13. prosince, 2018 - svátek má Lucie

Z radnic města Prahy

Přidej článek

Z radnic města Prahy: Poslední zprávy a aktuality

praha4.cz

Koridor usnadní pohyb chodců nad pasáží metra Budějovická

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 10. prosinec, 2018

Okolí stanice metra Budějovická na trase C pražského metra je opět o něco přístupnější.

praha4.cz

Omezení v příjmu e-mailových žádostí podatelnou úřadu

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 10. prosinec, 2018

Z důvodu technického problému naše podatelna nyní nemůže na mailové adrese posta@praha4.cz přijímat emailové žádosti, které nejsou elektronický podepsány. Emailové žádosti opatřené elektronickým podpisem podatelna přijímá bez omezení, žádosti bez elektronického podpisu zasílejte prosím na dočasnou mailovou adresu posta-docasna@praha4.cz. Na odstranění závady intenzivně pracujeme.

praha21.cz

Upozornění – změna termínu jednání Zastupitelstva MČ Praha 21

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 10. prosinec, 2018

Vážení občané, je nám to velice líto, ale jsme nuceni změnit termín jednání Zastupitelstva MČ Praha 21, a to z původního 19. 12. 2018 od 18.00 hod na 21. 12. 2018 od 17.00 hod. Jednání zastupitelstva se bude konat v Divadelním sále Masarykovy ZŠ, budova I. stupně. Důvodem posunutí jednání je opožděné vyvěšení návrhu rozpočtu na úřední desce. Bohužel nás tato situace velice mrzí a děkujeme za pochopení.

Magistrát města Prahy

Radní Chabr: Velký P+R parkovací dům Dlouhá míle v západní části Prahy dostává konkrétní obrysy. Praha chce vykoupit potřebné pozemky

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 10. prosinec, 2018

První důležitý krok pro stavbu jednoho z klíčových P+R parkovacích domů projednal Výbor pro správu majetku Zastupitelstva hlavního města Prahy. Doporučil zastupitelům, aby schválili nákup pozemků v takzvané lokalitě Dlouhá míle.

Magistrát města Prahy

V Troji vzniká moderní botanická zahrada 21. století

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 10. prosinec, 2018

V nejbližší době by měla být zahájena dlouho plánovaná dostavba západní části Botanické zahrady hl. m. Prahy. U skleníku Fata Morgana postupně vznikne moderní areál s novými pokladnami, sociálním zařízením a občerstvením s venkovní terasou. Rozšířeno bude také pěstební zázemí, což umožní pěstovat rostliny pro nově vznikající expozice.

praha4.cz

Mimořádné uzavření IC Jílovská

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 07. prosinec, 2018

Upozorňujeme občany, že v pondělí dne 10. prosince 2018 bude z důvodu nemoci uzavřeno IC Jílovská (Jílovská 1148/14, Praha 4)

praha1.cz

Kampa patřila blížícím se Vánocům, Mikulášům a dětem

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 07. prosinec, 2018

Talentovaní mladí muzikanti z Konzervatoře Jana Deyla a Střední školy pro zrakově postižené, pěvecké talenty ze sborů Bruncvík a Josef, nejzábavnější dechovka současnosti Lovesong Orchestra nebo efektní Fire show doprovodili další sraz Mikulášů, Čertů a Andělů na Kampě. Po roce se tam totiž opět konaly Malostranské Vánoce, které vyvrcholily dnes už legendární mikulášskou besídkou.

praha1.cz

Pozvánka na přednášku do Rodinného centra YMCA

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 07. prosinec, 2018

Přednáška je určená zájemcům o informace o respektujícím přístupu obecně a o kurzu R + R, který nabízí postupy a dovednosti jak jej realizovat v praxi.

V sekci Z radnic města Prahy je zařazeno 648 zpráv / článků

novější123456789starší