22. února, 2017 - svátek má Petr

Teroristický útok aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

Ve Francii byli kvůli podezření z chystaného atentátu zadrženi tři muži

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Paříž - Tři muže podezřelé z plánování teroristického útoku zadržela francouzská policie během razie v okolí Paříže, v Marseille a ve městě Clermont-Ferrand.

Novinky.cz

Ve Francii zadrželi trojici podezřelou z plánování útoku

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Policie ve Francii zadržela v úterý trojici mužů podezřelých z přípravy teroristického útoku. Informovala o tom stanice BFMTV, podle níž byl při zásahu ve městě Clermont-Ferrand preventivně nasazen i pyrotechnik.

eurodenik.cz

Policie v Barceloně zastřelila řidiče kamionu vezoucího plyn, který se bezhlavě řítil do centra města

| Zpravodajství »

Španělská policie zmařila potenciální teroristický útok, když zastřelila řidiče nákladního vozu, který se v kamionu vysokou rychlostí přibližoval k centru Barcelony. 

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Trumpovi stoupenci tvrdí, že Švédsko "utajuje vlnu uprchlické zločinnosti"

| Zpravodajství »

Trumpovy sobotní výroky na Floridě, že ve Švédsku došlo k neexistujícímu teroristickému útoku, vyvolaly konflikt mezi Švédskem a Trumpovými nadšenými stoupenci. Někteří z nich jsou přesvědčeni, že média "záměrně utajují, co uprchlíci provedli Švédsku". "Panebože, Trumpovi stoupenci jsou nyní přesvědčeni, že ve Švédsku došlo v pátek k

Euro.cz

Další falešná zpráva? Trump si zřejmě vymyslel teroristický útok ve Švédsku

| Zpravodajství »

Švédové si po nejnovějším projevu amerického prezidenta Donalda Trumpa lámou hlavu, co se u nich v zemi stalo v noci na sobotu. Trump v projevu řekl, že je třeba zpřísnit ochranu hranic a přistěhovaleckou politiku, aby se v USA nestaly teroristické útoky jako například v Německu, Belgii, Francii a naposledy také ve Švédsku. Zpravodajství médií

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Španělský film na Berlinale zkoumá strach z terorismu. Lidé v něm po přestřelce uvíznou v baru

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Na festivalu Berlinale měl premiéru film o skupině lidí, kteří uvíznou ve španělském baru. Dva z nich jsou zastřeleni, další se hádají, zda jde o teroristický útok a jestli také zemřou. Časopis Variety snímek označil za nejhorší z celého festivalu.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Španělský film na Berlinale zkoumá strach z terorismu. Lidé v něm po přestřelce uváznou v baru

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Na festivalu Berlinale měl premiéru film o skupině lidí, kteří uváznou ve španělském baru. Dva z nich jsou zastřeleni, další se hádají, zda jde o teroristický útok a jestli také zemřou. Časopis Variety snímek označil za nejhorší z celého festivalu.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

"Co to Trump kouří?" Švédsko je zmateno Trumpovým tvrzením, že tam došlo k teroristickému útoku

| Zpravodajství »

Carl Bildt přeposlal: "Fotografie pachatele teroristického atentátu ve Švédsku, kterého hledá policie": (Švédský řezník ze slavného loutkového televizního seriálu Muppets) BREAKING NEWS. Swedish police have released picture of the man sought for the terror attack #lastnightinsweden #swedenincident #TrumpRally pic.twitter.com/MHYSkddnU7 Neil

EuroZprávy.cz

Slovensko opět pobouřilo svět. Tento čin proti muslimům může vyústit až v teroristický útok

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Bratislava - Slovenská republika se svým odmítavým postojem k migrantům a islámu stává ve světě stále známější. Přední světová média už dříve uváděla, jak se k lidem z jiných zemí staví politici a vláda, nyní se ale hvězdou internetu stala dívka, která močí na Korán.

Novinky.cz

Bagdádem otřásl nejkrvavější atentát letošního roku

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Bilance obětí čtvrtečního teroristického útoku v jižní části Bagdádu se vyšplhala na nejméně 39. Prvotní informace hovořily 32 obětech. Zranění utrpěly desítky lidí a podle agentury Reuters není vyloučeno, že počet mrtvých ještě poroste. Letos jde o nejtragičtější útok v irácké metropoli.

Echo24.cz

Při atentátu v Bagdádu zahynulo nejméně 45 lidí

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Bilance obětí dnešního teroristického útoku v jižní části Bagdádu se dle CNN vyšplhala na 45. Zranění utrpěly desítky lidí a podle agentury Reuters není vyloučeno, že počet mrtvých ještě poroste. Letos jde o nejtragičtější útok v irácké metropoli.

Novinky.cz

Bývalý soused vrahů ze San Bernardina přizná, že manželům pořídil zbraně

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Muž obžalovaný z poskytnutí pomoci pachatelům předloňského teroristického útoku v kalifornském San Bernardinu souhlasil, že u soudu přizná svou vinu. Podle agentury Reuters to ve středu oznámil státní zástupce. Pětadvacetiletý Enrique Marquez podle obžaloby obstaral Syedovi Farookovi a jeho manželce Tashfeen Malikové automatické zbraně, se nimiž zavraždili

Novinky.cz

Tuniský premiér odmítá odpovědnost za teroristu Amriho

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Odpovědnost Tuniska za Anise Amriho, který loni v prosinci spáchal v Berlíně teroristický útok, kdy vjel do davu lidí na vánočním trhu, odmítá tuniský premiér Júsuf Šáhid. V rozhovoru pro deník Bild uvedl, že „je mu velice líto toho, co se v Berlíně stalo, ale tuniské úřady se žádné chyby nedopustily“. Vyjádření poskytl deníku před úterní schůzkou s

Novinky.cz

Filmové Berlinale zkoumá společenské i rodinné vztahy

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Že bude letošní Berlinale političtější než v jiných letech, bylo ohlášeno jeho ředitelem Dieterem Kosslickem už před začátkem přehlídky, stejně jako to, že vzhledem k teroristickému útoku na vánočních trzích se chystají mimořádná bezpečnostní opatření.

Novinky.cz

Medaile pro italské policisty, kteří zabili atentátníka Amriho? Jsou to neofašisté, míní Berlín

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Dvojice italských policistů, kteří loni v prosinci odhalili a zastřelili pachatele teroristického útoku v Berlíně Anise Amriho, patrně nezíská žádné německé vyznamenání. Jak uvedla německá média, facebookové profily obou policistů ukázaly, že jde o příznivce neofašimu, kteří vzhlížejí k Benitu Mussolinimu i Adolfu Hitlerovi.

eurodenik.cz

Policie překazila teroristický útok v Evropě: zadrženo 6 extrémistů, zabaveno 24 sebevražedných pásů

| Zpravodajství »

Policisté z Německa a Turecka společně překazili plány provést teroristický útok na území Evropy, když zadrželi 6 podezřelých islamistů, u nichž při raziích našla 24 sebevražedných pásů.

Na téma Teroristický útok aktuálně bylo nalezeno 344 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší