25. června, 2018 - svátek má Ivan

Federer po úspěšném obratu začal na trávě výhrou, Allertová dohrála

iDnes.cz |

Po téměř tříměsíční pauze se vrátil grandslamový rekordman Roger Federer na kurty vítězně. Na trávě ve Stuttgartu zdolal domácího tenistu Mischu Zvereva 3:6, 6:4, 6:2 a úspěšně začal přípravu na Wimbledon, na němž bude za tři týdny usilovat už o devátou trofej. Denisa Allertová skončila na trávě v Nottinghamu ve druhém kole. Třetí nasazené Japonce Naomi Ósakaové podlehla 3:6, 2:6.

Čtěte celý článek "Federer po úspěšném obratu začal na trávě výhrou, Allertová dohrála" ze zdroje:

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

V neděli vybojovala svůj pětadvacátý triumf na okruhu WTA. Česká tenistka Petra Kvitová obhájila titul v Birminghamu. Před travnatým podnikem nečekala, že by zde mohla uspět.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Češi v akci, pondělí 25. 6. V Eastbourne bojují sestry Plíškovy a Sestini Hlaváčková. Veselý hraje v Antalyi

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

V Eastbourne se dnes představí trojice českých tenistek. Karolína Plíšková se ve druhém kole utká s Ruskou Pavljučenkovovou, Kristýna Plíšková začne proti domácí Dartové a Andrea Sestini Hlaváčková nastoupí proti Kruničové. Jiří Veselý v Antalyi v prvním kole narazí na Australana Thompsona. Další Češi hrají na turnajích ITF a Futures.

Kyrgios dostal v Londýně pokutu za obscénní gesta s lahví

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 24. červen, 2018

Nick Kyrgios, zlobivé dítě světového tenisu, si na turnaji v londýnském Queen's Clubu vysloužil další pokutu. Třiadvacetiletý Australan musí zaplatit 15 000 eur (387 tisíc korun) za obscénní gesta s lahví vody.

Kvitová nečekala, že titul v Birminghamu obhájí

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 24. červen, 2018

Koupelí v bazénu oslavila tenistka Petra Kvitová pětadvacátý titul v kariéře. Na trávě v Birminghamu dnes zvedla stejně jako loni nad hlavu vítěznou trofej, přestože před turnajem nečekala, že by mohla uspět.

Kvitová otočila finále v Birminghamu. Federer už není jedničkou

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 24. červen, 2018

Petra Kvitová porazila ve finále na birminghamské trávě slovenskou tenistku Magdalénu Rybárikovou 4:6, 6:1, 6:2 a získala pátý titul v sezoně. Roger Federer si desátou trofej z Halle neodveze a přijde o první místo ve světovém žebříčku, střídá ho Rafael Nadal. Ve finále Švýcar podlehl Bornovi Čoričovi z Chorvatska 6:7, 6:3, 2:6.Další články k tématu:Kvitová

České Noviny

Kvitová obhájila titul v Birminghamu, Federer a Djokovič padli ve finále

České Noviny | Sportovní » Tenis aktuálně » 24. červen, 2018

Birmingham/Londýn/Halle/Mallorca - Birmingham (Británie) 24. června (ČTK) - Tenistka Petra Kvitová porazila ve finále turnaje na trávě v Birminghamu Slovenku Magdalénu Rybárikovou 4:6, 6:1,...

Čilič odvrátil mečbol Djokoviče a po šesti letech znovu ovládl londýnský Queen's Club

ATP QUEENS - Marin Čilič ve finále na turnaji ATP 500 v londýnském Queen's Clubu odvrátil mečbol a nakonec Novaka Djokoviče porazil. Chorvat si připsal první letošní a celkově 18. titul. Oblíbenou generálku na Wimbledon ovládl znovu po šesti letech.

Travnatá obhajoba. Díky, že jste se nekoukali na fotbal, řekla Kvitová

Při zahajovacím ceremoniálu symbolicky donesla trofej Maud Watsonové na centrální kurt v Birminghamu. Poté potřebovala Petra Kvitová pět výher v pěti dnech, aby pohár historicky první vítězky Wimbledonu opět zdvihla nad hlavu. „Je skvělé obhájit titul, to je pro mě celkem nová věc,“ vyprávěla 28letá Češka.Další články k tématu:Kvitová otočila finále v

Třicetiletá Mariaová na Mallorce slaví premiérový titul

WTA MALLORCA - Tatjana Mariaová překvapivě ovládla turnaj WTA International na Mallorce. Třicetiletá Němka ve finále porazila 6-4 7-5 loňskou šampionku Anastasiji Sevastovovou a připsala si premiérový kariérní triumf na okruhu WTA.

Kvitová obhájila triumf v Birminghamu a získala pátý letošní titul

WTA BIRMINGHAM - Petra Kvitová úspěšně obhájila loňský triumf na turnaji WTA Premier v Birminghamu. Česká tenistka ve finále po obratu porazila Magdalénu Rybárikovou a i páté letošní finále proměnila v titul. Dvojnásobná wimbledonská vítězka si dnes připsala 25. kariérní trofej.