Tomáš Berdych aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Nadal uhájil tenisový trůn, Berdych je stále osmnáctý

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Rafael Nadal úspěšně obhájil loňský triumfu na Masters v Monte Carlu a uhájil tak svůj stobodový náskok na druhého Rogera Federera. Tomáš Berdych vypadl hned v prvním kole, přesto se udržel na osmnácté pozici. Ženy měly kvůli fedcupovým soubojům od turnajů volno.

Nadal si v Monte Carlu zahraje o jedenáctý titul

Španělský tenista Rafael Nadal porazil v sobotním semifinále antukového turnaje v Monte Carlu Bulhara Grigora Dimitrova 6:4, 6:1 a v neděli si zde zahraje o jedenáctý titul. Jeho soupeřem bude přemožitel Tomáše Berdycha z prvního kola Japonec Kei Nišikori, který udolal 3:6, 6:3, 6:4 Němce Alexandera Zvereva. Pokud Španěl uspěje i ve finále, udrží si post

Berdych s Verdascem odstoupili na turnaji v Monte Carlu ze čtyřhry

Tomáš Berdych si neprožije na tenisovém Masters v Monte Carlu letošní premiéru ve čtyřhře. Krátce před dnešním úvodním zápasem se zkušeným Španělem Fernandem Verdascem ze soutěže odstoupili a poslali do osmifinále italskou dvojici Simone Bolelli, Fabio Fognini.

Berdych s Verdascem odstoupili v Monte Carlu ze čtyřhry

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Berdych s Verdaskem odstoupili ze čtyřhry

Tomáš Berdych v Monte Carlu neprožije letošní premiéru ve čtyřhře. Krátce před úterním úvodním zápasem se zkušeným Španělem Fernandem Verdaskem ze soutěže odstoupili a poslali do osmifinále italskou dvojici Simone Bolelli, Fabio Fognini.

Berdych v Monte Carlu záhy dohrál, Djokovič začal impozantně

Český tenista Tomáš Berdych vypadl v Monte Carlu v prvním kole. Finalista monackého turnaje z roku 2015 nestačil na bývalého čtvrtého hráče světa Keie Nišikoriho z Japonska, kterému podlehl po setech 6:4, 2:6 a 1:6. Další články k tématu:Berdych dohrávku s Tiafoem nezvládl, v Miami končí i Karolína PlíškováBerdych v Indian Wells dohrál, nestačil na Korejce

České Noviny

Berdych v první kole v Monte Carlu nestačil na Nišikoriho

Monte Carlo - Český tenista Tomáš Berdych vypadl v Monte Carlu v prvním kole. Finalista monackého turnaje z roku 2015 dnes nestačil na bývalého čtvrtého hráče světa Keie Nišikoriho z...

Berdych končí v Monte Carlu po prvním kole, nestačil na Nišikoriho

Český tenista Tomáš Berdych vypadl v Monte Carlu v prvním kole. Finalista monackého turnaje z roku 2015 dnes nestačil na bývalého čtvrtého hráče světa Keie Nišikoriho z Japonska, kterému podlehl po setech 6:4, 2:6 a 1:6.

Berdych v Monte Carlu nestačil na Nišikoriho a končí v prvním kole

ATP MONTE CARLO - Tomáš Berdych vstoupil do antukové sezony porážkou. Dlouhodobě nejlepší český tenista v prvním kole Masters v Monte Carlu podlehl Keiovi Nišikorimu, s nímž prohrál už pátý ze šesti soubojů. Nišikoriho ve druhém kole čeká ruský mladík Daniil Medveděv.

Berdychova bída pokračuje. V Monte Carlu vypadl v prvním kole

Berdychova bída pokračuje. V Monte Carlu vypadl v prvním kole. Djokovič mizérii rázně ukončil

Český tenista Tomáš Berdych vypadl na antukovém Masters v Monte Carlu v prvním kole. Finalista turnaje z roku 2015 nestačil na bývalého čtvrtého hráče světa Keie Nišikoriho z Japonska, kterému podlehl po setech 6:4, 2:6 a 1:6.

2. den v Monte Carlu: Berdycha čeká Nišikori, představí se Djokovič a loňský finalista Ramos

Hlavní soutěž prvního letošního antukového podniku série Masters v Monte Carlu je v plném proudu a pokračuje zápasy prvního kola. Dlouhodobě nejlepší český tenista Tomáš Berdych se hned na úvod střetne s Keiem Nišikorim. Novak Djokovič bude usilovat o přerušení série tří porážek proti krajanovi Dušanovi Lajovičovi. Do akce jde také loňský finalista Albert

Berdych nestačil na Nišikoriho

Tomáš Berdych vypadl v Monte Carlu v prvním kole. Finalista monackého turnaje z roku 2015 v pondělí nestačil na bývalého čtvrtého hráče světa Keie Nišikoriho z Japonska, kterému podlehl po setech 6:4, 2:6 a 1:6.

Češi v akci, pondělí 16. 4. Berdych hraje v Monte Carlu první kolo

Tomáše Berdycha čeká na Masters v Monte Carlu utkání prvního kola. Dlouhodobě nejlepší český tenista bude čelit Japoncovi Nišikorimu. Lukáše Rosola čeká na challengeru v Tunisu závěrečné kolo kvalifikace. Další Češi hrají na menších turnajích ITF a Futures.

Češi v akci, pondělí 16. 4. Berdych v Monte Carlu prohrál první kolo

Tomáš Berdych končí na Masters v Monte Carlu hned v prvním kole. Dlouhodobě nejlepší český tenista podlehl Japoncovi Nišikorimu. Lukáš Rosol na challengeru v Tunisu postoupil do hlavní soutěže. Další Češi hrají na menších turnajích ITF a Futures.

Preview: ATP Masters 1000 Monte Carlo

Již zítra začíná první letošní antukový podnik série Masters. Tenisová špička v čele se světovou jedničkou a největším favoritem na titul Rafaelem Nadalem se sjíždí do Monte Carla. První letošní antukový vrchol sezony si nenechá ujít celkem šest členu aktuální Top 10. Z českých tenistů se v Monaku představí pouze Tomáš Berdych.