15. listopadu, 2018 - svátek má Leopold

20. ročník závodu O pohár starosty Prahy 4 v přespolním běhu

Přidej článek
praha4.cz

praha4.cz |

Letošního 20. ročníku závodu O pohár starosty Prahy 4 v přespolním běhu se zúčastnilo 324 nadšených žáků základních škol.

Čtěte celý článek "20. ročník závodu O pohár starosty Prahy 4 v přespolním běhu" ze zdroje: 

Život Dětem
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 3,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku

Zprávy a aktuality

praha21.cz

Štědrovečerní večeře pro osamělé spoluobčany

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 14. listopad, 2018

Blíží se konec roku a s ním Vánoce. Ať je slavíte jako svátky křesťanské, nebo rodinné nebo jen jako společenskou příležitost, málokomu se chce být na Štědrý večer samotnému. Jenže někteří z nás jinou možnost nemají...Na odbor sociálních věcí se obrátila Jana Janžurová, obyvatelka sídliště Rohožník s nabídkou, že by ráda pro naše osamělé občany připravila

praha21.cz

Nález peněz v Újezdě

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 14. listopad, 2018

Dne 25.10.2018 byla v Újezdě nad Lesy nalezena peněžní hotovost skládající se z několika bankovek. Vzhledem k tomu, že se nálezci do 13.11.2018 nikdo nepřihlásil, byly bankovky předány jako nález ÚMČ Praha 21, kde budou po zákonnou dobu uloženy, případně vydány tomu, kdo hodnověrně prokáže jejich ztrátu. 

Magistrát města Prahy

Vítězné náměstí se otevře lidem. Praha má vítězný návrh!

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 14. listopad, 2018

Dlouho očekávaná proměna Vítězného náměstí má jasnější obrysy. Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR) v úterý 13. listopadu večer vyhlásil výsledky architektonické soutěže na jeho novou podobu. Návrh, který byl odbornou porotou oceněn jako nejlepší, odklání veškerou dopravu mimo střed náměstí. Kulaťák tak získává zcela novou tvář. Autoři návrhu

praha21.cz

MČ Praha 21 přijme pracovníka sociálního odboru

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 14. listopad, 2018

Úřad MČ Praha 21 vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent/ka sociálně právní ochrany dětí, na dobu určitou s předpokladem dalšího setrvání v pracovním poměru na dobu neurčitou. Přesné informace jsou v příloze. 

Magistrát města Prahy

Město podpoří poskytovatele lékařské pohotovostní služby dalšími dotacemi

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 13. listopad, 2018

Rada hl. m. Prahy dnes projednala poskytnutí dotací pražským nemocnicím, které zajišťují lékařskou pohotovostní službu. Jedná se o finanční prostředky na pořízení vybavení pro ambulance lékařské pohotovostní služby. A to formou účelových investičních dotací v celkové výši 4 768 500 Kč a účelových neinvestičních dotací v celkové výši 987 700 Kč.

Praha 14

Adventní koncert

Praha 14 | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 13. listopad, 2018

Ve středu 12. prosince se uskuteční v Galerii 14 od 18.30 hodin adventní koncert. Vystoupí Dája Šimíčková & Shadde Yadda quartet. Vstup volný.

Praha 14

Klub seniorů na Plechárně – Pečeme

Praha 14 | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 13. listopad, 2018

Provoníme Plechárnu vánočním cukrovím! Vyzkoušíme staré známé recepty trochu jinak, zdravěji. A co si napečeme, to si před Vánocemi i sníme. Přijďte se seznámit s novými lidmi, popovídat si a zažít spoustu zajímavého. Každý měsíc nové téma, které prochází všemi aktivitami. Zajímavé přednášky a besedy, tvořivé a kutilské dílny, společné vaření i pečení,