23. října, 2018 - svátek má Teodor

Volkswagen aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Autoforum.cz

Majitel tohoto Golfu si už žádné auto od koncernu VW nikdy nekoupí

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Volkswageny jsou obvykle dobrá auta a Golf mezi nimi není výjimkou. Stojí o něj ale nejen zákazníci, nýbrž i zloději a ne každý má trpělivost řešit dokola nepříjemnosti s tím spojené. (Mirek Mazal)

Novinky.cz

Drahé, ale praktické a stylové. Obytné Volkswageny slaví třicetiny

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

První obytný vůz automobilka Volkswagen představila v roce 1988. Tehdy šlo o třetí generaci modelu Transporter upraveného pro kempovací účely. Třicetiny „chatky na kolech” jsme oslavili výletem a přenocováním v zatím poslední generaci.

Autoforum.cz

Majitel tohoto Golfu už si žádné auto od koncernu VW nikdy nekoupí

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Volkswageny jsou obvykle dobrá auta a Golf mezi nimi rozhodně není výjimkou. Stojí o ně ale nejen zákazníci, nýbrž i zloději a ne každý má trpělivost řešit dokola nepříjemnosti s tím spojené. (Mirek Mazal)

Kurzy.cz

Diess (VW): Automobilový průmysl v Německu to má tak 50:50, že přežije nebo skončí

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Šéf koncernu VW Herbert Diess v komentáři k budoucnosti německého automobilového průmyslu uvedl, že jeho přežití v následujících 10 letech vidí v tuto chvíli tak 50:50. Podle Diesse je nyní z mnoha směrů jasně patrný tlak ohrožující samotnou budoucí...

Novinky.cz

Ford a Volkswagen jednají o spolupráci. Chtějí začít u užitkových vozů

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Dva z největších hráčů na světovém automobilovém trhu, koncerny Ford a Volkswagen, projednávají možnosti spolupráce v některých odvětvích. Jeden je silný tam, kde má druhý slabší pozici - Ford je na špici v USA a VW dominuje Evropě a drží obrovský podíl na čínském trhu, v současnosti největším automobilovém trhu světa.

Novinky.cz

Německý automobilový průmysl může dopadnout jako Detroit, říká šéf Volkswagenu

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Automobilový průmysl v Německu může čekat nepěkná budoucnost, myslí si šéf koncernu Volkswagen Herbert Diess. Jaké vidí potenciální příčiny? Emisní regulace Evropské unie, zákazy dieselů a přechod k elektrifikaci.

Autoforum.cz

Někdo si zkusil udělat Ferrari z Volkswagenu Golf. Podívejte se, co stvořil

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Kola možná dělají auto, ani toto lidové pořekadlo se ale nesmí brát moc vážně. Když to někdo přece udělá, dopadne tak, jako tento nizozemský majitel Volkswagenu Golf. (Mirek Mazal)

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Vedle VW nabízí šrotovné za starší diesely i Škoda

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

Automobilka Škoda Auto nabídla v Německu tzv. šrotovné při výměně staršího dieselu za nový naftový vůz této značky. Výše bonusu se pohybuje od 1500 do 7500 eur, tedy v přepočtu až 194.000 Kč podle kupovaného modelu.

Kurzy.cz

VW začal v Číně stavět za 55 mld. Kč továrnu jen pro elektromobily

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Již před delším časem Čína vlastně svými nařízeními vybudila automobilky vydat se výrazně cestou elektromobilismu. V tomto směru zde koncern Volkswagen nyní učinil výrazný krok. V pátek 19.

EuroZprávy.cz

Škoda nabízí v Německu šrotovné za starší diesely, Češi mají smůlu

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Automobilka Škoda Auto nabídla v Německu tzv. šrotovné při výměně staršího dieselu za nový naftový vůz této značky. Výše bonusu se pohybuje od 1500 do 7500 eur, tedy v přepočtu až 194.000 Kč podle kupovaného modelu. Šrotovné zavedl i sesterský Volkswagen. Českého trhu se opatření netýká, řekl mluvčí Škody Vítězslav Pelc.

Echo24.cz

Škoda se v Německu přidala k VW. Nabízí šrotovné za auta se starými dieselovými motory

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Automobilka Škoda Auto nabídla v Německu tzv. šrotovné při výměně staršího dieselu za nový naftový vůz této značky. Výše bonusu se pohybuje od 1500 do 7500 eur, tedy v přepočtu až 194.000 Kč podle kupovaného modelu. Šrotovné zavedl i sesterský Volkswagen. Českého trhu se opatření netýká. ČTK to dnes řekl mluvčí Škody Vítězslav Pelc.

Echo24.cz

Škoda se přidala k VW. Nabízí šrotovné za auta se starými dieselovými motory

| Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně »

Automobilka Škoda Auto nabídla v Německu tzv. šrotovné při výměně staršího dieselu za nový naftový vůz této značky. Výše bonusu se pohybuje od 1500 do 7500 eur, tedy v přepočtu až 194.000 Kč podle kupovaného modelu. Šrotovné zavedl i sesterský Volkswagen. Českého trhu se opatření netýká. Uvedl to v pátek mluvčí Škody Vítězslav Pelc.

Auto.cz - Vše ze světa aut a motorek

Šrotovné podle Volkswagenu: Nabízí prémii za výměnu starého dieselu

| Zábava » Auto-Moto aktuálně »

K sešrotování mohou zájemci odevzdat vozy s typem motoru, který plnil překonané evropské emisní normy Euro 1 až 4.

Euro.cz

Volkswagen nutí Němce do nových aut. Za sešrotovaný diesel dá i čtvrt milionu

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Koncern Volkswagen se snaží za každou cenu dosáhnout toho, aby si lidé v Německu koupili nový vůz z produkce automobilky. Když nechají sešrotovat starý naftový vůz značek VW, Audi, Škoda a Seat, obdrží dotaci na nové auto až 10 tisíc eur (259 tisíc korun). Nabídka platí pro celé území Německa.

Novinky.cz

Volkswagen nabízí prémie za sešrotování aut se starými dieselovými motory

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Němečtí zákazníci, kteří se rozhodnou koupit nový vůz od firmy Volkswagen (VW), nabízí automobilka prémii za sešrotování jejich vozu se starým dieselovým motorem. Akce se týká i starých vozů jiných značek než VW. Výše prémie se podle německých médií bude pohybovat mezi 1500 až 10 tisíci eur (39 až 259 tisíc korun) v závislosti na typu vybraného nového

EuroZprávy.cz

VW nabízí prémie za sešrotování aut se starými dieselovými motory

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Volkswagen se rozhodl přispět ke zlepšení znečištění ovzduší a ještě na tom vydělat. Automobilka nabízí německým zákazníkům, kteří se rozhodnou pro koupi nového vozu její výroby, prémii za sešrotování jejich auta se starým dieselovým motorem.

Na téma Volkswagen aktuálně bylo nalezeno 288 článků, zpráv a aktualit.

123456789starší