26. února, 2018 - svátek má Dorota

Teroristický útok aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

Migranti se potkali na muslimské seznamce, pak spolu v Británii připravovali atentát

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýn - Muž a žena, kteří se poznali na seznamce pro muslimy a poté společně plánovali spáchat v Británii teroristický útok, si dnes vyslechli u soudu v Londýně své tresty. Žadatele o azyl původem z Eritreje Muníra Hasana Muhammada soud poslal do vězení na doživotí s možností propuštění nejdříve po 14 letech, londýnská lékárnice Rowaida El-Hassanová by

EuroZprávy.cz

Nejhorší teror v Egyptě má přes 300 obětí. Kdo ještě dýchal, toho nemilosrdně dorazili

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Káhira - Nejhorší teroristický útok v dějinách Egypta si vyžádal přes 300 mrtvých. 25 až 30 ozbrojenců s černým praporem Islámského státu (IS) přijelo 24. listopadu 2017 v pěti vozech SUV k mešitě Ravda ve městě Bir al-Abd a zaujalo pozice u vchodů a oken.

EuroZprávy.cz

Stát zaspal. Není to buzerace! Bezpečnostní expert pro EZ prozradil, jak se chovat v případě teroristického útoku

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

ROZHOVOR - Podle bezpečnostního experta Andora Šándora by se měla ve školách opět zavést branná výchova, která by děti připravila na případný útok šílence se zbraní v ruce, který by řádil ve škole. V rozhovoru pro EuroZprávy.cz případným napadeným také poradil nejjednodušší poučku, kterou lze v případě útoku použít.

ČT sport - aktuálně z České televize

BLOG: O lovcích dronů a datovém tanci na olympiádě

| Sportovní »

Olympijské hry mají ve svém rozpočtu významnou položku, a tou je zajištění bezpečnosti. Od Mnichova 1972 se stalo odvrácení možných hrozeb jednou z priorit a aktuální vypjatá bezpečnostní situace ve světě ještě víc položila důraz na ochranu olympijského perimetru. Hrozby se mění a v poslední době je jednou z nejvážnějších teroristický útok za použití

Novinky.cz

Dohazovači ubytování teroristům z Bataclanu dostali pět let, „domovníka IS” soud zprostil

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Až pět let stráví za mřížemi ve Francii dva muži, kteří pomáhali pachatelům krvavého teroristického útoku v Paříži v listopadu 2015 najít bydlení. Třetí souzený, který nakonec teroristům přístřeší poskytl a jemuž bylo přezdíváno jako „domovník Islámského státu”, byl naopak osvobozen. Rozhodl o tom ve středu podle televize BFM pařížský soud.

České Noviny

Za pomoc teroristům z Paříže dostali dva muži až pět let vězení

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Paříž - Až pět let stráví za mřížemi ve Francii dva muži, kteří pomáhali pachatelům krvavého teroristického útoku v Paříži v listopadu 2015 najít bydlení. Třetí souzený, který...

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Francie soudí muže, kteří pomáhali teroristům. Při útoku v Paříži zabili 130 lidí

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Francouzský soud dnes vynese rozsudek nad třemi muži, kteří zajistili útočiště pro pachatele teroristického útoku v Paříži v listopadu 2015. Prokuratura navrhla tresty ve výši od čtyř do šesti let vězení. Nejvíce by si měl odsedět Youssef Ait-Boulahcen, který podle obžaloby věděl, že pomáhá teroristům najít ubytování. U dalších dvou se nepodařilo prokázat,

Aha! online - bulvární portál

Vyšetřovatelé vyvrátili teroristický útok: Poslední minuty ruského letu!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Dopad tragického letu Antonova An-148 se 71 lidmi na palubě nedaleko ruské metropole zachytila bezpečnostní kamera.

Reflex.cz

Pád letadla u Moskvy mohly zavinit porucha, námraza nebo chyba pilota. Teroristický útok je málo pravděpodobný

| Zpravodajství »

Požár v motoru, vadný ukazatel rychlosti, námraza na povrchu letadla nebo chyba pilota - takové jsou podle listu Kommersant hlavní verze vyšetřovatelů při zjišťování příčin nedělního pádu dopravního letadla u Moskvy. Při havárii zahynulo všech 71 lidí na palubě, podle dnešního vyjádření záchranářů mezi nimi byli dva cizinci, Švýcar a Ázerbájdžánec.

EuroZprávy.cz

Zkáza letadla u Moskvy: K explozi ve vzduchu nedošlo, těla jsou rozeseta na velké ploše

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Moskva - Za zřícením letounu Saratovských aerolinií An-148 s 71 osobami na palubě mohou být povětrnostní podmínky, lidská chyba či selhání techniky. Včera se spekulovalo také o možnosti teroristického útoku, tuto verzi však dle informací BBC už ruští vyšetřovatelé vyloučili.

EuroZprávy.cz

Riziko atentátů je v Německu stále vysoké, varuje policie

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Berlín - Snížení rizika teroristického útoku v Německu není navzdory porážce organizace Islámský stát (IS) v Iráku a Sýrii na dohled. Na evropském policejním kongresu v Berlíně to dnes řekl ředitel Spolkového kriminálního úřadu (BKA) Holger Münch.

EuroZprávy.cz

Osudné 11. září: Proč přetrvávají pochybnosti o tragickém dni?

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Jedna z nejznámějších konspiračních teorií současnosti se týká 11. září 2001. Tehdy byl na území Spojených států spáchán nejhorší teroristický útok všech dob. Mnozí však o událostech toho dne pochybují. Šlo snad o spiknutí? Přinášíme 10 faktů, které stojí za tím, že si někteří lidé myslí, že ten den se stalo něco nekalého.

Novinky.cz

Bezdomovec, který okrádal oběti teroru v Manchesteru, dostal čtyři roky vězení

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Bezdomovec Chris Parker, který loni v květnu okradl několik obětí teroristického útoku v Manchesteru, byl v úterý odsouzen na čtyři roky a tři měsíce vězení. Informovala o tom britská média. Nyní třiatřicetiletý Parker byl původně považován za hrdinu, který pomáhal zraněným. Nakonec se ale ukázalo, že krom první pomoci, jež obětem poskytl, je i okrádal.

EuroZprávy.cz

Bezdomovec dostal trest za okrádání obětí útoku v Manchesteru, původně byl za hrdinu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Manchester - Bezdomovec Chris Parker (33), který loni v květnu okradl několik obětí teroristického útoku v Manchesteru, půjde do vězení na čtyři roky a tři měsíce.

České Noviny

Bezdomovec dostal vězení za okrádání obětí útoku v Manchesteru

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Manchester (Británie) - Bezdomovec, který loni v květnu okradl několik obětí teroristického útoku v Manchesteru, byl dnes odsouzen na čtyři roky a tři měsíce vězení. Informovala o tom...

EuroZprávy.cz

Mladík, který kvůli zadržené Tereze vyhrožoval útokem v Pákistánu, je ve vazbě

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Plzeň -Soud v Plzni dnes poslal do vazby muže, který hrozil Pákistánu teroristickým útokem. Požadoval, aby byla na svobodu propuštěna Češka zadržená v zemi před dvěma týdny s devíti kilogramy heroinu.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Na téma Teroristický útok aktuálně bylo nalezeno 139 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší