13. prosince, 2018 - svátek má Lucie

Teroristické útoky aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Reflex.cz

Útočník ve Štrasburgu zabil tři lidi, další zranil. Podezřelý ujel taxíkem, může být už mimo Francii

| Zpravodajství »

Ozbrojený útočník v úterý večer v blízkosti vánočního trhu v centru francouzského Štrasburku zastřelil tři lidi a dalších 12 osob zranil, z toho šest kriticky. Útočník je stále na útěku. Ve Francii byl zvýšen stupeň ohrožení teroristickým útokem na nejvyšší a do Štrasburku byly vyslány dodatečné bezpečnostní síly. Poslanci Evropského parlamentu mohli

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

VIDEO: 3 nejbláznivější konspirační teorie v historii světového sportu

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Konspirační teorie jsou fascinující. A nemusí jít zrovna o atentát na Johna Kennedyho nebo teroristický útok z 11. září 2001. I ve světě sportu jich pár najdeme.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Teroristický útok na koncertu slovenské skupiny Desmond: Elitní zásahovky se sjely v Komárnu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Působivé video na stránkách Policie SR ukazuje průběh speciálního mezinárodního cvičení elitních jednotek, mezi kterými nechyběla ani česká URNA. Manévry měly simulovat únos rukojmích z koncertu a jejich následné vysvobození.

ODS.cz - aktuální přehled zpráv

Zeman jde proti všem, i Babišovi. Může jít o vendetu, BIS musela reagovat

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

V Bezpečnostní informační službě (BIS) máme velmi dobré a silné lidi, pracují kvalitně a mohu občany ubezpečit, že to nejsou žádní čučkaři, tvrdí poslankyně a předsedkyně Výboru pro obranu Jana Černochová (ODS). Ostré výpady vůči BIS jsou dle slov Černochové moc i na obvyklého Zemanova spojence Babiše, prezident prý ale premiéra drží v kleštích. Černochová

Novinky.cz

Teroristé plánují v Británii chemické útoky, obávají se zpravodajci

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Islámští teroristé ve Spojeném království osnují teroristické útoky chemickými zbraněmi. S odvoláním na špičky britských zpravodajských služeb to v neděli napsal list Mail on Sunday. Zpravodajské služby to prý zachytily z rozhovorů mezi členy Islámského státu.

Echo24.cz

Za sankce může Západ čekat teroristické útoky i více problémů s drogami, varoval íránský prezident

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Íránský prezident Hasan Rúhání varoval západní země, že pokud Írán oslabí obnovené americké sankce, hrozí jim teroristické útoky, příliv migrantů i nárůst problémů s drogami. Informují o tom agentury.

Novinky.cz

Západu hrozí útoky a příliv migrantů, varoval před sankcemi íránský prezident Rúhání

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Íránský prezident Hasan Rúhání varoval západní země, že pokud Írán oslabí obnovené americké sankce, hrozí jim teroristické útoky, příliv migrantů i nárůst problémů s drogami. Informují o tom agentury.

Megazine.cz - Výběr toho nejzajímavějšího

V multikulti Vídni už není bezpečno. Ambasáda vydala varování!

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

USA dbají na to, aby jejich občané nebyli ohroženi, varují je skrze ambasády například před teroristickými hrozbami. A to se právě stalo ve Vídni, baště multikulturalismu ve střední Evropě, jen 50 kilometrů od českých hranic.   Ambasáda USA vydala varování, protože hrozba teroristických útoků je v hlavním městě Rakouska prý reálná. Občané mají dbát

EuroZprávy.cz

Počet teroristických útoků ve světě? Statistiky ukazují nový nebezpečný trend

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Podle nové studie narůstá v Evropě a severní Americe pravicově motivovaný terorismus. Mezitím však celkové počty teroristických útoků i jejich obětí klesají. Hlavním důvodem jsou postupně se stabilizující situace v Iráku a Sýrii a snižující se kapacity Islámského státu.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Islámský stát vymyl hlavu chlapci (†11). Během teroristického útoku ho zastřelili policisté!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V srpnu otřásl Čečenskem teroristický útok, který spáchal teprve 11letý chlapec se svým starším bratrem. Nyní se na veřejnost dostalo video natočené před útokem, na kterém mladší z chlapců vyhrožuje nepřátelům smrtí.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Prezident Duda plácal blbosti na summitu OSN o globálním oteplování v Katovících

| Zpravodajství »

Vznikl první polský televizní seriál pro společnost Netflix. Příběh se odehrává v alternativní realitě, kdy je v roce 2003 komunistická strana stále ještě u moci v důsledku  sjednocení národa po řadě teroristických útoků v roce 1983. Díval jsem se na to a souhlasím s kritiky: ten příběh není vlastně přesvědčivý, autor scénáře neuměl vytvořit onu

EuroZprávy.cz

Irák se zotavuje ze zvěrstev IS. Minulý měsíc zahynulo nejméně civilistů za šest let

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

V Iráku minulý měsíc zemřelo v bojích a při teroristických útocích nejméně civilistů za posledních šest let. Podle dnes zveřejněné statistiky obětí, kterou pravidelně připravuje mise OSN pro Irák (UNAMI), zahynulo během listopadu 41 lidí, dalších 73 osob utrpělo zranění. Ještě loni v listopadu byl počet civilních obětí téměř trojnásobný.

Neviditelný Pes

SVĚT: Nový džihád

| Zpravodajství »

Když se 17. srpna 2017 uskutečnil teroristický útok v Barceloně, tak i když to bylo strašné (13 mrtvých, 130 zraněných), džihádisté to​​ nepovažovali za úspěch. Měli více smrtící plán.

Reflex.cz

Ministerstvo obrany nechalo vyzbrojit první dámu Ivanu Zemanovou. Napětí ve světě roste

| Zábava »

To, že svět není bezpečné místo, tak nějak tušíme všichni. Poslední dobou by se napětí dalo krájet. Máme tu různé anexe Krymu, přeměřování pinďourů jaderných mocností, teroristické útoky a podobně.

Echo24.cz

OBRAZEM: Jako ve válečné zóně. V Německu začínají vánoční trhy

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

V Berlíně i řadě dalších německých měst se otevřely vánoční trhy. Jen v hlavním městě jich je kolem 90. Vedle tradičních dřevěných stánků nabízejících vánoční výzdobu nebo pochutiny na většině z nich návštěvníci narazí také na jasně viditelná a často velmi nákladná bezpečnostní opatření. Mnozí Němci totiž mají stále v paměti teroristický útok z roku 2016,

EuroZprávy.cz

Teroristický útok v Bruselu: Alláh Akbar, zakřičel útočník a začal bodat do policistů

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Bruselský policista byl zraněn v úterý 20. listopadu brzy ráno mužem, který na něj zaútočil nožem, oznámila belgická policií. Útok se konal v 05:30 před centrální policejní stanicí v Bruselu, řekla mluvčí Ilse van de Keereová agentuře AFP.

Na téma Teroristické útoky aktuálně bylo nalezeno 132 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší