuje. K tomu:   Bez radikální změny Česká republika zkrachuje  Povede ožebračení v důsledku automatizace znovu k pokusům zavést komunismus?   Propadnou se v důsledku robotizace regiony v ČR do nezaměstnanosti?   ČR

Fotbal.cz

České futsalistky se na závěr sezony utkají dvakrát se Slovenskem

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Česká futsalová reprezentace žen odehraje o víkendu dvě utkání se Slovenskem. V sobotu se hraje od 17.30 hodin v Myjavě a odveta je na programu v neděli v Hodoníně od 11 hodin.

ParlamentniListy.cz

Novým generálním ředitelem České pošty je Roman Knap

| Zpravodajství »

Generálním ředitelem České pošty se 18. června stal Roman Knap, který zvítězil v otevřeném výběrovém řízení vypsaném Ministerstvem vnitra. Třiačtyřicetiletý Roman Knap dosud působil jako generální ředitel firmy SAP ČR a SAP Slovensko.

Novinky.cz

Slovensko má nakoupit americké stíhačky F-16 za téměř tři miliardy dolarů

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Ruské stíhačky MiG-29 má Slovensko vyměnit za americké stroje F-16. Deník Sme ve středu informoval, že slovenské ministerstvo obrany už mělo o nákupu rozhodnout. Resort obrany tvrdí, že rozhodnutí zatím nepadlo.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Jihlavské fotbalisty čeká v přípravě duel s mistrem Slovenska

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

V pondělí absolvovali první trénink a už ve středu je čeká úvodní přípravné utkání. Fotbalisté FC Vysočina Jihlava odstartovali letní dřinu pěkně zostra. K úvodnímu zápasovému testu odcestuje do Rakvic na Břeclavsku, kde se od 16 hodin střetne s čerstvým mistrem Slovenska, Spartakem Trnava.

Na téma Slovensko aktuálně bylo nalezeno 3053 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší