26. února, 2018 - svátek má Dorota

Vlasy aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Aha! online - bulvární portál

10 vychytávek s lakem na vlasy: Využijte ho doma i jinak!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Stojí v každé koupelně nebo na toaletním stolku – lak na vlasy. Má za úkol zpevnit účes, ochránit ho před vlhkem a větrem. Jenže lak se dá využít i jinak. Deník Aha! vám přináší deset užitečných rad, které v domácnosti určitě využijete. 

Echo24.cz

Mám pleš, přiznal Trump. Snaží se jí zakrývat

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Donald Trump veřejně připustil, že jeho blonďatá a pečlivě pěstovaná kštice ukrývá pleš. V projevu na výroční Konferenci konzervativní politické akce ve Washingtonu se dnes prezident delegátům předvedl ze všech stran a ukázal, jak o své vlasy pečuje.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

„Lidičky, fakt se snažím.“ Trump přiznal, že dělá vše pro to, aby zakryl plešku

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Donald Trump veřejně připustil, že jeho blonďatá a pečlivě pěstovaná kštice ukrývá pleš. V projevu na výroční Konferenci konzervativní politické akce ve Washingtonu se v pátek prezident delegátům předvedl ze všech stran a ukázal, jak o své vlasy pečuje.

Novinky.cz

Trump přiznal svou pleš, snaží se ji vehementně zamaskovat

| Zábava »

Americký prezident Donald Trump veřejně připustil, že jeho vyfoukaná pečlivě pěstovaná kštice ukrývá pleš. V projevu na výroční Konferenci konzervativní politické akce ve Washingtonu se v pátek prezident delegátům předvedl ze všech stran a ukázal, jak o své vlasy pečuje.

Odhaleno.cz

Ashton Kutcher už pět let spokojeně plešatí

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Herec Ashton Kutcher v pětadvaceti poznal svou první manželku Demi Moore. Poprvé si tehdy také všiml, že mu řídnou vlasy. Asi ho vyděsila hlava Demiina prvního manžela Bruce Willise, tak se rozhodl začít raději užívat léky proti vypadávání vlasů. Ale ty mají dost negativních vedlejších

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Forsbergovka? Vždyť já tu kličku ukradl, vypráví švédský idol

| Sportovní » Hokej aktuálně »

V drahém obleku, v brýlích a s načesanými vlasy čtyřiačtyřicetiletý Peter Forsberg opravdu vypadá jako televizní hvězda. Na ledě přitom spíš připomínal zarostlého vikingského válečníka při dobyvatelském tažení, který dovedl protivníka skolit drsným nárazem, ale ještě častěji na něj vyzrál díky neskonalé chytrosti a šikovnosti.Další články k tématu:Démon

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Nečekaný nález: Archivář objevil kadeř vlasů George Washingtona!

| Zábava »

Vlasy patřící prvnímu prezidentovi Spojených států byly nalezeny v almanachu z 18. století. Vzácný objev se uskutečnil na univerzitě Schenectady v New Yorku archivářem historických záznamů Danielem Michelsonem. Vlasy byly nalezeny uvnitř kožené knihy s názvem „Gaines Universal Register or American and British Kalendar for the year 1793“, která

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Partner ji kopal, bil a vláčel za vlasy: Žena z Prahy si prošla peklem! Syn ji bránil, dostal taky

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Obrovským peklem si prošla žena z Prahy. Její partner, s nímž žila dvacet let a kterému porodila dvě děti, ji každý den v opilosti týral. Vulgární nadávky přerostly ve fyzické násilí, žena se ale stále snažila rodinu držet nad vodou. Zlom přišel ve chvíli, kdy agresivní muž napadl i jejich syna, který se snažil maminku bránit - žena se s dětmi odstěhovala.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Co všechno (ne)víte o facebooku: Skutečně prodává vaše fotky?

| Zábava »

Někteří bez Facebooku už neumí udělat ani ránu, jiní se ho bojí jako čert kříže. Jenže který z těchto dvou táborů má skutečně pravdu? Je strach na místě, nebo naopak přitažený za vlasy? 1. Čí to byl nápad? Ukradl Mark Zuckerberg (*1984) miliardový nápad na nejpopulárnější sociální síť světa? Ještě předtím, než se stal Facebook fenoménem, […]

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Herečka Jánová z Ohnivýho kuřete: Radikální změna vzhledu!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Herečka Bára Jánová (28) známá ze seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 či Ohnivý kuře radikálně změnila vzhled. Už ji zřejmě omrzely delší blond vlasy, a tak zašla do kadeřnictví, odkud se vrátila jako úplně jiný člověk!

ParlamentniListy.cz

Oldřich Rambousek: Nebylo by lepší nechat ČSSD zaniknout?

| Zpravodajství »

Nebylo by lepší nechat ČSSD zaniknout? Vždyť Hamáček je vlastně Sobotka, kterému narostly černé vlasy.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Neznáte ho? Okrádá seniory v obchodech na jižní Moravě, touží po něm kriminálka

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Bez vlasů, kolem čtyřiceti let, má zájem o cizí peněženky a jejich obsah. A stává se z něj postrach neopatrných nakupujících na řadě míst jižní Moravy. Není divu, že se o přičinlivého zloděje zajímají kriminalisté. Nepoznáváte ho?

Aha! online - bulvární portál

Královna vlasových kreací Krainová: »Divočina« na hlavě i na pláži!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Na dovolené je všechno povolené! Tím se řídí Simona Krainová (44). Nekrotí své provokativní pózování před fotoaparátem ani vlasy.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Hokejové sestry jako soupeřky. Jedna válčí za Koreu, druhá za USA

| Sportovní »

Na první pohled by mezi nimi hledal příbuzenské pouto asi jen málokdo. Jedna má černé vlasy a šikmé oči, druhé zpod helmy vykukuje blonďatý culík. Na hokejových dresech vozí odlišná příjmení a také různé symboly. Zatímco Yoon-Jung Park hájí na olympijských hrách v Pchjongčchangu korejské barvy, Hannah Brandtová bojuje za Spojené státy americké.Další články

Novinky.cz

V zapomenuté knize našli pramínek vlasů George Washingtona

| Zábava »

Knihovna newyorské vyšší odborné školy Union College informovala o cenném objevu. V jedné ze zapomenutých knih z 18. století nalezla asi patnácticentimetrový pramínek vlasů, jenž s největší pravděpodobností patří prvnímu prezidentovi Spojených států amerických Georgi Washingtonovi. Podle deníku Daily Mail, jenž o události informoval, byl ukrytý společně s

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Čvančarová k nepoznání: Štíhlá a s krátkými vlasy!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Takhle sexy jsme Jitku Čvančarovou (39) dlouho neviděli. Zdá se, že na svých tělesných proporcích zamakala a podařilo se jí shodit nějaké to kilo. Ukázala se tak jako krátkovlasá a sexy Kleopatra.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Na téma Vlasy aktuálně bylo nalezeno 134 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší