25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Světový pohár aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Trefil jsem Tokio, spadl mi kámen ze srdce, libuje si Nepejchal

| Sportovní »

Devatenáctiletý střelec Filip Nepejchal je druhým českým střelcem po Jakubu Tomečkovi, který vybojoval účast v olympijském Tokiu 2020. Ve středu vyhrál závod Světového poháru v Pekingu v libovolné malorážce 3x40 ran skvělým výkonem 458,7 bodu, což je zároveň nový juniorský rekord.

Puškař Nepejchal vyhrál Světový pohár v Pekingu a získal místo pro OH

Čeští střelci mají další jisté účastnické místo na olympijských hrách v Tokiu 2020. Postaral se o to puškař Filip Nepejchal, který na Světovém poháru v Pekingu ovládl soutěž ve střelbě z libovolné malorážky na 3x40 ran. Další články k tématu:První medaile si na OH v Tokiu rozdělí střelkyně ze vzduchovkyTomeček vystřílel ve skeetu účastnické místo na OH v

denik.cz

Střelec Nepejchal získal místo na olympiádě. Díky výhře na Světovém poháru

Puškař Filip Nepejchal vyhrál na Světovém poháru v Pekingu soutěž ve střelbě z libovolné malorážky na 3x40 ran a vybojoval druhý triumf v kariéře. Devatenáctiletý talent zároveň jako druhý střelec zajistil pro Českou republiku účastnické místo na olympijských hrách v Tokiu. Před měsícem se totéž podařilo skeetaři Jakubu Tomečkovi v Acapulcu.

Nepejchal vyhrál třípolohovku v Pekingu a vystřílel Česku místo na olympiádě

Puškař Filip Nepejchal vyhrál na Světovém poháru v Pekingu soutěž ve střelbě z libovolné malorážky na 3x40 ran a vybojoval druhý triumf v kariéře. Devatenáctiletý talent zároveň jako druhý střelec zajistil pro Českou republiku účastnické místo na olympijských hrách v Tokiu. Před měsícem se totéž podařilo skeetaři Jakubu Tomečkovi v Acapulcu.

Nepejchal ovládl třípolohovou střelbu na SP a získal místo na OH

Puškař Filip Nepejchal vyhrál na Světovém poháru v Pekingu soutěž ve střelbě z libovolné malorážky na 3x40 ran. Druhý triumf v kariéře korunoval finálovým juniorským světovým rekordem 458,7 bodu. Devatenáctiletý talent zároveň jako druhý střelec zajistil pro Českou republiku účastnické místo na olympijských hrách v Tokiu. Před měsícem se totéž podařilo

VZPOMÍNKA: Proč jsou Češi průměrní? Vítězí rozum nad citem, říkal Bukač

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Jako jediný kouč v historii dovedl československou i českou reprezentaci k titulu mistrů světa. Zlatý trenér Luděk Bukač v říjnu loňského roku vzpomínal pro MF DNES na pražský triumf z roku 1985. Na zlato ve Vídni 1996. Nebo na manýry Jaromíra Jágra, které doprovázely český propadák na Světovém poháru o pár měsíců později. Bukač v sobotu ve věku 83 let

Krutá diagnóza! Odvážlivec po hororovém pádu sčítá zlomeniny

Těžkým pádem a řadou zlomenin skončilo pro Joosta Vandendriese finále Světového poháru v rychlostním lyžování v Andoře. Belgický rekordman (218,45 km/h) ztratil na strmé sjezdovce ve vysoké rychlosti kolem 170 kilometrů za hodinu rovnováhu a poté, co mu navíc vypla pravá lyže, bylo neštěstí neodvratitelné.

denik.cz

Lezec Ondra byl znovu na stupních vítězů. Na SP v Moskvě skončil druhý

Lezec Adam Ondra skončil druhý v závodě Světového poháru v boulderingu v Moskvě. Ve finále vylezl tři ze čtyř cest a porazil ho Slovinec Jernej Kruder, který se jako jediný dostal čtyřikrát na vrchol. Ondra se i v druhém letošním závodě Světového poháru prosadil na stupně vítězů, v Moskvě navázal na týden staré vítězství ve švýcarském Meiringenu.

Ondra znovu na stupních vítězů, v Moskvě při boulderingu skončil druhý

Adam Ondra skončil druhý v závodě Světového poháru v boulderingu v Moskvě. Ve finále vylezl tři ze čtyř cest a porazil ho jen Slovinec Jernej Kruder, který se jako jediný dostal čtyřikrát na vrchol.Další články k tématu:Lezec Ondra ovládl úvodní závod Světového poháru v boulderinguLezec Ondra má v Brně centrum, které umí imitovat světové cesty

Ondra si v Moskvě vylezl pro stříbro

Lezec Adam Ondra se i ve druhém letošním závodě Světového poháru v boulderingu dostal na stupně vítězů, když skončil v Moskvě druhý. Ondra vylezl tři ze čtyř cest na vrchol a překonal ho pouze Slovinec Jernej Kruder, který jako jediný dosáhl na vrchol čtyřikrát.

Ondra byl znovu v SP na stupních vítězů, v Moskvě skončil druhý

Lezec Adam Ondra skončil druhý v závodě Světového poháru v boulderingu v Moskvě. Ve finále vylezl tři ze čtyř cest a porazil ho Slovinec Jernej Kruder, který se jako jediný dostal čtyřikrát na vrchol. Ondra se i v druhém letošním závodě Světového poháru prosadil na stupně vítězů, v Moskvě navázal na týden staré vítězství ve švýcarském Meiringenu.

Ondra byl v SP znovu na stupních vítězů, v Moskvě skončil druhý

Kadlecová: Při výhozu mi spadla hůlka na oko, málem jsem oslepla

Když předvádí své umění, připomíná mažoretku, která do své sestavy přimíchává prvky moderní gymnastiky. Dvadvacetiletá studentka Jihočeské univerzity Veronika Kadlecová se věnuje twirlingu, který má kořeny v Americe. Její úspěchy nespočítáte na prstech jedné ruky, mezi ty největší řadí zlato ze Světového poháru, celou sbírku medailí z mistrovství Evropy a

Pětibojař Grycz poprvé v SP skončil v první desítce

Moderní pětibojař Marek Grycz obsadil deváté místo v závodě Světového poháru v Sofii a poprvé v kariéře se umístil v první desítce. Dosavadním maximem jednadvacetiletého juniorského mistra Evropy a vicemistra světa z roku 2017 bylo 16. místo z loňského finále SP v Astaně. Závod vyhrál Mexičan Manuel Padilla.

Ondra ovládl první světový pohár sezony ve sportovním lezení

Adam Ondra vyhrál úvodní závod sezony Světového poháru ve sportovním lezení. Ve švýcarském Meiringenu ovládl bouldering, v jehož finále předčil pětici asijských soupeřů. Stupně vítězů s ním obsadili exmistr světa Tomoa Narasaki a Rei Sugimoto z Japonska.

Lezec Ondra ovládl úvodní závod Světového poháru v boulderingu

Adam Ondra vyhrál úvodní závod sezony Světového poháru ve sportovním lezení. Ve švýcarském Meiringenu ovládl bouldering, v jehož finále předčil pětici asijských soupeřů. Stupně vítězů s ním obsadili exmistr světa Tomoa Narasaki a Rei Sugimoto z Japonska.

Na téma Světový pohár aktuálně bylo nalezeno 760 článků, zpráv a aktualit.