Tenis: Poslední zprávy a aktuality

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Senzace! Veselý na French Open vyřadil Socka

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

FRENCH OPEN - Jiří Veselý se v prvním kole letošního French Open postaral o pořádné překvapení. Třiadvacetiletý rodák z Příbrami si vyšlápl na nasazenou čtrnáctku Jacka Socka, kterého porazil 7-5 7-5 6-3 a Američana po sérii čtyř porážek poprvé přehrál. O své premiérové třetí kolo na pařížské antuce si zahraje s Aljazem Bedenem.

Muguruzaová vykročila za obhajobou titulu, v prvním kole zdolala Schiavoneovou

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Paříž - Španělka Garbiňe Muguruzaová zahájila vítězně cestu za obhajobou titulu na tenisovém Roland Garros. V prvním kole zdolala šampionku antukového grandslamu z roku 2010, šestatřicetiletou Italku Francescu Schiavoneovou po setech 6:2, 6:4.

Bitvu šampionek zvládla lépe obhájkyně titulu Muguruzaová

FRENCH OPEN - První kolo French Open nabídlo bitvu dvou bývalých šampionek mezi Garbi?e Muguruzaovou a Francescou Schiavoneovou. Úspěšnější nakonec byla loňská vítězka Muguruzaová, která po hodině a půl zvítězila 6-2 6-4. Španělka tak vykročila za obhajobou loňského triumfu úspěšně. Její další soupeřkou bude Anett Kontaveitová.

Veselý zaskočil Američana Socka, favorita porazil ve třech setech

Paříž - Jiří Veselý v 1. kole French Open překonal Američana Jacka Socka 7:5, 7:5 a 6:3 za dvě a tři čtvrtě hodiny. Favorizovaného soupeře porazil poprvé v kariéře, ve všech třech předchozích vzájemných utkáních Veselý Sockovi podlehl. Odpolední zápas Karolíny Plíškové s Číňankou Čeng Saj-saj začne zhruba v 15:40. Utkání French Open můžete sledovat živě na ČT sport a na webu ctsport.cz.

2. den na French Open: První kolo čeká kvarteto Čechů. Do turnaje vstoupí loňští vítězové

Druhý grandslamový turnaj roku French Open dnes rozehraje kvarteto českých tenistů. Jiří Veselý bude čelit favorizovanému Jackovi Sockovi, Kateřinu Siniakovou čeká Jekatěrina Alexandrovová, Karolína Plíšková se střetne se Saisai Zheng a Lucie Šafářová vyzve Veronicu Cepedeovou. První duel dnes absolvují také loňští vítězové - Garbi?e Muguruzaová a Novak Djokovič.

Rozladěná světová jednička se teď musí najít a na antuku chce hodně rychle zapomenout

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Její trápení pokračuje. Angelique Kerberová již popáté neprošla na slavném French Open přes první kolo a nyní se musí strachovat o pozici světové jedničky. Kdyby se totiž Karolíně Plíškové podařilo na neoblíbené antuce překvapit a probojovat až do finále, vystřídala by německou tenistku na trůnu.

České Noviny

Berdych zůstal po finále v Lyonu v žebříčku čtrnáctý

České Noviny | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Londýn - Tenista Tomáš Berdych zůstal po finálové účasti na turnaji v Lyonu čtrnáctý ve světovém žebříčku. Jeho přemožitel Francouz Jo-Wilfried Tsonga si polepšil o dvě místa...

Berdych si po finále nepolepšil

Tenista Tomáš Berdych zůstal po finálové účasti na turnaji v Lyonu čtrnáctý ve světovém žebříčku. Jeho přemožitel Francouz Jo-Wilfried Tsonga si polepšil o dvě místa na jedenáctou příčku.