24. ledna, 2019 - svátek má Milena

Václav Klaus aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Syn Václava Klause se tajně oženil v Alpách: Nepozvali ani rodiče

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Bez rodiny, narychlo a v utajení. A v zasněžených tyrolských Alpách. Tak se rozhodl podruhé vstoupit do manželství Jan Klaus (44), nenápadnější ze synů exprezidenta Václava Klause (77). Koho si vybral? O 17 let mladší Lucii, kterou potkal v práci.

EuroZprávy.cz

Katastroficky naladěný Klaus. Exprezident píše o konci EU i revizi výsledků II. světové války

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Francouzský prezident Emmanuel Macron a německá kancléřka Angela Merkelová dnes svými podpisy stvrdili tzv. Cášskou smlouvu, která má prohloubit spolupráci obou zemí. Bývalý český prezident Václav Klaus označil tento krok obou státníků za počátek konce Evropské unie.

Neviditelný Pes

A co dál, pověsit?

| Zpravodajství »

Václav Klaus mladší je viditelná postava na převážně bezbarvé politické scéně. Jeho otec ho chválí. Ono je to podle starého známého principu. Učitel, tedy guru, říká: je dobré jíst zeleninu. Což je rozumné. Jeho žák začne učit: musí se jíst jenom zelenina.

EuroZprávy.cz

Feri se obořil na Klause mladšího:Zase lže. Ale co čekat od génia boje se slaměnými panáky, které sám staví

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Poslanec TOP 09 Dominik Feri se důrazně ohradil proti slovům jeho poslaneckého kolegy Václava Klause mladšího (ODS). Ten tvrdí, že mladý politik podporuje kontroverzní sociální centrum Klinika. Podle Feriho je to ale poněkud jinak.

EuroZprávy.cz

Babiš zavítal do botanické zahrady v Singapuru, pojmenovali po něm orchidej

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Jedna z orchidejí v singapurské botanické zahradě National Orchid Garden ode dneška nese jméno českého premiéra Andreje Babiše. Předseda vlády po pokřtění květiny "dendrobium Andrej Babiš" novinářům řekl, že v jihoasijské zemi se jedná o tradici. Květiny už jsou zde pojmenovány i po Václavu Havlovi a Václavu Klausovi, dodal.

Reflex.cz

Václav Klaus: Možnost mé prezidentské kandidatury tu je, ale je to spíš úkol pro novou generaci

| Zpravodajství »

Bývalý prezident Václav Klaus nevyloučil, že by se mohl opět ucházet o prezidentský úřad. Domnívá se ale, že to je úkol pro nové generace. Řekl to v neděli v televizi Prima. Klaus zkritizoval vládu premiéra Andreje Babiše (ANO), nevidí za jeho vládnutím koncepci. Otázky týkající se premiérovy rodiny či podnikání označil za nedůležité. Za největší

HoupacíOsel.cz - Aktuální přehled článků

Vyznamenání sem, vyznamenání tam: Slouží Vladislavský sál jen k setkání starých přátel a podporovatelů?

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Předávání státních vyznamenání ve Vladislavském sále na 28. října provází každoročně řada kontroverzí. Vedle Miloše Zemana se tomu nevyhnuli ani prezidenti Václav Havel a Václav Klaus. A v čem je tak kontroverzní ocenění hudebníka Vladimíra Štancla alias Michala Davida? „Rozmohl se nám tady takový nešvar,“ postěžovala si herečka Eva Holubová na třídních

HoupacíOsel.cz - Aktuální přehled článků

Proč pořád existuje Prague Pride?

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Prague Pride je zbytečný festival. Tisíce gayů, leseb, bisexuálů a transexuálů exhibuje už po osmé na Václavském náměstí. Je to zbytečnost, když přeci Češi jsou tak tolerantní. A nebo nejsou? Politická reprezentace je zrcadlem společnosti. Kamarád Slušných Čechů Václav Klaus ml., který exhibuje svými rádoby vtipnými komentáři na Novinkách, přirovnal Prague

Na téma Václav Klaus aktuálně bylo nalezeno 9 článků, zpráv a aktualit.

1