Švédsko aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Volvo Buses demonstruje schopnosti autonomního řízení autobusu

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Společnost Volvo Buses v rámci zastávky jachtařského závodu Volvo Ocean Race ve švédském Göteborgu představila prototyp autobusu s autonomním systémem řízení.

Vždycky zvítězí Němci? Linekerův výrok ožívá po výhře nad Švédskem

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Fotbal je jednoduchá hra. Dvaadvacet chlapů se devadesát minut honí za míčem a nakonec vždycky vyhrají Němci. Slavný výrok bývalého anglického reprezentanta Garyho Linekera opět ožil po zápase proti Švédsku, ve kterém si úřadující světoví šampioni zásluhou branky Toniho Kroose v páté minutě nastavení připsali na mistrovství světa veledůležité vítězství

10. den MS: Mexiko a Belgie sahají po postupu, Němci si zachovali naději

Tři nádherné zápasy přinesl desátý den světového šampionátu. Fotbalisté Belgie nasázeli Tunisku pět branek, Mexičané si poradili s Jižní Koreou. Největší drama přinesl souboj Němců se Švédy, který rozhodl až pozdní gól Toniho Kroose v nastaveném čase.Další články k tématu:Německo - Švédsko 2:1, výhru vystřelil po chytrém signálu v závěru KroosJižní Korea -

Německo - Švédsko 2:1, výhru vystřelil po chytrém signálu v závěru Kroos

Dlouho to vypadalo, že němečtí fotbalisté nezvítězí ani ve svém druhém utkání na světovém šampionátu. O výhře 2:1 nad Švédskem ve skupině F rozhodl v samém závěru krásnou střelu Toni Kroos. Polský sudí Szymon Marciniak v první půli chybně neodpískal pokutový kop po zákroku Jeroma Boatenga, německého obránce pak ale deset minut před koncem po dvou žlutých

České Noviny

Němci na MS udolali Švédy, Belgie a Mexiko podruhé vyhrály

Moskva - Fotbalisté Německa na mistrovství světa odvrátili hrozbu vyřazení. Obhájci trofeje gólem Toniho Kroose z páté minuty nastavení dokonali obrat a udolali Švédsko 2:1 a rázem mají...

Německo - Švédsko 0:1 po půli, zmar favorita, Toivonen přehodil Neuera

Po překvapivé prohře proti Mexiku touží němečtí fotbalisté po nápravě. V cestě jim ve skupině F stojí Švédsko, které vstoupilo do světového šampionátu jednogólovou výhrou nad Jižní Koreou. Utkání začíná ve 20 hodin, sledujte jej v podrobné online reportáži.Další články k tématu:Německo - Mexiko 0:1, jen tyč a břevno. Obhájce překvapivě padlVyhoďte Gündogana

Německo - Švédsko 1:1, krátce po přestávce holení srovnává Reus

| Sportovní »

Volvo prozrazuje, který model se stane prvním elektromobilem. Boom odstartují SUV

Švédská automobilka potvrdila, že prvním vozem s čistě elektrickým pohonem se stane SUV XC40, následovat bude větší XC90.

FOTBAL ON-LINE: Přidají namlsaní Mexičané další výhru? Belgie přejela Tunisany

Fotbalisté Německa budou dnes na mistrovství světa v Rusku odvracet hrozbu, že jako třetí obhájce titulu za sebou vypadnou už v základní skupině. Úřadujícím šampiónům totiž po úvodní prohře s Mexikem hrozí, že pokud večer (od 20:00 SELČ) neporazí Švédsko, budou balit kufry. V prvním utkání dnešního programu potvrdila Belgie roli černého koně šampionátu a

FOTBAL ON-LINE: Obhájci titulu z Německa mají nůž na krku! Duel se Švédy už ale srovnali

Fotbalisté Německa budou dnes na mistrovství světa v Rusku odvracet hrozbu, že jako třetí obhájce titulu za sebou vypadnou už v základní skupině. Úřadujícím šampiónům totiž po úvodní prohře s Mexikem hrozí, že pokud večer (od 20:00 SELČ, stav zatím 1:1) neporazí Švédsko, budou balit kufry. V prvním utkání dnešního programu potvrdila Belgie roli černého koně

Dceru bývalé tenisové hvězdy dělila jedna rána od miliónů, nakonec je bere Švédka

| Sportovní » Golf aktuálně »

Prdloužená, jaká nebývá často k vidění. Švédská golfistka Pernilla Lindbergová vyhrála po dramatickém rozstřelu turnaj ANA Inspiration v kalifornském městě Rancho Mirage a první titul z okruhu LPGA si připsala rovnou na majoru. Korejská soupeřka Pak In-pi s ní bojovala o cenné prvenství a prémii 420 tisíc dolarů až do osmé jamky play off, na té ale zahrála

Na téma Švédsko aktuálně bylo nalezeno 123 článků, zpráv a aktualit.