23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Španělsko aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
ČT sport - aktuálně z České televize

Koho chtějí střelci? Krmenčík Arsenal, Čermák tým z Anglie nebo Španělska

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Útočník Plzně Michael Krmenčík dal Plzni klid vedoucím gólem, který se nakonec stal i vítězným, a Aleš Čermák dorazil Partizan Bělehrad gólem v nastaveném čase. Oba se tak zasloužili o postup do osmifinále Evropské ligy a už se těší na páteční los.

EuroZprávy.cz

Španělská policie šla zatknout Puigdemonta, nechala se napálit

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Madrid - Španělská policie má z ostudy kabát. Dostala tip, že se na předměstí Madridu objevil katalánský expremiér Carles Puigdemont, na nějž je vydán zatykač. Nakonec se ukázalo, že jde o vtípek známého recesisty.

Novinky.cz

Španělská policie dostala tip na Puigdemonta, místo katalánského expremiéra našla jen herce

| Zábava »

Španělská policie dostala tip, že se na předměstí Madridu objevil bývalý katalánský premiér Carles Puigdemont, na nějž je vydán zatykač. Ukázalo se ale, že místo uprchlého politika „dopadli” policisté komika, který byl jako Puigdemont maskovaný kvůli natáčení scénky do jednoho humoristického televizního pořadu.

Echo24.cz

Razance důchodců překvapila: prorazili policejní zátarasy

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Důchodci v několika desítkách měst celého Španělska dnes demonstrovali proti nízké valorizaci starobních penzí. V Madridu se u sídla parlamentu sešlo asi 4000 lidí, jimž se podařilo prorazit policejní zátarasy a dostat se až ke vchodu do Kongresu poslanců. Informoval o tom deník El País.

České Noviny

Římané se Schickem na lavičce prohráli v Lize mistrů v Doněcku 1:2

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Charkov (Ukrajina)/Sevilla (Španělsko) - Fotbalisté AS Řím s Patrikem Schickem na lavičce prohráli v úvodním duelu osmifinále Ligy mistrů na hřišti Šachtaru Doněck 1:2. Hosté vedli,...

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Česko je v globálním žebříčku korupce na 42. místě, v rámci EU nic moc: 18. příčka

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Česká republika si v celosvětovém žebříčku vnímání korupce za rok 2017 po loňském propadu mírně polepšila, za průměrem Evropské unie ale stále zaostává. V seznamu zemí, který zveřejnila mezinárodní organizace Transparency International (TI), patří Česku spolu s Kyprem, karibským ostrovním státem Dominikou a Španělskem 42. místo.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Česko si v žebříčku vnímání korupce polepšilo, za průměrem Unie ale zaostává

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Česká republika si v celosvětovém žebříčku vnímání korupce za rok 2017 po loňském propadu mírně polepšila, za průměrem Evropské unie ale stále zaostává. V seznamu zemí, který dnes zveřejnila mezinárodní organizace Transparency International (TI), patří Česku spolu s Kyprem, karibským ostrovním státem Dominikou a Španělskem 42. místo. Index hodnotí korupci

Novinky.cz

Česko si v boji s korupcí nepatrně polepšilo, je za Polskem, ale před Maďary a Slováky

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Česká republika si v celosvětovém žebříčku vnímání korupce za rok 2017 po loňském propadu mírně polepšila. V seznamu zemí, který ve středu zveřejnila mezinárodní organizace Transparency International (TI), patří Česku spolu s Kyprem, karibským ostrovním státem Dominikou a Španělskem 42. místo. Loni bylo Česko na 47. místě. Nejnižší je korupce na Novém

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Česko si ve vnímání korupce polepšilo o pět příček. Skončilo na 42. místě, stejně jako Kypr a Španělsko

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

První místo v celosvětovém žebříčku vnímání korupce obsadil Nový Zéland. Naproti tomu na konci seznamu se ocitly Somálsko, Jižní Súdán a Sýrie. Žebříček sto osmdesáti zemí uvedla ve středu mezinárodní organizace Transparency International. Česká republika sdílí spolu s Kyprem a Španělskem 42. místo.

ČT sport - aktuálně z České televize

Plíšková musela otáčet zápas proti Suárezové, v Dubaji je ve čtvrtfinále

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Česká tenistka Karolína Plíšková otočila v Dubaji zápas s Carlou Suárezovou ze Španělska a po vítězství 5:7, 6:2 a 6:4 postoupila do čtvrtfinále. V něm může světová pětka a finalistka turnaje z roku 2015 narazit na přemožitelku Barbory Strýcové Němku Angelique Kerberovou. 

České Noviny

Tenistka Karolína Plíšková je v Dubaji ve čtvrtfinále

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Dubaj - Česká tenistka Karolína Plíšková otočila v Dubaji zápas s Carlou Suárezovou ze Španělska a po vítězství 5:7, 6:2 a 6:4 postoupila do čtvrtfinále. V něm světová pětka a finalistka...

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Plíšková začala turnaj v Dubaji vítězně, Suárezová ji však trápila

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Česká tenistka Karolína Plíšková otočila v Dubaji zápas s Carlou Suárezovou ze Španělska a po vítězství 5:7, 6:2 a 6:4 postoupila do čtvrtfinále. V něm světová pětka a finalistka turnaje z roku 2015 narazí na Němku Angelique Kerberovou, přemožitelku Barbory Strýcové.Další články k tématu:Spanilá jízda Kvitové zpět mezi elitu: Šňůra neporazitelnosti i

sport.cz

Karolína Plíšková je v Dubaji ve čtvrtfinále

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Česká tenistka Karolína Plíšková otočila v Dubaji zápas s Carlou Suárezovou ze Španělska a po vítězství 5:7, 6:2 a 6:4 postoupila do čtvrtfinále. V něm světová pětka a finalistka turnaje z roku 2015 narazí na přemožitelku Barbory Strýcové Němku Angelique Kerberovou.

Reflex.cz

OSN: Korida není pro děti, býčí zápasy mají být nepřístupné. Ve Španělsku se ale toreadorství učí už ve školách

| Zpravodajství »

Výbor OSN pro práva dítěte vyzval Španělsko, aby znepřístupnilo býčí zápasy a školy býčích zápasů dětem mladším osmnácti let. Děti by podle členů výboru měly být chráněny před škodlivými efekty často extrémně brutálních zápasů. Obhájci býčích zápasů dlouhodobě atrakci brání jako jednu z nejdůležitějších kulturních tradic. Španělská kratochvíle je stará

Novinky.cz

Muž, který pašoval syna v kufru, dostal pokutu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

S pokutou ve výši 92 eur (2330 korun) odešel od španělského soudu Ali Ouattara z Pobřeží slonoviny, který se pokusil v roce 2015 propašovat do Španělska svého syna v kufru. Tehdy osmiletého chlapce objevili celníci na hranici mezi Marokem a španělskou enklávou Ceuta, když se zavazadlo pokoušela pronést mladá Maročanka, uvedla ve středu BBC.

EuroZprávy.cz

Afričan pašoval do Španělska syna v kufru, vězení se nakonec vyhne

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Madrid - Muž z Pobřeží Slonoviny, který propašoval malého syna v kufru do Španělska, se vyhnul trestu vězení. Má zaplatit jen pokutu, informuje BBC.

Život Dětem

Na téma Španělsko aktuálně bylo nalezeno 412 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší