26. dubna, 2017 - svátek má Oto

Z radnic města Prahy

Přidej článek

Z radnic města Prahy: Poslední zprávy a aktuality

praha4.cz

Praha 4 rozdělí dotace ve výši 15 milionů korun

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Praha 4 podporuje subjekty působící v oblasti sportu a volnočasových aktivit, kultury a umění, rodinné politiky, prevence bezpečnosti a sociálně patologických jevů, integrace národnostních menšin, zdravotní, sociální a rodinné politiky a životního prostředí. „Primárně se zaměřujeme na sport, sportování dětí, podporu školních kroužků a dětí ze sociálně slabých rodin,“ uvedl radní Zdeněk Pokorný (STAN – Tučňák). „Letos jsme se snažili větší částkou přispět

Magistrát města Prahy

Primátorka se setkala s občánky narozenými 1. ledna 2017

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Praha pravidelně oceňuje děti, které se narodily v pražských porodnicích 1. ledna 2017 a jejich rodiče mají trvalý pobyt na území hlavního města. Letos to bylo jedenáct dívek a deset chlapců, jimž primátorka Adriana Krnáčová v Rezidenci primátorky dnes předala pamětní list, stříbrnou minci a peněžitý dar.

praha21.cz

Třídění elektroodpadu - Praha v červeném

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Na podporu správného třídění drobného elektrozařízení vznikl ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy projekt „Praha v červeném“, který startuje na začátku června a potrvá až do konce srpna 2017. Městská část, která za léto nasbírá nejvíce kilogramů, bude oceněna certifikátem ASEKOL a věcným darem, který poputuje do vybraného potřebného zařízení v dané městské části. O červených kontejnerech ASEKOL a o tom, jak správně recyklovat vysloužilé elektro, se

Magistrát města Prahy

Praha u příležitosti oslav Dne Země začala se sběrem bioodpadu z bytů

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Radní hlavního města Prahy pro oblast životního prostředí Jana Plamínková spolu s odborem ochrany prostředí Magistrátu hl. m. Prahy zahájila pilotní projekt sběru bioodpadu od vybraných bytových objektů v Praze 13. Realizace projektu je zajišťována ve spolupráci se společností Pražské služby.

praha4.cz

Svátek sousedů v Praze 4

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Vážení sousedé, letos spolu oslavíme již podruhé Evropský den sousedů! V týdnu od 29. května do 4. června 2017 bude prostor pro nejrůznější aktivity s lidmi, kteří žijí nedaleko Vás, či s Vámi jakkoliv sdílí život ať už v jednom domě, ulici, či místě. Více informací naleznete uvnitř článku.

Život Dětem

V sekci Z radnic města Prahy je zařazeno 2375 zpráv / článků

123456789starší