14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Teroristický útok aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

Německo obvinilo přívržence IS, plánoval útok automobilem

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Karlsruhe (Německo) - Německé státní zastupitelství obvinilo z plánování teroristického útoku údajného přívržence organizace Islámský stát (IS). Speciální jednotky policie muže zadržely 20. prosince 2017. Od té doby je ve vyšetřovací vazbě.

Echo24.cz

V Londýně útočil terorista. Najel autem do lidí

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

V Londýně narazilo auto do bezpečnostních bariér před parlamentem, podle svědků události najelo auto nejprve do skupiny cyklistů a následně narazilo do bariér. Londýnská záchranná služba ošetřila dvě osoby, které nejsou ohroženy na životě. Řidiče krátce po incidentu zadržela policie, zároveň uvedla, že se jedná o teroristický útok. Při loňském podobném

Echo24.cz

V Londýně najelo auto do lidí, policie incident vyšetřuje jako teroristický útok

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

V Londýně narazilo auto do bezpečnostních bariér před parlamentem, podle svědků události najelo auto nejprve do skupiny cyklistů a následně narazilo do bariér. Londýnská záchranná služba ošetřila dvě osoby, které nejsou ohroženy na životě. Řidiče krátce po incidentu zadržela policie.

Reflex.cz

Před britským parlamentem najelo auto do zátarasu. Vyšetřuje ho protiteroristické oddělení

| Zpravodajství »

Policie zatkla muže, který ráno v Londýně vrazil autem do bezpečnostní bariéry před parlamentem. Podle policie bylo při kolizi zraněno několik chodců. Stanice BBC uvedla, že auto najelo do skupiny cyklistů. Záchranná služba ve svém prohlášení oznámila, že její zaměstnanci na místě ošetřili dvě osoby. Jejich zranění podle tohoto zdroje nejsou vážná. Policie

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Do davu lidí před britským parlamentem najel vůz. Oblast je uzavřena

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Policie zatkla muže, který ráno v Londýně vrazil autem do bezpečnostní bariéry před parlamentem. Podle serveru listu Daily Mail bylo při kolizi zraněno několik chodců. Policie oznámila, že věc zatím šetří jako silniční nehodu. U parlamentu byl loni spáchán teroristický útok, který si vyžádal životy pěti lidí.

EuroZprávy.cz

Corbyn u hrobů teroristů? Fotka vyvolala mezinárodní skandál

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýn - Šéf britský labouristů Jeremy Corbyn čelí novému skandálu. Bulvární Daily Mail otiskl fotku, která Corbyna zachycuje u údajných hrobů pachatelů teroristického útoku na olympiádu v Mnichově v roce 1972.

Novinky.cz

Stát začal vyplácet odškodné anarchistům. Ve hře jsou milióny

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Stát začíná doplácet na pochybné nasazení policejních agentů, kteří figurovali v případu údajné přípravy teroristického útoku na vlak, jenž letos na jaře skončil osvobozením skupiny anarchistů. Za nezákonný pobyt ve vazbě musí vyplatit prvnímu z nich, Martinovi Ignačákovi, téměř čtvrt miliónu korun.

Echo24.cz

Osmnáctiletá dívka dostala v Británii doživotí. Za plánování útoku v Londýně

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Doživotní trest v pátek vyměřil soud v Londýně 18leté Safaa Boularové, která byla v červnu uznána vinnou z plánování teroristického útoku v hlavním městě Británie. Bez nároku na podmínečné propuštění má za mřížemi strávit 13 let, informoval zpravodajský server BBC. Boularová je nejmladší ženou odsouzenou za přípravu Teroristického útoku na britském území.

Novinky.cz

Doživotí pro pachatele atentátu, který měl v Turecku přes sto obětí

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Turecký soud poslal na doživotí do vězení devět lidí za teroristický útok, při němž v říjnu 2015 v Ankaře zemřelo přes sto osob. Informoval o tom v pátek deník Hürriyet. Sebevražedný atentát, který se odehrál u rušného železničního nádraží před začátkem demonstrace levicových a kurdských aktivistů, je považován ze nejhorší Teroristický útok v historii země.

EuroZprávy.cz

Osmnáctiletá dívka chtěla útočit v Londýně, odsedí si 13 let

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýn - Doživotní trest dnes vyměřil soud v Londýně 18leté Safaa Boularové, která byla v červnu uznána vinnou z plánování teroristického útoku v hlavním městě Británie.

Novinky.cz

Osmnáctiletou odsoudili v Británii na doživotí za přípravu atentátu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Doživotní trest za přípravu teroristického útoku na území Velké Británie a pokus odcestovat do Sýrie, aby se se přidala k Islámskému státu, dostala v pátek zatím vůbec nejmladší žena odsouzená ve Spojeném království za terorismus. Vinnou byla teprve osmnáctiletá Safa Boularová uznána už 4. června. Po podmínečné propuštění může požádat nejdříve za třináct

Novinky.cz

Nesnáším lidi, nesnáším život, hrozil dopadený anonym z Frýdku-Místku

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Autora výhružných zpráv, který hrozil odpálením bomb v nákupním centru ve Frýdku-Místku, dopadla policie. Dvacetiletý muž několik dní hrozil teroristickým útokem a své výhrůžky postupně stupňoval. První z nich začínala slovy Nesnáším lidi a v posledním e-mailu se rozloučil pozdravem Nashle v hrobě!

Echo24.cz

V Belgii se na prázdném hřišti odpálil muž, asi sebevrah

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Uprostřed prázdného fotbalového hřiště ve městě Verviers na východě Belgie se dnes odpálil zhruba šedesátiletý muž. Podle zástupce starostky města šlo zřejmě o sebevraždu. Že by se jednalo o teroristický útok, je podle něj i policie nepravděpodobné. Informovala o tom agentura AFP.

Novinky.cz

V Austrálii odsoudili islamistického radikála za přípravu atentátu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Na sedmnáct poslali v Austrálii do vězení 25letého Agima Krueziho, který chtěl spáchat teroristický útok na australském území, když mu úřady zabránily odjet bojovat do Sýrie. Informovala o tom agentura AFP. Vysoký trest dostal, i když plán útoku ještě neměl hotový, dál projevoval radikální názory.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Výbušné lahve, puška, mačety: Muž chystal teroristický útok v Austrálii, dostal 17 let

| Zábava » Bulvár aktuálně »

K 17 letům vězení byl v úterý v Austrálii odsouzen muž, který plánoval provést teroristický útok na australském území, když mu úřady zabránily odjet bojovat do Sýrie. Informovala o tom agentura AFP.

EuroZprávy.cz

Auto v Tádžikistánu zabilo západní cyklisty, mohlo jít i o teroristický útok

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Dušanbe - V neděli zřejmě došlo v Tádžikistánu k teroristickému útoku. Řidič úmyslně srazil vozem čtyři cyklisty z USA, Švýcarska a Nizozemska. Všichni zemřeli. Zranění utrpěli další tři cyklisté. Policie připisuje čin gangu několika osob.

Na téma Teroristický útok aktuálně bylo nalezeno 39 článků, zpráv a aktualit.

123starší