28. března, 2017 - svátek má Soňa

Tenis

Přidej článek

Tenis: Poslední zprávy a aktuality

České Noviny

Plíšková a Šafářová jsou v Miami ve čtvrtfinále, uspěl i Berdych

České Noviny | Sportovní » Tenis aktuálně » 28. březen, 2017

Miami - Karolína Plíšková zvládla na turnaji v Miami souboj reprezentačních kolegyň. Druhá nasazená tenistka porazila Barborou Strýcovou 6:1, 6:4 a postoupila do čtvrtfinále stejně jako...

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Plíšková v Miami vyřadila Strýcovou, postupují také Šafářová a Berdych

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 28. březen, 2017

V českém derby na tenisovém turnaji v Miami porazila Karolína Plíšková 6:1, 6:4 Barboru Strýcovou. Čtvrtfinále si zahraje i Lucie Šáfařová, která vyhrála duel se Slovenkou Dominikou Cibulkovou 7:6, 6:1. Tomáš Berdych zvládl 3. kolo a v souboji s Gillesem Müllerem zvítězil 6:3, 6:4.

ČT sport - aktuálně z České televize

Plíšková se nelekla Strýcové, postupuje i Šafářová a Berdych

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » 28. březen, 2017

Miami ? Duel reprezentačních kolegyň dopadl lépe pro Karolínu Plíškovou, která v osmifinále turnaje v Miami porazila Barboru Strýcovou 6:1 a 6:4. Postoupila tak do čtvrtfinále stejně jako Lucie Šafářová, která porazila Dominiku Cibulkovou 7:6, 6:1. Do osmifinále postoupil po výhře nad Gillesem Müllerem 6:3, 6:4 i Tomáš Berdych.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Berdych zvládl odvetu s Müllerem a je v osmifinále

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 28. březen, 2017

ATP MIAMI - Tomáš Berdych na Masters 1000 v Miami porazil bez ztráty podání Lucemburčana Gillese Müllera a oplatil mu půl roku starou porážku z Tokia. O zopakování loňského čtvrtfinále si zahraje s Chorvatem Čoričem, nebo Francouzem Mannarinem.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Miami: Dvě Češky do čtvrtfinále! Plíšková porazila Strýcovou, Šafářová vyřadila Cibulkovou

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 28. březen, 2017

WTA MIAMI - Dvě české tenistky v Miami postoupily bez ztráty setu do čtvrtfinále. Karolína Plíšková se do něj dostala po výhře nad krajankou Barborou Strýcovou, Lucie Šafářová si pak vyšlápla na světovou čtyřku Dominiku Cibulkovou ze Slovenska.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

ON-LINE: Karolína Plíšková bojuje se Strýcovou, hrají i Berdych a Šafářová

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 28. březen, 2017

Čtyři čeští tenisté se představí hned v úvodu pondělního programu dvouher na turnaji Masters v Miami. V osmifinálovém českém derby na sebe narazily Karolína Plíšková a Barbora Strýcová. Soupeřkou Lucie Šafářové je Slovenka Dominika Cibulková a Tomáš Berdych hraje ve 3. kole s Gillesem Müllerem z Lucemburska. Průběh zápasů sledujte on-line.

sport.cz

Plíšková porazila krajanku, Šafářová vyřadila světovou čtyřku! Berdych je v osmifinále

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 28. březen, 2017

Z dlouho jasné záležitosti se nakonec vyvrbilo drama, ale česká tenistka Karolína Plíšková porazila krajanku Barboru Strýcovou 6:1, 6:4 a postoupila na turnaji v Miami do čtvrtfinále. Do něj se probila i Lucie Šafářová, která vyřadila světovou čtyřku Dominiku Cibulkovou po setech 7:6 (7:5), 6:1. Do osmifinále postoupil Tomáš Berdych po vítězství nad Lucemburčanem Gillesem Müllerem 6:3, 6:4.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Smitková ve Francii začala drtivou výhrou nad Korpatschovou

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 28. březen, 2017

ITF CROISSY-BEAUBOURG - Tereza Smitková potvrdila, že se jí letos na turnajích ITF daří. Česká tenistka na podniku ITF 60k ve francouzském Croissy-Beaubourgu v prvním kole smetla za 71 minut 6-3 6-1 Tamaru Korpatschovou z Německa. Ve druhém kole ji čeká další Němka Antonia Lottnerová, nebo nasazená šestka Belinda Bencicová.

V sekci Tenis je zařazeno 4567 zpráv / článků

123456789starší