23. září, 2017 - svátek má Berta

Ukrajina aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

Ukrajinský soud udělil Saakašvilimu za incident na hranicích pokutu

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Lvov (Ukrajina) - Soud v západoukrajinské Lvovské oblasti shledal bývalého gruzínského prezidenta Michaila Saakišviliho vinným nezákonným překročením hranic.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

PENÍZE podle Leoše Rouska: Hlad investorů po výnosu je příležitost, kterou umí využít Ukrajina nebo Blue Bottle Coffee

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Honba investorů za výnosem nahrává Ukrajině, CPI Property Group i valuaci řetězce čtyřiceti kaváren s kávou Blue Bottle Coffee. Energo-Pro možná zaplatí přes 300 milionů eur za bulharskou firmu, které se chce zbavit ČEZ. Liftago přilákalo českého podnikatele Mičku. Jeho fond Incomming Ventures koupil podíl v alternativní taxislužbě.

EuroZprávy.cz

Rusko a Ukrajina se přou o podobu mírové mise na Donbas

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Moskva/Kyjev - Mezi Ruskem a Ukrajinou se rozhořel další spor. Tentokrát o misi mírotvorců, kterou chce Rada bezpečnosti OSN vyslat na Donbas.

ParlamentniListy.cz

Do konce srpna požádalo o azyl v Česku 974 cizinců

| Zpravodajství »

Za osm měsíců letošního roku požádalo o azyl v Česku 974 cizinců, což bylo meziročně o 22 méně. Vyplývá to z aktuální zprávy, kterou zveřejnil odbor azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra. Nejčastěji letos azyl chtěli získat občané Ukrajiny, jejichž žádosti tvořily zhruba třetinu

EuroZprávy.cz

Letos požádalo o azyl v Česku 974 cizinců, výrazně klesl zájem Iráčanů

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Za osm měsíců letošního roku požádalo o azyl v Česku 974 cizinců, což bylo meziročně o 22 méně. Mezinárodní ochranu chtějí nejčastěji občané Ukrajiny. Na dalších místech skončily žádosti občanů Ázerbajdžánu a Gruzie. Proti loňsku výrazně ubylo žádostí o azyl od občanů Iráku.

Novinky.cz

Saakašvili dostane za násilné vniknutí na Ukrajinu pokutu. Vyhoštěn nebude

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Za nezákonné překročení ukrajinských hranic hrozí bývalému gruzínskému prezidentovi Michailu Saakašvilimu pokuta, vyhoštěn z Ukrajiny ale nebude. V Kyjevě to ve středu prohlásil ukrajinský generální prokurátor Jurij Lucenko. Saakašvili, jemuž odebral ukrajinské občanství prezident Petro Porošenko, si podle Lucenka musí vyřídit doklady nezbytné k trvalému

EuroZprávy.cz

V Polsku začalo mezinárodní cvičení Dragon-17, zúčastní se ho 17 tisíc vojáků

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Varšava – V Polsku dnes začalo velké mezinárodní vojenské cvičení Dragon-17, kterého se účastní na 17.000 vojáků. Vedle polské armády jsou do něj zapojené jednotky dalších 11 států, mimo jiné USA, Británie, Německa, Itálie, Slovenska a Ukrajiny, informovala média. 

EuroZprávy.cz

Saakašvili nebude vyhoštěn za nezákonné překročení ukrajinských hranic

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Kyjev - Bývalému gruzínskému prezidentovi Michailu Saakašvilimu může za nezákonné překročení ukrajinských hranic dostat pokudu, vyhoštěn z Ukrajiny ale nebude.

Echo24.cz

Ukrajina oznámila návrat na mezinárodní finanční trhy

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Ukrajina po čtyřech letech oznámila návrat na mezinárodní finanční trhy. Příští pondělí plánuje vydat dluhopisy s 15letou splatností a ročním úrokem 7,375 procenta. Jejich prodejem chce od soukromých investorů získat tři miliardy dolarů (přibližně 65,4 miliardy Kč), informovalo ukrajinské ministerstvo financí.

Echo24.cz

‚Stát by měl být v zaměstnávání cizinců benevolentnější. Bez nich by stavebnictví nefungovalo‘

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

České stavební firmy dlouhodobě trápí nedostatek zaměstnanců. Situaci by mohly zlepšit pracovní posily ze zahraničí, ovšem stát v zaměstnávání cizinců nastavil poměrně přísná pravidla. Příliš nepomohl ani nejnovější vládní program Režim Ukrajina. Problematiku z praxe přiblížil pro deník Echo24 Aleš Kocourek, jednatel a zakladatel stavební společnosti

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Ukrajina poprvé od anexe Krymu úspěšně vydala eurobondy, investoři věří v růst její ekonomiky

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Kyjev prodal eurobondy za tři miliardy dolarů, část ze získaných prostředků použil na splacení předchozích dluhů. Investoři v době nízkých výnosů hledají výdělečnější, byť riskantnější dluhopisy. Během léta cenné papíry úspěšně vydal i například Irák nebo Tádžikistán. Ukrajinská ekonomika začala růst, je to vidět i na nárůstu českého exportu do země.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Ukrajina se po čtyřech letech vrací na mezinárodní finanční trhy, plánuje vydat dluhopisy

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Ukrajina dnes po čtyřech letech oznámila návrat na mezinárodní finanční trhy. Příští pondělí plánuje vydat dluhopisy s 15letou splatností a ročním úrokem 7,375 procenta. Jejich prodejem chce od soukromých investorů získat tři miliardy dolarů (přibližně 65,4 miliardy korun).

Euro.cz

Porošenko: Senát USA schválil půl miliardy dolarů a zbraně Ukrajině

| Zpravodajství »

Senát Spojených států schválil návrh zákona o americkém obranném rozpočtu na příští rok, který předpokládá poskytnutí 500 milionů dolarů (téměř 11 miliard korun) a zbraní na podporu bezpečnosti a obrany Ukrajiny. Uvedl to v noci na dnešek ukrajinský prezident Petro Porošenko s tím, že jde o důležitou zprávu před jeho schůzkou s americkým

EuroZprávy.cz

Senát USA schválil dodávku smrtících zbraní pro Ukrajinu, oznámil Porošenko

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

New York - Ukrajinský prezident Petro Porošenko oznámil, že Senát USA schválil návrh zákona o americkém obranném rozpočtu na příští rok, který předpokládá poskytnutí 500 milionů dolarů (téměř 11 miliard Kč) a zbraní na podporu bezpečnosti a obrany Ukrajiny.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Americký Senát přiklepl Ukrajině miliardy dolarů podporu její bezpečnosti

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Senát Spojených států schválil návrh zákona o americkém obranném rozpočtu na příští rok, který předpokládá poskytnutí 500 milionů dolarů (téměř 11 miliard korun) a zbraní na podporu bezpečnosti a obrany Ukrajiny.

ČeskoAktuálně.cz - aktuální zprávy a novinky

NATO tuhle Ukrajinu nepotřebuje, aneb jak postavili Jaceňuka do latě!

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Jacuňuk v replice tvrdil, že tyto argumenty jsou „nekorektní“. Příspěvek NATO tuhle Ukrajinu nepotřebuje, aneb jak postavili Jaceňuka do latě! pochází z ČeskoAktuálně.cz

Na téma Ukrajina aktuálně bylo nalezeno 603 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší