23. října, 2018 - svátek má Teodor

Vlasy aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Věšení za vlasy a akrobati na kolečkových bruslích: Cirk La Putyka představil novou show

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Novocirkusový soubor Cirk La Putyka přišel s novým představením. Novou show uvedl už 21. října v prostorách Jatka78. Hra s názvem ADHD se zaměřuje na lidskou osobnost - na tzv. poruchu pozornosti s hyperaktivitou známou pod anglickou zkratkou ADHD.

Novinky.cz

Policie už dva dny hledá školáka z Chebska

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Chebští kriminalisté pátrají po třináctiletém Robertu Krausovi, který v pátek odešel ze svého domova v Hranicích a od té doby se nevrátil. Je asi 160 centimetrů vysoký, štíhlý, má hnědé delší vlasy a hnědé oči.

Aha! online - bulvární portál

Dopřejte vlasům vláhu a vitaminy!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

 Letošní letní a podzimní měsíce byly nádherné a plné slunce. Zabrat však kvůli slunečnímu záření dostaly naše vlasy. Dopřejte jim kvalitní péči před nadcházející zimou. Jinak budou trpět!

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Tajemná žena se od těhotné Meghan nehne na krok! Má speciální výcvik

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Královské novomanžele čeká na turné po Austrálii až 76 domluvených setkání během šestnácti dní. Během pobytu bude jejich kroky střežit nová osobní ochranka. Žena s blond vlasy a v podpatcích ozbrojená pistolí doslova hlídá každý krok těhotné vévodkyně Meghan.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Jsou blondýnky atraktivnější než brunety?

| Zábava »

Blondýny budí u mužů pozornost, kamkoliv přijdou. A bylo tomu tak od nepaměti. V průběhu dějin je také někde milovali, jinde zase nenáviděli. Kdy a proč se blond vlasy objevily? A je pravda, že jsou jejich nositelky pro muže atraktivnější?  Psychologové z univerzity v Minnesotě podrobili 110 mužů testu, během nějž jim zobrazovali obličeje žen s […]

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vlasy znovu v kondici: 4 domácí výživné masky z vajec, banánů i piva

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Letošní letní a podzimní měsíce byly nádherné a plné slunce. Kvůli slunečnímu záření, chlorované vodě z bazenu a mořské soli však dostaly zabrat naše vlasy. Co tedy dělat, aby Vlasy byly svěží, lesklé a zvládly v pohodě dlouhou zimu? Zkuste je vzkřísit třeba domácí výživnou maskou.    

EuroZprávy.cz

Skupina Kelly Family pobláznila svět. Život rodiny ale nebyl žádná pohádka

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Všechny ženy chtěli mít vlasy jako oni a všichni muži si přáli, aby z nich dívky a dámy šíleli jako z nich. Řeč je samozřejmě o legendární skupině Kelly Family, která dobyla srdce fanoušků po celém světě – včetně České republiky!.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Kanárkové dívky plnily jedovaté látky do bomb!

| Zábava »

„Máte žluté dítě. Nebojte se, to časem vybledne,“ uklidňuje lékař britskou dělnici ze zbrojní továrny. Vůbec ji to nepřekvapí. Bere to se stejným klidem jako svoji nažloutlou pleť a nazelenalé vlasy. Pomoc vlasti si přece žádá oběti. Třeba i v podobě vlastního zdraví. Válečná mašinerie si žádá další a další střelivo. Kde ale najít dělníky […]

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Sára si od 12 let rve vlasy s i kořínky: Fotí se nahá, aby upozornila na svou nemoc!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Trichotilománie patří mezi psychická onemocnění, kdy postižený cítí nutnost si vytrhávat vlasy, obočí, řasy nebo jiné ochlupení. A přesně tento problém má i modelka Sara Meucci (28) z Florencie. Už od svých 12 let si ulevuje od psychické nepohody tím, že si doslova rve Vlasy i s kořínky. Teď se snaží šířit o této nemoci osvětu. Na Instagramu vystavuje

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

VIDEO: V Řepích se strhla mela. Šedesát romských svatebčanů se porvalo v sokolovně

| Zábava » Bulvár aktuálně »

O zdraví nevěsty a ženicha je málem připravili sami hosté. V sobotu 13. října kolem desáté večer se totiž v sokolovně strhla nevídaná bitka. Až šedesát svatebčanů si vjelo do vlasů a na místě musela bleskově zasahovat policie. Podle nepotvrzených informací byla slyšet i střelba. 

Megazine.cz - Výběr toho nejzajímavějšího

Řetězec Marks & Spencer v Anglii prodává hidžáb pro tříleté dívenky jako školní potřebu!

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Řetězec Marks & Spencer prodává na svém webu v sekci školní potřeby muslimský hidžáb, tedy kuklu, do které se schovají dívčiny vlasy.   Na toto nehorázné chování upozornil aktivista Maajid Nawaz, který navíc uvedl, že je řetězec M&S ještě více extrémní než právo sharia, protože to nařizuje dívkám oblékat hidžáb od devíti let, zatímco M&S

Aha! online - bulvární portál

Idol dívčích srdcí zpěvák Sebastian je samý šrám

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Zatímco v minulosti byli fanoušci oblíbeného mladého zpěváka zvyklí na spíše romantičtější songy, s novou písní Bestseller Sebastian přitvrzuje. Z upraveného hezounka se stal v klipu zraněný pilot z druhé světové války, který se snaží najít cestu ze vztahu. Kromě šrámů, za kterými naštěstí stojí maskérky, změnil zpěvák i svou vizáž a zkrátil vlasy.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Trump ulevil od cel holítkům Gillette, už dřív podpořil jejího konkurenta

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Společnosti Procter & Gamble, mateřské firmě Gillette, se v úterý dostalo pomoci od administrativy amerického prezidenta Donalda Trumpa. Její žiletky totiž byly vyřazeny ze seznamu produktů, na které se vztahují dovozní cla. P&G v současnosti bojuje s klesajícími prodeji a nárůstem cen materiálů.Další články k tématu:OBRAZEM: Skulinu v Trumpově celní

Novinky.cz

Za studena lisované oleje, které rozmazlí vaši pokožku i vlasy

| Zábava » Životní styl aktuálně »

Oleje lisované za studena jsou vysoce ceněné pro své nutriční hodnoty, jelikož tento způsob získávání olejů umožňuje úplné zachování cenných látek. Ne náhodou tyto oleje patří také k těm vůbec nejúčinnějším ingrediencím v kosmetických přípravcích, jelikož skvěle vyživí nejen pokožku, ale i vlasy.

Reflex.cz

Transplantace vlasů – zákrok nejen pro celebrity

| Zábava »

Padání vlasů a plešatění trápí muže již odnepaměti. I přes vědecký pokrok je dnes možné padání Vlasů pouze zpomalit, nikoliv zastavit. Díky plastické chirurgii lze ale velmi dobře řešit jeho následky. Jedním z nejefektivnějších řešení je autotransplantace vlasů. Tento zákrok se v České republice provádí už 25 let a jeho zdejším průkopníkem je klinika INTER

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Pašeračka Tereza tváří v tvář ženě, která ji dostala za mříže! Zabránili jí ve výpovědi

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Už devět měsíců je Češka Tereza H. (22) ve vězení v Pákistánu. Terezin zdravotní stav se zlepšuje a jak je vidět i na nejnovějším videu, opět pohazuje vlasy, jako by ji nic na světě netrápilo. I soudní jednání začínají konečně nabírat spád - tentokrát vypovídal jeden ze svědků.

Na téma Vlasy aktuálně bylo nalezeno 95 článků, zpráv a aktualit.

123456starší