19. února, 2019 - svátek má Patrik

Světový pohár aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

V Raubiči i s Fourcadem. Nejatraktivnější ME v historii, říká Moravec

| Sportovní »

Evropský šampionát v biatlonu bývá obvykle vrcholem pro závodníky z IBU Cupu, letos se však v běloruském Raubiči objeví hodně zvučná jména. Třeba i sedminásobný vítěz Světového poháru Martin Fourcade z Francie, jehož sokem bude také Ondřej Moravec.Další články k tématu:Davidová a ti druzí aneb český biatlon před mistrovstvím světaFourcade kvůli přípravě na

Skokanský rekordman Schlierenzauer se nevešel do nominace na MS

Do rakouské nominace pro domácí mistrovství světa v Seefeldu se nevešel nejúspěšnější skokan historie Světového poháru Gregor Schlierenzauer. Držitel 11 zlatých medailí z velkých akcí ale přesto doufá, že se po letech trápení ještě vrátí na výsluní.

"Je to hořké." Rekordman Schlierenzauer se nevešel do nominace na MS

Davidová a ti druzí aneb český biatlon 17 dní před mistrovstvím světa

Poslední závody Světového poháru před světovým šampionátem biatlonistů jsou odjety. Nastává čas na krátké zklidnění a pak závěrečný finiš do Östersundu. V jakém stavu se v této fázi sezony nachází česká reprezentace?Další články k tématu:Trápení Vítkové a Krupčíka. Sprint dvojic poprvé v historii ovládla ItálieDavidová: Se střelbou jsem se tu prala. Ty

BIATLON ON-LINE: Puskarčíková na závěr třikrát dobíjela a klesla na šesté místo

Klasická smíšená štafeta, která startuje po smíšené štafetě jednotlivců, uzavírá program zastávky biatlonového světového poháru v americkém Soldier Hollow. Start je naplánován na 22:05, přímý přenos vysílá ČT Sport, podrobnou reportáž najdete na Sport.cz.

Biatlonová tečka v zámoří. Smíšenou štafetu skvěle rozjeli pánové, české ženy ji dovezly na šesté pozici

Vypadalo to v americkém Soldier Hollow ještě během třetího úseku na boj o medaili, ale nakonec skončila smíšená štafeta český biatlonistů v posledním závodě Světového poháru před MS na šesté příčce. I tak je to pro sestavu Michal Šlesingr, Michal Krčmář, Markéta Davidová, Eva Puskarčíková nejlepší umístění za posledních tři a půl roku. Nedělní závod ovládlo

Trápení Vítkové a Krupčíka. Sprint dvojic poprvé v historii ovládla Itálie

Zcela naplnili předzávodní prognózy. Duo Dorothea Wiererová a Lukas Hofer potvrdili roli největších favoritů ve sprintu smíšených dvojic. Italští reprezentanti si doběhli pro premiérové vítězství ve Světovém poháru v americkém středisku Soldier Hollow. Veronika Vítková a Tomáš Krupčík propadli, skončili na 17. místě.Další články k tématu:Rychlopalkyně

Koudelka skončil ve Willingenu čtyřiadvacátý, vyhrál Kobajaši

Poslední závod skokanů na lyžích před mistrovstvím světa vyhrál ve Willingenu japonský lídr Světového poháru Rjoju Kobajaši. Zdravotně indisponovaný Roman Koudelka obsadil 24. místo.

BIATLON ON-LINE: Krupčík zazdil šance hned na první střelbě, Vítkové předával předposlední

Veronika Vítková s Tomášem Krupčíkem jdou do smíšené štafety dvojic. Závod Světového poháru konaný v americkém Soldier Hollow startuje v 18:10 našeho času, přímý přenos vysílá ČT Sport, podrobnou reportáž najdete na Sport.cz.

Krupčík hned úvodní střelbou zazdil naději českého mixu

Smíšený závod dvojic českým biatlonistům ve Světovém poháru nevychází a bohužel to platilo i v neděli v americkém Soldier Hollow. Tomáš Krupčík s Veronikou Vítkovou obsadili až sedmnácté místo, když hned po první zastávce na střelnici musel Krupčík na trestné kolo a při sprinterském pojetí běhu i střelby v této disciplíně bylo vlastně po nadějích pro

Generálku na MS ovládl ve Willingenu Kobajaši, Koudelka byl 24.

Poslední závod skokanů na lyžích před mistrovstvím světa vyhrál v neděli ve Willingenu suverénně japonský lídr Světového poháru Rjoju Kobajaši. Nejlepší z Čechů Roman Koudelka obsadil v Německu 24. místo.

Generálku na MS ovládl ve Willingenu Kobajaši, Koudelka byl čtyřiadvacátý

Poslední závod skokanů na lyžích před mistrovstvím světa vyhrál ve Willingenu suverénně japonský lídr Světového poháru Rjoju Kobajaši. Zdravotně indisponovaný Roman Koudelka obsadil v Německu jako nejlepší z Čechů 24. místo.

Kerttu první, Iivo druhý. V Cogne zářili sourozenci Niskanenovi

Před polednem slavila Kerttu Niskanenová druhý triumf ve Světovém poháru v kariéře, v italském v Cogne ovládla finská běžkyně na lyžích závod na 10 kilometrů klasickou technikou. A za pár desítek minut podtrhl rodinný úspěch její mladší bratr Iivo, jenž skončil druhý na mužské patnáctce. Nestačil jen na suverénního Rusa Alexandra Bolšunova. Další články k

Finská běžkyně na lyžích Niskanenová vyhrála v Cogne klasickou desítku

Kerttu Niskanenová vyhrála na Světovém poháru v běhu na lyžích v Cogne závod na 10 kilometrů klasicky a slaví druhé vítězství kariéry. Třicetiletá Finka využila neúčasti řady předních závodnic z Norska a Švédska, které daly přednost přípravě na světový šampionát v Seefeldu. V Itálii nestartovaly ani Češky.Další články k tématu:Sprint běžců na lyžích v Cogne

Závod na 10 kilometrů klasicky v Cogne vyhrála Niskanenová

Kerttu Niskanenová vyhrála na Světovém poháru v běhu na lyžích v Cogne závod na 10 kilometrů klasicky a slaví tak druhé vítězství kariéry. Mezi muži triumfoval na patnáctce ruský běžec Alexandr Bolšunov; Iiva Niskanena, mladšího bratra finské vítězky, porazil o 43,7 sekundy.