16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Terorismus aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
100+1 zahraniční zajímavosti

Neurověda extrémismu: Co prozradily skeny mozků sympatizantů terorismu?

| Zábava »

Neurověda extrémismu: Co prozradily skeny mozků sympatizantů terorismu?

Megazine.cz - Výběr toho nejzajímavějšího

Absurdita roku? Islamistický Hizballáh provozoval u Londýna továrnu na výbušniny.

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Britské tajné služby ve spolupráci s londýnskou policií v září 2015 zadržely pro podezření z terorismu muže, který na předměstí Londýna uskladnil pro Hizballáh více než tři tuny dusičnanu amonného schovaného v sáčcích s ledem. Látka je základem pro přípravu podomácku vyrobených bomb. Muž byl ovšem následně propuštěn, aniž byl formálně obviněn. Podle

Reflex.cz

Evropané konvertují k radikálnímu islámu. Bulhaři zatkli studenta elitní školy, připravoval teroristický útok

| Zpravodajství »

Zdá se, že nastupuje nová vlna islámského terorismu, jehož hlavními aktéry již nejsou mladíci z přistěhovaleckých muslimských rodin, ale evropští konvertité k islámu. Nedávno došlo k zatýkání těch polských, kteří připravovali teroristické útoky, nyní bulharského konvertitu zatkla místní policie, která ho viní z přípravy teroristického útoku a sympatizování

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Muž chtěl zpátky do vězení, z telefonního automatu tak vyhrožoval bombou

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Explozí několika bomb a vykolejením vlaku vyhrožoval ve čtvrtek na lince 158 muž v Brně. Měl k tomu nezvyklou motivaci, chtěl se totiž vrátit zpět za mříže. V telefonní budce diskutoval s operátorem tak dlouho, až jej policisté vypátrali.Další články k tématu:Máš tam bombu, čau. Za anonym při ohrožení terorismem teď muži hrozí 8 letBombou straší dvacet let,

Neviditelný Pes

PRÁVO: Terorista v soudní síni

| Zpravodajství »

Díky „šikovným chlapcům“ ze spolku Milion chvilek z.s. se na náměstích českých měst možná rodí nové politické hnutí, jemuž by z úcty k mladým otcům nápadu slušel název Milion hloupostí.

ČeskoAktuálně.cz - aktuální zprávy a novinky

Svobodnenoviny.eu: Konec Schengenu: Dánsko navrhuje stálé kontroly hranic

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Dánsko bude kvůli masové migraci a hrozbám terorismu usilovat o zavedení dočasných hraničních kontrol, což je v rozporu s schengenskou dohodou Evropské unie. Příspěvek Svobodnenoviny.eu: Konec Schengenu: Dánsko navrhuje stálé kontroly hranic pochází z ČeskoAktuálně.cz

ParlamentniListy.cz

Není už pro Čechy pozdě? Sucho drtí zemědělce. Lesní inženýr odhaluje závažné chyby

| Zpravodajství »

ROZHOVOR Po Brabcově resortu už se měla slehnout zem. „Mají 50 opatření, ale to nejdůležitější se vůbec nedělá!“ lamentuje 89letý lesník a rekultivátor Stanislav Štýs z Mostu. Dobytek na hektar, migrace, terorismus, od vody a přírody až k Zemanovi. To vše spolu souvisí, vyplývá z

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Německo přijme děti teroristů ISIS. V syrských uprchlických táborech umírají

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Německo je ochotné přijmout ze Sýrie děti svých občanů, kteří se připojili k teroristické organizaci Islámský stát (ISIS). S odvoláním na vyjádření vlády, které zaznělo u soudu v Berlíně, o tom v pátek informoval list Süddeutsche Zeitung (SZ). Ministerstvo zahraničí odmítlo na dotaz agentury DPA tento svůj údajný postoj potvrdit.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Čeští muslimové přispívali do sbírek: Z vybraných peněz imám údajně podporoval teroristy

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Léta sbírali peníze. Desetikoruny, stovky i tisíce. Jednou na podporu stavby nových mešit v chudých zemích, jindy zase na pomoc zdevastované Sýrii. MF Dnes však nyní přišla s informacemi, že imám, který sbírky organizoval, údajně peníze posílal teroristické organizaci. S touto verzí prý pracuje i policie, která má muže ve vazbě.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Číňané zuří: USA provozují ekonomický terorismus, škodí i jiným zemím

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Čína ve čtvrtek obvinila Spojené státy z ekonomického terorismu. Bílý dům podle čínského ministerstva zahraničí způsobil obrovské škody ekonomikám jiných zemí i samotným Spojeným státům, píše server CNN.

denik.cz

Obchodní válka pokračuje. Čína obvinila USA z ekonomického terorismu

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Čína dnes obvinila Spojené státy z ekonomického terorismu. Bílý dům podle čínského ministerstva zahraničí způsobil obrovské škody ekonomikám jiných zemí i samotným Spojeným státům, píše server CNN.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Čína obvinila USA z ekonomického terorismu. Ale nebojíme se, dodává

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Obchodní válka mezí Čínou a USA, v které na sebe dvě největší ekonomiky světa uvalují jedno clo za druhým, má další pokračování. Asijská velmoc obvinila Spojené státy z ekologického terorismu.

Euro.cz

Čína se tvrdě opřela do Spojených států. Obvinila je z ekonomického terorismu

| Zpravodajství »

Čína dnes obvinila Spojené státy z ekonomického terorismu. Bílý dům podle čínského ministerstva zahraničí způsobil obrovské škody ekonomikám jiných zemí i samotným Spojeným státům.

Lupa.cz

[článek] Doporučení č. 16: hrozba pro kryptoměnové burzy, nebo spíš pro jejich uživatele

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

[6 minut čtení] Finanční akční výbor chystá novou revizi mezinárodních standardů pro boj s praním špinavých peněz a financováním terorismu. Kladivo má dopadnout i na systém služeb postavený okolo kryptoměn. Loni v říjnu vydal Financial Action Task Force (FATF) návrh doporučení, které se zabývá „virtuálními aktivy“ a týká se převážně kryptoměn.

Megazine.cz - Výběr toho nejzajímavějšího

Indie jasně: Muslimové tu nebudou rozhodovat! V největších světových volbách zvítězil protimuslimský vlastenecký kandidát.

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Volby, o kterých by český mediální mainstream raději vůbec nepsal, se udály v Indii. Téměř miliarda oprávněných voličů jasně řekla, že už má dost muslimských teroristů a potvrdila tvrdý směr vůči nim. V šest týdnů trvajících Indických volbách totiž jasně zvítězil Naréndra Módí, nacionalista a velký kritik islámu. Ostatně, náboženství hrálo ve volbách v

Aha! online - bulvární portál

Zbraně zaměří na 6 metrů!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Velký průlom v boji proti terorismu a násilí obecně může přinést vynález britských vědců: vyvinuli technologii, která pomocí skeneru, elektromagnetického záření a infračervených vln odhalí zbraň pod oděvem podezřelého i na šest metrů! Skenerem přitom může být i obyčejný telefon.

Na téma Terorismus aktuálně bylo nalezeno 355 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší