28. března, 2017 - svátek má Soňa

TOP 09 aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
ParlamentniListy.cz

Kaska (TOP 09): Obyvatelé „čtyráku“ si konečně oddychnou

| Zpravodajství »

Už bezmála čtvrt století neleží mezi dvěma největšími budějovickými sídlišti Máj a Vltava tankodrom, přesto tisíce automobilů i nadále každodenně jezdí po dvojnásobně dlouhé objížďce klínovitého tvaru.

EuroZprávy.cz

Nenápadný český politik může spasit EU, píše světový tisk

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Berlín - Teplický radní Dominik Feri (TOP 09) se do podvědomí českých občanů zapsal tím, že je nejmladším radním v České republice v historii a jedním z nejmladších českých zastupitelů. Podle německého magazínu Die Welt je v něm ale ukryto více potenciálu, než se na první pohled může zdát.

ParlamentniListy.cz

Všichni se chovali korektně, až na Korteho. Kandidát do Rady ČT Balvín se vrací k nedávnému incidentu s poslancem TOP 09

| Zpravodajství »

„V případě zvolení do Rady ČT budu striktně dodržovat zákon o České televizi, to znamená nezasahovat do exekutivy vedení ČT. Česká televize, přes veškeré možné výhrady, si vede dobře a o případných změnách je potřeba s jejím vedením vést odbornou diskusi,“ říká v

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Faltýnek udělal na Kalouska vulgární gesto. Teď se za něj kaje

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Předseda poslaneckého klubu hnutí ANO a pravá ruka Andreje Babiše Jaroslav Faltýnek si posypal hlavu popelem. Ve Sněmovně mu to nedávno „ujelo“ a směrem k šéfovi TOP 09 Miroslavu Kalouskovi ukázal pažemi „vulgární“ gesto, jak jej v neděli v České televizi označil moderátor Otázek Václava Moravce. Faltýnek se za ně v přenosu omluvil.

ParlamentniListy.cz

Převládá tu paranoia nad pravdou. Valachová na Primě odrážela útoky senátora Růžičky

| Zpravodajství »

O školství se dnes diskutovalo v pořadu Partie na TV Prima. Hosty byli ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) a senátor a ředitel pražského gymnázia Jiří Růžička (TOP 09).

ParlamentniListy.cz

Dominik Feri z TOP 09: Na náměstí musejí chodit osobnosti, které jsou schopny je zaplnit. Klobouk dolů před Zemanem

| Zpravodajství »

Teplický radní Dominik Feri (TOP 09) se rozhodl prorazit za svou stranu ve sněmovních volbách. Mimo jiné o důvodech, proč chce vstoupit do vysoké politiky, pohovořil pro Deník.cz.

ParlamentniListy.cz

Václav Klaus ml. jako hvězda ODS v Praze. TOP 09 může mít radost, uvažuje komentátorka

| Zpravodajství »

Praha bude v podzimních parlamentních volbách klíčovým místem, kde se bude rozhodovat o budoucnosti pravice, píše ve své analýze na serveru Echo24.cz Lenka Zlámalová.

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Petr Gazdík dovedl STAN ve spolupráci s TOP 09 do Sněmovny

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Vizitka místopředsedy Poslanecké sněmovny Petra Gazdíka (42), který byl dnes znovu zvolen předsedou hnutí Starostové a nezávislí (STAN):

Neviditelný Pes

SPOLEČNOST: Valérie Zawadská nemůže za vaši bídnou angličtinu

| Zpravodajství »

Poslankyně a místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová chce, aby bylo pozemní vysílání České televize znovu duální. Diváci by si tak mohli u zahraničních pořadů sami vybrat mezi českým dabingem a původním zněním s titulky.

ParlamentniListy.cz

Souček (TOP 09): Hrdiny je třeba si připomínat

| Zpravodajství »

75 let uplynulo od smrti hrdiny protinacistického odboje štábního kapitána Václav Morávka. Zanechal odkaz, který bychom si měli připomínat dodnes.

ParlamentniListy.cz

Další průzkum posílá Okamuru do Sněmovny. Zato lidovci jdou dolů

| Zpravodajství »

Volby do Poslanecké sněmovny by teď vyhrálo hnutí ANO se ziskem 32,5 procenta hlasů s desetiprocentním náskokem před druhou sociální demokracií. Aktuální volební model Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) předpokládá, že do Sněmovny by se dále dostali

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Volby by vyhrálo ANO, ČSSD ztrácí 10 procent. Do sněmovny by se těsně dostal Okamura i TOP 09, ukázal průzkum

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Aktuální volební model Centra pro výzkum veřejného mínění předpokládá, že by nyní volby vyhrálo hnutí ANO se ziskem 32,5 procenta hlasů. Druhá ČSSD by za ANO ztrácela deset procent hlasů. Do sněmovny by se nedostali piráti ani zelení.

Euro.cz

Průzkum: volby by vyhrálo ANO s desetiprocentním náskokem před ČSSD

| Zpravodajství »

Volby do Poslanecké sněmovny by teď vyhrálo hnutí ANO se ziskem 32,5 procenta hlasů s desetiprocentním náskokem před druhou sociální demokracií. Aktuální volební model Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) předpokládá, že do Sněmovny by se dále dostali komunisté, občanští demokraté a lidovci, pětiprocentní hranici by těsně překročila i TOP

Novinky.cz

Volby by vyhrálo ANO, koalice lidovců a STAN by neuspěla

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Podle březnového volebního modelu CVVM by volby vyhrálo hnutí ANO se ziskem 32,5 procenta. ČSSD by dostala 22 procent, komunisté 12 a ODS 8,5 procenta hlasů. Samostatně kandidující lidovce by volilo 6,5, TOP 09 5,5 a SPD Tomia Okamury pět procent lidí, kteří by dorazili k urnám. Případná koalice KDU-ČSL a STAN by podle součtu hlasů získala 7,5 procenta, což

ParlamentniListy.cz

Roup (TOP 09): Registr Lékařů aneb jak vydělávat na jiných

| Zpravodajství »

Parazitovat na lékařích je nesmírně oblíbený podnikatelský záměr. Oholit doktora se prostě jeví jako rentabilní byznys. Smůlu mají nakonec pacienti.

ParlamentniListy.cz

Dominik Feri je mezi jedenácti lidmi, kteří prý zachrání Evropu. S Macronem a Schulzem. Neděláme si legraci

| Zpravodajství »

Německý deník Die Welt přinesl začátkem února malé profily jedenácti „velkých“ Evropanů, kteří by znovu mohli udělat Evropu velkou. Na prvním místě je francouzský prezidentský kandidát Emmanuel Macron, na druhém šéf německé sociální demokracie Martin Schulz a na

Centrum Paraple

Na téma TOP 09 aktuálně bylo nalezeno 1025 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší