20. října, 2018 - svátek Vendelín

Z radnic města Prahy

Přidej článek

Z radnic města Prahy: Poslední zprávy a aktuality

Praha 14

Pohádka: Trampoty čerta Huberta

Praha 14 | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 12. říjen, 2018

Veselá pohádka o čertu Hubertovi, kterého vyslalo peklo do Krkonoš pro Loupežníka Bukvici. Jenže Loupežníkovi spadla do ucha šiška – zdalipak čerta vůbec uslyší? Pojďte s námi do pohádky a přesvědčte se, že i s čerty může být legrace! Pohádka se hraje od 9 a 10 hodin. Pro děti od 3 let.

Praha 14

IT seminář: práce s textem na počítači

Praha 14 | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 12. říjen, 2018

Občas potřebujeme něco napsat. Kancelářský balík za peníze a kancelářský balík zdarma. Word a Writer, dva textové editory, které mi splní moje přání. Ilustrovaný text, nadpisy, kapitoly, obsah. Pokud jste dosud tápali při práci s klávesnicí, tady se naučíte používat ji opravdu dobře a přesně. Lektor: Ing. Miroslav Rada.

Praha 14

IT seminář: mapy a cestování

Praha 14 | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 12. říjen, 2018

Srovnání Google mapy a Mapy.cz. Když někam cestuji, mohu si cestu projet nebo projít nejdřív nanečisto. Mohu jet autem, jít pěšky, jet tramvají, autobusem nebo vlakem. Nemusím ani znát názvy stanic a zastávek – stačí kliknout do mapy a ono mi to najde, kde musím jít pěšky a kde mohu jet něčím, co má kola. […]

Magistrát města Prahy

Část Strakonické ulice je uzavřena kvůli úniku kyseliny. Řidiči by měli zvolit jinou trasu

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 12. říjen, 2018

Dnes ráno vytekla koncertovaná kyselina na Strakonickou ulici. Ta unikla z vypadlého kontejneru z kamionu o velikosti asi 1 m3. K úniku do kanalizace ani do vody nedošlo. Vzhledem k tomu, že kyselina reaguje s vodou, je nutné ji nejprve odstranit mechanicky. Z toho důvodu bude Strakonická ulice uzavřena v úseku od Dostihové ulice po Lahovický most pravděpodobně až do poledních hodin a řidiči by se měli místu pokud možno vyhnout. Odklon je veden ulicí

Magistrát města Prahy

TSK doporučila varianty pro provizorní náhradu Libeňského mostu

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 11. říjen, 2018

Jako nevhodnější varianty propojení obou břehů Prahy 7 a Prahy 8 při stavbě Libeňského mostu se podle dnes představené studie objednané Technickou správou komunikací jeví provizorní jednokolejný tramvajový most a silniční most, oba vedoucí souběžně se stávajícím mostem, nebo pouze silniční most.

praha4.cz

Pozvánka na koncert "Podzim v Benátkách"

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 11. říjen, 2018

Srdečně Vás zveme na mimořádný koncert - Instrumentální hudba počátku 17. století v severní Itálii. Koncert se uskuteční v sobotu 13. října 2018 v 18 hodin v prostorách Sboru Alberta Schweitzera Církve čs. husitské na adrese U Michelského mlýna 124/27, Praha 4 – Michle. Více na odkazu...

praha4.cz

Pietní akt u Památníku Tří odbojů

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 11. říjen, 2018

Slavnostní vzpomínkové shromáždění při příležitosti 100. výročí Dne vzniku samostatného československého státu, se uskuteční jako každý rok u Památníku Tří odbojů na náměstí Generála Kutlvašra v Nuslích, a to 17. října 2018 od 12 hodin.

praha4.cz

Pozvánka na Velký den zdraví

praha4.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 10. říjen, 2018

Městská část Prahy 4 Vás zve na „Velký Den Zdraví“, který v sobě spojí prevenci, zábavu a vzdělávání široké veřejnosti. Přijďte v sobotu 20. října na poslední den z cyklu 4+1 Den zdraví do Kulturního centra Novodvorská a udělejte něco pro své zdraví.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Z radnic města Prahy je zařazeno 445 zpráv / článků

novější123456789starší