26. dubna, 2017 - svátek má Oto

Vltava aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Neviditelný Pes

ARCHITEKTURA: Fantův kolos na nábřeží Vltavy

| Zpravodajství »

Loňský jubilant Josef Fanta (1856-1954) byl pozoruhodný architekt. Během svého dlouhého života – dožil se 98 let – navrhl řadu významných staveb, byl také výtvarník, zajímal se o národopis a v neposlední řadě učil na pražské technice. Významné jsou především dvě etapy jeho tvorby.

Novinky.cz

Kauzu Lipno koordinovali ve vedení ČSSD, myslí si Zimola

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Kauza rekreačního domu v Lipně nad Vltavou byla podle Jiřího Zimoly (ČSSD) minimálně koordinovaná některými lidmi z vedení jeho strany. Zimola, který patří k hlasitým kritikům vedení strany v čele s Bohuslavem Sobotkou, to řekl v rozhovoru pro server Aktuálně.cz. Připustil ale, že pro svá slova nemá důkazy.

EuroZprávy.cz

"Kauzu Lipno" koordinoval někdo z vedení ČSSD, je přesvědčen Zimola

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

České Budějovice – Bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola (ČSSD) se domnívá, že kauza rekreačního domu v Lipně nad Vltavou, která přispěla k jeho konci ve funkci, byla zosnovaná. Podle něj byla minimálně koordinovaná některými lidmi z vedení jeho strany.

Golf.cz - aktuální přehled zpráv a článku

1. CGAT sezóny pro Nováka a Luňáčkovou

| Sportovní » Golf aktuálně »

ČGF – 1. Raiffeisenbank Czech Golf Amateur Tour, Mstětice (21. – 23.4.2017) První turnaj nejvyšší amatérské soutěže jednotlivců se odehrál ve Mstěticích u Prahy. V prvním měření sil ukázali nejlepší formu Vítek Novák z GC Karlovy Vary a Františka Luňáčková z GK Týn nad Vltavou. Druhá místa obsadili Jiří Zuska a Hanka Ryšková. Třetí pozice

denik.cz

Army Run na Hluboké gradoval bahnem a shyby těsně před cílem

| Sportovní »

V kempu Křivonoska u Hluboké nad Vltavou odstartoval prvním závodem seriál extrémních překážkových běhů Army Run 2017.

Novinky.cz

Srnec po srážce s kamiónem skončil živý v kabině, pak ho museli utratit

| Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně »

Ke kuriózní dopravní nehodě s nešťastným koncem došlo v pátek brzy ráno na Příbramsku. Mezi obcemi Krásná Hora nad Vltavou a Krašovicemi srazil kamión srnce, který skončil uvnitř kabiny. Přivolaný myslivec musel zraněné zvíře utratit. Informovali o to středočeští hasiči.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Praha plná brouků. Legendární auta na srazu sprintovala i plavala Vltavou

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Už pošestnácté patřila Praha nejslavnějšímu autu světa. Broučí sraz v modřanském Freestyle parku byl i přes nepřízeň počasí opět náramná podívaná. Tradičním vrcholem bylo sprinterské klání.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Co předcházelo smrti matky s dcerou v sauně? Zpanikařily. Chodily tam pravidelně, říká známá

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Petra P. (†45) patřila mezi vášnivé milovníky saunování. V Kralupech nad Vltavou, kde bydlela, chodila do té místní se svou partou.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Diktát „Milošovo koupání“ si dobíral Zemana s Babišem. Učitelka řekla detaily

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) strčí prezidenta do Vltavy a Miloše Zemana při výlovu lákají na alkohol. Takové perly obsahovala práce žáka páté třídy jedné z pražských jazykových základních škol, která na sociálních sítích baví Česko. Učitelka Tereza Cachová Blesku prozradila, že diktát pro spolužáky dávali dohromady hned dva chlapci. A zmínila i to, co

denik.cz

Startují Rallye Šumava Klatovy a Historic Vltava Rallye

| Sportovní »

Klatovy – Celkem čtrnáct rychlostních zkoušek o celkové délce přes 160 km čítá letošní trať 52. Rallye Šumava Klatovy a 26. Historic Vltava Rallye.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Rallye Šumava Klatovy: Noční Koráb, městská erzeta i historici

| Sportovní »

Větší motoristická akce na západě Čech není k vidění a fanoušci to dobře vědí. Na klatovském náměstí v pátek odpoledne startuje 52. ročník Rallye Šumava Klatovy, která je druhým podnikem mistrovství ČR v automobilových soutěžích. Současně s ní se jedou i dva závody historických vozů – 26. ročník Historic Vltava rallye a třetí Rallye Šumava legend.

Epochaplus.cz - Novinky z celého světa!

Český Krumlov: Město, které je mimořádným architektonickým skvostem!

| Zábava »

Perla jižních Čech, to je Český Krumlov. Město je skutečně mimořádným architektonickým skvostem. Nad meandry řeky Vltavy se vyvinul jedinečný ...

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Dobrovolníci uklidili Rohanský ostrov. Leželo tam šest kontejnerů odpadu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Desítky dobrovolníků vyrazily uklidit Rohanský ostrov. Oblast Karlína podél Vltavy, kde se nachází také přístav přívozu HolKa, je dlouhodobě v zanedbaném stavu. Na místě leželo značné množství odpadků. Členové spolku, kteří pozemek uklízeli, usilují o zvelebení a celoroční využívání Rohanského ostrova.

EuroZprávy.cz

Český rozhlas Vltava odvysílá ostravskou Bouři

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Ostrava – Český rozhlas Vltava v sobotu odvysílá v rozhlasové premiéře záznam lednové reprízy opery Bouře Národního divadla moravskoslezského. Operu Zdeňka Fibicha zde nastudoval ředitel divadla Jiří Nekvasil.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Ve sto vteřinách: podívejte se na velikonoční cestu vlakem z Nové Vsi pod Pleší do pražského Braníku

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Velikonoční svátky přály cestování. A lidé k výletům využili vlakovou dopravu. Podívejte se na záběry z cesty podél Vltavy.

Na téma Vltava aktuálně bylo nalezeno 223 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší