24. června, 2018 - svátek má Jan

Vladimir Putin aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
EuroZprávy.cz

"Supersummit" Putin-Trump se čeká 15. července ve Vídni, píše rakouský deník

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Vídeň - Rakouský list Kronen Zeitung dnes napsal, že se schůzka ruského prezidenta Vladimira Putina a šéfa Bílého domu Donalda Trumpa podle posledních informací očekává 15. července ve Vídni. Moskva se k tomu nevyjádřila.

The Guardian

Trump-Putin meeting will follow Bolton trip to Moscow, says Pompeo

| World media » World aktuálně »

Secretary of state tells MSNBC meeting likely soonUS and Russia ‘trying to find overlapping interests’Mike Pompeo, the US secretary of state, expects a planned visit to Moscow by national security adviser John Bolton will lead to a meeting between Donald Trump and Vladimir Putin. Related: Paul Manafort lawyers want mention of Trump banned in Virginia trial

Echo24.cz

Kreml 18 let „tajil“ vlivného poradce Putina. Je jím Jelcinův zeť

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Rozruch v ruských médiích vyvolalo oznámení Kremlu, že prezident Vladimir Putin jmenoval svým poradcem zetě svého předchůdce v nejvyšší funkci Borise Jelcina. Média psala o „návratu staré gardy do Kremlu“, než vysvitlo, že Valentin Jumašev je ve skutečnosti Putinovým poradcem již 18 let, jen Kreml o tom veřejnost neinformoval.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Putin tajil 18 let vlivného poradce: Jelcinova zetě a šedou eminenci Kremlu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Někdejší šedá eminence Kremlu, manžel dcery Borise Jelcina a bývalý šéf prezidentské kanceláře Valentin Jumašev je poradcem Vladimira Putina. Tahle novinka Rusy překvapila, zároveň však ale vyšlo najevo, že ruskému prezidentovi radí Jumašev už 18 let. Jen se o tom Kreml jaksi nikde nezmínil.

HlidacíPes.org - aktuální přehled zpráv

Fiktivní rozhovory, které se zaručeně staly: Donald Trump a Angela Merkel

| Zábava »

Donald Trump nemešká a už pár dní po inauguraci žhaví telefonní linky. Kromě Vladimira Putina telefonoval i s německou kancléřkou Angelou Merkel. Dost dobře si neumíme představit, jak dlouhé bylo to trapné ticho na začátku rozhovoru, nicméně si umíme představit, o čem se bavili. Tato fakticky přesná transkripce reálného rozhovoru neodráží realitu věcí a

Život Dětem

Na téma Vladimir Putin aktuálně bylo nalezeno 5 článků, zpráv a aktualit.

1