25. března, 2017 - svátek má Marián

Z radnic města Prahy

Přidej článek

Z radnic města Prahy: Poslední zprávy a aktuality

praha1.cz

Kafkův dům přivítal šestnáctý ročník ART PRAGUE

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Do 5. března hostí Kafkův dům na Starém Městě už XVI. ročník přehlídky současného výtvarného umění s názvem ART PRAGUE, která během jednoho týdne nabízí možnost zhlédnout prezentace třiceti galerií představujících originální díla téměř všech výtvarných oborů – malby, kresby, grafiky, sochařství, uměleckého sklářství a dalších.

praha5.cz

Stanovisko MČ Praha 5 k zákazu provozu Radlické kulturní sportovny

praha5.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 25. březen, 2017

Její provozovatelé používali prostory v rozporu s kolaudačním rozhodnutím, tzn. bez změny užívání na současný provoz. Na pokyn hasičského sboru musel Stavební úřad okamžitě zakázat užívání prostoru. Situace nás velice mrzí, protože činnost provozovatele je nám sympatická, nicméně došlo k závažnému porušení a Stavební úřad toto nemohl tolerovat.

praha7-cz

Zprovoznění zastávky na Štvanici a další tramvajové změny od 25. 3.

praha7-cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 25. březen, 2017

V sobotu 25. března 2017 dojde hned k několika souběžným změnám v tramvajovém provozu. Mezi trvalé změny patří zřízení nové linky 23, posílení linky 15 druhým vozem a změna trasy linek 13 a 21. Ke stejnému datu skončí dlouhotrvající výluka na Spořilov. Naopak započne výluka na Balabence. Dočkáme se též nové zastávky na Štvanici a pod novým číslem vyjede historická linka.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

V sekci Z radnic města Prahy je zařazeno 2032 zpráv / článků

123456789starší