28. března, 2017 - svátek má Soňa

Teroristický útok aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
eurodenik.cz

Muslimky v šátcích vyjádřily na Westminsterském mostě svůj soucit s oběťmi teroristického útoku

| Zpravodajství »

Muslimky vytvořily na Westminsterském mostě v neděli lidský řetěz ve snaze ukázat svou solidaritu a soucítění se všemi oběťmi teroristického útoku, ke kterému zde minulou středu došlo.

Neviditelný Pes

EVROPA: Za emocí Londýna

| Zpravodajství »

Teroristický útok, který zažil ve středu Londýn, vlastně ani nestojí za zvláštní pozornost. Jen cvičně: dokážete odhadnout, kolikátý útok to v Evropě byl za posledních patnáct let?

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Útočník z Londýna nebyl „osamělý vlk“? Další muž skončil ve vazbě za plánování teroru

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Britská policie dál prošetřuje okolnosti středečního teroristického útoku v Londýně. Stále není úplně vyloučené, že s útočníkem Khalidem Masoodem nespolupracoval někdo další. U britského parlamentu zemřeli po útoku 4 lidé, dalších 50 je zraněných. Policie v neděli zatkla dalšího podezřelého.

Echo24.cz

Policie: londýnský atentátník jednal sám

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýnská policie stále věří, že útočník Khalid Masood, který ve středu u britského parlamentu zabil čtyři lidi a dalších 50 zranil, jednal osamoceně. Nic nenasvědčuje, že by byly plánovány další útoky, uvedly podle zpravodajského serveru BBC policejní zdroje. Policie po atentátu zadržela 12 lidí kvůli podezření z přípravy teroristického útoku, ve vazbě

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Před možným útokem Amriho prý varovali kriminalisté už před rokem

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Kriminalisté v Severním Porýní-Vestfálsku už loni v březnu varovali, že by Tunisan Anis Amri mohl plánovat teroristický útok. Napsal to dnes list Bild am Sonntag. Amriho sledovaly německé úřady opakovaně, loni v prosinci ale stejně spáchal útok na vánoční trh v Berlíně, při kterém zahynulo 12 lidí a desítky utrpěly zranění.

eurodenik.cz

Velitel EUCOM: Hrozba terorismu je v Evropě vyšší než kdekoliv jinde na světě mimo válečné zóny

| Zpravodajství »

Hrozba, kterou představuje násilný extremismus, je v Evropě vyšší než kdekoli jinde na světě, pouze s výjimkou válečných zón. Tento týden to prohlásil generál Curtis Scaparrotti, vrchní velitel amerických sil v Evropě, když komentoval teroristický útok v Londýně.

EuroZprávy.cz

Teroristický útok v nočním klubu: Střelci pálili po stovkách lidí, na místě jsou mrtví

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

New York - Střelba v nočním klubu v Cincinnati v americkém státě Ohio si dnes ráno místního času vyžádala jednoho mrtvého a 14 zraněných. Incident se stal v klubu Cameo v době, kdy se v něm podle agentury Reuters bavily stovky lidí. Podle policie zřejmě šlo o teroristický útok.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Psychologická iluze: hrozba terorismu funguje stejně jako loterie

| Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně »

Představa teroristického útoku je děsivě dramatická, ale pravděpodobnost relativně nízká. Tak nízká, že si s ní náš mozek neví rady a při rozhodování rizika terorismu nadhodnotí. Na podobném principu funguje i loterie. Psychologové tento kognitivní omyl umí změřit, ale obrana je složitá. Další články k tématu:Všude krev a trosky, scéna jako z války, vypráví

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Panika v Londýně! Auto smetlo tři lidi, řidič a spolujezdec měli nože

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Londýn se ještě nevzpamatoval ze středečního teroristického útoku před parlamentem a městem otřásl další útok, který má až děsivě mnoho podobností! V sobotu v noci najel řidič autem do skupiny lidí čekajících před barem v severním Londýně. Dva muži a jedna žena utrpěli zranění. Policie uklidňuje vyděšené obyvatele města, že o terorismus nešlo!

ČeskoAktuálně.cz - aktuální zprávy a novinky

DM: „Nekonečně tolerantní” Londýn se proměnil v obrovské ghetto

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýnský teroristický útok prokázal selhání liberální politiky multikulturalismu. Příspěvek DM: „Nekonečně tolerantní” Londýn se proměnil v obrovské ghetto pochází z ČeskoAktuálně.cz

EuroZprávy.cz

Policie propustila devět z 11 lidí zadržených po útoku v Londýně

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýn - Devět z 11 lidí, kteří byli zadrženi v souvislosti se středečním teroristickým útokem u britského parlamentu v Londýně, bylo propuštěno. Dva zůstávají ve vazbě.

Novinky.cz

Devět z 11 lidí zadržených po útoku v Londýně bylo propuštěno

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Již jen dva z 11 lidí, kteří byli zadrženi v souvislosti se středečním teroristickým útokem u britského parlamentu v Londýně, zůstávají ve vazbě. Policie v pátek propustila osm zadržených bez obvinění. Další zatčená žena byla propuštěna již ve čtvrtek na kauci. Informovala o tom v sobotu agentura AFP.

České Noviny

Šest z deseti lidí zadržených po útoku v Londýně bylo propuštěno

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýn - Šest z deseti lidí, kteří byli zadrženi v souvislosti se středečním teroristickým útokem u britského parlamentu v Londýně, bylo bez obvinění propuštěno. Podle agentury AP...

Neviditelný Pes

LONDÝN: Ostražitost účinnou zbraní proti terorismu

| Zpravodajství »

Experti mají zjevně pravdu, když tvrdí, že bezpečnostním silám se musí podařit zlikvidovat každý pokus o teroristický útok, zatímco teroristům stačí uspět jen jednou a následky budou vždy strašné. Potvrdil to i středeční Teroristický útok na Westminsterském mostě a v nádvoří parlamentu, v centru Londýna.

EuroZprávy.cz

Při atentátu v Londýně bylo zraněno mnoho cizinců, čtvrtou obětí je důchodce. Nová statistika

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýn - Britská policie dnes zveřejnila upřesněnou bilanci středečního teroristického útoku v Londýně. Zranění utrpěli lidé z více než desítky zemí světa. Mezi čtyřmi oběťmi atentátu jsou tři Britové a Američan.

České Noviny

Zástupci křesťanů, muslimů i židů uctili oběti londýnského útoku

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Londýn - Zástupci anglikánů, katolíků, židů, sunnitů a šíitů dnes na společné pietní akci nedaleko budovy britského parlamentu uctili oběti středečního teroristického útoku v...

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Teroristický útok aktuálně bylo nalezeno 424 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší