16. prosince, 2017 - svátek má Albína

Václav Havel aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Hospodářské Noviny - ihned.cz

Havel byl ke mně přátelský, ten druhý Václav nikoliv, vzpomíná v rozhovoru Salman Rushdie

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Žijeme v temných časech. Jako by nejhorší síly posilovaly a ty progresivní byly na ústupu, říká spisovatel Salman Rushdie. Jeden z nejslavnějších světových prozaiků v rozhovoru vzpomíná na Václava Havla. Hovoří o islámu, humoru či vlivu komiksových filmů na společnost.

Novinky.cz

Nejmenší hluk nad pražským letištěm dělala letadla aerolinek easyJet

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Nejméně hluku při startu a přistání na Letišti Václava Havla Praha letos dělala letadla Airbus britských nízkonákladových aerolinek easyJet. Společnost zvítězila při srovnání deseti leteckých dopravců a získala cenu Nejtišší dopravce od Letiště Praha. Ve čtvrtek to řekla mluvčí letiště Marika Janoušková.

EuroZprávy.cz

Kandidát na prezidenta Pavel Fischer odpovídá na otázky EZ. Kdy by vyslal české vojáky na pomoc spojenci?

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Praha - Devíti kandidátům jsme položili šest stejných anketních otázek, které se týkají mj. udělení milosti či eutanázie. Jak se prezidentští kandidáti staví k zásadním tématům? Dalším kandidátem, který odpovídá na otázky, je diplomat a bývalý poradce Václava Havla Pavel Fischer.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Babišova vláda zamíří k hrobu Masaryka. Ten zeje v porovnání s Gottwaldovým prázdnotou

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Krátce před tím, než prezident Miloš Zeman jmenuje novou vládu Andreje Babiše (ANO), její členové navštíví hrob prvního československého prezidenta Tomáše Garriqua Masaryka v Lánech a položí na něj věnec. Hrob, který aktuálně není nijak vyzdobený, se tak přiblíží hrobům prezidentů Václava Havla a Klementa Gottwalda, které jsou obsypané květinami, jak

Euro.cz

Zeman na své poslední cestě navštíví Slovensko. Cestoval méně než jeho předchůdci

| Zpravodajství »

Ačkoli současný český prezident Miloš Zeman cestoval do zahraničí méně často než jeho předchůdci Václav Havel a Václav Klaus, přesto stihl během svého volebního období navštívit přes tři desítky zemí. Zeman své cesty často zaměřil především na ekonomickou spolupráci, součástí jeho delegace byli významní podnikatelé. Na 12. prosince má

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Sníh a mráz je od výběru dárků neodradil. Pražané si z Dyzajn marketu odnášeli zlaté prase i rybu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Náměstí Václava Havla opět ožilo designovými trhy s názvem Dyzajn market. Ten byl v sobotu 9. prosince stejně plný jako v létě – a to i přesto, že foukal mrazivý vítr a sněžilo. Pražané se totiž snažili ukořistit co nejoriginálnější dárek.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Zemanova poslední cesta před volbami povede na Slovensko. Havel i Klaus do zahraničí jezdili častěji

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Ačkoli současný český prezident Miloš Zeman cestoval do zahraničí méně často než jeho předchůdci Václav Havel a Václav Klaus, přesto stihl během svého volebního období navštívit přes tři desítky zemí. Jeho zahraniční cesty mířily kromě zemí Evropské unie především na východ, velkou pozornost vyvolávaly jeho návštěvy Ruska a Číny. Zeman své cesty často

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vánoce na letišti? Letos poprvé tam mají trhy, nabízí tradiční sladkosti i svařák

| Zábava » Bulvár aktuálně »

K oblíbeným pražským vánočním trhům se letos vůbec poprvé rozhodlo připojit i Letiště Václava Havla a zpříjemnit tak adventní čas nejen cestujícím. Až do Vánoc nabídne cukroví i možnost udělat dobrý skutek.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Pro dárky na Dyzajn market: Dva víkendy s hudbou i divadlem pro děti

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Není příhodnější doby, kdy vyrazit na designové trhy. Teď před Vánoci můžete o víkendu na Dyzajmarketu objevit ty nejoriginálnější dárky. Vydejte se tuhle a příští sobotu a neděli na náměstí Václava Havla. Objevíte tady to nejlepší od českých tvůrců.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Praha 6 chce pojmenovat školu po V. Čáslavské

| Z Prahy »

Po osobnostech se po jejich smrti často pojmenovávají různé instituce, ulice, parky, náměstí.. Máme například letiště Václava Havla, ulici Jana Palacha.. Budeme mít i základní školu Věry Čáslavské?

sport.cz

Plzeň odletěla do Izraele s postupem v kapse. Ideální scénář, lebedí si Hubník

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Brzký budíček, rychlá snídaně, poté přesun z nedalekého hotelu na letiště Václava Havla. V odletové hale se fotbalisté Plzně objevili krátce po půl sedmé, v osm hodin jejich speciál nabral kurz Izrael. Na Turner stadium v Beer Ševě, městě v Negevské poušti, ve čtvrtek večer (21.05, přímý přenos na Nova Sport 1) zakončí skupinu Evropské ligy proti místnímu

Novinky.cz

První sníh narušil provoz na pražském letišti

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

První sněhová nadílka v pondělí v podvečer komplikovala dopravu v Praze. Z Letiště Václava Havla bylo kvůli úklidu dráhy odkloněno několik letů na jiná letiště a problémy měly od Vypichu v Kukulově ulici také autobusy městské hromadné dopravy. Vyplývá to z vyjádření mluvčí letiště Mariky Janouškové a informací na webu dopravního podniku.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

První sníh komplikoval dopravu na zemi i ve vzduchu: Na pražském letišti nepřistálo pět letadel

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V hlavním městě začala pořádná chumelenice - a komplikace na silnicích a ve vzduchu na sebe nenechaly dlouho čekat. Z Letiště Václava Havla bylo odkloněno několik letů jinam a problémy měly také autobusy MHD.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

První sníh komplikoval dopravu v Praze, letadla nemohla přistávat

| Z Prahy »

První sněhová nadílka v pondělí v podvečer komplikovala dopravu v Praze. Z Letiště Václava Havla bylo kvůli úklidu dráhy odkloněno několik letů na jiná letiště a problémy měly od Vypichu v Kukulově ulici také autobusy městské hromadné dopravy. Další články k tématu:Mráz povolí a bude nad nulou, sněžení přejde v déšťNa sníh a mráz jsme připraveni, hlásí

PražskéNovinky.cz - Aktuální přehled zpráv a novinek

Pražská záchranka otevřela novou základnu v Ruzyni

| Z Prahy »

Větší bezpečí pro obyvatele Prahy 6 i cestující na Letišti Václava Havla. To je hlavní přínos nové výjezdové základny v Praze Ruzyni, kterou Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy slavnostně otevřela 1. prosince 2017.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Odtud nově vyjíždí záchranáři: Dvacátou základnu otevřeli kousek od letiště

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Záchranáři budou zase o kousek blíž lidem! První prosincový den slavnostním přestřižením pásky otevřeli v pořadí už dvacátou základnu v Praze. Z té budou smíšené posádky mužů a žen vyjíždět hlavně do Prahy 6 a v případě mimořádných událostí i na Letiště Václava Havla.

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Václav Havel aktuálně bylo nalezeno 43 článků, zpráv a aktualit.

123starší