22. května, 2018 - svátek má Emil

DEJME DĚTEM ŠANCI v úřadu MČ Praha 4

Přidej článek
praha4.cz

praha4.cz |

V přízemních prostorách úřadu MČ Praha 4 proběhla charitativní snídaně na pomoc dětem z dětských domovů.

Čtěte celý článek "DEJME DĚTEM ŠANCI v úřadu MČ Praha 4" ze zdroje: 

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 2,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku

Zprávy a aktuality

praha21.cz

Dětská rallye v Praze 9

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Klub Historických Vozidel Praha a UAMK srdečně zvou na Dětskou rallye na Praze 9, která se uskuteční v sobotu 2. června 2018, od 10:00 hodin v Újezdě nad Lesy - Rohožník.Děti, vezměte si kola, koloběžky a rodiče a přijďte si zazávodit na parkoviště na Rohožníku. Pro vítěze ceny, pro všechny koláče a limonáda zdarma.

praha5.cz

Podněty a připomínky k návrhu Metropolitního plánu

praha5.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Informace k podávání podnětů a připomínek k návrhu Metropolitního plánu Podněty či připomínky k návrhu Metropolitního plánu může každý uplatnit u pořizovatele (Odbor územního rozvoje Magistrátu hl. m. Prahy) po dobu 30 dní od společného jednání o návrhu Metropolitního plánu, které proběhne dne 27. 6. 2018. Informaci o veřejném vystavení návrhu

praha5.cz

Družina při ZŠ Grafická: Místo nejen pro odpočinek

praha5.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

  Proběhly zápisy do prvních tříd a současně se vstupem do školy se rodiče žáků zajímají o možnosti školní družiny. Ne jinak je tomu v ZŠ a MŠ  Grafická 13., Praha 5 – Smíchov. "Proto chceme přiblížit rodičům náplň a význam školní družiny pro malé školáky, " vysvětluje ředitelka ZŠ a MŠ Grafická, Mgr. Radmila Jedličková. Podle

praha4.cz

Město do kapsy - žáci Školy Kavčí hory zkoumají mikroklima okolí své školy

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Děti z šestých tříd se pod vedením pana učitele Mgr. Jana Bartoše zapojili do projektu Mikroklima okolí školy. Zkoumají ovzduší, vodu, zeleň a navrhují zlepšení vedoucí ke zkvalitnění životního prostředí ve svém okolí.

praha4.cz

K zápisu do škol přišlo v Praze 4 přes 1.800 dětí. To je více než loni

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

O téměř 150 prvňáčků více by oproti loňsku mohlo v září usednout do školních lavic v Praze 4. O odklad žádali během letošních zápisů rodiče zhruba dvou stovek dětí.

praha21.cz

Polaď Prahu - výstava

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Výstava k plánu mobility ukáže, kudy se bude ubírat pražská doprava Výstava Plán udržitelné mobility Prahy a okolí nabídne návštěvníkům pohled do budoucnosti dopravy v metropolitní oblasti a koncepční dokument tak získá reálné obrysy. Lidé se díky expozici na konkrétních případech dozvědí, jak se bude v následujících letech vyvíjet doprava v metropoli a

Magistrát města Prahy

Budova nové základní školy na Zličíně pro 540 žáků má být hotová v závěru léta roku 2019

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Pražští radní na dnešním zasedání rozhodli o výběru zhotovitele zcela nové základní školy na Zličíně. Vítězem veřejné zakázky, která se uskuteční po následujících šestnáct měsíců, je společnost Geosan Group. Celkové náklady nové výstavby dosáhnou 257 milionů korun. Uvedla to radní pro školství a evropské fondy Irena Ropková.

praha5.cz

Prezentace návrhu Metropolitního plánu zahájena

praha5.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » Dnes

Starosta městské části Praha 5 Ing. Pavel Richter v pondělí 21. května 2018 pro veřejnost zahájil v Malé galerii v budově Úřadu městské části Praha 5, Štefánikova 246/15 prezentaci části návrhu nového územního plánu Prahy – Metropolitního plánu (MPP). Občané tak mají možnost v následujících měsících promluvit do budoucí podoby hlavního města.

praha21.cz

Havárie vody - Novolhotská

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 21. květen, 2018

Spol. PVK, a.s. informuje o havárii vody, ke které došlo v rámci budování přípojek: Praha 21, Újezd nad Lesy, Novolhotská; mezi 450 a 1221 - parcel. č. 1284/4; náhradní zdroj vody zajištěn voznicemi. Předpoklad opravy dnes kolem 22 hod. Kontakt na spol. PVK: 601 274 274; 840 111 112.

praha5.cz

Konference "Naše evropské dědictví a budoucnost Evropy"

praha5.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 21. květen, 2018

Vážení občané, starosta Městské části Praha 5 Ing. Pavel Richter ve spolupráci s Evropským Institutem Renaissance z.ú. a Unií evropských federalistů si vás dovoluje při příležitosti oslavy Dne Evropy – Schumannova dne pozvat ve čtvrtek 24. 5. 2018 v 17:30 hod do sálu Zastupitelstva MČ Praha 5, (6. patro),Štefánikova 13, 15, Praha 5 na konferenci a