17. října, 2018 - svátek má Hedvika

sport.cz |

Kauza kolem řádění tenistky Sereny Williamsové ve finále US Open i s odstupem několika dní budí emoce a stále se k ní vyjadřují další a další osobnosti. Mimo jiné třeba i lyžařská legenda Lindsey Vonnová, která o finálovém duelu mluvila na módní přehlídce v New Yorku.

Čtěte celý článek "I kráska Vonnová komentuje hádku Sereny Williamsové: Ósakaové mi bylo hrozně líto" ze zdroje:

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Češi v akci, středa 17. 10. Rosol a Kar. Plíšková bojují v Moskvě, Veselý v Antverpách, Siniaková v Lucemburku

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

V Moskvě budou o čtvrtfinále bojovat Lukáš Rosol a Karolína Plíšková. Kvalifikant Rosol vyzve domácí nasazenou trojku Chačanova, Plíšková se utká s domácí kvalifikantkou Zvonarevovou. V Antverpách bude hrát o čtvrtfinále Jiří Veselý proti nasazené čtyřce Gasquetovi z Francie. V Lucemburku se v soubojích druhého kola představí Kateřina Siniaková proti Němce

Siniaková v Lucemburku uspěla, Kristýna Plíšková dohrála

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 16. říjen, 2018

Kateřina Siniaková vrátila v Lucemburku švédské tenistce Johanně Larssonové dvě letošní prohry a po vítězství 6:1, 6:7, 6:0 postoupila do druhého kola. Turnaj skončil pro Kristýnu Plíškovou, která po úspěšné kvalifikaci prohrála s třetí nasazenou Španělkou Carlou Suárezovou 3:6, 4:6.Další články k tématu:Rosol slaví nečekaný postup v Moskvě, Veselý uspěl v

České Noviny

Siniaková v Lucemburku postoupila, Kristýna Plíšková skončila

České Noviny | Sportovní » Tenis aktuálně » 16. říjen, 2018

Lucemburk - Kateřina Siniaková vrátila v Lucemburku dvě letošní porážky Švédce Johanně Larssonové a po výhře 6:1, 6:7, 6:0 postoupila do druhého kola. Turnaj naopak skončil pro další...

Jistota pro Plíškovou? Zraněná Halepová pochybuje o startu v Singapuru

Z turnaje v Moskvě se odhlásila světová jednička Simona Halepová. Rumunská tenistka má vážné problémy se zády a v ohrožení je i její start na Turnaji mistryň. Pokud by v Singapuru skutečně nenastoupila, Karolína Plíšková by získala jistotu, že se na závěrečný podnik sezony kvalifikuje.Další články k tématu:Dvě výhry od sedánku tenisové šlechty. Mám slušnou

Po úspěšné kvalifikaci konec. Kristýna Plíšková dohrála v Lucemburku

Po suverénně zvládnuté kvalifikaci dohrála Kristýna Plíšková na turnaji v Lucemburku v prvním kole. Třetí nasazené španělské tenistce Carle Suárezové podlehla 3:6, 4:6.Další články k tématu:Rosol slaví nečekaný postup v Moskvě, Veselý uspěl v AntverpáchKerberová se rozešla s trenérem, který jí pomohl zpátky mezi elituŠtěpánek o krizi českého tenisu:

Halepová kvůli vyhřezlé ploténce odstoupila z turnaje v Moskvě

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 16. říjen, 2018

Světová jednička Simona Halepová se ze zdravotních důvodů odhlásila z turnaje v Moskvě. Rumunská tenistka má v posledních týdnech vážné problémy se zády a v ohrožení je i její start na Turnaji mistryň v Singapuru.

Pech Halepové otevírá šanci pro Plíškovou. Rumunka nehraje v Moskvě, v ohrožení je i Turnaj mistryň

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 16. říjen, 2018

Halepová odstoupila z turnaje v Moskvě. Pochybuji, že budu moci hrát v Singapuru, říká

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » 16. říjen, 2018

Rumunka Simona Halepová se na poslední chvíli odhlásila z turnaje v Moskvě. Světovou jedničku v posledních týdnech trápí záda, má vyhřezlou ploténku a v ohrožení je i její start na Turnaji mistryň v Singapuru, který začíná už příští týden.

Kristýna Plíšková v Lucemburku skončila už v prvním kole

Kristýna Plíšková vypadla na turnaji v Lucemburku v 1. kole. Po úspěšně zvládnuté kvalifikaci prohrála s třetí nasazenou Španělkou Carlou Suárezovou 3:6, 4:6.

Kristýna Plíšková v Lucemburku skončila v prvním kole, Siniaková postupuje

Kateřina Siniaková vrátila v Lucemburku dvě letošní porážky Švédce Johanně Larssonové a po výhře 6:1, 6:7, 6:0 postoupila do druhého kola. Turnaj naopak skončil pro další českou tenistku Kristýnu Plíškovou. Po zvládnuté kvalifikaci prohrála s třetí nasazenou Španělkou Carlou Suárezovou 3:6, 4:6.