18. listopadu, 2018 - svátek má Romana

Věřím, že tu můžu hrát dobře, řekla Plíšková před Turnajem Mistryň

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

TenisPortal.cz |

Karolína Plíšková má za sebou pět náročných týdnů, přesto věří, že je schopna hrát na Turnaji mistryň dobře. Do Singapuru se kvalifikovala na poslední chvíli a v neděli začne v Bílé skupině, v které je i s krajankou Petrou Kvitovou, zápasem proti obhájkyni titulu Caroline Wozniacké z Dánska.

Čtěte celý článek "Věřím, že tu můžu hrát dobře, řekla Plíšková před Turnajem Mistryň" ze zdroje:

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

Zprávy a aktuality

8. den v Londýně: O titul si to rozdají Djokovič a Zverev. Na programu je i finále mužské čtyřhry

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » Dnes

Letošní ročník Turnaje mistrů dnes definitivně končí. V londýnské O2 areně si to o titul rozdají pětinásobný vítěz a světová jednička Novak Djokovič a jednadvacetiletý Alexander Zverev. Na programu je také finále mužské čtyřhry, v němž se utkají dvojice Pierre-Hugues Herbert, Nicolas Mahut a Mike Bryan, Jack Sock.

Češi v akci, neděle 18. 11. Macháč hraje o titul v Milovicích, Vocel v americkém Normanu

Osmnáctiletý TomᚠMacháč zaútočí na domácím podniku Futures na svůj druhý kariérní titul. Na akci Futures v americkém Normanu bude o svůj premiérový titul usilovat Matěj Vocel.

Češi v akci, neděle 18. 11. Macháč vyhrál turnaj v Milovicích. Na Futures bojují o titul ještě Vocel a Kopřiva

Osmnáctiletý TomᚠMacháč na domácím podniku Futures v Milovicích vybojoval svůj druhý kariérní titul. Na akci Futures v americkém Normanu bude o svůj premiérový titul usilovat Matěj Vocel. Vít Kopřiva útočí na čtvrtý kariérní triumf v řeckém Irakliu.

Djokovič si zahraje o šestý triumf na Turnaji mistrů, vyzve ho Zverev

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 17. listopad, 2018

Novak Djokovič ze Srbska si zahraje o šestý titul z tenisového Turnaje mistrů, nad Jihoafričanem Kevinem Andersonem zvítězil 6:2, 6:2. Světovou jedničku vyzve jedenadvacetiletý Němec Alexander Zverev, do prvního finále prošel přes šestinásobného šampiona Rogera Federera, Švýcara porazil 7:5, 7:6.Další články k tématu:Zverev zdolal Isnera, v semifinále

Djokovič je bez ztráty setu ve finále a zahraje si o rekordní 6. titul z Turnaje mistrů

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 17. listopad, 2018

TURNAJ MISTRŮ - Novak Djokovič v londýnské O2 areně porazil hladce ve dvou setech Jihoafričana Kevina Andersona, s nímž si poradil poosmé v řadě, a bez ztráty setu a posedmé v kariéře postoupil do finále Turnaje mistrů. O šestý titul, kterým by se vyrovnal historicky nejúspěšnějšímu Rogeru Federerovi, se utká s Němcem Alexanderem Zverevem.

Jack Sock právě na začátku deblového semifinále Turnaje mistrů udržel servis a míří k lavičce a na druhou stranu kurtu. V tom do něj naráží podavačka míčků a americký tenista padá k zemi. Ale ne, nic tak strašného se nestalo, to si jen Sock pro pobavení publika zahrál na brazilského fotbalistu Neymara.

Tenisovou legendu zastavila na cestě k obratu kuriozita, fanoušci na vítěze pískali. Co se stalo?

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 17. listopad, 2018

Na šastnou sedmičku musí švýcarský tenista Roger Federer zapomenout. Na Turnaji mistrů skončil letos v semifinále a na kontě šest trofejí z této akce. V klíčové chvíli zápasu, kdy Švýcar vedl v tie-breaku 4:3, zastavila u fanoušků oblíbenou hvězdu nevídaná kuriozita. A zápas nakonec vyhrál Němec Alexander Zverev. Vítěz se po utkání omlouval, část fanoušků

Zverev je ve finále Turnaje mistrů, Federera porazil ve dvou setech

Jedenadvacetiletý německý tenista Alexander Zverev si poprvé zahraje finále Turnaje mistrů. Šestinásobného šampiona Rogera Federera ze Švýcarska porazil 7:5 a 7:6. Ve večerním londýnském duelu nastoupí Novak Djokovič proti Kevinu Andersonovi.Další články k tématu:Zverev zdolal Isnera, v semifinále Turnaje mistrů ho čeká FedererJak osud rozdělil a zase

A zase to semifinále. Federer v Londýně nečekaně skončil na raketě Zvereva

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » 17. listopad, 2018

Semifinále se podruhé v řadě stalo konečnou pro Rogera Federera na Turnaji mistrů. Švýcarská hvězda, která je s 6 triumfy rekordmanem podniku, v boji o postup do finále nestačila v Lodýně nečekaně na Alexandra Zvereva, kterému podlehla 5:7 a 6:7. Jednadvacetiletý německý hráč si o titul zahraje poprvé v kariéře.

Federer nečekaně skončil na raketě Zvereva, Němec ve finále vyzve Djokoviče

Semifinále se podruhé v řadě stalo konečnou pro Rogera Federera na Turnaji mistrů. Švýcarská hvězda, která je s šesti triumfy rekordmanem podniku, v boji o postup do finále nestačila v Lodýně nečekaně na Alexandra Zvereva, kterému podlehla 5:7 a 6:7. Federer tak porážkou přišel o šanci získat v Londýně jubilejní stý titul na okruhu ATP. Srb Novak