25. března, 2017 - svátek má Marián

Václav Havel aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Hospodářské Noviny - ihned.cz

Goldflamovy divadelní hry jsou návody na přežití. Autor je pokřtí v Havlově knihovně

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Pod titulem Horror a další hrůzy vyšel druhý svazek divadelních her Arnošta Goldflama. "Ono by se dalo říct, že hrůza je celý lidský život," říká v rozhovoru. Tento pátek Goldflam svou knihu představí v pražské Knihovně Václava Havla.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Žantovský si veřejně spletl Klause s Havlem. Jak to exprezident ustál?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

I zkušený diplomat se může někdy pořádně „seknout“. Své o tom ví i exvelvyslanec v USA, Velké Británii a Izraeli Michael Žantovský, který se přiznal, že si při státní návštěvě spletl v roce 2005 tehdejšího prezidenta Václava Klause s jeho předchůdcem a Žantovského blízkým přítelem Václavem Havlem. Diplomat přešlap přiznal na veřejné debatě trojice bývalých

České Noviny

V letní sezoně bude mít Praha přímé spojení se 154 letišti

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha - Z pražského Letiště Václava Havla bude během letní sezony možné letět přímo do 154 míst po celém světě včetně devíti nových destinací. Zároveň na 20 linkách se meziročně...

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Pašeráci vezli 211 kilogramů tabáku letadlem: Odhalili je celníci v Ruzyni

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Celkem 211 kilogramů tabáku do vodní dýmky a stovky neznačených cigaret našli minulý pátek celníci na Letišti Václava Havla v Praze u dvojice pašeráků. Únik na cle a daních, pokud by se zboží dostalo do prodeje, by činil 622 tisíc korun. Nyní jim hrozí vězení.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Tažení do Iráku 14 let poté aneb Stále nic nechápeme

| Zpravodajství »

Před 14 lety, dne 20. března 2003, provedly Spojené státy a Velká Británie ilegální invazi do Iráku, již tehdy mezi jinými podpořili Václav Havel a Miloš Zeman. Hovoříme bez nadsázky o největším zločinu milénia se statisíci až jedním milionem mrtvých, o zločinu, za nějž nebyl nikdo pohnán před spravedlnost, a to z celkem pochopitelných důvodů, neboť

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Nejdelší autobus v Česku boural, na Veleslavíně se srazil s náklaďákem

| Z Prahy »

Pětadvacet metrů dlouhý autobus, který jezdí na pražské Letiště Václava Havla, se v pondělí ráno střetl s nákladním autem. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Výše způsobené škody na autobusu zatím nebyla vyčíslená.Další články k tématu:Na letiště začal jezdit nejdelší autobus v Česku. Je to zážitek, říká řidičNa pražské letiště vyjede nejdelší autobus v Česku.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Nejdelší autobus v Česku měl nehodu: Srazil se s náklaďákem

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Pražský dopravní podnik se na čas bude muset obejít bez 25 metrů dlouhého autobusu Van HoolAGG 300, který denně vozí na lince 119 cestující na Letiště Václava Havla. V pondělí brzy ráno se na Veleslavíně střetl s nákladním vozem.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Máma Silvie, kterou ubodal Kutílek: Žádala jsem Havla o trest smrti. Jste bezcitná, odepsali

| Zábava » Bulvár aktuálně »

I když od vraždy její dcery Sylvie (†16) uběhlo již 27 let, Blanka Landová z Žebráku na Berounsku stále nemůže zapomenout. Neulevilo se jí ani po smrti jednoho z vrahů, Michaela Kutílka (†66). Ten společně s Josefem Kottem (59) dívku ubodal poté, co byli oba v březnu 1990 propuštěni na svobodu díky amnestii tehdejšího prezidenta Václava Havla (†75).

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Dyzajn market se rozrostl do Národního divadla. Lidé tu našli oblečení i doplňky

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Náměstí Václava Havla se o tomto víkendu proměnilo na designové trhy. Dyzajn market se letos nově přesunul dílem i do přilehlé budovy Národního divadla. Návštěvníci se tam mohli těšit z většího množství stánků a našli i zázemí před deštěm.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Boj o knihovnu Václava Havla nekončí. Bakala uspěl u soudu

| Z Prahy »

Městský soud v Praze musí znovu řešit přestavbu historického domu na Loretánském náměstí na Hradčanech, kde má najít sídlo Knihovna Václava Havla. Ale také být rezidence Zdeňka Bakaly, který dům koupil.Další články k tématu:Firma návrhářky Matragi zbourala vilu na Ořechovce, dostala pokutuPro demolici domu na Václavském náměstí se hledají i ekologické

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Smrt vraha Kutílka: Po Havlově amnestii ubodal Ditu a Sylvii (†16). Dva muže popravil

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Josef Kott a Michael Kutílek se seznámili v kriminále roku 1988. Na svobodě se dali dohromady, když byli v březnu 1990 propuštěni na velkou amnestii prezidenta Václava Havla. A takhle probíhalo jejich vražedné běsnění!

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Mluvčí letiště v Praze ke kauze zastřeleného štěněte: Postupovali bychom stejně

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Světem otřásl případ zabitého policejního psa na Novém Zélandu. Toho odstřelili na letišti poté, co uprchl psovodovi. Letiště Václava Havla by se prý zachovalo stejně. 

Ekonomicky-Denik-cz

Go parking rozšiřuje své služby

| Ekonomika aktuálně »

Go parking se stalo postupem času nejmodernějším hlídaným parkovištěm, které mohou využít cestující Letiště Václava Havla Praha. Toto parkoviště, které se nachází v bezprostřední blízkosti areálu pražského letiště, stále zvyšuje množství služeb a servisu, které mohou jeho zákazníci využít. Nyní mají klienti možnostt během dovolené či pracovní cesty si

Novinky.cz

Vlámský dramatik se zamýšlí nad Havlovým odkazem

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

V nové hře Afterparty, která bude mít premiéry v divadle Archa od 22. do 24. března, se vlámský dramatik Pieter De Buysser zamýšlí nad odkazem Václava Havla. Úřednici EU Fanny Racinovou ztvární Christelle Cornilová, ceremoniáře Jana Ptáčka, kterého najal ještě Havel, Vladimír Javorský.

HoupacíOsel.cz - Aktuální přehled článků

Ve jménu Havla za pravdu a lásku

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Návrat na zelenou louku, konec festivalu na Bojišti. Hlavní organizátor letos vyjádřil obavy o budoucnost dnes již věhlasného festivalu Trutnov Open Air. Zaryté příznivce trápí podobnými predikcemi už několik let. Jeho nynější vizi podpořila i některá média. Kalousek, Jakeš, Bakala. Tato jména se v posledních letech stala v souvislosti s trutnovským

denik.cz

Ode dneška až do zítřka stávkuje pozemní personál na berlínských letištích

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Berlín (Německo) - Pozemní personál berlínských letišť Tegel a Schönefeld opět stávkuje za zvýšení mezd. Podle pražského letiště Václava Havla bylo zrušeno všech šest dnešních letů mezi Prahou a Berlínem i úterní let v 6:20 SEČ z Prahy do Berlína.

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Václav Havel aktuálně bylo nalezeno 279 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší