23. února, 2019 - svátek má Svatopluk

Vlasy aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
sport.cz

Jak je vlastně dlouhý maraton? aneb Smějeme se dějinám, hrůzou si škubeme vlasy

| Sportovní »

Mnoho lidí ? i těch, kteří neběhají ? si klade podobnou otázku. Jak je ten maraton vlastně dlouhý? Na to existuje velice exaktní odpověď: přesně dva půlmaratony. A půlmaraton je něco přes dvacet a je to navíc vzdálenost, kterou „normální“ člověk dokáže ještě jakž takž důstojně odběhnout, praví protřelí běžci všemi mastmi mazaní. Jiní říkají, že maraton má

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Kirschner pije divákům The Voice krev: Kolikrát si ještě hrábne do vlasů? ptají se

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Porota ve složení Pepa Vojtek (53), Vojtěch Dyk (33), slovenský rapper Kali (36) a zpěvačka Jana Kirschner (40) vybírají z různých talentů ty nejlepší zpěváky v soutěži The Voice Česko Slovensko. Jenže právě jediná žena v porotě leze divákům na nervy. Kvůli ní dokonce přestávají pořad sledovat. Nebo to alespoň tvrdí...

Aha! online - bulvární portál

Batulková se Zoubkovou v Černých vdovách: Holkám sáhli na ...

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Než vyšly před kameru, musely si nechat pořádně sáhnout na vlasy. Dana Batulková (60) a Monika Zoubková (42) tak kvůli seriálu Černé vdovy okusily proměnu, jakou ještě nezažily.

Aha! online - bulvární portál

Nový seriál Černé vdovy: Zoubkovou s afrem nepoznali!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Kvůli rolím v novém seriálu musely obětovat účesy. Monika Zoubková (42) je v kudrnatých vlasech k nepoznání a Dana Batulková (60) dostala příčesek. „Navázání vlasů jsem totiž odmítla,“ řekla Dana.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Rozmařilý Habsburk: Rudolf II. zaměstnával podavače umyvadla

| Zábava »

Zástupy vyslanců i papežský nuncius přešlapují v císařských předpokojích na Pražském hradě už několik týdnů. Teď přijde jakýsi muž s černými vlasy a dlouhým vousem, zahalený do pláště, a všechny předběhne. Šlechtický titul jako propustka k Rudolfovi II. zkrátka nestačí! „Každý z nich by raději vládl místo mě,“ zná dobře Rudolf II. (1552–1612) bezbřehé

Aha! online - bulvární portál

Kvitová s kudrlinkami: Líbím se vám?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

 Prokoukla a zatraceně jí to sekne. Jindy krásně rovné vlasy se tenistka Petra Kvitová (28) rozhodla zvlnit a změna je to parádní.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Tragické lásky Hollywoodu: John Cazale a Meryl Streepová

| Zábava »

Nikdo z jejich hereckých kolegů nečeká, že by se ti dva mohli dát dohromady. Přesto, když je „po všem“, shodnou se do jednoho, že takovou lásku, jakou dávala Meryl Streepová (*1949) najevo Johnu Cazalemu (1935–1978) v životě neviděli. Na první pohled skutečně působí poněkud nesourodě. Jako kráska a… zvíře. Roztomilá tvářička orámovaná závojem plavých vlasů

Odhaleno.cz

Michael Jackson zemřel plešatý, většinu života nosil paruku

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Jako mladík ve skupině Jacksons 5 se Michael Jackson objevil s hustým afrem na hlavě. Jenže na konci života byl znám s dokonale rovnými po ramena dlouhými vlasy syntetické černé barvy. Byla to paruka. Prozradil to koroner přivolaný k ohledání jeho mrtvého těla. Zpěvák byl pod parukou plešatý.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Proč dcera Asterové Anna Kameníková nechce děti? Je to sobecké, říká

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Anna Kameníková (24), která se za svobodna jmenovala Linhartová, je známá svými svéráznými názory na svět i na život. Mladá dáma, která mění barvu vlasů tak často jako chameleon, nyní překvapila prohlášením, že děti, alespoň zatím, rozhodně nechce. Nevidí k tomu totiž důvod!

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Vždy elegantní Božidara Turzonovová: Konečně přiznala barvu!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Slovenská herečka Božidara Turzonovová (76) patří mezi nejlepší herečky své generace. V době, kdy byla mladá, platila za vyhlášenou krasavici, a i když jí postupem času přibyla nějaká ta vráska a vlasy prokvetly stříbrem, elegance a šarmu má na rozdávání. Jak na ni nejnověji prozradil její herecký kolega Vlado Kobielský, nebojí se ani „přiznat barvu“.

Odhaleno.cz

George Clooney se zbláznil, přirovnává Meghan Markle k princezně Dianě

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Herec George Clooney si myslí, že média útočí neprávem na Meghan Markle a pronásledují ji stejně jako v minulosti princeznu Dianu. Přirovnání ale odsoudila řada komentátorů. Mezi nimi slavný britský moderátor Piers Morgan, podle něhož se hollywoodský herec pomátl.

Aha! online - bulvární portál

Janečkova Lilia šokuje: Manželka Mariem si musí rvát vlasy!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Většina žen by svého muže po zjištění nevěry nejradši zbičovala, Lilia Khousnoutdinova (30) je ale v tomto směru prý nad věcí a tento akt bere dokonce jako příjemný restart vztahu. Takzvaná „mnoholáska“ je dle jejích slov určitou svobodou ve vztahu, která rozhodně nemusí zničit rodinu. Sama ale jednu rodinu rozbila, když své tělo nabídla známému miliardáři

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

V Plzni se vyučil, v Záhřebu zářil. Příběh zapomenutého elektrikáře

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Měl uhrančivé tmavé oči, vlasy pečlivě uhlazené na patku a obdivuhodně přesnou střelu. Mara mu kamarádi říkali. Anebo něžněji Mariška.Další články k tématu:Chorvati Plzeň znají. Už se s ní před mnoha lety málem popraliDejan Drenovac, chorvatská stopa v plzeňském fotbalovém klubuPlzeň na poháry nepočítá s Pačindou, Slavia zařadila posily i Van BurenaVarování

Aha! online - bulvární portál

Královna hádek Krainová: Do koho všeho se pustila?

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ve válce je dovoleno úplně všechno. A když jde o nevraživost mezi dvěma krásnými ženami, platí to tuplem. Sexy Simona Krainová (45) si naposledy vjela do vlasů s manželkou Milana Baroše (37) Terezou (32). A není to její první a ani poslední spor. V minulosti nejvíce zbrojila proti Andree Verešové (38) nebo Agátě Prachařové (33). 

EuroZprávy.cz

Dítě nalezené u Věrovan patrně nezemřelo násilně, matka se stále hledá

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Novorozenec nalezený loni v červenci na poli u Věrovan na Olomoucku zřejmě nezemřel násilně. Podle šéfa krajské kriminálky Jana Lisického nejde o čin násilného charakteru a případ vyšetřují policisté z olomouckého územního odboru. Po matce vyšetřovatelé stále pátrají, kvůli svědectví nyní hledají ženu s polodlouhými hnědými vlasy.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Zima „láme“ vlasy: 7 tipů na jejich restart přímo od kadeřnice!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Máte pocit, že se vám změnily během zimy vlasy? Že jsou vysušené, nebo dokonce polámané? Bohužel, jak se začne ochlazovat, vrstvíme na sebe více a více teplého oblečení, ale chránit i své Vlasy zapomínáme. A ty to pak mohou odnést... Co s tím?

Centrum Paraple

Na téma Vlasy aktuálně bylo nalezeno 54 článků, zpráv a aktualit.

1234starší