24. ledna, 2018 - svátek má Milena

Tomáš Hertl aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Kaše byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu, ale z výhry se radoval Hertl

| Sportovní » Hokej aktuálně »

Dva čeští hokejisté se střetli v zápase NHL. Ondřej Kaše si připsal asistenci a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu, ale s Anaheimem doma podlehl San Jose 2:6. V týmu vítězů připravil jeden gól Tomáš Hertl. Novými lídry soutěže jsou hráči Vegas, kteří zvítězili na ledě Caroliny 5:1 a v čele tabulky vystřídali Tampu Bay.

NHL.cz - Aktuální zprávy a články z hokeje

Gól dne: Češi měli prsty v krásných akcích!

Čeští hokejisté si v noci připsali pouze dvě asistence, nicméně každá z nich vedla ke krásné brance. Ondřej Kaše v zápase Ducks uvolnil zpoza branky Ryana Getzlafa, zatímco Tomáš Hertl našel v mezikruží neobsazeného Marca-Edouarda Vlasica.

Další výhra posunula Vegas do čela NHL, Hertl a Kaše měli asistenci

V nedělních zápasech hokejové NHL Češi bodovali v jediném duelu. Tomáš Hertl (0+1) slavil se San Jose vysoký triumf 6:2 na ledě Anaheimu, za který pomohl alespoň zmírnit skóre Ondřej Kaše (0+1). Další úspěch mají na svém kontě hráči nováčka z Vegas, jenž po vítězství 5:1 v Carolině slaví posunu do čela celé soutěže před Tampu Bay.

Pastrňákův večer. Bostonu pomohl k vítězství třemi body

Hlavním aktérem duelu Bostonu s Montrealem byl David Pastrňák. Český útočník se gólově prosadil dvakrát, přidal jednu asistenci a byl vyhlášen první hvězdou večera. Pastrňákův Boston vyhrál utkání 4:1, jednu přihrávku si připsal také David Krejčí. V dalším ze zápasů rozhodl Tomáš Hertl duel San Jose s Pittsburghem (2:1).

Přehled Čechů a Slováků: Pastrňák vyzrál dvakrát na Price. Skórovali také Faksa, Hertl a Tatar

Sobota byla úspěšným dnem pro české a slovenské hokejisty. David Pastrňák se třemi body podílel na dalším vítězství Bostonu. Jen o bod méně měl při destrukci Buffala Radek Faksa. Tomáš Hertl zase zaznamenal vítěznou trefu proti Pittsburghu.

Pastrňák se v NHL blýskl třemi body, skóroval Hertl či Faksa

Útočník David Pastrňák přispěl v NHL třemi body za dvě branky a asistenci k výhře hokejistů Bostonu 4:1 v Montrealu a byl zvolen první hvězdou večera. Jeho spoluhráč David Krejčí zaznamenal nahrávku. Bruins bodovali v šestnáctém utkání po sobě. Centr Tomáš Hertl vstřelil vítězný gól San Jose, které zdolalo úřadující šampiony z Pittsburghu 2:1. U jediné

Faksa s Hanzalem pálili přesně, asistenci má Hertl a Gudas

Přesnými trefami se v NHL zaskvěli útočníci Radek Faksa a Martin Hanzal. Góly českých hráčů navíc pomohly Dallasu k výhře 4:2 na ledě Detroitu. Obránce Radko Gudas asistoval u jediné trefy Philadelphie, která prohrou 1:5 na ledě New Yorku Rangers ukončila sérii čtyř vítězství. V dresu San Jose se stejný počin povedl Tomáši Hertlovi.

Faksa s Hanzalem gólem přispěli k výhře, Gudas s Hertlem asistovali

V šesti úterních zápasech hokejové NHL bodovala čtveřice Čechů. Útočníci Radek Faksa a Martin Hanzal gólově podpořili výhru Dallasu 4:2 na ledě Detroitu. Venkovní vítězství slavil i Tomáš Hertl (0+1), jehož San Jose uspělo 3:2 po nájezdech v Arizoně. Obránce Radko Gudas (0+1) naopak jen zmírňoval prohru Philadelphie 1:5 s Rangers.Další články k

Přesilovky, oslabení, zvládat musí všechno. Hokejista Tomáš Hertl dostává v San Jose hodně prostoru, jen ho mrzí produktivita. "Snad přijde víc bodíků," doufá český útočník před volným týdnem.

Dva Hertlovy góly na výhru nestačily. San Jose padlo s Ottawou v prodloužení

Ani dvě branky Tomáše Hertla nepomohly San Jose k vítězství. V utkání s Ottawou padl tým ze západu Spojených států v prodloužení (5:6). V dalším ze zápasů uspěl Pittsburgh, který i díky dvěma asistencím Dominika Simona porazil New York Islanders (4:0). Radoval se i Martin Frk, jehož přihrávka pomohla k výhře Detroitu nad Floridou (4:2).

Dva góly Hertla San Jose na výhru nestačily, Simon dvakrát asistoval

Po čtyřech zápasech bez bodu se dvěma zásahy připomněl český hokejový útočník San Jose Tomáš Hertl. Jeho produktivita však Sharks přinesla jen bod, když se po prodloužení z výsledku 6:5 radovala Ottawa. Dva body, pro změnu za asistence, si v pátek odnesl i Dominik Simon u triumfu Pittsburghu 4:0 nad Islanders. Jednu přihrávku zaznamenal i detroitský Martin

České Noviny

Hertl vstřelil dva góly, Simon hrál s Crosbym a dvakrát asistoval

New York - Útočník Tomáš Hertl vstřelil v pátečním utkání NHL dvě branky, ale hokejisté San Jose promarnili ve třetí třetině vedení 5:2 a prohráli v Ottawě 5:6 v prodloužení....

Hertl prožil dvougólový večer. Simon s Frkem asistencemi pomohli k výhrám svých mužstev

Skvělé střelecké představení Tomáše Hertla nestačilo hokejistům San Jose k vítězství na ledě Ottawy v nočním programu zámořské NHL. Důvod k radosti měl naopak Dominik Simon, jenž dvěma přihrávkami pomohl Pittsburghu k důležitému úspěchu a zvednutí sebevědomí. Bod si připsal také útočník ve službách Detroitu Martin Frk.

Přehled Čechů a Slováků: Dvě trefy Hertla San Jose nestačily, Simon řádil v lajně s Crosbym

Tomáš Hertl se poprvé v sezoně v jednom utkání radoval z více než jedné trefy, ale San Jose to na více než bod za remízu po šedesáti minutách nestačilo. Dominik Simon z křídla první formace Pittsburghu Penguins asistoval u dvou gólů.

Přehled Čechů a Slováků: Hertl zařídil San Jose dva body, zazářil také Kaše

Dvoubodové výkony předvedli čeští mladíci Tomáš Hertl a Ondřej Kaše. Oba navíc svými výkony pomohli k vítězství San Jose, respektive Anaheimu.

Kaše a Hertl dali gól a v prodloužení navíc asistovali u vítězné akce

Vydařenými výkony se z čtvrtečních deseti zápasů hokejové NHL zviditelnili dva čeští útočníci. Shodnou bilanci 1+1 si odnesli Ondřej Kaše z Anaheimu a Tomáš Hertl ze San Jose poté, co oba skórovali v řádné hrací době a v následném prodloužení ještě přispěli asistencí k rozhodující gólové akci.Další články k tématu:Frk, Frolík a Sedlák se zapsali mezi

Na téma Tomáš Hertl aktuálně bylo nalezeno 44 článků, zpráv a aktualit.