23. září, 2018 - svátek má Berta

Tenis

Přidej článek

Tenis: Poslední zprávy a aktuality

sport.cz

Navrátilová se snažila rozklíčovat Serenino chování. V čem Williamsová podle ní přestřelila?

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 11. září, 2018

K hysterickému záchvatu Sereny Williamsové ve finále US Open se vyjádřila i Martina Navrátilová. Tenisová legenda se ve sloupku pro New York Times snaží vysvětlit chování americké hráčky a zároveň vyzdvihuje přístup šestatřicetileté hráčky směrem k o šestnáct let mladší soupeřce.

sport.cz

Favoritkám se v Hirošimě i v Québecu daří, vypadla kráska Bouchardová

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 11. září, 2018

Favoritkám se na tenisových turnaji v japonské Hirošimě a kanadském Québecu zatím daří. Všechny vyhrály své zápasy prvního kola. Ze hry je pouze kanadská kráska Eugenie Bouchardová, která v prvním kole nestačila na japonskou tenistku Hibinovou a prohrála s ní ve dvou setech.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Češi v akci, úterý 11. 9. V Québecu čeká první kolo Kr. Plíškovou, Šafářovou, Martincovou a Bouzkovou

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 11. září, 2018

V Québecu se dnes v soubojích prvního kola představí kvarteto Češek. Kristýna Plíšková se utká s americkou kvalifikantkou Pegulaovou, Lucie Šafářová narazí na Tunisanku Jabeurovou, Marie Bouzková změří síly s bulharskou kvalifikantkou Karatančevovou a Tereza Martincová nastoupí proti domácí Abandaové. Na challengerech zabojují o postup do druhého kola Jan Šátral, Zdeněk Kolář a Václav Šafránek. Další Češi hrají na turnajích ITF a Futures.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Češi v akci, úterý 11. 9. V Québecu postupuje jen Bouzková, Kr. Plíšková, Šafářová a Martincová končí

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 11. září, 2018

V Québecu se dnes v soubojích prvního kola představilo kvarteto Češek. Kristýna Plíšková prohrála s americkou kvalifikantkou Pegulaovou, Lucie Šafářová nestačila na Tunisanku Jabeurovou, Marie Bouzková si poradila s bulharskou kvalifikantkou Karatančevovou a Tereza Martincová neuspěla proti domácí Abandaové. Na challengerech nezvládli první kolo Jan Šátral, Zdeněk Kolář ani Václav Šafránek. Další Češi hráli na turnajích ITF a Futures.

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA

Čeští tenisté s v Budapešti chválí antuku u nákupního centra

TenisPortal.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 10. září, 2018

Čeští tenisté mají za sebou před baráží Davisova poháru první trénink na kurtu postaveném u nákupního centra v Budapešti. O antuce před zápasem s domácími Maďary řekli, že je rovná a zatím i docela rychlá.

České Noviny

WTA se postavilo za Serenu Williamsovou, ITF za rozhodčího Ramose

České Noviny | Sportovní » Tenis aktuálně » 10. září, 2018

New York - Vedení ženské tenisové asociace WTA se postavilo po kontroverzním finále US Open za svou hvězdu Serenu Williamsovou. Šéf WTA Steve Simon volá po tom, aby při trestání vyjádřených...

sport.cz

Strýcová neskrývala údiv z chování Williamsové: Kvůli tomu, že je to Serena, má sudí přivřít oko?

sport.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 10. září, 2018

Sama si na kurtu občas neodpustí slova, za která pak schytá pokutu. Na výlevy grandslamové rekordmanky Sereny Williamsové ve finále US Open proti Japonce Naomi Ósakaové však česká tenistka Barbora Strýcová jen překvapeně zírala.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Čeští tenisté chválili antuku u budapešťského nákupního centra

iDnes.cz | Sportovní » Tenis aktuálně » 10. září, 2018

Čeští tenisté mají za sebou první trénink před baráží Davisova poháru v Maďarsku. O antuce na kurtu postaveném u nákupního centra v Budapešti řekli, že je rovná a zatím i docela rychlá.Další články k tématu:Maďaři jdou do baráže o Davis Cup s Českem poloviční, chybí jim FucsovicsV nominaci na baráž Davis Cupu jsou Veselý, Pavlásek, Rosol a Jebavý

Život Dětem

V sekci Tenis je zařazeno 4144 zpráv / článků

novější123456789starší