25. června, 2018 - svátek má Ivan

Dětská rallye v Praze 9

Přidej článek
praha21.cz

praha21.cz |

Klub Historických Vozidel Praha a UAMK srdečně zvou na Dětskou rallye na Praze 9, která se uskuteční v sobotu 2. června 2018, od 10:00 hodin v Újezdě nad Lesy - Rohožník.Děti, vezměte si kola, koloběžky a rodiče a přijďte si zazávodit na parkoviště na Rohožníku. Pro vítěze ceny, pro všechny koláče a limonáda zdarma.

Čtěte celý článek "Dětská rallye v Praze 9" ze zdroje: 

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 2,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Centrum Paraple

Zprávy a aktuality

praha4.cz

Smajlík všem slušným řidičům

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 22. červen, 2018

Vysvědčení řidičům vystavili letos už pošesté žáci několika základních škol z Prahy 4, kteří společně s policisty kontrolovali od konce května řidiče projíždějící kolem jejich školy. Podle výsledku kontroly děti řidičům buď poděkovaly za ohleduplnou jízdu a věnovaly obrázek smajlíka, anebo provinilcům předaly mračouna. Dnes letošní akce Smajlík skončila

praha4.cz

Vydávání parkovacích oprávnění probíhá rychle a bez dlouhého čekání

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 22. červen, 2018

Do dnešního dne bylo zaregistrováno více než 7 000 oprávněných. Systém, ke kterému jsme se museli připojit, bohužel nebyl v prvních dnech stabilní a vypadával. Počáteční problémy nás mrzí, ale jako u každého začátku chvilku trvá, než se vše zaběhne.

praha1.cz

Rozloučení s žáky devátých tříd na Praze 1

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 22. červen, 2018

Rozlučka devátých tříd proběhne ve čtvrtek 28. 6. 2018 od 9:00 do 12:00 na Střeleckém ostrově pod záštitou Mgr. Evy Špačkové, radní pro školství a občanskou vybavenost.

Magistrát města Prahy

Praha ocenila nejlepší školy sběrových ekologických soutěží

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 22. červen, 2018

Slavnostní předání cen a pohárů na půdě pražského magistrátu uzavřelo ve středu 20. června 2018 v pořadí již 24. ročník sběrových ekologických soutěží pro pražské mateřské a základní školy.

Magistrát města Prahy

Praha předala Červenému kříži mobilní asistenční centrum. První v republice

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 21. červen, 2018

Zajistit pomoc rodinám osob poškozených při mimořádné události je cílem takzvaného mobilního asistenčního centra. Specializované pohotovostní vozidlo dnes hl. m. Praha předalo Oblastnímu spolku Českého červeného kříže Prahy 1. Na jeho pořízení poskytlo dotaci ve výši 2 470 000 korun.

praha21.cz

Naše obřadní místnost po rozsáhlé rekonstrukci

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 21. červen, 2018

V měsíci květnu 2018 prošla naše obřadní místnost v Újezdu nad Lesy rozsáhlou rekonstrukcí, která byla již nevyhnutelná a nyní Vám rádi představíme její výsledek.  Toto je podoba pro slavnostní chvíle naší městské části. Velké poděkování zde patří vedení radnice naší městské části, především pak paní starostce Karle Jakob Čechové za mimořádnou pomoc

praha4.cz

Aktuální obsazenost poboček k vyřízení parkovacího oprávnění

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 21. červen, 2018

Na Czechpointu na Budějovické, i v informačních centrech v Jílovské a na Náměstí Hrdinů jsou čekací doby někdy i přes dvě hodiny. Využívejte, prosím, pobočku na Nuselské radnici, Táborská 500.

praha4.cz

Praha 4 má strategii na revitalizaci veřejných prostranství

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 20. červen, 2018

Praha 4 má jako druhá městská část v hlavním městě Generel veřejných prostranství, který formuluje dlouhodobou vizi rozvoje veřejných prostranství v městské části Praha 4 a obsahuje dlouhodobé koncepce i konkrétní kroky v oblasti jejich rozvoje. Vymezuje veřejná prostranství celoměstského, čtvrťového a lokalitního významu.

Magistrát města Prahy

Praha spustila Golemio - největší městský datový projekt v České republice

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 20. červen, 2018

Městská firma Operátor ICT, která je Prahou pověřena k zavádění inovací do života města, spustila zatím největší městský datový projekt v ČR. Datová platforma Golemio bude sloužit jako jednotné informační místo, kde se budou sbíhat a vyhodnocovat důležitá data o chodu metropole. Takové jednotné prostředí dosud hlavnímu městu chybělo, a přispěje tak k

praha4.cz

Záhonky pro školy

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 20. červen, 2018

Letos poprvé se MŠ a ZŠ z Prahy 4 zapojily do projektu Záhony pro školky. Tato aktivita byla podpořena MČ Praha 4, radním pro životní prostředí Ondřejem Růžičkou (STAN/Tučňák).