14. listopadu, 2018 - svátek má Sáva

Tenis

Přidej článek

Tenis: Poslední zprávy a aktuality

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Češky po triumfu zvýšily vedení v žebříčku Fed Cupu

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 12. listopad, 2018

České tenistky si po finálovém vítězství nad Spojenými státy americkými pojistily vedení v žebříčku Fed Cupu. Před USA, které tým kapitána Petra Pály o víkendu v Praze porazil jasně 3-0, mají Češky náskok téměř 9000 bodů.

sport.cz

Hororový pád? Rozhodčí uhýbala před veteránem, ten s bolavým kotníkem statečně pokračoval

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 12. listopad, 2018

Hororový pád je asi silné označení, ale budiž. Některá zahraniční média volila expresivnější označení kolize, která potkala Nicolase Mahuta při Turnaji mistrů v Londýně. Francouz bojoval v prvním utkání ve čtyřhře s krajanem Pierrem-Huguesem Herbertem proti rakousko-chorvatské dvojici Oliver Marach, Mate Pavič, která vedla v prvním setu 4:3.

sport.cz

GLOSA: Proč Češky vládnou světu? Mají zbraň, na kterou světové velmoci nestačí

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 12. listopad, 2018

Šest titulů za osm let. Dominance, která nemá v moderní éře tenisu konkurenci. Český ženský tenis je světovým vládcem nejen pokud jde o tenisové kvality. Je zde totiž ještě jiný faktor, na který nemají soupeřky Pálova výběru žádnou odpověď. A tou je naprostá oddanost, nadšení a především ochota, s kterou české hráčky bojují za svou zemi.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

POHLED: Sejdeme se v Šafi Coffee Baru. O hosty v něm nouze nebude

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 12. listopad, 2018

Při vandrování po turnajích vyvěšovala Lucie Šafářová na sociální sítě až poetické fotky z posezení nad šálkem kávy s hashtagem #coffeewithlucie. Populární seriál pro statisíce jejích příznivců záhy dozná určitých změn. Jedenatřicetiletá slečna v lednu na Australian Open uzavře svou pestrou kariéru.Další články k tématu:Co po konci kariéry? Cestování a vysněná kavárnička, plánuje ŠafářováAustralian Open a dost. Šafářová se v lednu rozloučí s kariérou

ČT sport - aktuálně z České televize

Djokovič povolil Isnerovi jen sedm her. Zverev byl proti Čiličovi silný v tie-breacích

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » 12. listopad, 2018

Připsali si první body na Turnaji mistrů v Londýně. Světová jednička Novak Djokovič s přehledem přehrál amerického debutanta na turnaji Johna Isnera 6:4 a 6:3. Německý tenista Alexander Zverev porazil Marina Čiliče. Chorvatského tenistu přehrál v úvodním duelu skupiny Gugy Kuertena dvakrát 7:6.

ČT sport - aktuálně z České televize

V tie-breacích byl silný. Zverev zvládl proti Čiličovi dvě koncovky

ČT sport | Sportovní » Tenis aktuálně » 12. listopad, 2018

Připsal si první body za výhru díky pevným nervům. Německý tenista a nasazená trojka Alexander Zverev vstoupil do Turnaje mistrů v Londýně vítězně proti Marinu Čiličovi. Chorvatského tenistu porazil v úvodním duelu skupiny Gugy Kuertena dvakrát 7:6.

České Noviny

Zverev na úvod Turnaje mistrů porazil stejně jako loni Čiliče

České Noviny | Sportovní » Tenis aktuálně » 12. listopad, 2018

Londýn - Německý tenista Alexander Zverev vstoupil do Turnaje mistrů v Londýně stejně jako loni vítězstvím nad Chorvatem Marinem Čiličem. Jednadvacetiletý hamburský rodák měl sice horší...

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Zverev vstoupil do tenisového Turnaje mistrů úspěšně, zdolal Čiliče

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 12. listopad, 2018

Německý tenista Alexander Zverev vstoupil do londýnského Turnaje mistrů úspěšně, když přehrál Chorvata Marina Čiliče 7:6, 7:6. Další články k tématu:Klopýtnutí krále Federera. Porazil jsem svůj idol, raduje se NišikoriTurnaj mistrů: Anderson zdolal Thiema, Federer prohrál s Nišikorim

Kuba - Dovolená a zájezdy

V sekci Tenis je zařazeno 3044 zpráv / článků

novější123456789starší