22. února, 2017 - svátek má Petr

Evans si proti Thiemovi připsal první skalp hráče Top 10

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

TenisPortal.cz |

ATP SYDNEY - Světová osmička Dominic Thiem skončil i na druhém letošním turnaji už na raketě svého druhého soupeře. V Sydney nejvýše nasazený Rakušan prohrál i vinou 47 nevynucených chyb 6-3 4-6 1-6 s Britem Danielem Evansem, který tak po své premiérové výhře nad hráčem Top 10 postoupil podruhé v kariéře do semifinále podniku ATP. O první finále si šestadvacetiletý Brit zahraje s Rusem Kuzněcovem.

Čtěte celý článek "Evans si proti Thiemovi připsal první skalp hráče Top 10" ze zdroje:

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 22. únor, 2017

Tenisová dvojčata Karolína a Kristýna Plíškovy v Dubaji dohrála už ve druhém kole. Turnajová dvojka Karolína podlehla Kristině Mladenovicové 2:6, 4:6, Kristýna vyhrála první sadu nad Lauren Davisovou 6:1, ale následující sety ztratila 1:6, 3:6. Černý český den vzápětí korunovala Barbora Strýcová porážkou s Číňankou Pcheng Šuaj 3:6, 2:6. A v Marseille

Druhou šanci si Šarapovová zaslouží, říká legendární tenista

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 22. únor, 2017

Její návrat na kurty se nezadržitelně blíží. Na konci dubna vyprší Marii Šarapovové patnáctiměsíční trest za doping. Ruská tenistka se už pilně připravuje, aby se na turnaji ve Stuttgartu předvedla v co nejlepší formě. A dočkat se nemůže ani legendární Boris Becker.

České Noviny

Obě sestry Plíškovy i Strýcová skončily v Dubaji v druhém kole

České Noviny | Sportovní » Tenis aktuálně » 22. únor, 2017

Dubaj - Bez české účasti bude po dnešku pokračovat tenisový turnaj v Dubaji. Ve druhém kole skončily naděje obou sester Plíškových, na postup nedosáhla ani Barbora Strýcová. Kristýna...

Veselý nezvládl úvodní zápas ani v Marseille

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 22. únor, 2017

ATP MARSEILLE - Jiří Veselý končí na halovém turnaji ve francouzském Marseille stejně jako na Australian Open již v prvním kole. Aktuálně 55. hráč světa nestačil 2-6 4-6 na ukrajinského kvalifikanta Sergeje Stachovského, s nímž prohrál i druhý zápas. Stachovskij změří ve druhém kole síly s domácí nasazenou jedničkou Gaëlem Monfilsem.

Jágr mě inspiruje, říká Federer. Hráče s číslem 68 si vždy bral do týmu

Oba jsou ve své branži zázračnými hochy. I když hochy... Tenista Roger Federer a hokejista Jaromír Jágr se drží ve světové špičce i ve věku, v němž se sportovci přinejmenším chystají do penze. Pětatřicetiletý globálně známější Švýcar dobře ví, že český útočník i v pětačtyřiceti válí v NHL.Další články k tématu:Federer v Praze. S Berdychem si pinkal na

Kristýna Plíšková v Dubaji končí, ztratila výborně rozehraný zápas

Karolína Plíšková se už důsledně věnuje mentálním cvičením s Marianem Jelínkem, nějakou tu lekci by možná měla zvážit i její sestra Kristýna. Ta ve 2. kole v Dubaji vyhrála první set nad americkou tenistkou Lauren Davisovou 6:1, následně další dva ztratila 1:6, 3:6 a s turnajem se loučí.Další články k tématu:Šafářová vyřešila budapešťskou zápletku,

Černý český den v Dubaji. Ve druhém kole vypadly sestry Plíškovy i Strýcová

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » 22. únor, 2017

Dubaj – Už druhé kolo se stalo konečnou pro zbylé české tenistky na turnaji v Dubaji. Do další fáze neprošly jak sestry Plíškovy, tak ani Barbora Strýcová. Kristýna Plíšková nejprve nedotáhla nadějně rozehraný duel s Američankou Lauren Davisovou, druhá nasazená Karolína pak za hodinu a čtvrt překvapivě podlehla Kristině Mladenovicové z Francie 2:6, 4:6.

Češkám se Dubaj nepovedla. Dnes skončily sestry Plíškovy i loňská finalistka Strýcová

WTA DUBAJ - České tenistky letos v Dubaji odehrály pět zápasů a vyhrály jediný. Dnes ve druhém kole skončila loňská finalistka Barbora Strýcová, světová trojka a čerstvá šampionka z Dauhá Karolína Plíšková i její sestra Kristýna.

Kr. Plíšková znovu neudržela vedení proti Davisové

WTA DUBAJ - Kristýna Plíšková opět ztratila vedení v utkání s Lauren Davisovou stejně jako loni v Lucemburku. Ve druhém kole turnaje WTA Premier 5 v Dubaji podlehla Američance 6-1 1-6 3-6 a s turnajem se tak loučí. Davisovou, která letos získala titul v Aucklandu, čeká v boji o čtvrtfinále ruská tenistka Jekatěrina Makarovová.

Federer bude hrát v rodné Basileji nejméně do roku 2019

Jeden z nejlepších tenistů historie Roger Federer se upsal pořadatelům domácího turnaje v Basileji na příští tři roky, do důchodu se tak v brzké době nechystá. Smlouvu pro akci v rodném městě podle švýcarských médií prodloužil až do sezony 2019. V té době mu bude osmatřicet let.