23. listopadu, 2017 - svátek má Klement

Teroristický útok aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

Německo propustilo Syřany, které podezíralo z chystání útoku

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Berlín - Německé úřady dnes propustily šestici Syřanů, které v úterý zatkla policie pro podezření z plánování teroristického útoku.

České Noviny

Německo propustilo Syřany zadržené pro podezření z chystání útoku

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Berlín - Německé úřady dnes propustily šestici Syřanů, které v úterý zatkla policie pro podezření z plánování teroristického útoku. Státní zastupitelství ve Frankfurtu nad Mohanem...

Novinky.cz

V Německu zadrželi Syřany, kteří plánovali teroristický útok

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

V Německu zadrželi v úterý šest lidí podezřelých z příslušnosti k džihádistické skupině Islámský stát. Zřejmě připravovali teroristický útok, uvedly list Die Welt a časopis Der Spiegel. Na zadržení podezřelých se podílely stovky policistů.

Novinky.cz

V Německu zadrželi šest Syřanů plánujících teroristický útok, zřejmě na trh v Essenu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

V Německu v úterý zadrželi šest syrských žadatelů o azyl podezřelých z příslušnosti k džihádistické skupině Islámský stát. Zřejmě připravovali teroristický útok, uvedl list Die Welt a časopis Der Spiegel. Na zadržení podezřelých se podílely stovky policistů. Podle listu Bild chtěli zaútočit na vánoční trh v Essenu.

eurodenik.cz

Islamisté vyhrožují Vatikánu teroristickým útokem o Vánocích

| Zpravodajství »

Islamistická skupina napojená na Islámský stát se údajně zavázala provést o letošních Vánocích teroristický útok ve Vatikánu. Dokládá to propagandistický plakát, na kterém je zobrazen džihádista mířící vysokou rychlostí autem směrem k římské Bazilice svatého Petra.

EuroZprávy.cz

Teroristický útok o Vánocích? Islámský stát zveřejnil svůj podlý plán

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Mediální agentura Wafa Media Foundation, která podporuje Islámský stát, rozšířila plakát nazvaný Vánoční útok. Znamená to, že Islámský stát zaútočí znovu v průběhu vánočních svátků?

EuroZprávy.cz

Muslimka prošla bez povšimnutí kolem zraněných lidí při teroristickém útoku. Jak to bylo doopravdy?

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýn - Na sociálních sítích se v nedávné době objevila fotografie muslimky, která prochází na Wesminsterském mostě kolem obětí teroristického útoku a snaží se tvářit, že si ničeho nevšimla. Miliony lidí po celém světě se proti tomuto chování ohradily. Jaká je však pravda?

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Rusko používalo 419 twitterových účtů k vyvolávání rozbrojů ohledně brexitu v Británii

| Zpravodajství »

Výzkumníci z univerzity v Edinburku identifikovali 419 twitterových účtů, provozovaných z Ruského úřadu pro výzkum internetu v Petrohradě, jimiž se ruská vláda snažila ovlivňovat politiku v Británii. Celkem bylo v USA suspendováno 2752 účtů na Twitteru, provozovaných Rusy.Jeden z těchto twitterových účtů se pokoušel vyvolat v Británii nenávist vůči

Echo24.cz

Londýnská policie zatkla 14letou dívku. Je podezřelá z přípravy teroristického útoku

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýnská policie v úterý zatkla 14letou dívku podezřelou z pomoci na přípravě teroristického útoku. Teenagerka je po zatčení na nádraží South London vyslýchána na policejní stanici. Je podezřelá z toho, že pomáhala připravovat teroristický útok, tvrdí Metropolitní policie Londýna. Dívku zadržuje policejní útvar PACE (Police and Criminal Evidence Act). O

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Kameraman, který rozčílil Žilkovou i Kratinu: Schovávali se jako malí! Terorismus to fakt nebyl

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Veroniku Žilkovou (56) a její dva kolegy nedávno během noční cesty na natáčení zastavila policie a oni nereagovali zrovna v klidu. Herečka Blesku prozradila, že se prý vylekala světla a bála se teroristického útoku! Ovšem podle kameramana, který celou kontrolu natáčel, to tak ale rozhodně nebylo.

eurodenik.cz

Muž, který sdílel fotografii muslimky „ignorující oběti ve Westminsteru“, byl ruským botem

| Zpravodajství »

Fotografie muslimské ženy na Westminsterském mostě, která údajně ignorovala oběti po teroristickém útoku, byla sdílena ruským robotickým účtem neboli botem. Snímek sdílel na Twitteru uživatel falešného účtu @SouthLoneStar s popiskem: „Muslimská žena se nezajímá o teroristický útok, jakoby nic prochází kolem umírajícího člověka, zatímco se dívá do svého

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Státní svátky jsou nuda. Zaměstnanci Spotify si volí vlastní

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Švédský provozovatel streamovací služby Spotify nabídl svým zaměstnancům po celém světe další benefit. Místo oficiálních státních svátků si mohou brát volno v libovolný den, který více vyhovuje jejich přesvědčení. Další články k tématu:Jednou z obětí teroristického útoku ve Stockholmu je manažer SpotifyDigitál zachraňuje hudbu a Češi se učí platit. Věří

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Žilkovou vyděsila policejní kontrola: Vypadalo to jako teroristický útok!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ještě teď je Veronika Žilková (56) v šoku! Jak Blesk informoval, herečka jela s téměř spícími kolegy v pátek kolem 23. hodiny z Prahy do Brna. Najednou auto zastavilo a do obličeje všem začalo svítit bílé světlo.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Lživou informaci, že muslimka ignorovala oběti loňského teroristického útoku v Londýně, rozšířili ruští hackeři

| Zpravodajství »

V pondělí vyšlo najevo, že ruský hackerský účet virálně rozšířil v Británii na sociálních sítích fotografii, která lživě "dokazovala", že muslimka, která šla přes most po loňském teroristickém útoku ve Westminsteru, ignorovala zraněné oběti ležící na zemi. Účet, který na twitteru rozšířil tuto fotografii, @SouthLoneStar, byl identifikován jako ruský bot.

EuroZprávy.cz

Hrozí teroristický útok v Severním Irsku? Policie před průvodem našla bombu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Belfast - Severoirská policie včera našla ve městě Omagh výbušninu. Stalo se tak před průvodem, který se konal při příležitosti Dne válečných veteránů. Nikdo nepřišel k žádné újmě.

EuroZprávy.cz

Explodoval ropovod mezi Saúdskou Arábií a Bahrajnem. Prý šlo o teroristický útok Íránu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Rijád - Saúdskoarabské ministerstvo energetiky nařídilo zpřísnit bezpečnostní opatření kolem ropných provozů. Reagovalo tak na sobotní požár ropovodu, kterým proudí ropa ze Saúdské Arábie do Bahrajnu. Obě země událost považují za sabotáž, v níž má prsty Írán. Ten to ale odmítl.

Centrum Paraple

Na téma Teroristický útok aktuálně bylo nalezeno 305 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší