23. listopadu, 2017 - svátek má Klement

Žluté lázně aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Ben Cristovao se zřítil během vystoupení z pódia! Pohled na jeho nohu je děsivý

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Zatímco stovky lidí ze včerejší show Bena Cristovaa (30) ve Žlutých lázních odcházely nadšené, tak samotný zpěvák se sotva dobelhal domů. Spadl totiž z pódia a ošklivě si poranil nohu.

Novinky.cz

Drahoš má přes 78 tisíc podpisů, dobrovolníkům rozdal námořnická trika

| Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně »

Bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš nasbíral k dnešnímu dni 78 321 podpisů, což o víc než 28 tisíc přesahuje počet potřebný pro kandidaturu na Pražský hrad. Řekl to v sobotu v pražských Žlutých lázních během neformálního setkání s užším okruhem svých příznivců a s dobrovolníky, kteří mu pomáhají v prezidentské kampani.

Euro.cz

Drahoš oznámil dostatek podpisů pro prezidentskou kandidaturu

| Zpravodajství »

Bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš nasbíral k dnešnímu dni 78 321 podpisů, což o víc než 28 tisíc přesahuje počet potřebný pro kandidaturu na Pražský hrad. Řekl to v pražských Žlutých lázních během setkání s užším okruhem svých příznivců a s dobrovolníky, kteří mu pomáhají v prezidentské kampani. Ve sběru podpisů plánuje pokračovat, podobně

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Děti z Prahy vítají tábor ve Žlutých lázních

| Z Prahy »

Žluté lázně během prázdnin nezapomínají ani na ty nejmenší. Každoročně se zde totiž koná tzv. příměstský tábor Sluníčko, který nabízí dětem zúčastnit se různých aktivit.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Žluté lázně jsou místem mnoha aktivit

| Z Prahy »

16. června roku 1910 se v pražské čtvrti Podolí slavnostně otevřely Žluté lázně. Od té doby prochází branami tohoto areálu denně tisíce lidí a to obzvlášť v letních měsících. Kromě příjemného posezení na dece u břehu Vltavy, lákají Žluté lázně také návštěvníky na letní kino nebo sportovní aktivity.

denik.cz

Thajboxer Hron: Dobrý úder podlomí nohy, ani nevíte jak. Ale zase nebolí

| Sportovní »

/ROZHOVOR/ Za posledních pět a půl roku nastoupil do ringu k 27 duelům. Prohrál pouze čtyřikrát. Ve čtvrtek při galavečeru Yangames v pražských Žlutých lázních brněnský thajboxer Tomáš Hron jednu z těchto proher odčinil. Podle pravidel K-1 porazil 3:0 na body ukrajinského bojovníka Romana Krykliu, který jej poslal k zemi v čínském Nanjingu.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

GLOSA: Černé kafe, růžový penis. Die Antwoord předvedli bizarní show

| Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně »

Vrcholem prvního dne letošního festivalu Rock for People mělo být a také nade vší pochybnost bylo vystoupení jihoafrických Die Antwoord. Thom Artway předvedl, že mu sluší menší pódium, a David Stypka na ještě menší scéně statečně bojoval proti hluku odvedle.Další články k tématu:Die Antwoord zvedli zájem o jednodenní lístky, říká šéf Rock for PeopleOBRAZEM:

Kuba - Dovolená a zájezdy

Na téma Žluté lázně aktuálně bylo nalezeno 7 článků, zpráv a aktualit.

1