20. června, 2018 - svátek má Květa

Tomáš Berdych aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Kvitová a Šafářová postupují, Berdych vypadl na trávě v Londýně

| Sportovní » Tenis aktuálně »

Tenista Tomáš Berdych nenavázal v Londýně na čtvrtfinále z minulého týdne ve Stuttgartu a v přípravném turnaji před Wimbledonem dohrál v 1. kole po porážce 5:7, 6:3, 3:6 s šestatřicetiletým francouzským kvalifikantem Julienem Benneteauem. Lucie Šafářová vstoupila úspěšně do turnaje na Mallorce, kde porazila patnáctiletou Ukrajinku Martu Kosťukovou 6:4, 7:5

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

8 zápasů, 7 porážek. Berdych na trávě v Queensu prohrál s Benneteauem

ATP QUEEN'S CLUB - Tomáš Berdych z posledních osmi zápasů posedmé prohrál. Na trávě v londýnském Queen's Clubu podlehl s kariérou se loučícímu Francouzi Julienu Benneteauovi, s nímž v šestém vzájemném střetnutí prohrál teprve podruhé.

Šafářová si na trávě poradila s patnáctiletou Kosťukovou, Berdych prohrál s veteránem

Lucie Šafářová vstoupila úspěšně do tenisové sezony na trávě. Při premiérovém startu na turnaji WTA na Mallorce porazila patnáctiletou Ukrajinku Martu Kosťukovou 6:4, 7:5 a je ve druhém kole. Český tenista Tomáš Berdych vypadl v londýnské generálce na Wimbledon v 1. kole po prohře 5:7, 6:3, 3:6 s francouzským veteránem Julienem Benneteauem.

Tennis-Arena.cz - vše aktuální z tenisu

Queens: Berdych končí v 1. kole

Tomáš Berdych nenavázal v Londýně na čtvrtfinále z minulého týdne ve Stuttgartu a v přípravném turnaji před Wimbledonem vypadl hned v prvním kole. Osmého nasazeného českého hráče na trávě v Queen's Clubu porazil 7:5, 3:6 a 6:3 šestatřicetiletý Francouz Julien Benneteau, jenž do hlavní soutěže postoupil z kvalifikace.

Češi v akci, úterý 19. 6. Berdych bojuje v Queensu, Kvitová, Strýcová a Kr. Plíšková v Birminghamu, Šafářová na Mallorce

Tomáš Berdych zahájí své působení v londýnském Queen's Clubu soubojem s francouzským veteránem Benneteauem. V Birminghamu bude hrát první kolo trojice Češek. Petra Kvitová se utká s domácí Kontaovou, Barbora Strýcová s americkou kvalifikantkou Bradyovou a Kristýna Plíšková s nasazenou Ruskou Kasatkinovou. Lucie Šafářová začne na Mallorce proti Ukrajince

Federer se vrátil na tenisový trůn a zahájil 310. týden svého kralování

Roger Federer se po včerejším triumfu na trávě ve Stuttgartu opět vrátil do čela žebříčku. Šestatřicetiletý Švýcar stráví v čele světového hodnocení již 310. týden a znovu vylepšil rekord. Nejlepší Češi Tomáš Berdych, Karolína Plíšková a Petra Kvitová zůstali na svých pozicích.

Berdych nestačil na Raonice, Federera dělí jedna výhra od čela žebříčku

Třetí nasazený tenista Tomáš Berdych prohrál na travnatém turnaji ve Stuttgartu čtvrtfinálový duel s Kanaďanem Milosem Raonicem, jemuž za hodinu a půl podlehl dvakrát 6:7. Roger Federer porazil Guida Pellu z Argentiny dvakrát 6:4 a v případě úspěchu v semifinále bude znovu světovou jedničkou.Další články k tématu:Berdych ve Stuttgartu porazil Paira, vyhrál

Berdych nestačil ve stuttgartském čtvrtfinále na Raonice

Třetí nasazený tenista Tomáš Berdych prohrál na travnatém turnaji ve Stuttgartu čtvrtfinálový duel s Kanaďanem Milosem Raonicem, jemuž za hodinu a půl podlehl dvakrát 6:7.Další články k tématu:Berdych ve Stuttgartu porazil Paira, vyhrál poprvé od březnaKOMENTÁŘ: Berdychovo odcházení. Co jej roky drželo, je nyní proti němu

Berdych vypadl ve Stuttgartu ve čtvrtfinále, Federer je krůček od návratu na trůn

Třetí nasazený tenista Tomáš Berdych prohrál na travnatém turnaji ve Stuttgartu čtvrtfinálový duel s Kanaďanem Milosem Raonicem, jemuž za hodinu a půl podlehl dvakrát 6:7. To Rogera Federera dělí jedno vítězství od návratu na post světové jedničky. Ve Stuttgartu, kde se vrátil na okruh po bezmála tříměsíční pauze, uspěl i ve druhém zápase, a pokud v sobotu

Berdych další výhru nepřidal a ve Stuttgartu opět končí ve čtvrtfinále

ATP STUTTGART - Tomáš Berdych končí na turnaji ATP 250 ve Stuttgartu stejně jako loni už ve čtvrtfinále. Dlouhodobě nejlepší český tenista v něm letos ve dvou tie-breacích nestačil na Milose Raonice. Kanadský tenista bude ve svém teprve druhém letošním semifinále čelit obhájci titulu Lucasovi Pouillemu.

Berdych ve Stuttgartu prohrál s Raonicem

Třetí nasazený TOMÁŠ BERDYCH (32) prohrál na travnatém turnaji ve Stuttgartu čtvrtfinálový duel s Kanaďanem Milosem Raonicem, jemuž za hodinu a půl podlehl dvakrát 6:7. Z posledních šesti zápasů vyhrál dvaatřicetiletý Berdych pouze předchozí souboj s Francouzem Benoitem Pairem. Na turnajích v Monte Carlu, Madridu, Římě i na Roland Garros se rozloučil už v

Češi v akci, pátek 15. 6. Berdych hraje o semifinále ve Stuttgartu

Na turnaji ATP v německém Stuttgartu bude o postup do semifinále bojovat Tomáš Berdych. Dlouhodobě nejlepší český tenista svede souboj s Kanaďanem Raonicem. O postup mezi nejlepší kvarteto hrají na challengerech Jiří Veselý a Adam Pavlásek. Na akci ITF 15k v Přerově pokračuje hlavní soutěž. Další Češi hrají na turnajích ITF a Futures.

Češi v akci, pátek 15. 6. Berdych semifinále ve Stuttgartu nevybojoval

Na turnaji ATP v německém Stuttgartu skončil ve čtvrtfinále Tomáš Berdych. Dlouhodobě nejlepší český tenista prohrál souboj s Kanaďanem Raonicem. O postup mezi nejlepší kvarteto hrají na challengerech Jiří Veselý a Adam Pavlásek. Na akci ITF 15k v Přerově pokračovala hlavní soutěž. Další Češi hrají na turnajích ITF a Futures.

Benoit Paire sice dnes na trávě ve Stuttgartu podlehl Tomáši Berdychovi, na začátku druhého setu však proměnil gamebol nevídaným úderem. Soupeřův return mu letěl pod nohy, a tak si míček nechal propadnout za sebe a úderem za zády ho pak halfvolejem vrátil kolem levé své nohy na stranu českého tenisty.

Berdych ve Stuttgartu porazil Paira, vyhrál poprvé od března

Tomáš Berdych postoupil do čtvrtfinále tenisového turnaje ve Stuttgartu. Třetí nasazený hráč, jenž měl na úvod volný los, porazil ve druhém kole Francouze Benoita Paireho 7:6, 6:4 a po nevydařené antukové sezoně oslavil s přechodem na trávu první výhru na okruhu ATP od březnového turnaje v Miami.Další články k tématu:KOMENTÁŘ: Berdychovo odcházení. Co jej

České Noviny

Berdych ve Stuttgartu porazil Paireho, vyhrál poprvé od března

Stuttgart - Tenista Tomáš Berdych postoupil do čtvrtfinále travnatého turnaje ve Stuttgartu. Třetí nasazený hráč, jenž měl na úvod volný los, porazil ve 2. kole Francouze Benoita Paireho...