20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Tomáš Rosický aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

VIDEO: Bejvávalo. Připomeňte si Rosického deset let v Arsenalu

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Spojení Tomáše Rosického s Arsenalem trvalo deset let a skončilo v létě roku 2016. V londýnském celku, přestože byl často zraněný, však prožil nádherné chvíle.

ČT sport - aktuálně z České televize

Frýdek, Costa a další tři hráči. Sparta vstupuje do jara bez klasického kapitána

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Fotbalová Sparta vstoupí do ligového jara bez klasického kapitána. Trenér Zdeněk Ščasný spolu se sportovním ředitelem Tomášem Rosickým rozhodli, že letenský tým nově povede skupina pěti nejzkušenějších vůdčích hráčů. Ščasný je především spokojený s tím, že posily se do kádru podařilo zapracovat včas. Příchod Bořka Dočkala už nepovažuje za reálný.

sport.cz

Ligu hrál dřív než Rosický. Mašek věří, že mu osud nabídne ještě další Ajax

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Na českou prvoligovou scénu vtrhnul dřív než Tomáš Rosický, v necelých šestnácti letech. Když krátce po debutu záložník Dominik Mašek přestoupil do Hamburku, vypadalo to na velkou kariéru. Vinou zranění se zadrhla. Teď se jí pokusí nastartovat v Mladé Boleslavi, kam se v lednu přesunul od Botiče.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Manželka Rosického Radka přibrala 5 kilo! Promluvila o těhotenství

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Bývalá modelka a moderátorka Radka Rosická (37) už léta vypadá jako dívenka. Na tom se nic nezměnilo, ale kila šla teď nahoru! Manželka fotbalisty Tomáše Rosického (38) se o Vánocích nehlídala a teď řeší, jak dát dolů pět kilogramů. 

Fotbal.cz

Galavečer Grassroots: Hložek chce jít ve šlépějích Rosického

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Ačkoli okolo něj krouží přední evropské celky, šestnáctiletý fotbalista Sparty Adam Hložek se rozhodl svůj talent rozvíjet českou cestou po vzoru současného sportovního ředitele Tomáše Rosického. Nejlepším mladší dorostenec za rok 2018 věří, že na Letné dostane šanci brzy navázat na podzimní debut za A tým, který z něj udělal šestého nejmladšího hráče v

Na téma Tomáš Rosický aktuálně bylo nalezeno 5 článků, zpráv a aktualit.

1