14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Žluté lázně aktuálně - Poslední zprávy a aktuality

Přidej článek
Blesk.cz - zprávy, celebrity, sport, zábava

Koktejl inspirace: Festival Ynspirology ve Žlutých lázních je v plném proudu

| Zábava » Bulvár aktuálně »

Pražští teenageři tento víkend zamířili do Podolí. Návštěva tamního bazénu ale nebyl jejich hlavní motivací. Důvodem byl festival Ynspirology, který při třetím ročníku změnil působiště ze Zličína do areálu Žluté lázně. Omladina si tady může namíchat koktejl z plný inspirace od inspirátorů - zpěváků a zpěvaček, sportovců, youtuberů, modelů nebo modelek.

Fotbal.cz

Finále MS a turnaj ve FIFA 18 ve Žlutých lázních

| Sportovní » Fotbal aktuálně »

Všichni fanoušci fotbalu se v neděli 15.7. sejdou ve Žlutých lázních! Připraveny jsou fotbalové atrakce, fotokoutek, mobilní pobočka od Fortuny a každý fanoušek si bude moct zkusit na SONY Playstation zahrát finále mistrovství světa. Kromě toho se pak diváci mohou těšit na přímý přenos finále Francie vs. Chorvatsko.

sport.cz

Zabijačka bude a já budu řezníkem. Co nabídne česko-slovenská bitva?

| Sportovní »

Zatím pálili do soupeřů jen slovy, ve čtvrtek večer už přijde jiný kalibr. Galavečer XFN 11 v O2 areně hostí bojovníky MMA. Ti se ve středu večer představili v pražských Žlutých lázních fanouškům, soupeři se potkali na jednom pódiu. Jedni brali střet s úsměvem, další ovládl adrenalin a nedočkavost. Hlavním zápasem čtvrteční noci bude souboj Karlose Vémoly a

Centrum Paraple

Na téma Žluté lázně aktuálně bylo nalezeno 3 článků, zpráv a aktualit.

1