Tenis

Tenis: Poslední zprávy a aktuality

Šampión v nové roli. Djokovič servíroval, avšak v metru koblihy

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 11. září, 2018

Odpočinek? Kdepak! Čerstvý šampión US Open Novak Djokovič má po nedělním finále napilno. Jednatřicetiletý Srb následující den hned po ránu opět servíroval, avšak tentokrát americké koblihy. Čtrnáctinásobný grandslamový vítěz vyměnil raketu za tác s donuty a vyrazil v New Yorku do jedné stanic metra, kde sladké pečivo rozdával.

Další facka pro Kristýnu Plíškovou. V Québecu skončila na hráčce ze třetí stovky

Tenistka Kristýna Plíšková vypadla na turnaji v Québecu v prvním kole a připsala si čtvrtou porážku za sebou. Aktuálně 99. hráčku světa porazila 6:3, 7:6 americká kvalifikantka ze třetí stovky žebříčku Jessica Pegulaová.

Češkám s v Québecu nedaří. Končí Kristýna Plíšková i Šafářová. Dál jde jen Bouzková

Dvacetiletá tenistka Marie Bouzková porazila v Québecu v souboji kvalifikantek v úvodním kole 6:2, 6:1 Bulharku Sesil Karatančevovou a připsala si první vítězství v hlavní soutěži turnaje WTA Tour. S kanadským turnajem se naopak rozloučily Kristýna Plíšková a šestá nasazená Lucie Šafářová.

Češkám se v Québecu nedaří. Končí Kristýna Plíšková, Šafářová i Martincová. Dál jde jen Bouzková

Dvacetiletá tenistka Marie Bouzková porazila v Québecu v souboji kvalifikantek v úvodním kole 6:2, 6:1 Bulharku Sesil Karatančevovou a připsala si první vítězství v hlavní soutěži turnaje WTA Tour. S kanadským turnajem se naopak rozloučily Kristýna Plíšková, šestá nasazená Lucie Šafářová a Tereza Martincová.

Kristýna Plíšková nestačila na hráčku ze třetí stovky

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » 11. září, 2018

Kristýna Plíšková vypadla na turnaji v Québecu v prvním kole a připsala si čtvrtou porážku za sebou. V současnosti 99. hráčku světa porazila 6:3, 7:6 americká kvalifikantka ze třetí stovky žebříčku Jessica Pegulaová.

Kristýna Plíšková a Šafářová končí, Bouzková jde dál

Kristýna Plíšková vypadla na turnaji v Québecu v prvním kole a připsala si čtvrtou porážku za sebou. Porazila ji americká kvalifikantka Jessica Pegulaová (6:3, 7:6). Už v prvním kole skončila také Lucie Šafářová. Česká hráčka nestačila na Uns Džabúrovou, s níž prohrála 6:7, 6:3 a 5:7. Naopak dále jde Marie Bouzková, která vyzrála na Sesil Karatančevovou. Bulharskou tenistku porazila 6:2 a 6:1.

České Noviny

Kristýna Plíšková vypadla v prvním kole i v Québecu

České Noviny | Sportovní » Tenis aktuálně » 11. září, 2018

Québec - Tenistka Kristýna Plíšková vypadla na turnaji v Québecu v prvním kole a připsala si čtvrtou porážku za sebou. Aktuálně 99. hráčku světa porazila 6:3, 7:6 americká kvalifikantka...

Navrátilová o zkratech paní Williamsové: Nesmí podlehnout

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 11. září, 2018

Výbuchy emocí Sereny Williamsové v prohraném finále na tenisovém US Open? Taková věc se prostě nesmí stát, je přesvědčená Martina Navrátilová. Bývalá světová jednička podrobila ve svém sloupku pro deník The New York Times kontroverzní finále ženské dvouhry důkladné analýze. Další články k tématu:Ósakaová slaví senzační titul na US Open. Serena W. nezvládla emoceUS Open ukázalo: tenis má spoustu princezen, ale žádnou královnuRozhodčí je zloděj, rozčilovala