18. října, 2018 - svátek má Lukáš

Zdeněk Svěrák aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Novinky.cz

Katarzia, Stivín, Andršt, Svěrák i Národní divadlo oslaví 17. listopad na ulici

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Centrum Prahy ovládne 17. listopadu oslava svobody a výročí událostí 17. listopadu. Na Národní třídu dorazí zpěvačka Katarzia, Jiří Stivín, kytarista Luboš Andršt, The Tap Tap, velký pěvecký sbor Festa Academica, ale také Zdeněk Svěrák, Anna Geislerová či Michael Žantovský.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

VIDEO: Jak se rozsvěcí Praha. Spínač z Obecné školy byl jen fikcí

| Z Prahy »

Ve filmu Obecná škola se Zdeněk Svěrák podívá na hodinky, otočí vypínačem a v tu chvíli postupně rozsvítí lampy v Praze. Možná si představujete, že nějakým spínačem se rozsvěcí hlavní město i dnes. Není tomu tak, stejně jako tomu nebylo tehdy, jelikož scéna v Obecné škole neměla s realitou nic společného.Další články k tématu:Praha instaluje chytré lampy,

České Noviny

Svěrák v nové knize řeší stroje, nádrže i mezilidské vztahy

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Praha - Nová kniha Zdeňka Svěráka Strážce nádrže řeší upadající stav smyšlené vodní nádrže, mezilidské vztahy i náhradu lidské práce stroji. V textu, který vypráví příběh...

Aha! online - bulvární portál

Stodůlka (45) založil za domem unikátní muzeum zemědělských strojů: Dřely pro člověka...teď je zachraňují

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Neopouštěj staré věci pro nové, i když barva šediví a prýská. Slovy známé písničky Zdeňka Svěráka (82) a Jaroslava Uhlíře (72) se řídí nadšenec Václav Stodůlka (45) z Ořechova na Uherskohradišťsku. Za rodinným domem vytvořil na zahradě unikátní zemědělské muzeum s více než stovkou historických exponátů.

Aha! online - bulvární portál

Svěrák a Cimrmani: Pohřbili kamaráda

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Přednesl smuteční projev nejen jako principál Divadla Járy Cimrmana, ale taky jako spolužák zesnulého. Zdeněk Svěrák (82) znal Bořivoje Pence (†82), který 26. 6. zemřel, 76 let. 

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Svěrák na pohřbu jednoho z »Cimrmanů« Pence (†82): Byl chudý jako hrabě Nikolič

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Přednesl smuteční projev nejen jako principál Divadla Járy Cimrmana, ale taky jako spolužák zesnulého. Zdeněk Svěrák (82) znal Bořivoje Pence (†82), který 26. června zemřel, 76 let.

Aha! online - bulvární portál

Jára Cimrman pláče: Zemřel král Bořivoj!

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Ve věku 82 let zemřel herec Bořivoj Penc, který byl 35 let členem Divadla Járy Cimrmana! Jeho smrt v jedné z pražských nemocnic potvrdil spoluzakladatel scény Zdeněk Svěrák (82).

Reflex.cz

Zemřel Bořivoj Penc, herec Divadla Járy Cimrmana, spolužák Zdeňka Svěráka

| Zpravodajství »

Ve věku 82 let zemřel v úterý v pražské nemocnici herec Bořivoj Penc, který byl 35 let členem Divadla Járy Cimrmana. ČTK to řekl herec a spoluzakladatel divadla Zdeněk Svěrák. Penc hrál ve většině her tohoto souboru, ještě před 14 dny se objevil jako král v jedné z jeho nejslavnějších her Dlouhý, Široký a Krátkozraký. Diváci ho znají také jako doktora

Dobrý Anděl

Na téma Zdeněk Svěrák aktuálně bylo nalezeno 8 článků, zpráv a aktualit.

1