15. listopadu, 2018 - svátek má Leopold

Jako vyměněná. Kvitová pojede na Turnaj mistryň v plné formě

iDnes.cz |

Přece Singapur nepojmeš výletně, říkal Petře Kvitové její kouč Jiří Vaněk. A teď ho před tenisovým Turnajem mistryň těší: „Pojede tam v plné formě.“Další články k tématu:Kvitová vyhlíží Turnaj mistryň: Sedm Češek v Singapuru, to by byl mazecKvitová a Krejčíková se Siniakovou mohou získat cenu pro tenistky rokuSiniaková pomohla Kvitové do Singapuru, Plíšková v Pekingu vypadlaSiniaková v Lucemburku uspěla, Kristýna Plíšková dohrála

Čtěte celý článek "Jako vyměněná. Kvitová pojede na Turnaj mistryň v plné formě" ze zdroje:

Život Dětem
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Americký tenista Jack Sock byl před středečním utkáním čtyřhry na Turnaji mistrů v Londýně v hodně rozverné náladě. Ještě před nástupem na kurt se pokusil vloupat do šatny hvězdného Rogera Federera.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Češi v akci, čtvrtek 15. 11. Martincová hraje v Tchaj-peji o čtvrtfinále

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Na akci WTA 125k v Tchaj-peji bude v zápasech druhého kola bojovat Tereza Martincová. Českou kvalifikantku čeká souboj s rozjetou Srbkou Jorovičovou. Další Češi hrají na turnajích ITF a Futures.

Djokovič na Turnaji mistrů uspěl i podruhé a má jisté semifinále

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 14. listopad, 2018

Novak Djokovič suverénně zvládl i svůj druhý zápas na tenisovém Turnaji mistrů. Ve skupině Gugy Kuertena porazil Alexandera Zvereva 6:4. 6:1 a má jisté semifinále. Do něj mu pomohl výsledek druhého duelu, ve kterém Marin Čilič zdolal 6:7, 6:3, 6:4 Johna Isnera. Další články k tématu:Střet zájmů a nefér výhody. Federer čelí kritice grandslamového

TENIS ON-LINE: Čilič bojuje o naději. Djokovič už může mít jistý postup

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 14. listopad, 2018

Tenisový Turnaj mistrů má ve středu večer na programu poslední zápas druhého kola skupinové fáze. O naději budou hrát poražení z úvodních duelů skupiny Gugy Kuertena Marin Čilič a Joh Isner. Zápas (vysílá Digi Sport) můžete sledovat v podrobné on-line reportáži na Sport.cz.

Radwaňská ukončila kariéru

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 14. listopad, 2018

Agnieszka Radwaňská se kvůli zdravotním potížím rozhodla ukončit kariéru profesionální tenistky. Devětadvacetiletá Polka na okruhu WTA získala 20 titulů, vyhrála Turnaj mistryň, na grandslamech byla nejdále ve finále Wimbledonu a v žebříčku WTA to dotáhla nejvýše na post světové dvojky.

Kvitová si na Pražském hradě převzala státní vyznamenání od prezidenta

Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě předal tenistce Petře Kvitové státní vyznamenání, které jí udělil u příležitosti 100. výročí vzniku Československa. ČTK to sdělil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Kvitová dostala spolu s dalšími čtyřmi sportovci od hlavy státu medaili za zásluhy. Ze slavnostního ceremoniálu, který se konal 28. října, se však

Djokovič na Turnaji mistrů uspěl i podruhé, snadno zdolal Zvereva

Novak Djokovič suverénně zvládl i svůj druhý zápas na Turnaji mistrů. Ve skupině Gugy Kuertena porazil Alexandera Zvereva 6:4. 6:1. Další články k tématu:Střet zájmů a nefér výhody. Federer čelí kritice grandslamového vítězeFederer na Turnaji mistrů zdolal Thiema a udržel se ve hře o semifináleDjokovič a Zverev vstoupili do tenisového Turnaje mistrů vítězně

Djokovič zůstává v Londýně stoprocentní. Bez ztráty setu zdolal i Zvereva

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » 14. listopad, 2018

Dva zápasy, dvě výhry a nadále bez ztráty sady. Novak Djokovič na Turnaji mistrů v Londýně zatím válí a po Američanu Johnu Isnerovi zdolal také Alexandra Zvereva z Německa. Toho porazil po setech 6:1 a 6:4. Světová jednička je tak blízko postupu do semifinále.

Djokovič bez ztráty setu zdolal i Zvereva a má jisté semifinále Turnaje mistrů

Dva zápasy, dvě výhry a nadále bez ztráty sady. Novak Djokovič na Turnaji mistrů v Londýně zatím válí a po Američanu Johnu Isnerovi zdolal také Alexandra Zvereva z Německa. Toho porazil po setech 6:1 a 6:4. Večerní vítězství Chorvata Marina Čiliče 6:7, 6:3, 6:4 nad Isnerem pak srbského tenistu poslalo do semifinále.

Konec. Tělo už nezvládá. Šampionka Radwaňská se rozloučila s kariérou

V pouhých 29 letech ukončila profesionální kariéru polská tenistka Agnieszka Radwaňská. Bývalá světová dvojka a vítězka Turnaje mistrů rozhodnutí oznámila na svém twitterovém účtu s tím, že po sérii zranění ji už tělo nedovolí potřebnou tréninkovou zátěž.