23. února, 2019 - svátek má Svatopluk

Zličín aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Opravený pražský Semmering dostává zabrat: Od února tudy projíždí víc vlaků

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Mostní konstrukce v Hlubočepích se nedávno dočkaly první etapy své rekonstrukce, které se konaly v horních částech viaduktů, v místech kudy vedou koleje. Od února se po nich díky složité opravě za 63 milionů prohání podstatně více vlaků. Nově se mohou potkávat mezi Zličínem a Smíchovem také ve Stodůlkách, v Jinonicích a na Žvahově, což dříve nebylo možné.

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Bude jako nová: Opravy lávky, která spojuje Zličín s Řepy, mají skončit v dubnu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

V říjnu loňského roku začaly opravy lávky pro pěší přes železniční trať na Zličíně. V dubnu letošního roku by mělo být hotovo. Čím vším se kromě rekonsturkce bude lávka z 80. let minulého století lišit?

Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Obří parkovací dům na Zličíně nebude. Město vypsalo zakázky na dva menší, mají stát o 12 miliard méně

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Plány bývalé koalice na magistrátu dostaly další stopku. Nově se upustilo od plánu postavit obří parkovací dům na Zličíně až pro 3500 aut. Náměstek pro dopravu Adam Scheinherr (Piráti) v pondělí potvrdil, že město vypsalo veřejné zakázky na projekční a inženýrské práce pro dva parkovací domy. Městu by měly proti bývalému projektu ušetřit až 12 miliard. 

Finance.cz

Central Group koupil od PSN pozemek na Zličíně za dvě miliardy

| Zpravodajství » Ekonomika aktuálně »

Praha 10. ledna (ČTK) - Developer Central Group koupil od Pražské správy nemovitostí (PSN) průmyslový areál v Praze Zličíně, kde původně sídlil Siemens. Na pozemku o rozloze 360.000 metrů čtverečních chce postavit byty s občanskou vybaveností včetně několika mateřských škol. ČTK to dnes sdělila mluvčí Central Group Marcela Fialková.

Dopravní podník města Prahy

Trvalé změny PID od 9. prosince 2018

| Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně »

Od 9. prosince 2018 dochází v provozu PID k několika trvalým změnám a úpravám. K nejpodstatnějším patří následující úpravy v provozu autobusů: změna trasy linky číslo 906 (linka nově zajíždí do zastávek v části trasy zrušené linky číslo 955 a obsluhuje lokality Kateřinky a Újezd u Průhonic), zrušení linky číslo 955 přemístění zastávky

Na téma Zličín aktuálně bylo nalezeno 6 článků, zpráv a aktualit.

1